Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2012. okt. 20. 02:17

A számolásról még annyit, hogy nem akarok én senkit rábeszélni csak mint nekem bevált dolgot ajánlom. :)

Ez még lemaradt: 162cm vagyok és 68 kg. 71-ről indultam. Elsőre egy 10 kg az amitől megválnék, heti kb fél kilót szándékozom fogyni, de max 1-et. Mozgás: futás hetente 3 eddig, de szeretnék heti 5 alkalommal eljárni. Röviden ennyi, mindenkinek nagyon sikeres 'akciót' kívánok! :)

2012. okt. 20. 02:01

A flexagilt én is nagyon ajánlom, sokat segített már.

Lányok mérjetek centit is. Felemelő látni, hogy kúsznak lefelé mikor a mérleg nyelve nem mozdul.

Arra van tippetek hogyan győzzem meg a rokonokat, hogy attól mert nem tömök a fejembe egy fél disznót minden ebédnél még nem leszek beteg. Holnap megyek haza szülőkhöz és jönnek a rettegett családi évesek. :D

2012. okt. 19. 22:58
Nekem is vigyáznom kell mit mozgok,mert nekem is rossz a térdem,már műtötték is 2-szer :(
877. f3000dc5ef (válaszként erre: 876. - SziReni)
2012. okt. 19. 22:48

Jelenleg én is térdsérüléssel bajlódom...már 24 éves sportsérülés. Ami ha nem vigyázok akkor jó nagy bajokat csinál.


De amiért leírtam. Én is fekete nadálytős kencével gyógyítom, és nagyon jó :D

876. SziReni
2012. okt. 19. 21:19
van rá a fekete nadálytő krém nagyon jó.flexagil néven van a patikában.AMi nagyon jól gyógyítja.Jó rá a bioptron lámoa is de zat gondolom nehezenlehet elérni meg én szoktam ilyen mágneses térdre valót használni nekem az is hamar rendbe hozza. De ha csak hamar akarod a fájdalmamt múlasztani a jégzselá is tuti, csak az nem gyógyít viszont a fájdalmat hamar elmúlasztja.Izomláz ellen meg napi egy magnézium pezsgőtabletta és tuti nem lesz izomláz.Enyi a nagy sportolási tapasztalatom.Egyébként nekem ínszalag sérülésem van és a bioptron lámpa meg a mágneses térrögzítő nekem nagyon bevállt rá és elmúllik hamar.De a flexagil krém is nagyon tuti csak annyira nem olcsó olyan 1000 ft körül van azt hiszem.
2012. okt. 19. 21:13
Sziasztok! Nekem tönkrement a térdem. Már két napja nem tudok leguggolni. Lehet ez a keddi alakformáló tornától? Mit csináljak vele? Mármint a térdemmel? Van rá valami kencefice? Sok bajjal jár ez az egészséges életmód. :)
874. SziReni
2012. okt. 19. 20:38
Ez tök jó edzés terv nekem tetszik.Végig csinálnám.Képzeljétek ma ráálltam amérlegre csak úgy mert olyna kedvem volt és majdnem 95 volt ami azt jelenti majdnem két kg-val kevesebb de ha a 96 ot vesszük akkor is egy kg minusz.Tök boldog voltam erre ma nem tudtam igazából mozogni illetve 30 perc gyors sétán kívül, mert dolgoznom kellett.De nem baj holnap majd sportolok biciklivel megyek mindenhova terveim szerint meg megyek este futni is, meg lehet tornázok is meglátjuk mi lesz belőle, de igyekszem nagyon, ha már a mát kihagytam.
873. Hudvig
2012. okt. 19. 19:46

Nekem a bokámnak és a sarkamnak nem tett jót a kocogás, de egy idő után elmúltak a fájdalmak. Most is azért várok tavaszig, addigra azért fogyok valamit, na meg szabadban pályán futok salakon, az nem készít ki.

Megkaptam az edzéstervem, nem egyszerű. 30 perc lépcső 1 fokon, 30 perc futópad gyaloglás 134-es pulzuskontroll, utána vissza a lépcsőzőre 15 percet. Én azt hittem, ott halok meg. UTána jött a súlyzózás. Ami gyilkos még az 5 perc twister. Nem tudom, ismeritek-e. Egy forgó korong a lábnak és egy karba kapaszkodva feszes háttal oldalra forgatni a csípőt amilyen gyorsan csak lehet.

2012. okt. 19. 14:12

Gyertek lányok kergetőzni velem Kincső után, az mindennek jót tesz:))))

Félre téve a tréfát, anno nagy súllyal én is elkezdtem futni, hát a térdem, bokám és derekam, hamar feladta a küzdelmet, most már tudom, hogy csak akkor kezdek el hasonlót, ha 80 - 90 kg körül leszek, mert addig csak ki készítem az ízületeim.

Mindenki másképp bírja, én most csak kergetőcskézek, sokat sétálok, és lassan elipszisezek, ha visszakapom, meg jó lenne zumbázni, hastáncolni, de ezt majd ha ovis lesz a drágám.

Szép napot:)

871. f3000dc5ef (válaszként erre: 870. - SziReni)
2012. okt. 19. 09:03
A kézilabda egyébként is gyilkos a térdnek...talán a leggyilkosabb....az össze kézisnek tropa....
870. SziReni
2012. okt. 19. 08:24
Biztos meg lehet szerelni.Most hogy mondod ezt a térd kérdést nekem is fájnak a térdeim lehet nekem is gáz hogy a súlyommal ennyit edzek.De a kézilabdát nem tudom térd nélkül csinálni.
2012. okt. 19. 00:31

sziasztok


az én szobabiciklim edzés közben öngyilkos lett. Leesett az egyik hajtókar vagy pedál nem tudom hogy hívják, de így nem tudtam befejezni a fél órámat, és ezáltal 5 percet lépcsőzőgépeznem kellett, és majd meghal a vádlim:(

nem jött jól.. ugyanis ehhez még túl sok a felesleges súlyom és remélem meg lehet csinálni a bicajt, mert ha lépcsőzőgépre kell váltanom tönkre fog menni a térdem ennyi súlyfölösleggel:(

a férjuram azt mondta meg lehet szerelni,s remélem igaza van...


a hasizmozást viszont lenyomtam sikerrel:) lehet emelni is kéne az időt mert már meg se érzem...

868. c6beeeb07a (válaszként erre: 867. - Husigolyóó)
2012. okt. 18. 22:27

Egyébként csak joghurtot szoktál reggelizni?


Na,azt sem bírnám,én reggelire próbálok tartalmasabbat enni...teljes kiőrlésű kenyér/zsemle sovány felvágottal,és sok zöldséggel..vagy van mikor rántotta kenyér nélkül.

867. Husigolyóó (válaszként erre: 865. - C6beeeb07a)
2012. okt. 18. 22:13

Bizti már nem eszek semmit, de a holnapi yoghurt reggeli helyett szerintem virslit fogok enni:)

Gyümölcsnap nem egyszerű az biztos, de szerintem hatásos bünti...

866. SziReni
2012. okt. 18. 22:03
kézilabdázom.
865. c6beeeb07a (válaszként erre: 861. - Husigolyóó)
2012. okt. 18. 21:58

Lehet holnap én is tartok egy bünti napot,de én azt nem bírnám ki,hogy egész nap csak gyümölcsöt egyek az tuti.

Nekem is nagyon tud fájni a fejem ha éhes vagyok...nehogy rosszul legyél inkább egyél egy falatot,vagy egy kefirt legalább.

864. Husigolyóó (válaszként erre: 863. - C6beeeb07a)
2012. okt. 18. 21:58
Ennyire szerintem ne féljetek a gané mérlegtől. Pozitív gondolatok fontosak. Szombaton 80. szülinapi buliba megyek és tuti hogy eszek sütiket is, de majd azt programozom be az agyamba hogy fogyokkkk és kész:)
863. c6beeeb07a (válaszként erre: 851. - Hudvig)
2012. okt. 18. 21:54

Én is félek a hétfőtől...úgy érzem az utolsó 2 napban többet ettem,mint kellett volna.:(

Gondolkozom rá sem állok a mérlegre hétfőn..

862. Husigolyóó (válaszként erre: 860. - SziReni)
2012. okt. 18. 21:48
Mire edzettél Reni?
2012. okt. 18. 21:48

Csillagom, utólagos boldog szülinapot :)


Képzeljétek nekem ma bünti napom volt:( gyümölcsnapot kellett tartanom, mert tegnap este kiéhezve, idegesen értem haza és lenyomtam fél tányér töltöttkáposztát, jó fehér kenyérrel és 2 almás sütit. Mindezt este 7kor... szóval ma bünti volt... most meg már szétmegy a fejem az éhségtől:(

860. SziReni
2012. okt. 18. 21:37
Sziasztok.Én ma benyomtam a csokis sütimet amit napok óta kívánok.De voltam 3 és fél óra edzésen is.Ma csinált férjem képet edzésen rólam. és kivételesen azt tudtam mondani hogy nem is rossz.Eddig csak törölgettem ki a képeket magamról.Szóval ez egészen jó jel.
2012. okt. 18. 17:25

Sziasztok!

Hogy telik a napotok?

Én készítettem csokis rostkekszet, hogy egy kicsit serkentse az emésztésem, de nekem túl kakaós és még kísérletezni kell az édesítővel, így kénytelen voltam még melegen megszórni egy kis fruktózzal:)

De Kincsőnek nagyon ízlik:)

Ma valamiért kidőltem, ilyet még nem csináltam, bementem Kincsővel játszani, csak egy kicsit elnyúltam, és 10.00 - 13.30 - ig aludtam:)

Lehet, hogy be sokalltam attól,hogy mindennap éjfélkor fekszem és 3 és 4 között kelek.

Remélem jól telik mindenki napja.

Szép estét:)

858. f3000dc5ef (válaszként erre: 857. - A6867eb71d)
2012. okt. 18. 11:57

Én is ki tudnám számolni, de minek? :D

Én paleozok....falhatok kétpofára...akkor is fogyok, de ha mégsem, akkor sem jön vissza egy deka sem :D

És meg is gyógyultam :D ez a legjobb benne, ezért is kezdtem el. A fogyás csak egy nagyon kellemes mellékhatás :D

2012. okt. 18. 11:55

Pedig tiszta matek. :) De persze kinek mi. Én ma is gátlástalanul befaltam reggelire a kis sajtos melegszendvicsemet. :D

Na persze pizza, hamburger, lángos és társai, nem jöhetnek szóba, de ez is a fehér cuccok miatt. De nem is egészségesek. Nem is kellenek. Pfujj... (mondom én, aki még a nyáron nyaraláson tolta magába , az összes fent említettet :D)

856. f3000dc5ef (válaszként erre: 855. - A6867eb71d)
2012. okt. 18. 11:47

Én nem hiszek a számolgatásban :D

Van amit nem lehet enni. Nekem is működik, immár másfél éve :D

2012. okt. 18. 11:45
Én nem hiszek a csoda-diétákban, csak a számolgatásban, macerás tud lenni, de ez 100%, hogy működik. :) Lefekvés előtt 3-4 órával no kaja. Reggeltől estig: csökken a zsír, ch bevitel, nő a fehérje. Szerintem mindent lehet enni, csak ésszel. Nekem ez már egyszer működött. :)
2012. okt. 18. 11:42

Sziasztok!

Csatlakoznék a 'csoporthoz'! :)


Én szeptember közepe óta diétázom, azóta 3 kg ment le. Én tápanyagokat számolok, közben eszek mindent. Kenyeret is, csak teljes kiőrlésűt. Éhes nem vagyok, hála az égnek. Mellette futkosok, de elég rendszertelenül, csak amikor kedvem tartja. :D

853. ,,Csillagom" (válaszként erre: 851. - Hudvig)
2012. okt. 17. 23:48
:)
852. SziReni
2012. okt. 17. 22:24
Boldog névnapot.
851. Hudvig
2012. okt. 17. 21:57

Köszönöm lányok!

Ne panaszkodj Csillagom, én franciakrémest kaptam, egy egész tálcával, már kettőt megettem. Félek a hétfőtől.

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook