Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
49575. mokusbeka (válaszként erre: 49558. - Bimm2)
2013. okt. 7. 13:33
én igen, de csak youtube-ról :)
49574. mokusbeka
2013. okt. 7. 13:32
amit én láttam taáblázatot, abban a zsírok 3-asok voltak. nekem az van meg, aminek vmi olyan címe van, h 100 kilót is fogyfhatsz, az update boltokban osztogatják. ez nekem nagyon a paleohoz hasonlít, kiv, h norbi nem enged benne semmilyen gyümölcsöt...amúgy próbálok átállni most a paleora, mert kiderült, h allergiás vagyok a szójára, tejre, tojásra, gluténra és magára a búzára, kukoricára is :O a paleo ezek közül csak a tojást engedi, de hát majd kitalálok vmit...legalábbis megpróbálok :(
49573. mokusbeka (válaszként erre: 49548. - Bimm2)
2013. okt. 7. 13:27
rólad szól és a napi 20 perc, naponta 40 vagy 60 percet edzek. Nincs semmim, csak szalagom, de attól meg nagyon fáj a kezem, úgyhogy inkább fél liteteres pet palacokt félig megtöltök vízzel és úgy csinálom a kargyakorlatokat. Nekem amúgy is vigyáznom kell a karjaimra, mert elég gyengék a vállizmaim...tavaly jól szét injekciózták, de az se használt...ekkor mondta egy okos ember :) hogy inkább erősítsem őket lassan. már érzem a javulást, a női fekvőtámaszt szépen nyomom...nekem ez is nagy valami. Stepp pad helyett lexikon-ahogy Réka is mondta :P
49572. pallasathene (válaszként erre: 49569. - Bimm2)
2013. okt. 7. 13:18

kiprobalom majd,jol hangzik, tulajdonkeppen ez egy zöldseges fasirt,nem?:-)


Jecsim örülö,h jelentkeztel.Mindenbe bele kell razodni, nyugi-nyugi...

49571. jecsim
2013. okt. 7. 11:35

Sziasztok. Bocsi, kicsit elmaradtam, mert a fogyókúrám is lappang, múlthéten kezdtük a bölcsit, plusz rohangáltam mindenhova. Jövőhéttől melózok, már csak az erkölcsi bizonyítványt várom, és az üzemorvoshoz kell elmennem.


Hogy vagytok? Mi újság a fogyival?

49570. bimm2 (válaszként erre: 49569. - Bimm2)
2013. okt. 6. 20:24

es ket tojas

:D

49569. bimm2
2013. okt. 6. 20:23

daralthus (nekem kb fel kilo es eppen egy barany volt itthon)

egy negyed kelkaposzta (de ez lehet repa, cukkini, paradicsom, kinai kel is lereszelve vagy felvagva)

sajt (lehetoleg zsiros, mert az valahogy szebben sul :D, ezt izles szerint, en olyan egy marek parmezant tettem most bele)

fuszerek (so! az fontos. a tobbi lehet barmi. bors, olasz fuszerkeverek, fokhagyma)


Ezt betoltom a muffinformaba es kb 25percig sutom 190-200celsiuson (a sutodtol fugg) Aztan varok legalabb 10 percet, amig hul, mert akkor tudom kivenni rendesen a formabol.

Es kesz.

Ha nem hasznalsz valamilyen lisztfelet (legyen az len, mandula vagy norbi liszt) akkor a teteje olyan 'rusztikus' marad. Ha vendegsegbe keszitesz vagy vendegeknek, akkor lehet egy kanal liszt es egy csipet szodabikarbona, mert akkor a teteje kerekre sul, nem olyan viharos marad. Vagy gombocokat formalsz es akkor is normalisan nez ki.

En szeretem, amikor olyan 'tuskes' a teteje es megeg egy kicsit a sajt es a hus.

Disziteni is lehet egy kis paradicsommal, vagy a sajtot teszed ra utoljara vagy zoldfuszert.

Plus zsiradekot nem szoktam tenni bele, mert az a daralthus, amiket en vasarolok, abban van boven.

Jo etvagyat :)

49568. pallasathene (válaszként erre: 49567. - Bimm2)
2013. okt. 6. 08:54
Baranymuffiiiin???receptet kedves bimm!:)
49567. bimm2 (válaszként erre: 49566. - Pallasathene)
2013. okt. 6. 08:18

Negy kilo... Az mar kimondva nem sok. Megcsinalni az! En tudom :) Ha nem is nevezzuk 'utolso negynek', akkor is az!

Tudod, nekem konnyebb, mint neked. Idot beosztani feltetlen jobban 'tudok'. Mert van ra modom.


Ma mit fozol?

en megcsinalom holnap eltunt-csoreneorsi cukkinileveset. UPDATE 1-ben!

es ma baranymuffint csinalok vacsira.

49566. pallasathene (válaszként erre: 49565. - Bimm2)
2013. okt. 6. 07:54

Van hát. Még -4kg és nem rinyálok.


A Te steppadod sem kutya:-D! Töök mindegy.Sztem!

Van corsstrainerem,de a nappali fullon van,jelenleg a haloszobankban fér el és alig jutok hozzá.A háló ugyanis a gyerekek szobaja meleltt van és hát hangos. Majd ejön az ideje ennek is. Az idö elöre megy..és eljön az idö,h nem fogok félni,h felébrednek.

Szivesebben járnék már én is abban a cipöben,ahol Te vagy!:-)De nem elégedetlenkedek. Mert ez is eljön majd!

49565. bimm2 (válaszként erre: 49564. - Pallasathene)
2013. okt. 5. 22:04

Tok jol csinalod!

Nem is ertem, hogy van ennyi idod es energiad mindenre. Lenyugozo!

A gyerek samlija? :DDDDD jajjdevicces

Nekem egy internetrol rendelt steppadom van, termeszetesen kinai. Amikor megerkezett, akkor valt vilagossa, hogy ez kisebb, mint az atlag meret:D Szoval vegul is nekem is cska egy samlim van - en boldog vagyok vele. nagy wasistdas nem kell :)


Szerintem nincs tobb kaloria a salatakban mint egy feherjeshakeben, csak az az osszetevoiben jobb. Persze attol fugg, mivel ontod le a salatat:D

protein ester fontos!


Oooh, van cross trainered :) el is felejtettem!

Neked van kituzott celod?

49564. pallasathene (válaszként erre: 49563. - Bimm2)
2013. okt. 5. 20:58

méri a fene, örülök,h élek. Engem itthon széjjel szednek darabjaimra. Hidd el nekem!


Igen,ez a 2009-es, van benne stepp pad. Épp tegnap jöttem rá,h a gyerek sámlija jó is lesz stepp padnak. Gumiszalagom van;-)!Azt szeretem.


Remélem erös leszek a fehérjevacikat illetöen, de amßugy szivesebben eszem salit vacsira. Kaloriailag sztem nem több az sem. Asszem.


Amikor a cross trainerre pattanok,akkor cipöben,de amugy zokniban.


ALakulok, érzem én, sokkal jobb a szitu,m volt. És hát nem adjuk fel. Mindig kell lennie következö kitüzött célnak. ;-)

49563. bimm2 (válaszként erre: 49562. - Pallasathene)
2013. okt. 5. 20:38

Milyen az insanity? ugralni kell benne es azt utalom. Azert nem adom fel teljesen :) eleinte a pilatest is utaltam most meg csak ugy nyujtok le, ahogy a kis dvd-rol tanultam.

Szoval meg nem kapott el az insanity heve, de meglatjuk :) akik csinaljak, azok imadjak. hat elsore nem ragadott magaval.


Az a 40perces van rajta, amiben steppadot hasznal?

Az a 2009-es. A kedvenc dvd-m!

Abbol csak a felsotest edzes hianyzik nekem!

Te cipoben dolgozol otthon?


HAJRA feherjepor vacsi! Arra nem gondoltal, hogy keszitesz melle zoldsegkoretet? Akkor van mit enni is... En foztem sos vizben kaposztat, karfiolt, brokkolit paradicsommal es azt toltam. Ejjel pisilni kell tole. :) En finomnak talaltam sok fuszerrel. Csak kemenyitomentes zoldsegeket!


Amig megvan az az egy kilo (ma csak 85dkg!) addig van cel! Szoval nem biztos, hogy ez annyira rossz.

Ma le is mertem magam, 3 het alatt atlagosan egy centit valtoztam. Mellben +1, csipo, has, comb -1 vagy 1.5. Azt mar nem gondoltam volna, hogy csipobol kepes leszek csokkenni :D

te mered magad?

49562. pallasathene (válaszként erre: 49560. - Bimm2)
2013. okt. 5. 20:20

milyen ez az insanity?


Nem tudom melyik ez a dvd, 20perces blokkok vannak rajta meg egy 40perces teljes atmozgatos.


Ugy tervezem,hogy hétfötöl fehérjepor lesz a vacsim,amig el nem fogy:-D! Jo lenne,ha kibirnam. Igazabol en szeretek rágni,ugyh. nagy kihivas lesz.

Nem tudom mi lehet jecsimmel, csak ir majd vmikor!


1kg, mi az?!Legalabb elmondhatod,h milyen jo vagy sulytartasbol:-D!

49561. prosthetic (válaszként erre: 49560. - Bimm2)
2013. okt. 5. 12:38
Nem hogy nem fog lemenni, de majd vissza is szalad helyette pár, ha nem vagy képes megfelelően kajálni, és súlyzós edzés helyett ilyen insanity-vel bohóckodsz. De te választottad az örök jojózást.
49560. bimm2 (válaszként erre: 49559. - Pallasathene)
2013. okt. 4. 21:22

Az is kemeny! melyik dvd-t is hasznalod?


En matol insanityzem. Egyenlore itthon - cipoben. Nekem ez nagy valtozas, mert eddig csak cipo nelkul edzettem. orulni fog az alattunk lako :D

Nekem ez az egy kilo sosem fog lemenni...


Szedsz feherjeport?


Mi lehet jecsimmel?

2013. okt. 4. 20:09
Nem!:-)De lenyomtam a Ráka 20percest,fenékre!:-)
49558. bimm2
2013. okt. 4. 10:58
valaki csinalt mar online reka tornat?
49557. bimm2 (válaszként erre: 49556. - Pallasathene)
2013. okt. 3. 23:05

Milyen ido van?


Te csinaltal mar reka online tornat?

49556. pallasathene (válaszként erre: 49555. - Bimm2)
2013. okt. 3. 22:34
Reggelire!piritott abwndbrottal:-D!ez remekül hangzik!:-)20 perc nem volt,de seta volt gyerekekkel :-)
49555. bimm2 (válaszként erre: 49554. - Pallasathene)
2013. okt. 3. 21:40

Zakuszka :)))))))))))

az kb ugyanolyan vicces szo nekem, mint kantara mosogolyoja :D

Mintha ettem volna egyszer ilyet, a kolleganom gyartotta es kenyerrel ettuk sajttal a tetejen. Akkor meg ettem kenyeret...

Es vacsira eszitek? Nagyon finomnak hangzik!


Mit fozol meg?

20perc megvolt?

2013. okt. 3. 12:53
Szoval a zakuszkam.kb. 1 kg pritaminpaprika(piros husos),1kg,padlizsan,1kg paradicsom,féll paradicsomlé,fél kg gomba,lilahagyma, olaj,babérlevél.Egy nagy tepsire rakom a kicsumazott paprikakat,paradicsomot, padlizsanokat.Letakarom,betol0m a sütöbe es sütöm,amig minen puha lesz. Addig a hagyman megparolom a megpucolt gombát. De gomba nem fontos belé!Jo nélküle is!Valaki babosan készíti,van olyan is!!Szoval mindent a hagyman parolni,összeturmixlni,sózni,borsozni,jól összerottsantani:-). Tiszta üvegekbe tölteni,száraz dunsztba tenni. (igy hivjak?)
49553. bimm2 (válaszként erre: 49552. - Pallasathene)
2013. okt. 2. 22:33

oke :)))

hasazol! Kiraly!

2013. okt. 2. 22:28
Irom hnap!Istenifinom!20perc has letudva!:-)
49551. bimm2 (válaszként erre: 49549. - Pallasathene)
2013. okt. 2. 21:43

csak kimeletesen :) hogy ne menjen el a kedved.

Izomlaz?


En nem ismerem a zakuszkat.

Recept?

2013. okt. 2. 13:46
zakuszkát késztettem :-)!Isteni lett!Ismeritek? A következlö a gombakrém lesz.
49549. pallasathene (válaszként erre: 49548. - Bimm2)
2013. okt. 2. 11:53
ahhh babám ´,én örülök,ha kibirom a 20percet,h nem görcsöl be közben vmelyik izmom:-D!igen,azt tornazom,amit irsz!
49548. bimm2 (válaszként erre: 49542. - Mokusbeka)
2013. okt. 1. 21:35

Te hogyan tornazol? van sulyod meg szalagod meg steppadod?


En ugy kezdtem el (egy amolyan 'ujrakezdo' szakaszomban) hogy nem volt semmi. Lepkedtem a foldon es tarogattam onnon karjaim:D De en ebben hiszek. Lassankan felvettem a sulyt, vasaroltam steppadot. De mindent eleg lassan.

Es kuszkodtem rendesen a sulyok meg a steppad nelkul is:D konkretan szakadt rolam a viz.

Te a 'roald szolt' nyomod igaz?

49547. bimm2 (válaszként erre: 49538. - Pallasathene)
2013. okt. 1. 21:31

NEM TESZED LE! :DD

szerintem is nagyon jok!


van 'kelleked'?

seta?

49546. bimm2 (válaszként erre: 49543. - Mokusbeka)
2013. okt. 1. 21:30

nekem meg az elso hormondieta kiadvany van meg. En csinaltam, nekem bejott - bar szerintem az az en korosztalyomra van kitalalva, nem az olyan fiatalkara, amilyen te vagy. Legalabbis a norbi fele felosztasban. Mert en ismerek egy masik hormondietat (Natasha Turner fele) amit en az 'eredetinek' tekintek, mint hormondieta. Ez ugye nem ismeri a norbi updatet :))))))) abban tobb szakasz van es engedi a huvelyesek fogyasztasat is.

Norbi egyszer azt irta, hogy 500ml tejnek megfelelo tej es 200g gyumolcs (update egyes kodu) megengedetta hormondietaban is.

Neked az uj konyv van meg?

probaltad?


Talan a zsir eddig is egyes volt...

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook