Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
49515. prosthetic (válaszként erre: 49511. - Pallasathene)
2013. szept. 30. 13:07
Igen, fordítva mondtam, kösz a helyesbítést. Nem készítek sonkát, mi szükség rá? Ott a hús, kisütöm. Reggel lehet sütni tojást, de lehet enni natúr zabpelyhet minimális zsírszegény tejjel, meg esetleg egy kis mézzel. A méz nem túl diétás, de reggelire még elfér. A tej sem egy leányálom, de ilyen csekély mennyiségben szintén oké.
49514. pallasathene (válaszként erre: 49512. - Bimm2)
2013. szept. 30. 13:00

egyértelmü, hogy az egész egy jooonagy bizniszen alapul:-)!..deeeee én azert örülök neki,h vannak termékei! Így azért könnyebb. És nanáhogy az a legjobb,amit magad otthon elöállitasz. Épp ma mosolyogtam magamba,h keén egy tehén haza:-) meg malac meg tyúkok.. :-DDD


az embereket szépen leszoktatták arról,h tenyésszenek és termesszenek!

2013. szept. 30. 12:58
amúgy ez nyilván így van,de valahogy tényleg elégedett vok azokkal,amiket én veszek.
49512. bimm2 (válaszként erre: 49508. - Pallasathene)
2013. szept. 30. 12:57

Igen, szerintem is akinek nincs lehetosege fozocskezni (tokmindegymiert) annak az egyik legjobb valasztas lehet Norbi. Ugynolyan szemetet lehet rendelni mashonnan is. Ott is sorolni lehet, mi az egeszsegtelen.

De a teny az teny, hog norbi is teletomi a kajajat olyan cuccokkal, amik egeszsegessege ketes.

Gondolom, hogy finomak :) Regen is azok voltak!

Te ugyanannyi kilo vagy, mint szules elott?

En is ezt mondom, feszegessunk, aztan feszul amikor feszul. Hova kene igyekezni?! Sultgalamb? Az update 1-es kod:D

49511. pallasathene (válaszként erre: 49510. - Prosthetic)
2013. szept. 30. 12:57

akarod mondani ,a feldolgozatlanok mindig egeszsegesebbek,mint a feldolgozottak?


Persze. Nyilvan igy van. és Te magad készited a "sonkákat,szalámit?"

vagy miket esztek reggelire?

49510. prosthetic (válaszként erre: 49508. - Pallasathene)
2013. szept. 30. 12:52
El kell keserítselek, de a feldolgozatlan élelmiszerek mindig egészségtelenebbek, mint a feldolgozatlanok. Ezért nem értettem soha, miért vesz valaki felvágottat, amikor ott a rendes hús.
49509. bimm2 (válaszként erre: 49507. - Prosthetic)
2013. szept. 30. 12:47
_:)
49508. pallasathene (válaszként erre: 49501. - Bimm2)
2013. szept. 30. 12:46

én nem vagyok elvakult a cuccaival. Általában is, amíg megtehetem-igyekszem elöteremteni a családnak az egészségesebb dolgokat.És vannak másféle ch csökkentett termékek, már ezt is elmondtuk,hogy Norbink ügyes volt és igen,vette a fáradtságot és behozta ezt a rendszert Magyarországra meg még más országokba is. Nekem a dia wellnessz lisztek sokkal jobban bejönnek,mint Norbié. Sonkát,húsfélét én nem szoktam töle venni, én elégedett vok azokkal a sonkákkal,amik itt vannak. (ugye tudjuk,hogy nem Magyarországon élek). Laktaz viszont Magyarországon és ott a sonkák,hat nah..teli voltak vízzel valahogy. Nem volt az igazi. :-S

Nem tudom mi a helyzet ma felvágott téren otthon. Nekem anno nemjó tapasztalatom volt.

Amit én szeretek azok az édességei, és igen fogyókúra idején is beiktatható.Nem tömöm magamba, de neha jol esik,ha nincs más. Próbáltam már a kenyerét, nekem tetszett, de az Aldis abendbrot jobban izlik. A müzliszelet, túrórudi, ez az új kakaóscsiga. Nagyon finomak.

én nem hiszem,hogy egeszsegtelenebb bármi másnál.

És lehet,hogy eltart idöben a fogyás és a feszesedés ,de még mindig jobb,mint ülni tátott szájjal és várni a sültgalambot. Meg azt mondogatni,hogy pedig nem is eszem sokat blablabla. Teljesen más a testem,mint pl.5 éve volt. Azóta szültem két gyereket. Kilóban ugyanennyi voltam ,de más vagyok. Egymás életében,hogy ki mennyit tornázik meg hogyan,beleszólni...!

Mi szeretjük itt egymás stílusát,támogatjuk egymást és NEM kötekedni jarunk ide.

49507. prosthetic (válaszként erre: 49506. - Bimm2)
2013. szept. 30. 12:44
Ejj, elég szomorú, amikor még szavakkal sem képes reagálni valaki, és egy ilyen szmájlival akarja elhitetni, hogy ő bizony Buddha tanításai szerint él, és szívében csak szeretet van és megbocsátás, nyugalmából pedig nem zökkentheti ki semmi. Igaz, lehet örülnöm kéne, hogy nem kell többet a soraidat olvasnom, szóval tudod mit? Írj erre is egy szmájlit, és maradjunk ennyiben. Ennél többet nem lehet kihozni belőled, minthogy elhallgattat az ember.
49506. bimm2 (válaszként erre: 49505. - Prosthetic)
2013. szept. 30. 12:32
:)
49505. prosthetic (válaszként erre: 49504. - Bimm2)
2013. szept. 30. 12:31
Magyarul beszélek, igaz nem a szellemileg alultápláltak akcentusával, szóval ez okozhat némi zavart a kommunikációban. És te sem ignorálsz, hiába kértelek, ugyanúgy erőlködsz üres locsogásoddal, szóval szerintem felejtsd el azt a tévképzetet, hogy bármiben is emelkedettebb szinten állsz nálam. Bár ha tényleg csak ennyi jutott neked, akkor egye fene, lehet ezt meghagyom neked. Bár lehet, nem fog menni, mert bár tolerálom a más vallásokat, a más szexuális orientációval rendelkezőket, a más bőrszínűeket, de a szellemi tunyaságban élőket valamiért nem tudom.
49504. bimm2 (válaszként erre: 49503. - Prosthetic)
2013. szept. 30. 12:26

Hat megsem tudsz ignoralni?:DDDDD

Sebaj.

Amilyen 'nyelven' te beszelsz, azt mondasz, amit csak akarsz...

49503. prosthetic
2013. szept. 30. 11:55

Bocs bimm2, de nincs igazad. Az úriember szavát nem hallják meg. Arra csak a hozzád hasonló üres okoskodás/kötekedés lesz a reakció. Arra meg ki kíváncsi?


A nőknek az kell, hogy valaki megmondja nekik: Nézzetek a tükörbe. Tetszik, amit láttok? Maradéktalanul elégedettek vagytok? Fogytatok már valamennyit? És ha igen, akkor közben feszesebb is lett a seggetek, vagy csak kisebb lett a térfogata és ugyanolyan puha, zsíros és löttyedt? Ez nektek az eredmény? És ráadásul mióta kínlódtok különféle módszerekkel ezért a nagy semmiért? Fél év? Egy éve? Két év? Mindeközben én tudok nektek olyan életmódot (nem módszert) mutatni, ami folyamatosan hozza az eredményt. Amivel nem fogsz megrekedni. Amivel nem fogsz visszahízni a fogyókúra végével, mert ez nem fogyókúra. Amivel fél év múlva túl fogod szárnyalni az összes eddigi eredményed. Ha ez nem érdekel, élj tovább tagadásban, és a bimm2-éhez hasonló nonszensz, irreleváns és üresfejű kérdésekkel üldözz el minden fórumozót, aki megpróbálja felnyitni a szemedet. Ez a könnyebb út. És ez a szarabb is.


Jah, és bimm2, ha már ennyire szeretsz okoskodni, legalább ne keveredj önellentmondásokba. Pár hozzászólással lejjebb még azzal érveltél, hogy van akinek nincs ideje elkészíteni magának az ételt, most meg már arról makogsz, hogy az update nem a termék, hanem otthon főzik maguknak. Tudom, hogy téged ez éltet, hogy ellentmondhass másoknak. Ez is lehet egy sikerélmény az életedben, ha már az alakformálás terén nem jutott ki számodra ez az érzés, de azért csináld következetesen. Köszi!

49502. Kantara
2013. szept. 30. 10:36

bimm2: lájk.

:D

49501. bimm2 (válaszként erre: 49499. - Pallasathene)
2013. szept. 30. 10:29

Szerintem azert

mert olyan terfogatnovelo anyagokat hasznal (zselek, rostok) aminek semmilyen taperteke nincs. Ezt en ugyanolyannak tartom, mikor modellek papirzsebkendot esznek, hogy ne legyenek ehesek, de a bevitt tapertek nulla. Ez, valljuk be, nem egeszseges.

Norbi nem riad vissza a mesterseges aromak es szinezekek hasznalatatol sem. Az uditoi zome viz es ezek az anyagok. Ez manapsag az elelmiszeriparban mar egy visszaszoritando dolog, mert rakkelto hatasuk bizonyitott.

Az edesitest norbi ugyan mar igyekszik termeszetes edesitokkel megoldani, cserebe mer hasznalni olyanokat is, aminek a kimenetele egyenlore bizonytalan. Nincs hozza eleg regota vagy eleg sok szamu vizsgalat. (pl a szukraloz, ami bozonyitottan etvagygerjeszto hatasu)

Ezt ide irom most, de nem a te kerdesedre vonatkozoan, de azert ideillik.

A klinikai vizsgalat nem jelentheti ki, hogy ez EGESZSEGES. Igen, emberi fogyasztasra alkalmas, de arra alkalmas a cukor es a feherliszt is. Meg az aszpartam is.

Szoval a lenyeg, hogy bele nem halsz, nem biztos hogy rakos leszel vagy valami fatalis tortenik veled.

De valahogy egy egeszseges eletmodot hirdeto nem bizonygathatja azt, hogy egy ELOALLITOTT TERMEK (pl zsomle parizsival norbis) jobb vacsora mint egy hal zoldseggel... Szoval ha valami eloallitottasn jobb, mint a termeszetben elofordulo taplalek, azt azert erdemes fenntartasokkal kezelni.

Es hogy valojaban miket tesznek bele? Miket hasznal? titkososszetevo meg a hulyesegek...


Mindez, ahogy mar szazszor leirtam - uzlet. Egy kanal utifumaghej (amit norbesz is hasznal a temekeiben) HUSSZOROSARA tud dagadni. Taperteke NULLA. belekeveri a hazhozszallitos kajakba, terfogatot novel (levesbe, tesztaba, purekbe) Meg egyszer leirom HUSSZOROS. Ez nem fair, mert kozben a t.fogyaszto azt hiszi, valami ertekes falatot kanalaz, ami csak reszben igaz, mert kivalo rostforras, viszont egyoldaluva teheti az etkezesedet - hiszen rost van, de mondjuk protein nincs eleg... ki tudja? Zselesiti az osszes sajtot, kremet, ami szinten zero tapertek.


En most kulon a szojaliszt fogyasztasra nem terek ki, mert van akit nem zavar, en nem szivesen eszek szojalisztet. En hiszek benne, hopgy hormonalis problemakat tud okozni a nagymerteku fogyasztasa, tudom, hogy az osszes lisztfele kozul a legalacsonyabb a szenhidrattartalma es a legmagasabb a proteintartalma - ezert keveri mindenbe, de nok sokasaga esetleg meddosegi problemakkal kuzdhet miatta.


Szoval mindez szerintem van igy. Ezt szurom le a kapott infok alapjan es ez alapjan dontok.


Tudod jol, hogy nagy szenhidratcsokkento hireben allok :) Hiszek norbi regi rendszereben, nem hiszek a meregmentes eletben.

Azt is elfogadom, ha valaki nem konyhatudner vagy nincs kedve fozogetni, vagy nincs lehetosege es valaszt. De azok nem mi vagyunk :))) a kivalo almatortam is ezt bizonyitja :D

2013. szept. 30. 09:04
Néhány napig nem jártam itt olvasni sem, és mit kell látnom? A Norbi-termékek klinikailag bevizsgáltak, egészségre káros anyagokat nem tartalmaznak. Egy időben rendszeresen rendeltem az U1 ételeket és távolról sem lehet azt mondani, hogy nincs benne semmi, sőt, ízletes, és épp az van benne, aminek lennie kell, sőt, lehet nagyobb az adag, mint annak lennie kellene.
2013. szept. 30. 08:37
És miért egészségtelenek a Norbi termékek?Fejtse már ki nekem valaki igazi érvekkel,állításokkal!
49498. Kantara (válaszként erre: 49497. - Bimm2)
2013. szept. 30. 06:51
Igen, a rendszert meg a cuccot nem érdemes keverni. Én sem veszek paleocuccot például, nem minőségi kifogás miatt, mert reményeim szerint jó táplálék, de irreális az ára. Ha milliomos lennék, lehet, egyszer megkóstolnám csak kíváncsiságból, de továbbra is magam készíteném a kajámat. Az a biztos. Így is kerül a tányéromra nem odavaló, ha csak a bolti húsból indulok ki.
49497. bimm2 (válaszként erre: 49496. - Kantara)
2013. szept. 30. 06:44

Igazad van. Kulonben mar hanyszor megbeszeltuk, hogy a norbi cucc nem egyenlo a norbi rendszerrel.

A paleo cucc sem egyenlo a paleo rendszerrel.

Kulonben a parttalan vita is vezet(het) valahova, uj gondolatok, uj remenyek :D


Azert kar lenne lekopni masokat barmiert, mikozben mi magunk is konzerven, antibiotikumos tejen meg mesterseges szinezokon nottunk fel. Ne adj isten a csaladunkat is etettuk... Mert megerett a nagy megvilagosodas bennunk, meg nem biztos hogy az az EGY es IGAZ.

49496. Kantara
2013. szept. 30. 06:33

Teljesen parttalan a vitátok :)

Mindkettőtöknek igaza van.

1: A Norbitermékek szarok, tápanyagot alig tartalmaznak, annál inkább káros adalékanyagokat. Ráadásul irreális áron kaphatók, tulajdonképpen átverés, mert azt hiszed, egészséges. Nem az. És ezt néha meg kell mondani azoknak, akik azt hiszik, hogy az. Más kérdés, hogy meghallják-e vagy sem, innentől az ő dolguk.

2: Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Ha az a meggyőződése valakinek, hogy ez a tuti, akkor nem fogja semmi ettől elbillenteni, esetleg egy későbbi betegség, de a kapcsolatot a kajával nem fogja meglelni akkor sem, mert nem akarja.

3: rengeteg táplálkozási tipp és szisztéma van, mindegyiknek számos követője van. Nagy részük pusztán üzlet. Az állandó méricskélés véleményem szerint a táplálkozást kínszenvedéssé teszi. Mint egy erőltetett feladat. Na és a közben felmerülő ijedt kérdések, hogy jól számoltam-e, vajon milyen hormonokat szabadítanak fel? Én pl. paleo étrend szerint étkezem. Nekem bejött. De meggyőzni nem akarok senkit. Azt már én is ideírtam, hogy a Norbicuccok szarok, csak azért, hogy legyen info hogy nem egészséges, innentől kezdve ki-ki tegyen saját belátása szerint. Aki szerint jó és csakisazatuti, egye. Hogy jön bárki ahhoz, hogy a másikat ezért minősítse?

Egyik ismerősöm elég nagy túlsúllyal rendelkezik, szülés után még ezen felül is maradt rajta, olyan lett a feje mint a hold. Rátalált valahogy a Norbi rendszerre (nem nehéz mert tele vele a fész) és belevágott. Szóltam neki, hogy a rendszer nem rossz, de terméket ne vegyen, ha jót akar magának. Mondta is hogy azt semmiképpen sem!!! Nos, úgy cca fél vagy egy év alatt, már nem tudom pontosan, leadott 20 kilót. Még van hátra neki jócskán, de a sikerélmény inspirálja. Már tornázik is, és kiegyensúlyozott. Hát ha egyszer ő úgy érzi, hogy megtalálta a maga kapaszkodóját, én nem fogom elrettenteni tőle, nem is akarom, hisz ez neki jó. A szomort az okozta nálam, hogy rákapott a norbicuccokra is, annyira belelkesült. Hát van nekem bármi jogom ezért bárhogyan is minősíteni? Én sem teljesen értem, de nem az én dolgom. Én anno szóltam, a többi az ő döntése.

49495. bimm2 (válaszként erre: 49494. - Prosthetic)
2013. szept. 30. 05:23

nem, valoban, nekem sem stilusom arrebbalni, csak mert valaki bugriskent kezd viselkedni :) Az okat egyenlore megprobalom megfejteni, ha jol emlekszem, en biztatlak, hogy vard csak ki, mig valaki valaszol! :D En is orulnek neki!

Hogy miert szolok hozzad? Idejossz, beszelgetni akarsz,erdekel. Az nem teljesen fair, hogy azonnal leszarozol valamit, amit nem ismersz, nem hasznaltal soha, egy olyan helyre, ahol talalhatsz olyat, aki eszi ezt a termeket es sikereket konyvel el. Nem baj. Az arroganciad nyilvan valamilyen ismerethianyt potol. Es ha jol veszem eszre, te is jo elvakult vagy a sajat modszeredet illetoen.

En csipem az ilyen stilust, bar ha valamilyen portekat akarsz eladni (akar sajat magad, vagy a tudasod(?)) akkor ez a stilus nem fog bejonni a tulsulyosakkal. Ok a finom, kedves, inkabb noszogato mint ajtostol hazba ronto stilust kedvelik. Altalaban. Latod, Norbi (a szart arulo) ebben sokkal jobb nalad, mert keves elszolasa van csak, es zomeben azt hirdeti, hogy a kvoereket szereti. Gondolhatunk errol is amit csak akarunk.

A kicsinyessegedet nem viselem jol, de ez mar nem eletmod kerdese :) Ettol meg tudhatsz sokat az ezer forint/nap etkezesrol.


Hogy lehet norbirol velemenyem? A Norbi Update rendszer nem maga a termek. Az Update1 maga a termek. A Norbi update rendszert kajarendeles es keszetelvasarlas nelkul is meg tudod oldani. Ahogy sikerult tanitast intezned az eterbe - este, otthon osszecsomagolni. megfozni. A makroosszetevokanaladdal :D

Szoval kedves forumozotarsam, ha azt merjuk, kinek van itt tobb keresnivaloja, nem te nyernel. Veszteni is tudni kell.

Kulonben hogy kit, mikor ignoralsz, teljesen maganugy. Gondolom, most sem fog beledrohadni a mondanivalod majd, miutan te magad felszolitottad ra sajat magad:D Kivancsian varom.


Es csak meg egy jotanacs. Ingyen.

Ha noknek szeretnel eszt osztani.... LEGY uriember. Vagy legalabbis viselkedj ugy. Kifizetodik :)

49494. prosthetic (válaszként erre: 49493. - Bimm2)
2013. szept. 30. 01:41

Ahogy neked sem, mint látszik.


Egyébként nem a drágaság a hangsúlyos, hanem az, hogy abból a pénzből lehetne venni értelmes dolgot. Rá lehet a norbi kaják árának hússzorosát is fordítani az egészséges táplálkozásra és sportra, és az oké, ha van értelme. De a pénzt az ablakon kidobni abszolút ostobaság, legyen az sok, vagy kevés. De ha te nem eszerint élsz (bár update-t nem veszel), akkor dobj egy mail címet, megadom a számlaszámom, küldheted a pénzt. Kapsz érte mentális energiát megfűszerezve egy kis csível. Hidd el, jó lesz, pont a te színvonalad.


Szóval, a gyengébbek kedvéért, nem az a baj, hogy drága, hanem, hogy drága és szar. Már elnézést a vulgaritásért, de aki értetlen... És ennyi pénzért akkor inkább valami legyen jó, illetőleg a szarra nem költünk, akkor sem, ha milliárdosok vagyunk. Nem tudom, így érted-e már, vagy erőlteted még esetleg itt egy kicsit a sznobériát, mint éhes ember a szarást, aztán meg rám dobálod, hogy nem tágítok.


Csak azt nem tudom, ha nem veszel norbit, nincs is róla igazán véleményed, akkor mi a francnak vagy itt, és minek szóltál hozzám? Olyannal akarok beszélgetni, aki kompetens a témában. Szóval kérlek, ignoráljuk egymást.

49493. bimm2 (válaszként erre: 49492. - Prosthetic)
2013. szept. 30. 01:07

Hogy miert zarom ki, hogy mennyibe kerul?

Reszint a halalom a rinyalas, hogy mi mennyire draga, reszint nem is lennek eleg hiteles, mert ahogy mondtam en egy arva rohadt norbi termeket nem vasarolok. Nem elvbol... Igy hat nem is nagyon tudom egy bizonyos termek osszetevoit. Persze, nagyjabol tudom, miket hasznal - szoja, szukraloz, eritrit, stevia (az a nagyon meno). De nem ettem norbi termeket csak kilencszaznegyvenhat es fel evvel ezelott.

Mindenesetre nemmeghatarozo az egeszsegemben a penz. Akinek draga az kussoljon es oldja meg norbi nelkul. De csak azert nem utaloma norbi termekeket, mert o a legnepszerubb rossz.


Jaja, csak varakozz mig valaszol valaki mas :)))

ne tagits. Nem a te stilusod :)

49492. prosthetic (válaszként erre: 49491. - Bimm2)
2013. szept. 30. 00:13

Hát bizony nem. :D Miért tágítanék, ha engem ez érdekel, hogy az emberek képesek ennyi pénzt adni a semmiért? Miért ne válaszolna más? Itt mindenki ezt csinálja, talán csak meg tudják mondani, hogy mi az indíttatásuk.


Nem tudom, miért zárod ki a témák közül ezt, de a te dolgod.

49491. bimm2 (válaszként erre: 49490. - Prosthetic)
2013. szept. 29. 23:59

Valaszol mas? :DDDDDDDDDD itt?!?!

erre befizetek.

Felreertettel, en norbi ararol nem vagyok hajlando beszelgetni. De latom te nem tagitasz az otszazforintertsemmit-tol :)

Hat igy tenyleg sajnalom.

49490. prosthetic (válaszként erre: 49489. - Bimm2)
2013. szept. 29. 23:54

Egészségtelennek gondolom benne azt, hogy szinte nincs benne semmi. Nézz meg egy Norbi Update levest. 500 forintért megkapod a semmit. A fogyókúra nem az, hogy megvonod a tápanyagokat a szervezetedtől, hanem hogy helyesen beállítod az arányukat. Az norbi termékek teljesen alkalmatlanok egy olyan ember táplálására, aki a legminimálisabb fizikai tevékenységet végzi, legyen az sport, vagy munka. Arra jó, hogy az inkubátorban feküdj mozdulatlanul kábé, de hát ugye nem így élünk.


Ehhez nem kell megenni, én az összetételét nézem, és az adagokat, meg az árát. Két adag norbi leves árából egy napig kiadóan és egészségesen kajálok.


Költse, amire akarja, de attól még meg lehet kérdezni, hogy miért erre? Mindenkinek megvan a lehetősége, hogy este összeüssön valami egyszerűt másnapra, és magával vigye a melóba/suliba.


Ha te nem akarsz erről társalogni, ne tedd, akkor majd válaszol más.

49489. bimm2 (válaszként erre: 49488. - Prosthetic)
2013. szept. 29. 23:37

Oh, az kiraly, ha van kivel megosztani a szemelyiseged :) Kulonosen, ha igy kulon tudod valasztani!

A hoxa portal amolyan csevegos... nem tudom, ez belefer e a feszitett temavalasztasodba.

Kulonben ha a Norbi rendszerrol akarsz csevegni es felveted a tularazottsag kerdeset, akkor azt kell mondjam, hogy megiscsak az eletmod rendszeren tul megiscsak erdekel a korulmeny is - igen helyesen. De ezek utan mar johet bambi is meg az univerzum is:D

Eddig sem es eztan sem fogok arrol tarsalogni en sem norbi ugyben, hogy draga vagy nem draga. A hajam az egnek all tole... Merthogymindenkiarrakolti, amire csak akarja.

Te ettel mar norbi kajat? Vagy mi az amit annyira egeszsegtelennek gondolsz benne?

Es mi van akkor, ha valakinek nincs lehetosege otthonra megvenni es megfozni az etelt? Van olyan...

49488. prosthetic (válaszként erre: 49486. - Bimm2)
2013. szept. 29. 23:16

Azért a Norbi, mert ez a Norbi fórum. Ezen kívül foglalkozom edzéssel és táplálkozással, ezért ebbe látok bele, nem a nájkiba, meg a lujizvuttonba. Norbi pedig a legfelkapottabb "egészség és alakformálás" témakörben az országban. Ezért.


Mit zavar egy kicsivel, vagy sokkal túlárazott termék? Miért élünk? Van-e idegen élet az univerzumban? Miért tetszenek azok a ruhák, amiket hordok? Melyik a kedvenc színem? Milyen zenét hallgatok? Szeretem-e a lepkéket? Sírtam-e, amikor Bambi meghalt a mesében? Lehet fokozni még a hülyeséget. Megfigyeltem amúgy, hogy ezeken a hoxa fórumokon az emberek szeretnek eltérni a tárgytól, és irreleváns kérdésekkel foglalkozni. Szóval kérlek, maradjunk témánál, és arról beszélgessünk, hogy vajon miért veszik meg az emberek a drága, tápanyagban szegény update dolgokat, amikor sokkal olcsóbban kijönnének, ha megvennék a boltban a megfelelő élelmiszereket és összeállítanának maguknak egy normális étrendet. Hagyjuk a filozófiai eszmefuttatást, hogy drága a világ, meg hogy ez engem miért zavar. Nem a személyiségem itt a lényeg, hanem ez a jelenség. Ez nem a "prosthetic személyes indíttatásai fórum", hanem a Norbi Update fórum. Azért jöttem ide, hogy erről beszélgessek, ha magamról akarok fecsegni, szólok a barátaimnak, vagy felkeresek egy pszichológust.

49487. bimm2 (válaszként erre: 49481. - Pallasathene)
2013. szept. 29. 23:12

Jajjjjjjjdeorulok, hogy erore kaptal!

csak csinalj minent ugy, ahogyan elotte csinaltal!

Aszalo? Megyek! Marmint nem aszalni, hanem mire megaszalodik! :D mernnyi ido az?

Nekem volt egy egyetemi evfolyamtarsam, annak a baratnoje is kapott egyszer (ez meg a kilencvenesevek... ) es az evfolyamtarsam arrol szamolt be, hogy az egesz lakasban athato cefreszag terjengett:D valamit rosszul csinaltak. Szoval, sok szerencset :)))) Miekt fogsz aszalni? Hudejoneked. Hat, asszem bejelentem itthon a karacsonyiajandekigenyemet. Meg hezitalok, eddig a botporszivot akartam...


Hogy csinalod a padlizsankremet? Feletek a padlizsan nepszeru? En imadom! A fokhagyma is okes nekem :))))))))


En annak ellenere, hogy megszerettem futni, megszerettem hogy uralom a tudomet es a labaimat meg mindig ugy hiszem, hogy a seta a fogyashoz hatekonyabb. Hiaba merem a vadiuj orammal a 'zsiregeto pulzusszamomat' (tudom, tudom, nem hivjuk egetesnek, zsirbontasnak hivjuk...) de a seta az igazi anyagcsere mozgato! Szoval ne hajtsd magad, csak kenyelmesen, hogy ne menjen el a kedved. Nalunk is csak domb van. Elso koreimben meg cseresznyepiros fejjel setalgattam. De elmult es nekem honapokba telt, mire 'felgyorsultam'. Csak tudod, en nem sietek sehova...

Na, reka elmagyarazta ahuszpercesekben, micsoda jo no vagy? Engem lelkesit.



A tortam? Kiraly lett! Komolyan! Kar lenne alszentnek lennem, mindenkinek izlett.

Mi ugye felnottek voltunk ezen a pikniken, de ha gyereknek csinalnam, akkor nem lereszelnem az almat hanem ledaralnam es zselatinnal suritenem be. Nem tudom, olvastad e a receptet, ott utifumaghejjal irja asuritest (en is azzal csinaltam, nagyon jo0 de gyereknek nem adnam. Szoval az alma es a dio testverek! Nyersen is fove is, nagyon finomak egyutt!


megnezem a kekszedet! Ropogos?:D

49486. bimm2 (válaszként erre: 49485. - Prosthetic)
2013. szept. 29. 22:49

Eddig is ertheto volt, de ugy latom, mar neked is az.

Igen, az egesz vilag tul van arazva. Mit zavar akkor egy kicsivel-naggyal tularazott termek?

Vagy eljarsz mas forumokra is amivel nem ertesz egyet beszologatni, hogy draga? Ironikusan hangzik a kerdesem, de tenyleg kivancsi vagyok! Miert pont norbi? Miert nem beresalexandra vagy lujizvutton vagy a na'jki? Szoval miert eppen norbi?


Kerdezem egyebkent en ugy, hogy en egyetlen norbi termeket sem vasarolok. Egyetlen egyet sem...

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook