Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 8 óra óta "hegyes fülekkel" hallgatom, hogy mikor megy ölre... fórum

8 óra óta "hegyes fülekkel" hallgatom, hogy mikor megy ölre... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 8. 17:57
igen mert van csendháborítási fokozat
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2022. júl. 8. 17:54
Szerintem leterheltsegtol fugg. En hivtam mar rendort balhezo szomszedra es kijottek.
10. Banános Zselé (válaszként erre: 4. - Piroska52)
2022. júl. 8. 17:51
akkor is zavaró, az ember nem hallja a tévét, nem tud piheni
9. Bichi (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2022. júl. 8. 17:49
Szerintem ki sem mennének...
8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. júl. 8. 16:39

ezért írtam azt,amit.

kimennek ,max felveszik az adatokat és úgy kb ennyi...ja,meg örüljön a vétlen kihívó,ha nem nevetnek a szemébe....nemcsak a törvénnyel van itt a baj,na de ez már egy másik téma,kár lenne mélyebben belemenni...

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. júl. 8. 16:05
Amiket reggel hallottam, tenyleg ugy hangzott, hogy verekedni is fognak.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 16:03
Igazad van! De az is igaz sajnos!, hogy a rendőrök még családi dráma esetén is azt mondják: csak akkor van joguk közbeavatkozni, ha már valahol vér folyik. Éppen ezért ki sem mennek, ha "csak" ordibálás van. Hülye egy törvény, de nem tehetnek semmit.
2022. júl. 8. 15:56

Csak, hogy megnyugodjatok, nem hivtam ki. Megoldotta az egyik felettem lako, lejott hozzajuk es rendre utasitotta oket. Ugyanis ezek nekialltak veszekedni es nem eppen cizellalt irodalmi nyelven ordibaltak egymassal. Csak ugy repkedtek a ferfi nemiszervek es emberi vegtermekek a levegoben.


Az hogy nincs kozom hozza...hat bocs...de en is szeretem a lakasom nyugalmat. Az hogy felujitanak nem erdekel, tudom hogy ez zajjal jar. De az ilyen kocsmai veszekedesfelet, ordibalast ne egy tarsashaz olyan lakasaban oldjak meg, amin eppen se ajto-se ablak.

Azota amugy szepen dolgoznak, furnak, vesnek stb. De legalabb nem uvoltenek.

4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 15:10
Neked mi közöd hozzá? Nem nálad dolgoznak.
2022. júl. 8. 14:52

hívd ki a rendőröket,hátha nem röhögnek ki:D

sose értettem,minek foglalkoznak emberek olyan dolgokkal,amik nem rájuk tartoznak....

2022. júl. 8. 13:54
Átmentél Magdi anyusba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook