Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 nap után/helyett szabadon választott módszer ! fórum

90 nap után/helyett szabadon választott módszer ! (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. sisssa
2010. febr. 26. 09:47

Sziasztok,


hajrá Briguska!! Egy ici-picit jobb idő lett és mindenki beindult!!


Nagyon szeretnék már tavasszal úgy felvenni egy felsőt, hogy az úszógumim nem látszik::(((


Segítsünk egymásnak és toborozzunk még embereket!

2010. febr. 26. 08:08

Helló helló!!!


Szép napot mindenkinek! Üdvözlök mindenkit!


Jövőhéttől újra belevetem magam a tornába! Heti ötször tart a sogornőm tornát, háromszor pilateszes, idősebbeket is kielégítő, és jövőhéttől indul az ugrabugrás is! Elhatároztam, hogy akármi is lesz otthon, melóban, suliban, akárhol, heti egyre legalább valahogy eljutok. Jó hangulat, jó közösség! :)

16. kacsa118 (válaszként erre: 15. - T-anita)
2010. febr. 25. 19:08
Semmi extra... Egyre elszántabb és lelkesebb vagyok. Most azt az időszakot élem, hogy tudatosan nem eszem. :D
2010. febr. 25. 17:45
Szia Kacsácska, mi újság Veled??
2010. febr. 25. 17:43

Hahó Csajok!

Megjöttem! :D

2010. febr. 25. 15:01
kicsit hülyén írtam, szóval nem 1-2 kódú, hanem 1-es, 2-es kódú alapanyagokból..... így azért kicsit érthetőbb :-))
2010. febr. 25. 14:59

Helló sisssa, örülök, hogy látlak! Hogy haladsz??


Briguska, ne is sanyargasd magad, abból nem sok jó sül ki.... én az update-et azért szeretem, mert 1-2 kódú alapanyagokból is rengeteg szuper kaját lehet készíteni, amit nyugodtan meg is ehetek /akár 2 tányérral is/.


Mozgás: itthoni tornázás dvd-re... de sajnos igen ritkán... most hogy jön a jó idő, jöhet a szabadban bicózás, amit már nagyon várok. Illetve az utóbbi időben az autózást buszozásra cseréltem és nagyon élvezem az ezzel járó plusz sétákat!!!

A férjem vett egy nagy kondigépet, még azon is kéne valami nőcis gyúrást kitalálni /úgy értem, hogy ne vastagodjak tőle, hanem szálkásodjak, majd meglátom még/

11. Briguska (válaszként erre: 9. - Sisssa)
2010. febr. 25. 13:44

Hasonlóképpen...


én csak ilyen potyautas vagyok..:)

10. sisssa
2010. febr. 25. 13:44
Remélem többen is csatlakoznak majd:)
2010. febr. 25. 13:44

Sziasztok, Anita én itt is leszek, de a többieket sem szeretném elhanyagolni!!


Amúgy üdvözlök mindenkit, akivel eddig nem "találkoztam":::))

8. Briguska (válaszként erre: 7. - T-anita)
2010. febr. 25. 12:36

Velem a legnagyobb baj, hogy igazából nem is akarok önsanyargatásba kezdeni...ezért kellene a mozgást erőltetni! rajta vagyok az ügyön!!!


Abszolút megértelek a reggelivel kapcsolatban! ;)


Te, ha mozgolódsz mivel próbálkozol?

2010. febr. 25. 11:40

Jó egyébként a 90 napos, van aki simán végigcsinálja.... nekem nem ment, mert én nagyon szeretem a tejet, tejterméket, husit és rosszul esett egy idő után, hogy ezeket csak minden 4. nap lehetett enni.... hiányzott.

Ráadásul és szeretek reggelizni /és nem gyümit/, úgyhogy emiatt sem jött be nekem.

DE: amíg csináltam, addig nagyon hatásos volt!


Neked is menni fog a fogyi, csak meg kell találni a megfelelő módszert és igaz az is, hogy nem diétázni kell, hanem életmódot váltani... akármilyen elcsépelt szöveg is :-))


Neked is szép napot !! :-)

6. Briguska (válaszként erre: 5. - T-anita)
2010. febr. 25. 07:55

Nagyon helyes! Ügyes vagy, neked sem lehet könnyű. DE ez már nagy húzó erő, hogy ennyin túl vagy!!! ;)


Anyóspajtásom, ő sokkal nagyobb felesleggel bír, és elég jól halad a 90 napossal!


Bizakodó vagyok én is. Szép napod neked! Jó munkát...vagy amit! :):)


ui: a mellből fogyás kiborít...én nem akarom! :) és a kedveském sem annyira :P

2010. febr. 24. 17:33

Sajnos tényleg így van, a comb, fenék, has az, ami a legtovább husis marad.... bezzeg mellből hamar fogy az ember :-))

A torna nagyon-nagyon sokat segítene. Ezt most magamnak is mondom, nem csak Neked. Én a mozgásra veszem rá magam irtó nehezen... sőt leginkább semennyire sem :-(


Van mérlegelőm itt a hoxán, ott is meg tudod nézni a "haladásomat", meg a naplómban is... 86 körülről indultam, 8 kg-val már beljebb vagyok :-))

2010. febr. 24. 15:50
igazából én hatvan, hetven kilósan is így néztem ki. Csak nagyon eltunyultam, és borzasztó pocakom lett, és ugye azt a legnehezebb lefaragni. Szerintem egy tízessel már nagyon elégedett lennék, most 92 kg vagyok, de senki nem hiszi el, mert nagyon erős testalkatú vagyok, voltam mindig! :) Te hol tartasz? jah és ami szörnyű soha sem a hasból megy le!!!!! :) Szép napot!
3. t-anita (válaszként erre: 2. - Briguska)
2010. febr. 24. 14:33

Értem... elkezdeni a legnehezebb, ezt én is megtapasztaltam már... sőt, a sokadik újrakezdést is próbáltam már :-) Hidd el, egyszercsak átbillensz a túloldalra és kitartóan csinálni fogod... nagyon elcsépelt szöveg, de igaz: agyban kell eldőlnie először. Ami nem azt jelenti, hogy mindennap százszor megállapítod, hogy "igen, tudom, fogynom kell...", hanem megérzed, hogy itt az idő!


Egyébként hány kilótól szeretnél megszabadulni?

2010. febr. 24. 14:15

Szia! Sok sikert...


én mindig csak készülök...sosincs időm semmire, pláne nem energiám..így kitartásom sem..( nem azért mert ekkora szerencsétlen vagyok) sok sok dolog van ami megnehezíti. Tegnap kezdtem..gyakorolok.. hat után nem eszek, ezzel próbálom magam úgymond kicsit levenni a kajáról. Tudod én este főzök, muszáj, apukámmal ketten vagyunk, és szörnyű az is ha nem ülök le mellé vacsizni, vagy ha leülök és nem eszek :(. de most hátha...:)

2010. febr. 24. 13:13

Sziasztok Fogyistársak!


Ha már végigcsináltad a 90 napot vagy ráuntál és továbblépnél, írj, próbálkozzunk együtt a fogyizással!


Én már kétszer nekiveselkedtem a 90 napos diétának, sajnos egyszer sem tudtam végigcsinálni. Egyszerűen meguntam, iszonyatos hiányérzetem volt...


Jelenleg az update kódok szerint tengetem napjaimat és nagyon eredményesnek ígérkezik a dolog!


Ja! Nemrég még atoszka néven futottam, de jobban szerettem volna, ha a saját nevemhez kicsit köze van a nick nevemnek :-)) Ezért a változás.


Várom a vállalkozó kedvű fogyizókat, különös tekintettel -de nem kizárólag!!!- a tavalyi, március 2-től "kilencven naposozó" társulat "megmaradt" tagjait :-))))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook