Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 nap után/helyett szabadon választott módszer ! fórum

90 nap után/helyett szabadon választott módszer ! (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. t-anita (válaszként erre: 47. - Kacsa118)
2010. febr. 28. 14:10

De kár!! A másik naplódba sem? Vagy profilképként?


Dehogy vagy kötözött sonka :-))))))) Enyhe túlzás azért :-)))))

Te is tudod, hogy nem vagy vékony, de ez korántsem jelenti azt, hogy nem mutatsz szépen egy rádigazított, gyönyörű menyasszonyi ruhában (a menyasszonyi ruha amúgy is csak még szebbé tehet minden nőt :-))). Szóval nekem nagyon tetszik és abszolút formás vagy benne, ne aggódj!!

47. kacsa118 (válaszként erre: 45. - T-anita)
2010. febr. 28. 07:36

Szóval nem engedi feltölteni... :( sehogyse...

Örülök, hogy tetszik, kíváncsi voltam, hogy külső szemlélő mit mond!!!! :D

Ugye nem csak szerintem szép a ruha? És nem vagyok benne nagyon kötözött sonka? :p

46. kacsa118 (válaszként erre: 45. - T-anita)
2010. febr. 27. 18:00
nem engedi feltölteni :(
45. t-anita (válaszként erre: 44. - Kacsa118)
2010. febr. 27. 17:39
Kacsa, csúcs vagy a ruhában!!!! Türelmetlenül várom a második fotót!!! :-)))
2010. febr. 27. 14:23

Hahó!

Túl vagyok az első ruhapróbán. Képek a naplómban:D

2010. febr. 27. 09:48

Lányok!


Remélem mindenki ügyeskedik! Rátok nézek ám! :-)


Nem írtatok, hogy ki mit tervez hétvégi kajcsinak!


Szerintem én biztos eszek egy kis sült pipicombit, lehet, hogy egy kis husilevest is csinálok.

Persze még agyalgatok, mert a családnak is főzök :-)


A tegnapi csokis meggy telitalálat volt! Próbáljátok ki!

42. kacsa118 (válaszként erre: 40. - Maruszja)
2010. febr. 27. 08:16

Szia!

Kis megnyugtatásképp, én vagyok itt talán a legnagyobb súlyú... Nem is talán...

Én hallottam olyat, hogy a 90 napost, ha többször csinálja az ember, akkor a szervezete hozzászokik, és lényegesen kevesebb megy le, mint első alkalmakkor. De így is remek eredményeid vannak! És maximális elismerésem,hogy ennyi idősen is belevágsz! Nem azért mert öreg vagy, korántsem, de 40 felett, már nem igazán szoktak figyelni az emberek a súlyukra!!! Úgyhogy kitartás!!!! :D

Abból nekünk sem árt!

41. t-anita (válaszként erre: 40. - Maruszja)
2010. febr. 27. 06:56

Szia Maruszja!

Szerintem nagyon ügyes vagy, hogy kitartóan végig tudtad csinálni (nem is egyszer!) a 90 napost! Nekem nem ment....

Neked nagyon szép eredményeid vannak.

És lesznek is, csak ez a téli időszak szerintem mindenkinek betett egy kicsit.

Én is nehezen vettem rá magam a mozgásra, most nagyon várom már a bicózást és a rengeteg sétát. Már ez is több lenne, mint amit mostanában mozgok.

Aztán hátha megjön a többihez is kedv.. :-))

2010. febr. 26. 21:50

Sziasztok!

Régi fogyózó vagyok. Most harmadszorra kezdtem el a 90 napos diétát, néha napján rosszalkodok bevallom. Sajnos én Nálatok lényegesen nagyobb súlyú vagyok és mivel már az idén 60 éves leszek, így még nehezebb fogyóznom, mint egy fiatalnak.


Első alkalommal 17 kg-ot adtam le, második alkalommal 21 kg-ot. Most tartok a 90-es felénél és kb. 6-7 kg-ot fogytam, de mondom rosszalkodtam néha mellette. Pedig tudom, hogy nem szabadna. És keveset is mozgok, ami baj, de majd csak jön a tavasz és akkor többet megyek le a kutyával.

39. kacsa118 (válaszként erre: 27. - T-anita)
2010. febr. 26. 20:47
sajnos én sem tudok mindent száműzni. párom hihetetlen válogatós, és szereti az édességet. nem fogok kitolni vele...
2010. febr. 26. 18:47
úúúú,most nézem,hogy a mondandom tiszta hiba és fele leütött betű hiányos,na asszem klaviatúra csere van kilátásban.:-(
37. k.tünde78 (válaszként erre: 36. - T-anita)
2010. febr. 26. 18:45
helyes-helyes..:-)
36. t-anita (válaszként erre: 35. - K.tünde78)
2010. febr. 26. 18:34

Igen, ez tényleg így van, én is próbáltam már nem egy és nem kettő diétát, most lecövekeltem az update mellett, mindenki megtalálja az igazit :-)


Igyekszem élvezhető módon csinálni az "életmód-váltást", ezért szoktam kitalálni ilyen-olyan nasikat és persze lesem el az ötleteket másoktól... :-)

35. k.tünde78 (válaszként erre: 33. - T-anita)
2010. febr. 26. 18:22

Tudod,mindenki azt a módszert alkalmazza,ami sámára a legjobban bejön.


Na az a finomság téyleg nagyon jól hangzik!!!Ügyi vagy nagyon!:-)))

2010. febr. 26. 18:14
Lányok! Ki mit eszik hétvégén???
33. t-anita (válaszként erre: 32. - K.tünde78)
2010. febr. 26. 18:13

Este megnézem a naplódat, kíváncsi vagyok!


Bár én az update mellett most nagyon kitartok, szeretem.


Most pl. alig várom az esti nasimat.

Fogok enni salit és csináltam az előbb csokis meggyet !!!!

/Fagyasztóból kivettem egy kis meggyet, csináltam a tűzhelyen egy csokiöntet féleséget, zsírszegény kakaóból, vízből, kevés édesítőből, rumaromából és beledobáltam a meggyeket, jól összekevertem, reményeim szerint kicsit "ráköt" a csoki a meggyszemekre/. Egyet megkóstoltam még langyin, csúcsfinom és U1-es !!! :-))

32. k.tünde78 (válaszként erre: 31. - T-anita)
2010. febr. 26. 17:34
kuksizd csak meg a naplómat!!!!És lehet csinálni tanácsadó nélkül is.teát én sem iszom csak is vizet
31. t-anita (válaszként erre: 30. - K.tünde78)
2010. febr. 26. 17:26

Jaaaa, nem, nem az ára miatt... :-)


Csak ilyen kiegészítő, olyan étrend, amolyan tea + még tanácsadók.... ááhh, az nem nekem való :-))

30. k.tünde78 (válaszként erre: 29. - T-anita)
2010. febr. 26. 17:19
Csinálhatod ,Te is,csak pl más olcsóbb termékkel.Úgy már mindjárt barátságosabb lenne neked is szerintem.
29. t-anita (válaszként erre: 28. - K.tünde78)
2010. febr. 26. 17:03
Ja, értem... hm, akkor ez a Herbalife nem nekem való :-))))
28. k.tünde78 (válaszként erre: 27. - T-anita)
2010. febr. 26. 17:00

A Herbalife az egy étrend és életmód.

Herbalife néven futó étkezés helyettesítők ,táplálék kiegészítők stb.A hátad mögött folyamatosan tanácsadói segítség van,aki személyre szabottan alakítja ki az étrendedet is úgy,hogy az ebéded maradhat az eddig megszokott,stb....

Háááát,szó mi szó nem olcsó,de úgy tapasztalom,hogy megéri,legalább is nekem azt hiszem bejött.


A hazaival én is egyet értek,bár most keresgélem a reform sütiket(ami egészséges)és találtam is már rengeteg ehető fini dolgokat.Már csak meg kell csinálni.

2010. febr. 26. 16:52

Sziasztok, üdv az újaknak! :-))


Mi ez a Herbalife módszer? Valami tea? Vagy valami étrend?


Kacsa, én is száműzöm a tiltott dolgokat, de csak amennyire lehet... két gyerkőc mellett nem tudok/mondjuk nem is akarok/ minden fincsiséget kizárni a házból, annak ellenére sem, hogy azért Ők sincsenek folyamatosan sütivel, egyébbel tömve... azért legalább hétvégén muszáj gyártani valami "hazait", annak meg irtó nehéz ellenállni :-)))))


Ti mit esztek hétvégén??

26. k.tünde78 (válaszként erre: 25. - Kacsa118)
2010. febr. 26. 16:52

Én sem főzök olyanokat elvileg,de most muszály volt,anyósnál disznó vágás van és oda kell a sütike,s ha már sütöttem,akkor azért a gyerkőcöknek csak kell itthonra hagyni egy kicsit.:-))

Már csak pár szelet van belőle és Én még mindig nem tudom milyen lett az íze,állítólag fini-ezzel ki is elégültem-....

Nálam is minden barnarizsből meg teljes kiőrlésű tönköly cuccokból készül,szóval a családot is átállítom a jóra,így nem lesz majd jojozás sem.

25. kacsa118 (válaszként erre: 24. - K.tünde78)
2010. febr. 26. 16:05

Helló!

Én pont ezt kerülöm! Száműztem mindent, amit nem ehetek, nem is főzök olyasmit... Így nincs ami elcsábítson... :D

2010. febr. 26. 15:34

Egy nagy gondom van csak!!!

A konyhában hivogatóan vigyorog rám a tepsiből a fincsi almás kalács:-)))

2010. febr. 26. 15:30

Sziasztok!

Sisssam meghívására Én is itt vagyok!!!

3 éve Én is 90 naposoztam,de a sikereim ellenére nem csináltam végig,uncsi volt,pedig sok lement vele.

Most épp a Herbalife módszerrel próbálkozom,és bár lassan ,de határozottan zsugorodom.:-)))

22. kacsa118 (válaszként erre: 20. - T-anita)
2010. febr. 26. 15:00
én most járok a lánykori súlyomnál... :( én arra lennék már kíváncsi milyen lennék normál súllyal...
21. Briguska (válaszként erre: 20. - T-anita)
2010. febr. 26. 10:44
Hajrá..hajráá..!!!! :) ;)
20. t-anita (válaszként erre: 18. - Sisssa)
2010. febr. 26. 10:14

Sisssám, én még messze vagyok a teljes úszógumi-mentességtől, de kitartok, nem fogom feladni!!


Tudod, amellett, hogy természetesen az az egészséges, ha normális súlya van az embernek, azért is fogyózok, mert irtóra kíváncsi vagyok, milyen lennék "lánykori" súlyommal újra :-))))

És ezt csak úgy tudhatom meg, ha eljutok a célig :-))

19. t-anita (válaszként erre: 17. - Briguska)
2010. febr. 26. 10:11

Helló!


Tök szuper, hogy a sógornőd tart órákat, mindenképpen használd ki a lehetőséget.


Szervezetten illetve csoportosan szerintem jobban megy a mozgás... nem állsz meg olyan gyakran, mintha egyedül, otthon tornáznál. Tovább is bírod és a hangulatnak is nagyon jót tesz!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook