Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
49095. bimm2 (válaszként erre: 49094. - Jecsim)
2013. júl. 21. 22:31

Hat en a reggeli ehgyomorra torteno futasrol csak jot olvastam. Hogy a glikogen ugy tud a legjobban hatast elerni a szervezetben, ha ehgyomorra futunk. Persze fitness eseten. Ha maratonista lennek, akkor gondolom nem ehgyomorra kell elindulni. De hat nem vagyok :))))

Eddig sosem volt semmi negativ hatasa ennek.

Csak reggel nagyon hideg van mar... Na ugy nem tudok futni. Nem elvezem...


csak en erzem, hogy norbinak kezd elmenni az esze? Ha ol latom, most egy olyan dietat folytat, amit a sajat dietetikusuk is ellenezne... Es jol veszem eszre, hogy mar az altala kifejlesztettnek publikalt termekei sem eleg jok a fogyashoz?!

49094. jecsim (válaszként erre: 49093. - Bimm2)
2013. júl. 21. 15:32

ez most hagymás tészta volt, nagyon jó íze volt. :))

Csak azért kérdeztem, mert sokszor mondják, hogy futás, torna előtt kell valami, hogy bírjuk :))


Nézem, figyelem Norbi és Réka face oldalát, olvasom, ha kitesznek valamit.


Úgy nincs velük bajom, bár Norbi nem szimpi :D

Igen, a víz az kell, én is egyből iszom utána, mivel magammal nem viszek vizet.

49093. bimm2 (válaszként erre: 49091. - Jecsim)
2013. júl. 21. 12:59

huuuu az fincsi lesz:) rizsteszta? vagy tojasosteszta?

Futas elott nem eszem semmit. Megiszom a kavemat es megyek. En is hajnalban. Ha valami miatt csak delutan tudok, akkor megiszom kb fel liter vizet vagy teat es megyek, de utana eszem. Valami hust zoldseggel.

Ugye csak ot kilometer, tehat annyira nem 'ehezem el'. Futas utan mielott eszem, feltelenul iszom!


En a muzliszeletemet delutan eszem meg. Zomeben :)


Te figyeled norbi feszbuk oldalat?

49092. jecsim (válaszként erre: 49090. - Bimm2)
2013. júl. 21. 11:15

te is eszel valamit futás előtt?

Mi az?

vagy csak protein szeletet ?

49091. jecsim (válaszként erre: 49090. - Bimm2)
2013. júl. 21. 11:14

nem, itt dolgozik budapesten.

egyszer volt külföldön, egy hétig, meló miatt, de az már rég volt.


Müzlit torna,/futás előtt, de néha bizony, nasinak :))

Ja, és ennyit arról, hogy nem eszem tésztát, ma ugyanis fogok.

Kínai sült tészta szójaszószosan.

49090. bimm2 (válaszként erre: 49089. - Jecsim)
2013. júl. 21. 10:00

Neked dolgozik kulfolsdona ferjed, ugye?


Es a muzli? Azt hogy eszed?

49089. jecsim (válaszként erre: 49088. - Bimm2)
2013. júl. 21. 08:25

Csak akkor megyek futni, ha párom itt van. Általában, hét közben, hajnalban, negyed 6-tól negyed 7-ig, amikor ő is készül melóba.


Tök jó, hogy meg tudod állni :)

Én még néha vágyom a sült krumplira.

Tudom, hogy egészségtelen, de nem tudok mit tenni, még meg kell szoknom, hogy azt nem :))


Én is próbáltam go energi szeletet, fincsi volt :))

De hát marha drága, ezért marad a müzli :D

49088. bimm2 (válaszként erre: 49087. - Jecsim)
2013. júl. 21. 08:17

En krumplit mar tobb, mint egy eve nem ettem... Ezt a krumplikemenyitot igen, az benne van a felvagottakban meg muzlikben meg mindenben.

De krumplipure vagy sult krumpli... az nem...

Sima kenyeret ettem mar, nem feheret, hanem teljes kiorlesut vagy lenmagosat, de lelkileg nehezen dolgozom fel es nincs ra szuksegem, es mivel nem hianyzik, konnyen elkerulom. En megeszek mindent kenyer nelkul is...

Colat mar csak konyakkal vagy whiskeyvel :))))))) keveset es honapok telnek el egy egy ujabb poharig. maskulonben abbol fenykoromban is csak a cukormenteset. Szerintem gyerekkorom uveges colaja ota nem ittam cukros colat. Amiota van cukormentes en csak azt.


Csokit ettem az elmult honapokban, kb minden masnap 20g-ot. Cukormenteset. De mivel sok benne a zsir, ezert sokkal szivesebben eszem helyette egy proteinszeletet, egy snack meretut. Csokis is, feherje is sok van benne. Es mostanaban a csoki izzel is hadilabon allok.


Te hova rakod a gyereket amikor futni mesz?

49087. jecsim (válaszként erre: 49085. - Bimm2)
2013. júl. 21. 07:56

hű, ezeket a kajákat én is imádtam, nagy tányér rakott krumpli, a lasagne is kedvenc, de mostanában semmi tészta nem volt, krumpli ebben a hónapban kétszer kicsi krumplipüré, és kétszer néhány szem sült krumpli. Sima kenyér teljesen elhagyva, csoki nuku, de a teljes kiörlésű és a rozsos kenyeret eszem, mert hát pl. a tojásrántottát nem enném minden nélkül.

A colát nagyon szeretem én is.:)

Ami kekszet ettem mostanában, az a diabetikus keksz, más nem. de úgy igazán nem hiányzik :)

49086. bimm2
2013. júl. 21. 01:02

gyors korkerdes...

szeretitek a steviat?


en most azzal kezdtem minden ti izesiteni es bizony azota erzem az utoizet... elotte csak ebbe abba tettem, akkor valahogy nem ereztem...

Es en mesterseges edesitotol sem odzkodom.


szoval? tapasztalatok?

49085. bimm2 (válaszként erre: 49084. - Jecsim)
2013. júl. 21. 01:00

Ha a sok evest ugy ertem, hogy en regen nem nassoltam. Se chips, se keksz, se sos magocskak, se kis aprosutik, semmi lyesmi.

Viszont megettem egy tepsi (tenyleg sajnos nem tulzok... egy egesz tepsi) lasagnet vacsorara. Mint garfield. Vagy hatalmas adag rakott krumplikat meg minden ami teszta es/vagy krumpli. Keves - sokkal kevesebb -hust ettem, semmi etrendkiegeszito, hacsak a fel doboz fagy (szigoruan a nagy zaba utan) nem szamit annak.

Es light kola. Sok. Napkozben azt sem ittam, de kajalashoz mindig.


Most meg imadom akekszeket, de megfigyeltem, hogy csak olyan rohamszeruen eszem. Aztan pl most is, meg sem fordul a fejemben.

A muzliszelet nekem is megoldas, de mar rajottem, hogy azt eszem delutanra, nasira. Az olyan 2-4 ora kozott tolt fel es akkor nem ehezem el estere. Korabban a muzlit reggelire ettem, de ezt most lecsereltem. Viszont egyszeruen nem talalok belole cukormenteset. Sajnos. Mindegyikben van legalabb egy kis szirup. de vegul is carb bevitelben meg igy is jo vagyok.


jelenlegi kedvenc kajam a cezar salata. Es en meg a fagyizast hagytam el... Pedig ott csucsul a melyhutoben a hozzaadott cukor nelkuli :)))))) reggen nem varakozott volna ott annyit:D


Es te, hogy eszel? Mit valtoztattal?


jah, en is minden reggel felallok a merlegre...

49084. jecsim (válaszként erre: 49083. - Bimm2)
2013. júl. 20. 08:15

Hát, szeretek enni, de pl. mostanában se a csokit, se a sütit(amit amúgy két pofára zabálnék) nem kívántam meg, ha valami édesre vágytam, müzlit vettem, ettem.


két három naponta lépek a mérlegre, de van hogy minden reggel :))

A lemérés inkább 1-2 hetente van, lesz, mert az nem látszik olyan gyorsan.


Mit szerettél sokat enni? Mindent?

Telipakoltad a tányért, és csak etted, így érted?

Én is szerettem sokat enni, ha valami izlett :)


Mi a kedvenc kajád?

49083. bimm2 (válaszként erre: 49081. - Jecsim)
2013. júl. 20. 00:01

Te nasizos vagy? Vagy a sokatevos?

En az utobbi (voltam) :))


Milyen idokozonkent mered magad centiben?

es kiloban?

49082. bimm2
2013. júl. 19. 11:51

Jonak lenni nehez...

Jonak lenni azt jelent, hogy elveted az addigi eletviteled es beleallsz egy olyanba, amit a testsulyod, elethelzeted, remenyed megkivan.

Kevesebbet enni, tobbet mozogni nem mmindig penz es/vagy ido kerdes.

Eletmod kerdes, es talan ez a legvaltoztatnivalobbnehez.

Mert akkor at kell alakulni belul. Neeeeeeeeeeeeem, nem nem csak az agyadat. Cho", feneket az agyadat. A LELKEDET kell odareformalni. Minnel oregebb vagy, annnal nehezebb.

Szoval eletmod. X kilohoz X carb. Vagy Y kilohoz Y kaloria. Ki miben hisz...

Rostlisztben vagy 'szepeazelet' dumaban.

Meg amit hozzafuznek - vinned kell sajat magadat ezzel... Nem, NEEEEEEEEEEEEEEM, nem a lemondasokrol beszelek. Hanem onmagadrol, arrol a valakirol, aki TE vagy. Nem valaki mas, Reka dumaja, vagy norbi dumaja. Hanem TE MAGAD.

Inteligencia. Teged kereslek. Itt es mashol mindenhol.

A klisseken tul.

Itt vagytok?


Anyak kimeljenek... Az is csak egy kifogas. Mnt ahogy aaz 'en nem vagyok anya' is az. Csak hogy ertsuk :)))

49081. jecsim (válaszként erre: 49079. - Bimm2)
2013. júl. 19. 07:21

Terhesség alatt nem sok jött fel, miután meglett a kiscsaj, le is ment sok. Az otthon levéstől lettem egyre nagyobb :) De a csúcs ezen a télen lett, most jött fel rám annyi, hogy 80 fölött voltam.

Hát igen, az utolsó kilók mennek le a legnehezebben, de le fog neked is.

Én is érzem, hogy alakulok, bár a mérleg nem mindig mutatja, de a centi igen :))


Igen, a 70 kilós ember(főleg ha nőből van) le van dagizva. :(

49080. bimm2 (válaszként erre: 49075. - GasiIldi)
2013. júl. 18. 22:28

jajj de jol csinalod!

Es csak a kajalassal mennek le a kilok?

49079. bimm2 (válaszként erre: 49074. - Jecsim)
2013. júl. 18. 22:27

Latod, az a drama, hogy egy hetven kilos nore ALLANDOAN azt mondjak, hogy 'nem vekony'.... Es ettol o ugy erzi hpgy dagadt... ppppfffff

Ha fejben dagadtnak erezzuk magunkat akkor valami veszedelem kinlodas fogyni. Maskulonben meg 10kg-t leadni nem oilyan drama. mar mindannyian megcsinaltuk itt :)


Nekem 2,5kg kene, hogy lemenjen... Na jo, HAROM. De ez mar itt nekem a vegen nagyon nehez. Ket honapja kuzdok vele:D Kozben nem tudom, hogy alakul az izom-zsir aranyom, mert en is dutok, erositek.

Tegnap fogdostam a seggem meg a combom edzes utan (nem gyakran fogdosom magam:D) es valahogy atalakulast erzek megint. Hullamszeruen erzem az atalakulast, van amikor hetekig semmi.


A ferjek-parok megismeresevel szerintem mindenkinek jonnek fel kilok, a kozos, nagy zabalasok miatt.

Es a terhesseg alatt? Ott jott fel? es most mitol le? :D

49078. csorenehomororsi (válaszként erre: 49077. - GasiIldi)
2013. júl. 18. 20:20
En is GRATULALOOOOOK EGY TAPSVIHAAAAAAR KISERETEBEN!!!!!!!!:-)))))))
49077. GasiIldi (válaszként erre: 49076. - Jecsim)
2013. júl. 18. 20:14
köszönöm:-)
49076. jecsim (válaszként erre: 49075. - GasiIldi)
2013. júl. 18. 19:45
Hű, az szép, gratulálok :)
49075. GasiIldi
2013. júl. 18. 18:56

Sziasztok csajok!

ezer éve nem írtam, de azért néha olvaslak benneteket

Régiek merre vagytok?

Orsit látom, de a többiek már elérték a céljukat?

Továbbra is azt mondom, hogy semmi fehérje diéta és a többi - higgyétek el nekem, aki már a mózeskosárban is gurultam, hogy ezek csak ideig-óráig működnek és utána visszavágnak:-(


napi 5x-i étkezés

megfelelő szénhidrát bevitel - tilos megvonni! legalább napi 120-130 CH kell - a szénhidrátok segítik egyes vitaminok a szervezetben való megkötését

2-3 liter folyadék


szeptemberben 140 kiló voltam, most -33 kilónál járok igaz lassan megy, de tartósan

49074. jecsim (válaszként erre: 49072. - Bimm2)
2013. júl. 18. 11:02

Hát, nagyon úgy tűnik, egyke marad a kiscsaj. :D


A beszélgetés: nekem ritkán vannak újdonságaim, amit más már ne írt volna le, így nagyon irogatni nem szoktam ilyen fórumon, jórészt marad a kérdezés, bár az is ritka, ha válaszolnak(sok olyan forumban voltam, ahol nem válaszoltak semmit, vagy hülyeséget írtak).


Lánynak sem voltam vékony, nevelőanyám halála után idegileg lement 10 kiló az akkori súlyomból, 58-60 kg voltam, aztán megismertem a párom, és jöttek vissza a kilók, aztán a gyerekkel lévő itthonlevéssel még 10 kiló, így nagyon elhíztam :(


te mennyit szeretnél leadni?

49073. bimm2
2013. júl. 18. 10:19

VIKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

elnyelt a gardato?!

49072. bimm2 (válaszként erre: 49071. - Jecsim)
2013. júl. 18. 10:18

En valahogy meg keresem a forumot, ahol az emberek irkalnak egymasnak, beszelgetnek. A paleosok csinaljak, de en nem illek oda, sem felsogasban sem hozzaszolasaimban, sem azonosulasban.

A szenhidratot csokkentok foruman meg mar csak puffogtatjak az altalanossagkat a mit mihez kell merni, csokkenteni stb.


Hat ugye, az anyak sorsa nem konnyu a kis angyalordogocskeikkel :) Persze en ezt nem tudhatom, de nem ketlem, hogy cimbalmozik az idegrendszereden nehaneha :)

Mikor jon akovetkezo?


Te leanykorodban hogy alltal a kilokkal?

49071. jecsim (válaszként erre: 49070. - Bimm2)
2013. júl. 18. 06:56

Nem gond :D

Köszi, tényleg cuki, csak rosszcsont. A kis szőke angyalka fürtjei közt szarvacskák vannak :))

Viszont néha velem tornázik, tök cuki ahogy próbál utánozni.


Ha írsz naplót, én elolvasom :)) Szeretek ilyeneket olvasni, és jó sok ötletem lesz tőlük, hogy mit egyek, mit tornázzak, egyéb minden ...

:D

49070. bimm2 (válaszként erre: 49069. - Jecsim)
2013. júl. 18. 00:26

Na jo, kozben mar megbantam, hogy pont neked 'irtam be' (a szoltam be helyett) mert epp te vagy az egyik akivel lehet neha beszelgetni. csak kijott. Valahol ki kell jonni.


Olvasgattam a naplodat, nagyon tetszik.

A gyerek cuki.


Nekem is naplot kene irnom, ha mar annyira kozolhetnekem van, nem igaz?:D

49069. jecsim (válaszként erre: 49068. - Bimm2)
2013. júl. 17. 20:34

És akkor nem válaszolsz? Most már azért se? :D


Köszi, hogy elolvastad :)

Én még az elején járok, remélem, már a mínuszokat is írhatom nemsokára. :D

49068. bimm2 (válaszként erre: 49067. - Jecsim)
2013. júl. 17. 19:31

na elolvasom a naplodat.

koszonom a jelet :D

49067. jecsim (válaszként erre: 49066. - Bimm2)
2013. júl. 17. 12:44

jaa, értem. hétvégén bűnöztem:)) de amugy igyekszem betartani, a naplómban benne van, miket eszem.

Te nem futsz?

Rékára tornázol?

Na, akkor én kérdezek:))

Hány kiló a cél, mennyinél tartasz? én csak nem rég vagyok, nem tudtam, ezek meg lettek e már beszélve.

49066. bimm2 (válaszként erre: 49065. - Jecsim)
2013. júl. 17. 12:00

az elterest a melleevesre ertettem.

Hat csak kerdezodkodok itt.

Tolem ugysem kerdez senkisem.

Mondjuk, masoktol sem.

Ez van.

Kit erdekel, nem?:D

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook