Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2010. jan. 6. 23:53

A méz nem igazán jó fogyókúra alatt. Tény hogy egészséges, vitaminokat tartalmaz, de kalóriaértéke ugyanannyi mint a kristálycukornak. így vagy édesítőszerrel ajánlott inni, vagy üresen.

Én már megszoktam az édesítőt, de csak ritkán használom. nekem megfelel anélkül is a tea:)

230. Vecy
2010. jan. 6. 21:51
amúgy milyen napotok volt?
229. bambuszliget (válaszként erre: 228. - Vecy)
2010. jan. 6. 21:48
Lehet inni, ez még a legjobb az összes dolog közt.
228. Vecy
2010. jan. 6. 21:36
Mézzel ihatom a teát minden nap?
227. bambuszliget (válaszként erre: 222. - 3072739292)
2010. jan. 6. 21:34

Remélem azért nem ment el olyan sok rágó, mert ha nagyon sokat eszel belőle akkor hasmenést okoz a benne lévő anyagok miatt. De rajta is van, elég apró betűs, de ott van. :D

Nekem az volt a tapasztalatom hogy gyümi meg víznap után nagyon megterhelő volt a fehérje. Amúgy én jól bírtam a víznapot, sokféle teát ittam. Pl.: citromfű, borsmenta, csipkebogyó... így tartottam végülis a különböző étkezéseket így elég változatos volt. Közte meg volt víz.

Úgy hogy szerintem ezért nem jó minden 5. nap víznapot tartani. Szerintem elég havi 1x is.

2010. jan. 6. 21:23

Jó ötlet Vecy:D

lehet enni sósat is csak az nem olyan jó. én pl pisztácia párti vagyok és az ugye csak sósban van:)))

hogy megfogyatkoztunk estére. :(

holnap gyüminp!!

225. Vecy (válaszként erre: 221. - B585f2bb7e)
2010. jan. 6. 19:40

Köszi, akkor holnap reggel megpróbálok ilyet vadászni a boltban, és megosztom a családdal :)

(és akkor már tényleg nem is marad, csak egy marékkal)

2010. jan. 6. 18:49

Fandiné csak vigyázz nehogy tőlterhelt legyél a kódokkal együtt:)


na akkor beírkászom amit ígértem

hús: 120-150 g főétkezésre

tojás 2-3 db

sajt kis étkezéshez: 30-50 g

túró kis étkezéshez: 50 g

virsli 2-3 db

hal 150-170 g

felvágott 60 -100g

zöldségek saliként 250g

zöldség kis étkezéshez: 150 g

burgonyafélék 200 g.

De ezeket nem kell vas akarattal betartani, mert pl ha húshoz salit eszel a sali szinte korlátlan mennyiségben fogyasztható. :)

2010. jan. 6. 18:31

Sziasztok Lányok.


Nekem ma víznapom volt, tegnap gyümölcs. Nem egyszerű, de jól bírom. Holnap húsnap, aztán zöldség. Néha gyomorsav problémák vannak, meg a sok víz miatt állandóan rohangálni kell....:-))

Egy kis pozitív dolog: -4 kilónál járok. Még kb 12 és jó is vagyok. Mostantól még két hónap és vége. Hozzá kell tennem, hogy az update kódrendszert is használom, azaz tésztanapon az utolsó evés 15-óra, és nem este 8 ha pizzáról van szó. Az egész kajám az update által van összeállítva. Úgy látom, működik. Kitartás mindenkinek, dekánként híztunk el, így is kell lefogynunk. :-)

2010. jan. 6. 18:06

sziasztok:)Hát nekem sajnos nincs digitális mérlegem:(: |huh.köszi Sabrina:)

Huh.ma rengeteget ittam,kb 4 l az biztos:]És tök jól bírtam a víznapot:]Nem voltam éhes,jó igaz 25 db rágó az elment okéé: Dde azért valami csak kell:]Holnap mérlegelés..ááá..Ma pihiztem a tornát illetően,ugye víznap meg hát beteg vagyok: |De holnap ismét BA:]

2010. jan. 6. 16:39

vecy igen de a sózatlan fajtát, mert a só megköti a vizet és nem tudsz kitisztulni:) az a jó ha ez anap átfolyik rajtad, szóval sózatlan mandula és mogyi. és télelg csak egy kis marék.


Ma nagyon fárasztó napom volt.. sokat dolgoztunk gyakszin.. és még a busz után is futottam:D

most ebédelek. padlizsánkrémes tésztát.. ez valami isteni .. asszem ez a kedvencem lesz.

ráadásul gyorsan készen van.


az adagokkal kapcsolatban én mindjár begépelem nektek, hogy mik a helyes adagok (szerintem)


Bableves paprikás krumpli mind mehet. csak tegyük elé a hamis szót. husi nélkül

220. Vecy (válaszként erre: 211. - B585f2bb7e)
2010. jan. 6. 16:00

"Meg olajos magvakat lehet még enni. mogyi, pisztácia, dió, stb. "


No, ezt se tudtam... akkor gyüminapom egy marék mogyoró még nem nagy bűn? :)

Máris jobb a kedvem ha a holnapra gondolok.

219. Zituss (válaszként erre: 218. - Heny1982)
2010. jan. 6. 15:14
A bab kemenyito ugy hogy lehet barmilyen zoldseggel.en hejaban fott burgonyat szoktam leonteni egy kisparadicsomos babbal nagyon fini es laktato
2010. jan. 6. 15:07
Szerintetek keményítőnapon lehet bablevest enni?(persze kolbász meg csülök nélkül :-(( )
2010. jan. 6. 15:07
Sziasztok! Hát az adagok tényleg jó kérdés. Én annyit próbálok enni, hogy ne legyek éhes, de nem mondhatom a kaja végén azt, hogy kipukkadok. Ma keményítő napom van. Isteni paprikáskrumplit csináltam. Igaz a virsli hiányzott, de sebaj. Holnap szénhidrátnap!! Csak a vacsira bírok gondolni! Amúgy nálunk is nagy hó esett..de minek
216. Zituss
2010. jan. 6. 12:50
Koszonom Sabrina a valaszt.Vegul is kibirtam tegnap igaz megettem majdnem egy zacsko aszalt szilvat aztan meg voltak gondok a wc-n :-).De reggel 7kor arra ebredtem iszonyuan ehes vagyok es sajnos egy kis sutiket benyomtam tejjel :-( hat nem birtam ki ma majd jobb lesz.Reggeli zold teaval kezdtem, nem szoktam nagyon koran enni aztan johet a Gyumolcs.Elmegyek setalni az bizto hatasos mert hogy akkor ho van itt nalunk hogy futni nem lehet .Szep napot mindnekinek
2010. jan. 6. 11:28
Ez első pár hétben én is leméregettem a dolgokat. Az sokat segít. Egy idő után meg már hozzá szoksz és szemmel is meg tudod állapítani. :)
2010. jan. 6. 09:06

Nálunk is jó nagy hó van:S sajna... szép csak hideg:D

Dii ha van egy digitáis mérleged könnyedén kiszámolhatóak az adagok:) én ebbe tudok neked segíteni szerintem.

Ma nagyon későn lesz meg az ebédem. kb 4 órakor, mer gyakorlatom van és oda nem vihetek be kaját:S

2010. jan. 6. 08:11

Megkezdtem az 5.napot, nagyon jól érzem magam, sőt fantasztikusan.

Nálunk jó nagy hó esett,már ellapátoltuk , ezzel megvolt a torna egyrésze, megyek folytatom, utána szauna.További szépn napot.

2010. jan. 6. 05:12

sziasztok:)

Köszönöm a választ!!:)Így fogom tenni azt ami még itthon van azt holnap fehérje napon megeszem,de utána befejezem.Mozgás terén BA volt:)Ma pihi nap:)

Tényleg,tudjátok mivel vagyok én nagy bajban,az adagokkal..Lehet,hogy néha elengedem magam,igaz csak pl zöldséget eszek,de akkor is..Szerintetek hogy tudnám megtalálni azt az elég szintet,amivel nagyon szépen menne a fogyás?Ötlet?vagy ti mennyit esztek,egyszerre,ami sikeres?:$(huh.aki helyes adagokat eszik,az leírná,pl egy napját?:$)

Beteg lettem:|De attól megyek még suliba..csak hát nem érzem valami jól magam:(

2010. jan. 5. 23:49

Zituss a paradicsomot a 90 naposba sokszor gyümölcsként emlegetik. így ha sósra vársz gyüminapon ehetsz egy keveset. aszalt szilvát is lehet de csak egy kis marékkal mert ugye ezeknek magasabb a cukortartalma. Koncentrálódik benne.

Meg olajos magvakat lehet még enni. mogyi,pisztácia, dió, stb.

210. Zituss
2010. jan. 5. 23:37
Sziasztok 4 napja kezdtem a 90 napos dietat sok jot hallottam rola es lattam is mar aki lefogyott.Remelem sikerul nekem is .Nagyon rendszertelenul eszem amugy es igy kicsit nehez hogy idoben egyek es nem csak ehezve kovajogni aztan neki esni a hutonek ami jon.15 kg szeretnek leadni eros kitartas kell foleg hogy mellette fozok naponta ketszer a paromnak normalis kajat.Ma peldaul o pizzazot en meg gyumolcs napon vagyok hat nem konnyu :-)Egy ket dolgoggal nem vagyok tisztaba aszalt szilvat lehet enni gyumolcskent? vagy magokat> esetleg egy kis ures paradicsom levest?? Koszi a valaszokat
2010. jan. 5. 22:42
Pintyo amúgy tudom hogy nem azért csinálod, hogy szűküljön a gyomrod de ez is egy fajta kellemes mellékhatás. így értettem:)
208. b585f2bb7e (válaszként erre: 199. - 3072739292)
2010. jan. 5. 22:41

Dii ha nagyon elszánt vagy akkor apudingot egyáltalán ne edd:D mert keményítő és fehérje keveréke. szerintem nem illeszthető be a 90 napos diétába. Update sütikk.. ha a péksütiről beszélünk, akkor tök jó, hogy no cukor.. de a zsírtartalmuk nagyon magas.. ezért sincs kinna kalóriatartalmuk a sütiknek, mert közel ugyanolyan magas mint a sima péksütiknek. lehet hogy könnyebben dolgozza fel as szervezeted, de a kalória akkor is ugyanannyi:)


én este lencsét ettem amúgy, és idáig pakoltam meg a bútorokat tologattam. szóval ez volt a mai mozgásom. holnap gyakorlat. HELP!!! :(

207. d441802019 (válaszként erre: 206. - Vecy)
2010. jan. 5. 20:07

Én a kumplifőzelékből ettem ki a kumplit. :-P

Nem nagy dolog... A lényeg biztosan csak annyi, hogy a mai napon javarészt keményítők landoljanak a gyomrunkban. :-)

206. Vecy (válaszként erre: 205. - Pintyo577)
2010. jan. 5. 19:47

Kárpótoltam magam egy kis krumplival a paprikás krumpliból (úgyis annyit emlegettétek) :)

Most már teljes a lelki békém :)

205. pintyo577 (válaszként erre: 203. - Vecy)
2010. jan. 5. 19:14

Ezért vagyunk fantasztikusak, eldöntöttük, hogy lefogyunk és ez így is lesz.

Kinek kell az a vacak vajkaramellás szaluncukor, amikor tiszta haszontalan szénhidrát, ugye?

Kibirod mert eldöntötted!!!!!!!!!

2010. jan. 5. 19:10

Sziasztok! Kellemes estét mindenkinek!


Én sem vagyok túl elégedett ezzel a mai nappal... Legfőképp, mert 2 boltot jártam végig, és nem találtam Loyd mézes-boros teát. :-)


A 14 éves fogyókúrázni készülőnek üzenném: jól írta Saßrina... fejlődésben lévő szervezetnek bőven elegendő a rendszeres sport.

203. Vecy
2010. jan. 5. 18:45

Ááááááááá alig bírom ki, hogy ne zabáljak vajkaramellás szaloncukrot.... :S

De mindjárt holnap :)

202. Vecy (válaszként erre: 201. - Pintyo577)
2010. jan. 5. 18:19

"Mindenre képesek vagyunk, ha nagyon akarjuk, az ember fantasztikus találmány. "


Ez biztos :)

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook