Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 Napos verseny fórum

90 Napos verseny (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1676. c299b9bcdc (válaszként erre: 1675. - Anuta)
2008. márc. 24. 10:47

hát mindenkinél más stílus a hatásos


annak idején nekem is szóltak, hogy nem normális ez a diéta, amit csinálok, először én is megsértődtem, de miután belegondoltam a dolgokba, átváltottam más módszerre


én részemről azóta se bánom, hogy felnyitották a szememet arra, hogy ne csak azért csináljak valamit, mert "látszólag" működik, hanem nézzek a dolgok mögé alapossabban és nézzem az összefüggéseket is :)

1675. anuta (válaszként erre: 1672. - Kisnyussz)
2008. márc. 24. 10:16

Én úgy gondolom,hogy nem mindegy milyen stilusban teszi az ember a véleménye kinyílatkozását!!!Engem ne akarjon senki sokkolni.Az a baj,hogy az emberek így állnak a dolgokhoz.Ne mond már nekem,ha valaki lehülyéz engem akkor eléri a célját.Nevetséges terápia. A pszichotherápiában se hülyézik ,stb...le az embereket,mer valamit máshogy gondolnak és tesznek!!!Pedig hidd el,hogy mindent máskép látnak és gondolnak...Tudod emberi hangot kell megütni a másikkal és akkor talán célt is elérhet az ember !! Szép lenne,ha Én is így állnék az elmebetegkhez,alkoholistákhoz,depresszíósokhoz,hajléktalanokhoz,öngyilkosokhoz és az öreg demens betegekhez....,de nem is kell az elmebetegeket venni alapul.Tisztelet a másik ember felé ,csak ennyi!!!

Nekem a látszólag fogyás nagyon megfelelő és az Én döntésem,hogy ezt milyen módon érem el !!!

2008. márc. 24. 10:05

Annyiban viszont igaza van az írónak, hogy a három fontos makrotápanyagot (fehérje, szénhidrát, zsír) napi szinten kell bevinni és mindegyiket, ahhoz hogy az egészséges legyen a szervezetnek.


Ha szénhidrátot eszünk kevesebbet, akkor azt előbb utóbb zsírtartalékból tudja a szervezet fedezni (lásd Atkins diéta zsírbontó hatása, zsírsejtekből ketontestek gyártása, melyek szerepe az, hogy átvegyék a hiányzó vércukor helyét), de több napig tartó fehérjehiányos táplálkozás eredménye a saját izom, és szövet bontás. A hiányzó fehérjét a szervezet ugyanis semmi másból nem tudja pótolni. De főleg nem zsírszövetből. :(((

1673. szazala
2008. márc. 24. 09:33
Nem értem mit kell ezen annyit agyalni!Ha már diéta,akkor szerintem ez nem rossz!Végül is semmit nem vonunk meg magunktól,mindenféle fontos tápanyagot beviszünk!Érdekes,hogy a böjt(ha már húsvét)nem háborit fel senkit!
1672. kisnyussz (válaszként erre: 1670. - Anuta)
2008. márc. 24. 08:40

hihetetlen, hogy csak a stílust látjátok elsősorban, a mögötte lévő tényeket viszont már nem annyira... nem az lenne a lényeg, hogy egészségesen fogyj? ha valaki erre rávilágit, az tökmind milyen stilusban teszi, akkor gyakorlatilag segit... a tényekkel kell foglalkozni, nem a stilussal


a sokkterápia pont azt célozza meg, hogy elgondolkodjanak már az emberek végre ezen a diétán, ne csak vakon kövessék egymást gondolkodás nélkül...


azt írod "Különben nálam is működik a 90 napos :)"


felhivom a figyelmed az 5-ös pontra:


"5. A delikvens fogyni fog látszólag, legalábbis testsúlyt veszít. Ez némi izom, a test glikogénraktárainak ürülése és az azzal járó négszeres mértékű vízveszteség (amely az izomtérfogatot csökkenti legjobban) eredménye és minimális zsírvesztés amely természetesen mindeképpen adódik a kalóriadeficit miatt. Minden, a legszarabb rendszer is működik egy szinten, mert a delikvens elkezd figyelni arra hogy mit eszik és mennyit, ez pedig jelentős kajabevitel-csökkenést eredményez!"

1671. anuta
2008. márc. 24. 07:30
Azt a mindenit! Én most olvasom csak a hozzászólásokat. utaltassuk már be ezeket az embereket az elmeosztályra....Kritikátlan ,öntörvényű személyíség zavaros emberek.Ez már a szociopaták diagnosztizálásába beleillik:)
1670. anuta (válaszként erre: 1668. - Vincze.era)
2008. márc. 24. 07:24

Sziasztok!

Itt vagyok az elmeosztályról. Be kellene utalni a "kedves" blog írot hozzánk és csinálnánk egy pár tesztet vele.Nem biztos,hogy a bíróság nem kötelezné kényszer gyógykezelésre...Nem azzal van a baj amit írt,mert sok mindenben igaza van,de amilyen stilusban írta !!!nem diagnosztizálom a "kedvest",mert nem ismerem,de a magán véleményem a személyíségéről meg van. Erának igaza van..Mindenki azt és úgy csinálja amit akar ,senkinek semmi köze hozzá..Véleményeket és ötleteket az ember meghallgatja és ,ha akarja elfogadja..,de emberi hangon tegye a másik !!! Különben nálam is működik a 90 napos :)Ja és nálunk az elmebetegek is emberibb hangot ütnek meg,de ha nem a kitisztulás folyamata után elnézést kérnek tőlünk !!

1669. c299b9bcdc (válaszként erre: 1668. - Vincze.era)
2008. márc. 23. 21:32
a blogíró stilusa olyan amilyen, de ettől még sok dologban igaza van
2008. márc. 23. 21:23

Szerintem a blogíró ezzel a szöveggel magát minösíti, meg kommentek is!!

Engem k....-ra nem érdekel, hogy ki mit mond, és kicsit már unom is a beszólásokat, hogy ez nem jó meg az nem jó, ezt csináld meg azt csináld!

Mindenki azt csinál amit akar, senkinek semmi köze hozzá!!!!!!

A 90 napos diéta sem szentírás, nem kell mindent grammra betartani és attól, hogy pl lehet ketshupot enni, még nem valószínü, hogy egy dobozzal meg is eszik az ember. Komolyan mondom agyrém amit egyesek írnak.

Nekem az a lényeg, hogy fogyok nem gyorsan de megy. Ráadásul, már írtam egy párszor, hogy nem jött vissza a 33 leadott kiló 3 év múlva sem, csak 7 kg, de akkor voltam kismama. A legjobb dolog pedig ami a 90 napostól lett, hogy addig amíg nem csináltam több vérnyomás csökkentött is kellett szednem, a diéta elkezdtével két hét múlva csökkentettük az adagomat és pár hét múlva nem kellett gyógyszert szednem , és azóta sem kell 3 éve!!!

Szóval van akinél müködik, van akinél nem, de attól még nem kell fikázni senkit pláne elmebetegnek nevezni.

Azt sem értem, hogy akit ennyire nem érdekel a 90 napos, meg ilyen rossz stb, az miért olvassa a fórumot?

Na mindegy, nem bosszantom magam, szazala magunkra maradtunk!! :))

1667. szazala (válaszként erre: 1666. - Kisnyussz)
2008. márc. 23. 16:13

Bassszus!!!!!!!!!!!!Ezt aztán jól megkaptuk(tam)!!!!

Végül is sok újat nem mondott a blogiró,eddig is tudtam magamról,hogy egy tohonya dög vagyok!De!!attól,hogy "hülyeség"(enyhén szólva),amit csinálunk,azért valamit próbálunk tenni!

Mondjuk nekem nem tetszik,amit a testépitők "művelnek"(főleg a nők),de attól még minden tiszteletem az ővék!,és eszembe sem jutna ilyen szavakat használni!Nem vagyunk egyformák!Van,aki ehet csipszet,mekit..stb és meg sem látszik rajta(könnyen elitélheti a súlyossabb embereket),van akinek elég ránézni:)(mondjuk ezt az elöbbi kategória nem hiszi el),és már plussz centikkel gyarapodik!

Ki igy-ki úgy,ettől függetlenül a kommentben leirt vélemények nagyon durvák és izléstelenek!

Szerintem!

1666. kisnyussz
2008. márc. 23. 15:00

ezt a véleményt láttátok már a 90 naposról?

érdemes elolvasni az utáni következő kommenteket is


[link]

1665. dindin19
2008. márc. 23. 11:34
sziaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssszzzzzzzzzzzzttok!
1664. vincze.era (válaszként erre: 1663. - Szazala)
2008. márc. 22. 12:08
Köszönjük! Én is Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
1663. szazala
2008. márc. 21. 19:14
Hahóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!Ha van erre valaki,akkor nagyon boldog húsvéti ünepeket !!!!!!!!
1662. szazala
2008. márc. 8. 20:11
Valamikor régesrégenmégakezdetekkor ezt a fórumot elinditotta egy csajszi,aki mostanában be se néz ide!De elnézzük Neki,mert szerintem egy nagy meglepivel készülődik!Bármi is legyen az(de lehet sejteni)én nagyon drukkolok!Szia Szaabina!
1661. c299b9bcdc (válaszként erre: 1659. - Aniko1986)
2008. márc. 8. 14:41

már van legalább két 100 kiló felettiek fórum, főleg az első az elég pörgős :)



100 kiló felettiek klubja


100 kiló vagyok, szeretnék lefogyni, segítsetek!

1660. vincze.era (válaszként erre: 1658. - Dindin19)
2008. márc. 8. 14:19
én benne vagyok, csak írjatok Ti is!! :)
1659. aniko1986
2008. márc. 8. 11:10

Sziasztok!

Én még a kezdők közt voltam, de nem jött akkor össze a dolog, de most újra kezdtem és nyitottam egy másik fórumot ahol szívesen látunk mindenkit: 100 kg felettiek, mit tegyünk?... néven!

1658. dindin19 (válaszként erre: 1657. - Szazala)
2008. márc. 8. 09:07
élessszük újra!!!!
1657. szazala
2008. márc. 6. 05:54
Jól leült ám a fórumunk!
1656. vincze.era (válaszként erre: 1654. - Pavelancsika)
2008. febr. 26. 13:43

Szerintem is az a lényeg, hogy csinálj valamit.

Nem biztos hogy a 90 napos a legtökéletesebb diéta , de szerintem is müködik. Én sem tartottam soha víznapot, de volt, hogy a dinnye szezonban két gyüminapom volt. Nekem sem jött vissza a 33 kg,-ból két évig semmi, de a diéta után is betartottam, hogy délig csak gyümölcsöt ettem, és idönként gyümölcsnap is volt. Két év után sem azért híztam mert nem figyeltem, hanem rengeteg hormon injekciót kaptam. Az sem mindegy szerintem, hogy ki hogyan él, mármint van-e családja gyereke, kell-e otthon föznie, stb. stb. Mindenkinek más jön be, a tornához is idö kell. Persze lehet mondani, hogy ahelyett, hogy a gép elött ülünk tornázhatnánk. Ez így is van, én kb egy órát netezek, aztán lenyomom a Norbi duci tréninget. Ennyi, de többre nincs idöm, ha felébred a gyerek vele kell fogalkoznom.

Na hajrá, húzzunk bele, menni fog (reméljük)!!:)))

1655. vincze.era (válaszként erre: 1652. - Szazala)
2008. febr. 26. 13:29
Ez nagyon jó! :)))
2008. febr. 26. 12:13

Még nem tudom mit fogok csinálni, de valamit muszáj lesz. :)

Egyébként hiszek a 90 naposban. Ami eddig lement az azzal ment le és az a tizen kiló még nem jött vissza. :)

Most próbálok mindenfélét olvasni és majd meglátom.

Én egyébként sosem tartottam viznapot csak, ha beteg voltam és azért nem tudtam enni.

1653. kisnyussz
2008. febr. 26. 10:40
A szakemberek másik fele meg pont az ellenkezőjét mondja, a 90 napos egészségtelen (főleg a sok lénap, víznap, gyüminap), és nem is a szétválasztástól fogynak az emberek, hanem az eleve kevesebb kalóriától.
1652. szazala (válaszként erre: 1651. - C299b9bcdc)
2008. febr. 26. 08:59

Ha jobban belegondolunk,nem hülyeség!Sok ezzel foglalkozó szakember szerint sem jó,ha keverjük az élelmiszerfajtákat,tehát mondjuk fehérjét szénhidráttal,ezzel a módszerrel ez kikerülhető.A heti egy gyüminap sem utolsó:)a gogyás szempontjából:)


Olvastam itt a neten:tulajdonképpen nem vagyunk kövérek,csak erős kihivásokkal küzködünk a sulyúnkat illetően:)(vagyvalamiilyesmi)

1651. c299b9bcdc (válaszként erre: 1650. - Pavelancsika)
2008. febr. 25. 19:39
még hiszel a 90 naposban? :))))))
2008. febr. 25. 18:47
Húsvét után újból belendülök. REMÉLEM!
2008. febr. 25. 18:47
sziasztok én most nem fogyózok.Elfogyott a lendület. Szintentartom magam :)
1648. vincze.era (válaszként erre: 1647. - Szazala)
2008. febr. 25. 13:25

Köszi! ;)


Ez a sorsunk, a folytonos fogyókúra...

Mindíg irigyeltem azokat, akik bármit ehetnek, nem híznak tőle, nekem már a gondolat is elég.

1647. szazala (válaszként erre: 1646. - Vincze.era)
2008. febr. 25. 12:29

Gratula Neked!!!


Sirhatnékom van,ha belegondolok,hogy mennyire örülnénk a 80 kilónak,amikor pár évvel(kb25:) )ezelött még 76-ról kezdtem a fogyizást....


Az elöbb emlitett 25 év eredménye:+55kg

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook