Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos jan. 2-án? fórum

90 napos jan. 2-án? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
814. moleszt (válaszként erre: 811. - Rien2)
2011. febr. 22. 14:37

Gratulálok én is. És rózsaszínt, vagy kéket hord az legifjabb rien? :)

De nem is értem, hogy miért kezdted el a diétát. Ilyenkor nem számít a pár kiló plusz, majd ha már nem szopizik újra kezdheted és megszabadulhatsz a feleslegtől.

OFF: és hogy telnek az éjszakák? nyugodt baba?

813. rien2 (válaszként erre: 812. - Timmka85)
2011. febr. 22. 13:21

Köszike!

Nem, már van egy másfél évesünk. :) Akkor hajrá babaproject is! ;)

812. timmka85 (válaszként erre: 811. - Rien2)
2011. febr. 22. 12:49

Gratulálok!

Első baba?

Nem sokára mi is azon leszünk,nálunk a második lesz majd!

811. rien2
2011. febr. 22. 11:26

Sziasztok csajok!

Hozzám beköltözött egy pocaklakó, úgyhogy én abbahagytam. :))

Remélem mindenki kitartó és olvadnak a kilók!!!

Puszi!

810. timmka85 (válaszként erre: 809. - T.dorothea)
2011. febr. 21. 20:19

Én még itt vagyok!!

Husinap volt ma nekem!!

Neked?

2011. febr. 21. 19:46
Szomorúan látom,hogy egyedül maradtam. Hova lettetek?Esetleg abba hagytátok?
2011. febr. 19. 21:19
mai jelentés:) ma 1 narancsot és egy fél almát ettem,többet nem is kívánok :( Már a holnapi napom felé járnak a gondolataim,edzem az ízlelő bimbóimat :D
2011. febr. 18. 21:07
sziasztok.ma kinek milyen napja volt?
2011. febr. 17. 21:48

Itt az este,jelentkezem. Hát barátnőm mérlege is elszállt(mérleghalál a lépcsőházban...). Megmértem magam a rossz mérlegemmel,mutatott mínuszt a múltkorihoz képest,de még mindig több vagyok mint a kiinduló súly :D de nem tudom hihetek e neki :S -2 kg-t jelzett...bár talán a fogyást azért jelzi,bár ki tudja...

A centizést a naplómba írom....

805. timmka85 (válaszként erre: 803. - Moleszt)
2011. febr. 17. 19:50

Köszi a bíztató szavakat sokat segít!!

Igazad van már nagyon várom a tavaszt teljesen más akkor az ember kőzérzete!!

804. moleszt (válaszként erre: 801. - T.dorothea)
2011. febr. 17. 14:49

Jó, kedves Dorothea, várom nagyon a mérlegeredményt, mert úgy drukkolok neked. Amúgy azóta voltál dokinál? És ha igen miket mondott? Biztatott, hogy csak így tovább, vagy valami mást?

És a pedagógia vizsga végül is sikerült?

803. moleszt (válaszként erre: 798. - Timmka85)
2011. febr. 17. 14:29

Kedves Timmka!

Egy percig se légy elkeseredve, hisz annyira nem az számít mit mutat a mérleg. Gondolj csak bele, ha megiszol két pohár vizet már fél kiló plusz. Arról nem is beszélve, hogy nálunk ha pl szőnyegre tesszük a mérleget sokkal többet mutat, mintha a konyhakőre. És nekem is az a -10 kg maximum -6-7 kiló nem több, csak játszottam a mérési időpontokkal és így lelkesítem magam.

Amúgy azóta sem voltam 62 körül, mindig 64-et mutat, de nem igazán izgat, hisz jól érzem magam, és tudom, hogyha rendesen tovább csinálom szép lassan de meglesz az eredménye.

Úgyhogy ne keseredj el, menni fog. De az elkeseredésbe biztos a tél végi depi is benne van. Nemsokára kisüt a nap, virágba borul minden és szárnyalni fogunk. :)

802. timmka85 (válaszként erre: 800. - T.dorothea)
2011. febr. 17. 14:23

Köszi a bíztatást,remélem a kg is megindulnak!!

Ruhákon én is érzem!!

Kiváncsan várom mit írsz este!!

puszi

2011. febr. 17. 11:17
moleszt, a mérleg teljesen kiment a fejemből.Délután átszaladok a barátnőmhöz(ő is diétázik),aztán megnézem mennyi vagyok és megírom.Múlt héten mikor néztem stagnálást mutatott...
800. t.dorothea (válaszként erre: 798. - Timmka85)
2011. febr. 17. 11:14

Ne keseredj el! Én beszéltem egy doki ismerőssel,azt mondta butaság,hogy nagyobb súlyból könnyebben megy.Azt mondta nyugodjak meg,ha a centi mínuszt mutat,akkor a mérleg is fog.

Én se keseredek el,mert érzem is,hogy na ez a ruha már kezd bő lenni,ez végre nem feszül stb....

799. t.dorothea (válaszként erre: 796. - Timmka85)
2011. febr. 17. 11:11
én is így vagyok.viszont a centi szerint mindig van mínusz.ma felrakom az új eredményeimet.
798. timmka85 (válaszként erre: 797. - Moleszt)
2011. febr. 16. 16:39

Nagyon ügyes vagy én nem tudom mit csinálok rosszul ,de én stagnálok -5 kg-nál!

Kérlek adjatok tanácsot,elvagyok keseredve mindenki jól fogy csak én nem pedig azt mondják nagy súlyból hamarabb megy!Segítsetek szívesen fogadok jól bevált tanácsokat

köszi előre is!

797. moleszt
2011. febr. 16. 13:45

Sziasztok lányok!

Elérkezett a félidő, ma van a 45. nap. Kinek hogy sikerült a fogyás, a napok betartása? Egy kis élménybeszámoló szerintem mindenkinek támogatás lenne. Nagyon kíváncsi vagyok Dorotheára, hisz ő a fórum indító és eddig rossz volt a mérlegük. Van-e már új?

Én 72,7 kilóról kezdtem és ma reggel 62,1 kg voltam. Nagyon tetszik az eredmény, persze kicsit plasztikázva van, hisz a kezdő súly teljes menetfelszerelésben történt teli hassal, míg a ma reggeli éhgyomorra fehérneműben, de akkor is, szép nem? Amúgy ma kíváncsiságból ebéd után, mikor degeszre ettem magam rántott husival ismét megmértem és csak 64.4-re ment fel, nem olyan vészes.

Szóval meséljetek lányok annyira kíváncsi vagyok mindenkire.

796. timmka85 (válaszként erre: 795. - T.dorothea)
2011. febr. 16. 08:34

Jaj semmi érdekes kisfiamnak vásároltunk a hétvégén!

Mi most hétvégén szeretnénk tőltödni,valentin nap +szülin nap +pénteken forgali vizsgázom remélem sikerül!!Na ezeket szeretnénk ünnepelni!

Te hogy állsz a fogyival én már 2-3 hete stagnálok gyümi nap után vagyok 1 kg-val könnyebb de ha máskor állok rá akkor ugyananyi!!TE SULYBA HOGY VAGY nem stagnálsz?

795. t.dorothea (válaszként erre: 794. - Timmka85)
2011. febr. 15. 18:47

Szia. Még keresgélek,sajnos semmi sincs. Az elmúlt pár napban töltődtem egy kicsit,már rám fért.

Barátnőztem,buliztam és romantikáztam kicsit :)

Veled mi történt az elmúlt pár napban?

2011. febr. 15. 18:43
Szia veled mitőrtént hol jártál dolgozol már????
2011. febr. 15. 18:35
hejhoooo. Látom nagyon nem megy ez a fórum. Mi történt? Csajok,jelentkezzetek!!!!!
792. katlyna
2011. febr. 11. 17:15

Hogy érzitek magatok így több mint egy hónap után?bírjátok?kinek mennyi ment le?

remélem nem azért vagyunk ilyen kevesen fórumon mert a többiek feladták!?pedig mennyien kezdtük...

kitartás mindenkinek!!!

2011. febr. 10. 22:36
sziasztok. a mai napom gyorsan elment. sütöttem mára pizzás csigát,ettem 2 db-t és már jól is laktam :)
790. katlyna
2011. febr. 9. 11:53

szerintem tehetsz rá,gondolom paradicsom alapú vagy valami hasonló?belegondolva ha zöldség pörköltet lehet enni akkor zöldséges mártást is :D

csak ne tejtermék alapú legyen!

jó étvágyat mindenkinek az ebédhez!!

én ma vegyes zöldséget párolok!

2011. febr. 9. 11:14

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem,lehet keményítő napon szószokat használni? Néztem egy zöldséges kínai szószt,gondoltam azt rakok ma a rízsre.

2011. febr. 8. 22:30
Sorry" vagytok"
2011. febr. 8. 22:28
Mar tobb mint 2 eve es akkor 22kg-ot adtam le,de csak2es fel honapig birtam,jobban mondva a nyari szabira mentunk haza es nem tudtam a magyaros izeknek ellenallni.Utanna tobbszor probaltam elkezdeni a fogyit,de csak hetekig birtam.Most akarhogyis ,de vegigcsinalom.Foleg igy,hogy vattok Ti is.
786. katlyna
2011. febr. 8. 21:55

Örülök hogy kicsit megnyugtathattalak,sok helyen olvastam már és tapasztaltam is,a 2.hónap a legtöbb embernek a legnagyobb kihívás a diéta során, mert ilyenkor már türelmetlenebbek vagyunk és ha keményen csináljuk néha nagyon megkívánunk valami "finomat" amit nem szabad,valamint ilyenkor már a szervezet hozzászokik az új étrendhez,de egy kis változtatással vagy több mozgással újra lehet segíteni rajta és így átlendülni ezen az időszakon is.

Mennyit sikerült fogynod régebben?Gratulálok én is neked,te is sokat fogytál már.

(Én a mostani súlyoddal lennék ideális :DDD)

Kitartást továbbra is!

2011. febr. 8. 21:37
Kicsit megnyugtattal,pedig mar egyszer csinaltam ezt a dietat,csak nem emlekszem mar a reszletekre,csak arra szorossan csinaltam,sokat fogytam es visszahiztam.De az utobbi az en hibam volt!!!!!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook