Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


2009. dec. 30. 14:49

Ezek az ösztönöző ruhák nagyon jók. bakker nekem van vagy 20 db ilyen ösztönző ruhám:D szóval ideje lenne. Amúgy az update sütik nem is rossz ötlet ch napra:) bár tény hogy ezeknek is magas a ch tartalmuk, meg a zsírtartalmuk, szóval kicsit átverés a dolog, de legalább könnyebben emészthető:)

Én ma étterembe megyek a párommal aztán meg moziba.

2009. dec. 30. 12:48

sziasztok:)én is pl.ma nem tudtam főzni valami tésztás dolgot,elmentem a norbi pékségbe és vettem péksütit és U1 pufi búzát és U1 pudingot:)Édeset is eszek,de legalább nem hízlal,diétás:)

Ma vásárolgatós napom volt vettem egy szatén fekete nacit tesóm szalagavatójára (34 méret) és vettem két felsőt..vagyis az egyik pólóruha.A pólóruha már jó..persze tavaszra ha szebb lesz az alakom jobban fog állni.A denevérujjú pólót azt álom pólónak vettem,hogy ha lefogyok jó lesz:)így ösztönzöm magam:)

2009. dec. 30. 11:56

Tény, hogy a 90 napossal kevesebb kalóriát viszel be, és egyszerűbb mint számolgatni a kalóriákat. Nekem sokkal könnyebb így suliban is, hogy ma fehérjét eszem, akkor ha közbe is jön valami veszek egy joghurtot, vagy ha zöldségnap van vihetek magammal nyers zöldségeket és rágcsálhatom, én ezért szeretem et de nagyon:)szénhidrát napon péksütit vehetek, ha épp nem tudok magammal vinni semmi ételt. Szóval ez a diéta nagyon is praktikus azoknak is akik rohanó hétköznapokat élnek.

Bár én úgy tervezem, hogy fzicskézek és viszek magammal suliba, csak nem ételesbe:D

Én is egy félig reformált változtatot követek. A femina oldaláról. valaki csinálta már? nem tudjátok, hogy hány főre szólnak a menük?

2009. dec. 30. 09:38
Szerintem bármilyen étkezési szokás változtatásával lehet fogyni. Ebben a diétában is ha betartod igazából a kalóriát csökkented leginkább. Én egy ideig csináltam ezt úgy, hogy számoltam a kalóriákat és ha betartod a mennyiségekre való utalást (valahol olvastam hogy miből mennyit lehet enni), jelentősen kevesebb kalóriát fogyasztasz, mint eddig. Én bármilyen diétát próbálta, mindennel fogytam. addig, amíg becsületesen cxsináltam és valami miatt nem hagytam abba, nem csábultam el és most már mindegy felkiáltással feladtam. Én azért ezt választottam, a 90 napost, mert ezt tartom a legegészségesebbnek, legváltozatosabbnak és szabályokat tartalmaz az olyanok számára, mint én, aki az egyél kvesebbet dologgal nem tud megbírkózni. Tudom, 90 nap kevés bármihez is, de remélem ez idő alatt megtanulok az étel utáni sóvárgásommal, a korlátlan bármit bármivel evéssel bánni, leküzdöm az étellel jutalmazom és büntetem magam dolgot és egy életmódváltás is elindul ezzel a 90 nappal. Meg persze szemléletváltás is.
2009. dec. 29. 20:19

elolvastam de szerintem én maradok az eredetinél:)

anó mikor megcsináltam egyébként 1 hónapon át minden 5. napon lénapot tartottam:) nagyon bevált. de ittam 1 l gyümilevet, teát és vizet.

most az első 2 hétben még hagyom magam ráhangolódni a gyüminapokkal.

2009. dec. 29. 19:57
köszönöm cépen:)Ö))))
2009. dec. 29. 19:56
A WellnessCafe.hu-n a diéták között megtalálod, a 4 napost elavultnak tartja, sokkal jobb az 5 napos. Itt megtalálsz róla mindent.
2009. dec. 29. 18:56

pintyo azt szeretném kérdezni hogy van e valahol leírás erről az 5 naposról? én erről még nem is hallottam:)

Dii én régen a yourself fitnessel tornáztam, de azt nem tudom hogy honnan töltöttem e:D most töltöma biggest losert majd bezsámolok róla hogy milyen. bár én alapjáraton futni szeretnék elkezdeni:)

2009. dec. 29. 18:47
Sabrina:]Igen ismerem azt a honlapot,tényleg nagyon jó:)Neked van kedvenc,hatásos tornád onnan?:]
2009. dec. 29. 17:20

Több mindt egy éve, naponta kondizok, én már hozzászoktam.

Az 5 napost fogom elkezdeni, mert abba szinte naponta lehet enni tejterméket, meg nem annyira korlátoz, viszont 5 naponként víz nap van.

2009. dec. 29. 14:58

Sziasztok lányok!

Az edzéssel tényleg úgy van, hogy az elején fő amértékletesség, és kardio edzéseket kell művelni (aerobic, futás, stb.), mert ha taposógéppel kezdjük úgy ahogy mondtátok megmaradunk nagynak csak nem hájasak, hanem izmosak leszünk:)

Fandiné! Köszi:D először totál félreértettem amit írtál. Azt hittem lehurrogsz:D Azt tudom, hogy utána megy tovább az élet, nem is akarom emiatt felcserélni a napokat:) Majd lénapot tartok aznap. Végülis a bor meg a sör is lé :D Amúgy aznap épp husi napom lesz. A kalórás dologgal kapcsolatban, csak hozzátennék ha szabad, hogy ha efölé kerül apulzus akkor jön a másnapi izomláz. én ha tekerek itthonaszobabicón mindig ügyelek arra, hogy alatta maradjon. A zsírégetés amúgy csak a 30. perc után indul meg. Addig az aznapi szénhidrátraktárak ürülnek ki. ezért is érdemesebb reggel mozogni, mert akkor még nem telítődtek.:) Ja és ha reggel mozgunk az aznapi alapanyagcserénk, azaz kalóriaégetésünk /perc is sokkal magasabb lesz,így sokkal gyorsabban fogy a zsírocska:)

Dii, én is osztom fandiné véleményét az energiaitallal kapcsolatban. ne csak a fogyás legyen a cél, hanem az eégszséged is. én is szeretem a colát, néha iszom 1 pohárkával, de a diéta idejére tuti teljesen felfüggesztem. Hátráltatja a fogyást. Ha meg cukormentes már nem is ad energiát:) hihi:P Dii ha otthoni tornát keresel bátran ajánlok egy oldalt de csak priviben mert azt hiszem itt nem szabad linkelni:) vagy ird be a googleba h barbara dvd és kidobja. rengeteg torna van.

Dii ha a fáj a pocid estére egy kis főzelék? burgonya vagy más amit szeretsz. valami olyan ami nem terheli a gyomrod. főtt krumpli is jó.

glimore girls nagyon jó az ételes dolog:( szerintem engem hülyének néznének az osztálytársaim, ha beállítanék a suliba ételessel:D az abaj, ha nem viszem magammal az ételt van olyan nap hogy csak 3-kor végzek, kb 15:45-re vagyok otthon:S ha 4-kor ebédelek az már megint csak egészségtelen. ezt még valahogy ki kell találnom:(

40. gilmore*girls (válaszként erre: 27. - Fandiné)
2009. dec. 29. 13:54

Köszi a bíztatást. sajnos, én is sokszor mire hazaérek a gyerkőcökkel este 6 óra van. Én nem főzökmminden nap a családnak, mert mindenki menzázik (én nem), így hideget vacsiznak vagy virslit, tejbepapít, melegszendvicset, pizzát. ha 6-kor állnék neki főzni, szinte éjszaka vacsiznánk. e miatt talán könnyebb, hogy nem esek kísértésbe az esti főzésnél a kóstolgatással. A hétvégét pedig előre tervezem, így olyat főzök, amiből én is ehetek.

nekem minden diétám azért fulladt kudarcba, mert

1.nem terveztem meg a másnapi menüt, vagy nem készítettem el, reggel pedig nem kaptam azt, amit akartam, vagy gyorsan rohantam a munkába és futtában vettem valami gyors kaját.


2. Próbáltam azt is, hogy hétvégén megfőztem az egész heti kaját és lefagyasztottam. Borzasztó volt, a fagyasztott kaja nem volt valami jó ízű, ráadásul sok mindn nem is jó lefagyasztás után.


3. Próbáltam ételszállító céggel is, de az nem igazán tartotta az alapanyagokat szétválasztás szerint, ráadásul két hetes ciklusokban ismételték magukat, és az sem dobott fel.


4.Bármilyen tünetet észleltem magamon, azt a fogyókúrának tulajdonítottam és a betegségtől való félelemtől abbahagytam. Pedig máskor is fájt már a hasam, fejem, hullott a hajam, szédültem...de talán tudat alatt így menekültem a fogyókúrától. Sajnos a súlyom sokkal több betegséget okozhat, ráadásul ha ilyankor laborleletet csináltattam, soh anem voltak rossz értékek a diéta miatt sem. Sajnos én elég komoly hipochondriával küzdök a szüléseim óta. pedig az állandó betegségemtől, a kövérségemtől kellene igazán parázni. Most csináltattam laborvizsgálatot év végén, a dokinéni azt mondta, nics semmi bajom, most kezdjek diétázni és ha fáj valamim ne a fogyókúrára fogjam, mert anélkül is fájt volna...majd elmúlik...

39. pintyo577 (válaszként erre: 38. - 3072739292)
2009. dec. 29. 13:40

A naplómban megtudod nézni a rizsformulát.

Én is az 5 napost fogom elkezdeni, mert a gyomorfájásom, eddig a 4 naposnál jött ki, hátha most nem fog. Nekem nagyon hiányozna a tejtermék és a 4 naposnál csak ritkán lehet enni, az 5 naposnál meg szinte bármikor.

2009. dec. 29. 12:58

én az 5 naposat:]amibe minden 5.nap van víznap:)Persze meg még mellé a torna plusz BIO CLA+T :]Mi az a rizsformula?:$

Te?

37. pintyo577 (válaszként erre: 34. - 3072739292)
2009. dec. 29. 12:56

Nem tudom mi a gond, miért van a gyomorfájás.

Nekem 3 után jelentkezett, ha megint úgy járok, akkor mást csinálok, mindt ahogy eddig is.

Nem adom fel, hanem folytatot a rizsformuával és a kemény kondival.

Majd kiderűl,azért jó lenne bírni, mert elég hatásos diéta.

Ti melyiket csináljátok?

A hagyományos 4 napost vagy az 5 napost,

2009. dec. 29. 12:44
Kitartást mindenkinek,mert ettől fogunk megváltozni:)
35. pedro
2009. dec. 29. 12:42

Sziasztok , kedves fogyis társak !

Januártól én is folytatom a 90 napos kúrát, amit október 26.-án elkezdtem és nagyon jól haladtam vele - egészen a karácsonyig!

Most pihenek januárig és folytatom,mert nagyon meg lehet szokni ezt az új ételtársítást!!


kitartást mindenkinek aki belevág

2009. dec. 29. 12:23
szia!én a 2 napnál tartok,de esküszöm annyira fáj a hasam(felül)hogy kiegyenesedni nem tudok.mit csináljak?:(Pedig ettem főtt karfiolt,savanyú káposztát..paradicsomot.De nem adom fel!NEM SZABAD!
2009. dec. 29. 12:11

Sziasztok!


Én is csatlakoznék, én már kétszer elkezdtem a 90 napost,de abba kellett hagynom 3 hét után, mert iszonyúan fájt a gyomrom. Még egyszer megpróbálom.

Minden nap kondizok, reggel-este rizsformulát iszok, délben valami könnyűt, bár most az ünnepek alatt egy kicsit elengedtem magam, de ennyi kell is.

Én lébőjtkúrával indítok, ez egy jó kis méregtelenítés, minden évben 2x,3x megszoktam csinálni, utána jöhet a diéta.

2009. dec. 29. 11:51
értem:]huh.akkor márciustól futok: )addig pedig vagy lépcsőzök vagy biciglizek 40 percet .Hetente ezt hányszor csináljam torna mellett?
31. fandiné (válaszként erre: 30. - 3072739292)
2009. dec. 29. 11:48

Szia


1. 130-alatt kell lenni a pulzusnak, mert az alatt ég a zsír, ezért jobb a gyaloglás mint a futás. 130-felett már másképp reagál a szervezet.


2. A Leg magic egy tv-s cucc, amit olyan emberek reklámoznak, akik nem attól rendelkeznek olyan lábakkal, mint amiken járnak most. Egyszerűen őket kérik fel ilyen reklámokra, mert ez emberek szeretik nézni az álmaikat, hogy milyenek lehetnének. De sajnos ők is kemény munkával érték el a jelenlegi eredményt, nem ezzel.Általában több éves sportolói múlttal rendelkeznek. Annak ellenére, lehet, hogy jó, de szerintem fel van pörgetve a dolog, hogy vedd meg.


3. Én a futógépet szembeállítom a tv-vel, és elindítok egy dvd-t. Az időmérő le van takarva egy törölközővel, így nem tud zavarni az idő nem múlása. Amikor kezdek fáradni, akkor veszem észre, hogy már 45-50-perce megyek. A bicikli is jó, amíg nem jó az idő, ez is megteszi, de itt a gép tartja a súlyodat, a futásnál meg a lábaid, így sajnos bár nem kímélőbb, de a futás a jobb.

2009. dec. 29. 11:38

vagy most arra gondoltam,hogy tavasszal ismét elkezdek futni járni és akkor kelek korábban.de most télen őszintén nem nagyon merek,mert esek egyet: |..addig mit csináljak,hogy sikeres legyek a fogyókúrában?: |szobabicózzak vagy ezt a DVDt,de van itthon taposónk is(persze torna mellett)?Tényleg mi a véleményetek a Leg Magicről combra hatásos lenne,vagy csak az is az izmot növelné??

Fanidé!Mit jelent az,hogy a kalória ég,és az nem jó?:$Ezt bocsi,nem értem.remélem nem haragszol,hogy kérdezgetek:$de nem tudom.

2009. dec. 29. 11:33
huh.hát igazad lehet,de nekem sajnos nincs időm,de tényleg elmenni hajnali 4-fél5 kor kell kelnem,mert nem ide járok suliba.Du pedig mindig este érek haza,sötétban.De van egy futós DVDm ezt szerinted jó lenne: Leslie Sansone Walk away the miles tudom,nem jobb a futásnál.vagy mit találjak ki?:(
2009. dec. 29. 11:31

Fogyás


A fogyás az étrend és a táplálkozás eredménye vagy eredménytelensége. Az arány sajnos 80-20, azaz hiába mozogsz rendszeresen, ha nem jó a kaja, akkor semmit sem ér a dolog. Véleményem szerint akkor zárod jól a napot, ha kellemesen elfáradtál a mozgástól, és kicsit éhes vagy. Ilyenkor iszol 0,5-liter vizet, aztán irány aludni. A hűtőben ne legyen nasi, és sehol se. Ne vegyél meg káros ételeket, mert ha azokat hazaviszed, akkor nemsokára meg is találod, amikor rád tör a vágy, és akkor nagyon nehéz ellenállni. Legyen otthon mindig zöldség, gyümölcs, mazsola, gyümilé,magok és ha nassolni kell, ebből old meg.Ne állíts magadnak csapdákat, mert menthetetlenül bele is fogsz gyalogolni. Ha nincsen csapda, nincsen mibe belegyalogolni. Nem bonyolult.

27. fandiné (válaszként erre: 18. - Gilmore*girls)
2009. dec. 29. 11:23

Kedves GMG


A fogyókúrához kialakított ételkészítési szokásod nagyon jó, mondhatnánk példaértékű. Mindenkinek így kellene csinálnia. Ugyanez van a ruhákkal is, ha nem gondolod ki este, mit fogsz felvenni másnap, reggel sok időt veszíthetsz ezzel, és napközben veheted észre, hogy a nagy kapkodásban nem is ezt akartad felvenni. Aki menüt eszik, annak esélye sincsen fogynia, csak úgy megy a dolog, ha magadnak precízen előkészíted a másnapi kaját, és CSAK azt eszed, mást nem. Ha jön a kísértés, akkor IGYÁL 0,5-0,7 liter vizet, attól beáll a telítődés, és elmegy az evési inger. Ez mindig bejön.

26. fandiné (válaszként erre: 17. - 3072739292)
2009. dec. 29. 11:17

Kedves Diii


A gyaloglás emelkedőn 130-as pulzus számig nagyon jó zsírégető, ez felett sajnos már kalória ég, és most nem ez a cél.Ha a súlyod lemegy 4-5 kilót, akkor sajnos jön az utálatos futás, ami csodákra képes, de sajnos ez a legjobb. A Tesco-ban vettem 100-százalékos gyümölcslét, 5 literes préselt alma 1450 Ft. Nagyon finom, és csak alma van benne. Véleményem szerint célszerű lenne az energiaitalt ilyenre cserélni, mert nem káros és egyben olcsóbb is. Az energiaital nem tesz jót neked.Ebben biztos lehetsz, csak egy rossz szokás.

25. fandiné (válaszként erre: 16. - B585f2bb7e)
2009. dec. 29. 11:12

Kedves Szabrina


Ha nem akarsz megsérteni senkit a diétáddal, és ami még rosszabb, nem akarsz bebűnözni vagy felborítani az egészet, van egy olyan trükk, hogy beiktatsz egy víznapot, és így éppen mondjuk tészta nap fog odaesni a buli napjára vagy hús, ahogy jónak látod. A lényeg az, hogy ha bármi miatt felborul az étrend, folytatni kell, nem pedig vesztes módjára belerohanni egy csokihegybe. Emberek vagyunk. :-)

24. gilmore*girls (válaszként erre: 22. - 3072739292)
2009. dec. 29. 11:11
Az biztos, hogy az ilyen mindent megmozgató torna (Norbi, Béres), nagyon sokat segít...
23. gilmore*girls (válaszként erre: 22. - 3072739292)
2009. dec. 29. 11:10
nekem anno azt mondta az edző, ha a fenekem és a combom a kényes pont, akkor ne olyat válasszak, ami közben ülök, hanem olyan mozgást, amikor állok (futópad, lépcsőgép, ellipszis)
2009. dec. 29. 09:38
huh.én még azt se tudom,hogy nekem milyen alakom van.Egész életemben duci lány voltam,soha nem voltam vékony.Hát én Béres A.ra és Norbira tornázok majd.És az igaz,hogy combformálásra jó a nem erős fokozatú szobabiciglizés?(ha erősre állítjuk akkor csak az izmunk nő,de én fogyni szeretnék)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook