Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
2015. ápr. 26. 20:20
maminiti most nézem már nem vagy itt köztünk bizti van okod de sajnálom tőled kaptam először jelet még egyszer nagyon köszi máshogy nem tudtam üzenni hátha azért olvasod remélem minden rendben gondolok rád
4393. Janesugar
2015. ápr. 22. 23:33
valaki kérdezte, hogy milyen időközönként érdemes amh-t csináltatni, szerintem kb fél évente, max évente. nekem egy év alatt o,2-t romlott.
4392. Janesugar (válaszként erre: 4389. - Bszzsu)
2015. ápr. 22. 23:29
köszönöm szépen! ma voltam 7. napi ultrahangon, és mivel ma volt a szülinapom, szóltam a doktornak, hogy ne mondjon semmi rosszat, mert ma van a szülinapom. mondta hogy nem is tud, mert hogy szépen fejlődnek. méhnyálkahártyám is 12-es volt. azt mondta az nagyon jó. szóval reménykedem tovább. nem baj ha nem lesz olyan sok, de legyen pár ami jó, és megtermékenyül és osztódik. ha négy maradna, az már nagyon jó lenne! 3-at beraknának, egy meg menne a fagyiba.egy ilyen verziónak is örülnék. remélem ez lesz a minimum ami előfordulhat.
4391. Tittike76
2015. ápr. 22. 15:02
Engem 0,2 amh-val és 10 fsh-val simán elvállaltak a Kaáliban Debrecenben. Még most vannak a kivizsgálások, nem tudom mikor kezdünk és hogyan fogok reagálni a stimura, még ez az első lombikunk. Csak bátorítás képp írom, ha vkit nem vállal a bmc, érdemes máshol is szerencsét próbálni.
4390. bszzsu
2015. ápr. 22. 11:47
Érdeklődnék milyen időközönként érdemes vizsgálni az amh értéket?
4389. bszzsu (válaszként erre: 4381. - Janesugar)
2015. ápr. 22. 08:26

Szia!

Nyugi!

Szerintem szépek a méretei a tüszőknek, és szép számmal vannak!

Nekem max 5volt, 0,6-os amh-val.

Kitartás!

Szorítok minden rendben legyen!

4388. 68454605f4 (válaszként erre: 4387. - Janesugar)
2015. ápr. 21. 17:28
Nyugodt lehetsz,ha a saját családjáról lenne szó,nem lenne lényeg az AMH!!Még a csillagos eget is lehoznák az égről,akár ha 45-ön felül lenne az illető hölgy!!!Kitartást..sikerülni fog,csak nyugodtan álj hozzá!!:-)))
4387. Janesugar
2015. ápr. 21. 17:03
úgy gondoltam ki, hogy az "istennek" csak a szakálla látszódna, meg a kezei, sejtetve, hogy nem ők a megteremtői a mi babáinknak, és nem minden csak rajtuk múlik, hanem van valami erő, ami dönt hogy sikerül!
4386. Janesugar
2015. ápr. 21. 17:01
köszönöm! ha végzek a bmc-ben, és sikerül, gondoltam festek egy olajképet nekik. nagyon nagy g˙ciség lenne azt festeni, hogy ott vannak az orvosok, a babákkal a karjaikon, de felettük van egy Isten? :D:D:D
4385. 68454605f4 (válaszként erre: 4384. - Janesugar)
2015. ápr. 21. 16:55
De ez sajnos majdnem mindenhol így van!Pont emiatt jött el egy Kaális ismerősöm a BMC-be,mert ott nem ilyenek..de ezek szerint mégis!Sajnálom,de ne törődj vele,most már egyenes úton haladz a babó felé!!Erre gondolj!Mi a SOTE-ARO-ra járunk,de még nem találkoztam a beültis-dokimmal,ezért én sem tudom a reakciót...állítólag itt nem kommentálnak,de ki tudja?Majd kiderül 2 hét múlva.A fontos most h legyen pár jó minőségű petéd,mással ne törődj. Szorítunk érted!!:-)))
4384. Janesugar
2015. ápr. 21. 16:38
köszönöm! a bmc-ben egyik doki megmondta egyik ismerősömnek, hogy ilyen amh-val ne rontsa itt a statisztikámat. szóval. ők nagyon nehezen vállalnak be olyan esetet akiben annyira nem hisznek. lehet más kórházban nem igy van, de én a bmc-ben ezzel a o.7-sel (ami felment 1-re) 8 hónapot vártam. gondolom jobb eseteket beraktak elém.
4383. 68454605f4 (válaszként erre: 4381. - Janesugar)
2015. ápr. 21. 13:30
Tudom h könnyű ezt mondani,de próbálj meg nem törődni vele...NE IDEGESÍTSD magad,mert aztán nem is az alacsony AMH,hanem az ideg miatt nem jön össze!Lehet h egy nagyon negatív dokit fogtál ki,sajnos..pedig úgy halottam h pont a BMC-ben,nem ilyenek.Ezek szerint van ilyen is olyan is.Az én AMH-m is csak 0,4,legalábbis februárban még ennyi volt,azóta nem is nézettem,de legalacsonyabb értékkel is lettek már terhesek sokan!!Tudod,a terhességhez 1db petesejt kell,azt pedig összehozod és kész!!Nyugodj meg,és ne foglalkozz senkivel,ki mit mond!!Hidd el össze fog jönni!Mi NAGYON szorítunk érted!!Én majd csak a jövő hónapban kezdem a stimut...Fel a fejjel!!!:-))
2015. ápr. 21. 13:23
Szia ha van tűsző már pedig nem is egy akkor ne is törődj vele mit habog !Hu vagyunk páran mit nem adnánk ennyiért!!Na szép orvos mennyen varró nőnek!
4381. Janesugar
2015. ápr. 21. 12:50
o.7-ről ment fel o.1-re. o.1-el vágtam bele a lombikba. nem annyira rossz ez, mégis úgy beszél velem mintha egy kapcarongy lennék. és nem kecsegtet semmi jóval. pedig más fórumokon megtudtam hogy nem is annyira rosszak a tüszőim száma se, és méretei se. az orvosok utálják az alacsony amh-sokat? vagy mi a franc?
4380. bszzsu (válaszként erre: 4379. - Janesugar)
2015. ápr. 21. 08:38
Mennyi az amh -d?
4379. Janesugar
2015. ápr. 20. 23:40
sziasztok ma a bmc-ben a doki lesulytóan közölte, nem reagálok elég jól a stimura, mert hogy hát ilyen amh-val.... és hogy esélyem sincs a túlstimulációra ilyen amh értékkel. olyan ez, mintha valami vizsgán kéne megfelelni, hogy miért csak ilyen rossz eredményt értem el. holott én erről nem tehetek, de kb úgy kezelt, mintha nem irtam volna meg jól az évközi vizsgát. olyan rossz érzés volt. pedig egyik oldalon 16, 15, 14, 13, 12 mm-es van, a másikon pedig 15, 14, 13, 12 valahogy igy mondta a számokat. az pedig annyira nem is rossz, én rosszabra számitottam 6. cnapon. vagyis ez most az első ultrahang 5. stimu napon. nem tudom miért kell úgy bezsélni az emberrel, mintha egy senki lenne az alacsony amh-ja miatt. jobban esett volna ha biztat egy kicsit, hogy ahhoz képest tök jó, és hogy jó lesz ez! szerdán megyek a következőre. nektek hogy alakult a stimuláció?
4378. bszzsu
2015. ápr. 20. 20:25

Sziasztok!

Amh értékem 0,6.(3 sikertelen lombikon vagyok túl,30éves vagyok,amúgy az alacsony spermaszám miatt mentünk lombikra)


Van vki aki ilyen értékkel lett terhes?

2015. ápr. 13. 14:30
A lifenetworkon megy egy sorozat ott volt egy fiatal lány teherbe esett adoptálta majd férjhez ment apuka is megnősült 26 év múlva megint össze hozta őket a sors és megtalálták a közös fiukat akit odaadtak!Nagy volt az öröm a tinédzserek összejöttek 45 éves volt a nő!összeházasodtak és csak egy közös baba hiányzott mert az elsőt odaadták mert túl fiatalok voltak!Na és lett közös babájuk kislány!A felnőtt tesó adott neki nevet!Érdemes megnézni!
2015. ápr. 8. 10:53
Bocsi veronika neked válaszoltam !Na ez a kapkodás!
4375. figura ede (válaszként erre: 4371. - Figura ede)
2015. ápr. 8. 10:52
Ahova én járok ott nem küldenek el!Meg kell próbálni többször!!
2015. ápr. 8. 10:50
Fórumosok sosba ha fent van valaki nos lombik előtt levő kedves ismerősöm szinte egész hónapban barnázik nos ez normális?Na meg a lombikot állítólag nem befolyásolja!Na ez lenne a kérdés!Semmit nem kezdenek vele csak őt zavarja mondja az orvosa!Szerintetek?
2015. ápr. 8. 10:47
Veled érzek!Nekem annyit mondott a doki hogy amíg vannak tűszők meg benne sejtek meg tulajdonképpen beültetésig is eltudok menni addig van esély bár nagyon kicsi!Veronika nem tudom hányszor próbálkoztatok de ha nincs az egyik hónapban lehet a másikban!na meg az orvostól is és a hormon adagtól is függ!Szóval ha ez nem akkor a másikhoz kell menni!Én is kaptam infót hogy van aki több hormont kapott mint én és szépen lett több tűszője!Tehát ne add fel!
4372. Veronika0101 (válaszként erre: 4371. - Figura ede)
2015. ápr. 8. 10:08

Szia Mindenki!

Én már "régi" vagyok, de inkább "olvasós", mint "írós". De most muszáj volt billentyűzetet ragadnom, mert olyan jó olvasni, hogy más is szeretne 45 évesen babát, nem csak én. :) (Nekem sajnos "saját" nem lehet, mert tüszők nem mutatkoztak az utolsó látogatások során az orvosnál, és a 45 évem miatt nem vállaltak tovább, ezért petesejt donorban gondolkodunk.) Nagyon nagy drukk Mindenkinek! :)

2015. ápr. 7. 15:03
Hátha már fent vok minden jót kívánok bár nem olvastam még rólad !Én is április végén kezdem a szurikat majd meglátom mit hoznak ki a 45 évemből!Na tűsző hegyek bizti nem lesznek na de1 ből lesz a gyerek !Nyugtatom magam!
4370. Janesugar
2015. ápr. 7. 14:47
meglett az amh kontroll eredményem, két hónap Mioquninon szedése után (kb napi 4-et szedtem átlagban mert az esti két darabot elfelejtettem bevenni) o,7-ről felment 1.o-ra. ennyit tudtam vele elérni, de most szedem tovább. igy szerencsére nem kellett nagyobb adag szurit felirni nekem, ennyiből jó volt ez a pici javulás is. jövő héten kezdem magam szúrni.
2015. ápr. 7. 14:32
Mindig ellenőriztesd mond hogy megszeretnéd nézetni ezt meg azt ha magától nem akarja!Mert sajna van ilyen is!
2015. ápr. 7. 14:29
Biztos semmi gond nem lesz igen 23 napra kicsit korai szerintem de ezt feltétlen mondd el!És ne hagyd magad lerázni megalázni és harcolj ki minden lehetőséget vizsgálatot és legyél határozott mert ha mást látnak leszerelnek!!
4367. 68454605f4 (válaszként erre: 4366. - Figura ede)
2015. ápr. 7. 14:22
Igen,köszi...kenem a Women's krémet,de kell neki idő míg beállítja a progit,illetve a Meddőségiben gondolom mindenképpen kezelni fogják!:-)
2015. ápr. 7. 14:17
Progeszteron értékek Istenhegyi gén diagnosztika itt találtam!
2015. ápr. 7. 14:15
Luteális fázis 15.5 és 80 között kell lennie most néztem meg!
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook