Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos mintaétrendek fórum

90 napos mintaétrendek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 90 napos mintaétrendek

1 2 3 4
32. Fincsike86 (válaszként erre: 31. - 35556e805c)
2008. máj. 8. 17:58
Elég sokat olvastam a gomba után, és az esetek többségében, fehérjék közé sorolják.én úgy fogyasztom.
31. 35556e805c (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2008. máj. 8. 17:29
A gomba semleges, legalábbis én úgy tudom (a szervezet nem bontja le, úgyanúgy mint a kukoricát)
30. 35556e805c (válaszként erre: 27. - Csipu)
2008. máj. 8. 17:28
Szia! Én múlt héten az egész hetet végigbűnöztem,és miost hétfőtől visszaálltam a rendes kerékvágásab. Hétfőn tartottam egy gyüminapot,aztán folytattam rendesen. Szerintem 3 nap bőven belefér. Én csodálkoztam, mert az egy hét után se jöttek vissza az addig leadott kilók
2008. máj. 8. 17:13
Sziasztok!Már 10 napja csinálom... a ruhákon látom én is:))) Nagyon tetszik. A víznappal nincsen semmi bajom, de a gyümölcsnap..az valami pocsék. Minden receptet a netről szedek, de szerintem nem mindig vagyunk vele tisztában mi mivel ehető... szóval vannak kérdések. Mindenkinek kitartást:)
28. Csipu (válaszként erre: 25. - 1e958693ca)
2008. máj. 4. 13:16
A hétvégi bűnömön kivül, én sem ettem a kenyeret, én a salátához is használok olajat, igaz csak picit, de úgy tudom, hogy vannak olyan anyagok a öldsalátában és pl. a sárgarépában, amik olaj nélkül nem tudnak felszívódnia szervezetben. Ált. olivaolajat vc. trökmagolajat használok. Néha eszem egy kis olajasmagvat, mogyit v. mandulát. De azt nem is tudom tulajdonképpen melyik napba férne ez igazán bele. Ha a mérleg nem is mutat túl sok változást, de a ruhámon már érzem.
27. Csipu
2008. máj. 4. 13:11

Sziasztok! Vétkeztem a hétvégén, kb teljesen megszegtem a dolgokat. Mit csináljak. Kezdjem előrről, vagy folytassam? A délelőtti gyümölcsevéseket nem tartottam be, de a napokat nagyjából igen. Ma már igyekeztem megint "jó kislány " lenni. Egy hónap telt el.3 nap mennyire nagy vétek. Nektek volt már ilyen problémátok?

De azért elég sokat mozogtam.

2008. máj. 4. 09:44
Sziasztok! Én a 28. napnál tartok és csak 1-2kg ment le pedig elég rendesen csinálom,annyit bünözök,hogy du.is szoktam gyümölcsöt enni,lehet ez az oka? Két nap kivételével(akkor is csak amennyiséggel volt gondom ,nem egy tányért ettem) betartottam mindent és pl. kenyeret egyszersem ettem,szerintetek mi a gond hol rontom el.
25. 1e958693ca (válaszként erre: 20. - Csipu)
2008. máj. 4. 09:07
Nálam lassan indult meg, kb. két hét után a fogyás. De akkor aztán elég rendesen. 1 hónap alatt 10 kg-ot sikerült leadni.Én elég sokat ettem a megengett dolgokból.Pl. salátából, tésztából akár két tányérral is.Viszont a proteinnapon, a húsonb kívül semmihez sem használtam zsiradékot.A megengedett 1 szelet kenyeret sem mindig ettem meg.
24. erika0313 (válaszként erre: 23. - Fannncsi)
2008. máj. 1. 11:25
szia. én 34. napnál tartok, de ne add fel, nekem az első két hétben egy deka se ment le, utána 4kg gyorsan és azóta megint stagnálok :(
2008. máj. 1. 11:24
sziasztok.én 3és fél hete csinálom,(kb 6kg-ot szeretnék fogyni)de még egy kg se ment le:(nem akarom abbahagyni,mert még reménykedek,de úgy érzem magam mintha több kiló lennék mint amikor elkezdtem...mit csináljak?segítsetek!
22. Csipu
2008. ápr. 30. 21:24
köszönöm a válaszod! Már én is gondoltam, hogy vszinű rossz fórumon vagyok, hogy semmi mozgás nincs rajta. Nekem is meg van acallanetic könyv, de én a gyakorlatokat edzőtől tanultam meg. Most nem tudok eljárni edzésre, így a könyv csak útmutatásnak kell a sorrend miatt. Ha nem a számolás a lényeg,henem csak mellesleg számolod, közben egészen belülre magadra figyelsz, mert csak így tudsz úgy odakoncentrálni, akkor a nem olyan unalmas a 100 ismétlés. Az nagy segitség, hogy megtanultam a gyakorlatokat jól végrehajtani és tudom mikor mit kell érezni. Meg volt dvd-n, az nem annyira unalmas, de sajnos azt valakinek kölcsönadtam, és nem kaptam vissza, én meg azt se tudom kin keressem. azt mondod a 3 kg miatt ne keseregjek, de mintha mások azt írták volna, hogy rövid idő alatt 4-6 kg is lement. A lelkesedésem még nem vesztettem el, de ezért olyan jó volna egy kis biztató eredmény is. A hétvégén vendégeim lesznek, kicsit félek, hogy tudom majd így betartani.Ráadásul holnap pont gyümölcsnap. Itt minden 5. nap kell víznapot tartani v. csak havonta egyet? Köszi
21. gólyahír (válaszként erre: 20. - Csipu)
2008. ápr. 30. 16:17

Szia Csipu. Én is pár hete kezdtem és rólam is 3 kg ment le eddig. Azt mondják, hogy heti egy kiló fogyás az jó.Milyen súlyból szeretnél fogyni ? Mert kevesebből lassabban is megy.

A callaneticset én is próbáltam már. Neked van hozzá kitartásod hogy 100 db ot csinálj mindenből? Nekem olyan könyvem van hozzá amiben ennyit kell és nekem nem nagyon megy:)

Ha gondolod gyere át a másik fórumra közénk

(Gyakori kérdések a 90 naposról)ott nagyobb azért a beszélgetési lehetőség mert ide úgy látom hogy csak néha csöppen valaki:)

20. Csipu
2008. ápr. 26. 16:38
Sziasztok! Pár hete kezdtem én is a 90 napos diétát, eddig igyekeztem mindent betartani, ami persze nem mindig könnyű. Eddig 3 kg ment le, amit én kicsit keveslek, vagy csak türelmetlen vagyok? Ami nekem nehézséget okoz az az adagok mennyisége. Mennyit lehet egyszerre enni? Délelőtt a csak gyümölcs után már alig várom az ebédet és talán a mennyiségnél szúrom el a dolgot. A másik amira gondoltam, hogy a sport miatt lehet. Elkezdtem hetente 2x gyalogolni és más napokon is sokat megyek, mindenhova gyalog, és callanetis-et. Agy barátnőm azt mondja ne aggódjak, hogy csak ennyi ment le, mert az izom nehezebb mint a zsír és talán fejlődik az izomzat. Most úgy érzem, mintha lötyögne rajtam a zsír. Ha tudtok vmi megnyugtatót mondani megköszönném.
2008. ápr. 26. 14:32
A mindmegette.hu-n vannak jó receptek.
2008. ápr. 19. 11:24
Én azt nem értem hogy a szénhidrátnapon a palacsintához még oda is írja hogy annyi tojásból készíti mint máskor... a tojás nem fehérje?
17. neu-andi67 (válaszként erre: 16. - Bnoemii)
2008. márc. 17. 15:51

Szia bnoemii!

A diétát mi állíthatjuk össze magunknak, de a sorrendet NEM LEHET felcserélni!!!

A sorrend: protein nap, keményítő nap, szénhidrát nap, gyümölcsnap, szigorúan. Havonta egyszer pedig víznapot kell tartani, a gyümölcsnap után.

2008. márc. 15. 09:08
sziasztok.ezt a 90 napos diétát ti állitjátok össze magatoknak?mármint úgy értem h tök mind1 h milyen sorrendbe tartom ezeket a napokat?pl ha én keményitő nap után gyümölcs napot akarok tartani akkor lehet??
15. dindin19 (válaszként erre: 13. - Annamaria84)
2007. szept. 9. 16:55
valahol azt olvastam, hogy amíg nyers, addig oké, de hő hatására keményítő lesz a zöldségből, s azért nem lehet protein napon csak nyers zöldségeket fogyasztani.
2007. szept. 9. 16:51
Sziasztok! Pont most olvastam hogy a gomba semleges. gyümölcs napon kívül bármelyik nap fogyasztható!
13. Annamaria84 (válaszként erre: 6. - 4726e582cf)
2007. júl. 13. 18:50

Sziasztok!

Én még akkor sem értem!

Pl. a grillezett gomba, cukkini, paprika, hagyma nem lehet köret a husi mellé!!?

Köszi: A.

2007. febr. 1. 17:10

Én már olvastam mindenfélét a gombáról. Hol semleges, hol fehérje, hol nem tudom mi.

Hol az igazság?? Odaát...

11. Fiona (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2007. febr. 1. 16:06
Valahol azt olvastam, hogy a gombát semlegesnek vették, lehet enni keményítő; ill. fehérje napon is.
10. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2007. febr. 1. 14:37

Ezen volt vita, úgy tudom.


Növényi fehérje forrás, de úgy tudom, hogy keményítő napon lehet enni, illetve a tészta napon is keveset.

9. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - Fabriagi)
2007. febr. 1. 14:23

Szia!


Én is fogytam vele sokat, és pár kilón kívül nem jött vissza semmi.


A titok nyitja, hogy fogyi után nem áll az ember vissza a régi rántott hús - sült krumpli típusú kajálásra. Ha megteszi, akkor nem a fogyi okolható a visszahízásért.

Én sem zabáltam a fogyi után, így nem is szívtam meg, igaz a december + kilókat eredményezett, de az várható volt.


Nos a véleményem az, hogy nem tartották be a kajastop-ot, mert csak úgy magától nem szedi vissza senki a kilókat. Ha viszont a régi kajáláshoz visszatérnek 2-3 ezer kcalt bevisznek a szervezetbe, akkor ne is csodálkozzanak...

2007. febr. 1. 14:15
A gomba nem fehérje? Mert itt keményítőnapra írták a gombapörköltet.
2006. szept. 6. 12:20
ismerek két hölgyet akik végig csinálták a 90 napos kúrát nagyon jól néztek ki kb. fél-egy évig most ujra úgy néznek ki mint amikor elkezdték ,visszajött rájuk minden amit leadtak.
6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Szszilvi)
2006. szept. 5. 23:35

Szia!


Elvileg húshoz friss zöldséget lehet enni, akár az Atkins diéta alatt.

A protein napon fehérje, friss salátával

keményítő napon - főtt zöldségek (pl puffasztott kukorica, de mértékkel)

szénhidrát napon - tésztafélék, esetleg paradicsom szósszal, vacsi után lehet enni pár kocka étcsokit

gyüminap - friss gyümi, préselve esetleg, de konzerv, aszalt nem.


Vacsi, általában 18-kor, de ha már nem mozogsz utána akkor célszerű előbbre tenni. Akkor is, ha egyáltalán nem mozogsz.

2006. szept. 5. 14:14

Sziasztok

1hete kezdtem el a 90napost,de sokk minden nem világos.pl szombaton fehérje napom volt ,grilleztünk hust + hagymát +paprikát+cukkinit is.Ezeket már nem ehettem volna a húshoz?

pl.Ha keményitőnapon az ize miatt lehet az ételbe föznni húst vagy pl.pörklt kockát a borsópörköltbe,mint ízesitő?

uzsonázni lehet?pl.ma szénhidrát napom van ehetek du -án egy kis patt.kukoricát?Azt imádom!

És este hánykor van a vacsi?

4. Jay (válaszként erre: 3. - Molntak)
2006. márc. 9. 11:37
Eszembe sem jutna, mert akkor nem tudnék megállni.:))))
3. molntak (válaszként erre: 2. - Kiscsillag)
2006. márc. 9. 11:35
igen. Az leírás szerint lehet 1 szeletet enni. De sokan nem esszük meg.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook