Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

247. ilove7day (válaszként erre: 245. - Andrewpecs)
2010. okt. 31. 22:41
Amúgy úgy tudom a befizetés 24 órán belül jelenik meg.Vagy rosszul tudom?Alertpayen keresztül fizettetek be vagy bankkártyával?
246. Andrewpecs (válaszként erre: 244. - Ilove7day)
2010. okt. 31. 22:41
Írtam én is már 2 levelet a helpdesken az alertpaynek de nekem még nem válaszoltak. Reméljük télleg visszaadják
245. Andrewpecs (válaszként erre: 229. - Gini.)
2010. okt. 31. 22:39

Nálam ugya ez volt. A 10 dollárt azonnal fogadta de az első befizetés nem jelent meg csak miután én is írtam nekik levelet.

Azt sajnálom hogy mindez ezen a héten volt és 1000 dollárral. Nem akarom elhinni hogy néhány napon múlott.. Basszus, ha picit késöbb hallom akkor pont kimaradok. Na ez a szívás srácok.. Meg persze az akinek 89 nap telt le.. :s

2010. okt. 31. 22:36

Gini ilyet nem mondhat az ember!!!!!Nincs az a pénz ami miatt normális ember eldobná magától az életet.Ez legyen az utolsó kérlek,amit mondasz és amire gondolsz.Vedd úgy hogy azt a pénzt elbuliztad. Bár azért gondolom Te is güriztél érte meg jó pár hónapig,évig kuporgattad.Sajnos pont a legrosszabbkor kezdtünk bele:(


De Te még az alertpay által vissza tudod követelni a pénzt mert a befizetésed 30 napon belül van!Ezt ne feledd!Úgyhogy nem vagy olyan szerencsétlen mint amilyennek gondolod magad:(:)

243. gini.
2010. okt. 31. 22:27
Ha ez így megy tovább Anymék holnap az én síromra is hozhatnak gyertyát.
242. gini.
2010. okt. 31. 22:24
Legyen már valami!Én ezt már nem bírom.Mi van ha kedden sem tudunk semmit. Azt írják,hogy ilyenkor nehezebb bármit is tenni az ünnepek miatt. Miért? Halottak napján nem tud leülni a gép elé Steve? Vagy mi a franc?
2010. okt. 31. 22:22
Ilyenkor kétféle lehetőség van: vagy benyeli az ember a bukót,vagy megpróbálja visszaszerezni máshogy:D Mondom én sok mindenen keresztül mentem már,tudom hogy a munkával keresett pénz a legbiztosabb,de 4-500 -as órabérért dolgozni rabszolgaság.
240. crested (válaszként erre: 226. - Chicquita11)
2010. okt. 31. 22:18
Pedig tényleg marha lassu volt már egy jó hete elég idegesítő is volt....
2010. okt. 31. 21:59
Valami kritériumrendszert fel kéne állítani.Amit sokan említenek,hogy 1,5 éve korrektül fizet,az épp most dőlt meg a 7daynél.
238. Whited (válaszként erre: 232. - Chicquita11)
2010. okt. 31. 21:58
Igen lehet, de valaki valamiért tuti magyarországot célozta meg, ez tény. Mit meg nem adnék ha tudnám mi történt valójában.
2010. okt. 31. 21:57
cherry.Pont olyan biztosnak tűnik mint a 7daywealth :DDD
236. 7459713202 (válaszként erre: 234. - Ilove7day)
2010. okt. 31. 21:55
Na ja...Csak ha beteszed a pénzed egy magyar bankba, akkor igazából bukod a pénzt, mert alacsonyabb a kamat, mint az infláció...
235. iosys
2010. okt. 31. 21:54

Gyerekek nekem egyre inkább az az érzésem, hogy nameserver probléma lesz. :)

És legyen igazam! :B


234. ilove7day: van jónéhány, most olvasgatom őket.

2010. okt. 31. 21:51
Ez azt is jelentheti hogy a pénzük biztonságosan csak a bankban kamatozik évi 3-4%-ért?:( Ki mer ezek után bármelyik hasonló típusú oldalkban megbízni?
233. Whited (válaszként erre: 228. - Iosys)
2010. okt. 31. 21:51
A következő havi tagságiból. Tablettás borra elég! :D
2010. okt. 31. 21:42
szerintem kár elméleteket gyártani, az lesz a legjobb, ha várunk, aztán lesz ami lesz. sosevoltúgyhogynelettvolnasehogy :)aztán még az is lehet hogy nincs minden veszve....
231. ilove7day (válaszként erre: 229. - Gini.)
2010. okt. 31. 21:42

És belegondoltatok hogy mi van ha ezek a szélhámosok nem is amerikaiak?Ilyen átveréseket csak Magyarhonban követnek el.És az is gyanús hogy ilyen magas volt a magyar tagok száma...


Hány országban elterjedhetett volna és pont szinte csak Magyarországon terjedt el?

230. ilove7day (válaszként erre: 228. - Iosys)
2010. okt. 31. 21:39
Egy üveg kommersz töményre még van pénz:D
229. gini.
2010. okt. 31. 21:30
Én kedden regisztráltam,nem kevés pénzt és már akkor is és azóta is elég lassú volt. De ami még gáz,hogy amikor a 10 dollár tagságot utaltam,az rögtön megérkezett a számlára,viszont amikor a tőkét az nem.És egész nap csak vártam és vártam,hogy mi a fasz van.Este küldtem egy üzenetet a helpdesk-nek,hogy ez történt,hol a pénzem? És visszaírtak,hogy küldik a programozónak és ráteszik és másnap délelőtt rajta volt.Egy szótsem írtak,hogy mi volt a gond.Szerintem ez a lassúság ennek az előszele lehetett.
228. iosys (válaszként erre: 223. - Whited)
2010. okt. 31. 21:30
Mibőől? :D)
227. Whited (válaszként erre: 225. - Ilove7day)
2010. okt. 31. 21:23
Jól beszélsz.. :)
2010. okt. 31. 21:21
Én pénteken regeltem, hosszas fontolgatás és hezitálás követően. Sajnos nem aprópénzt buktam, de csak annyit tettem be ami nem fáj és nem veszélyeztette a megélhetésem. Pesszimistán,már elkönyveltem h elbuktam a pénzt, de ahogy mondani szokták a remény hal meg utoljára. Az oldal lassúságát én nem vettem észre. gyorsan megcsinált mindent...sajnos...
225. ilove7day (válaszként erre: 223. - Whited)
2010. okt. 31. 21:21
Benne vagyok:) Elvégre a korosztályunk is hasonló,én 22 vagyok.És abban is hasonlítunk hogy vakmerőek vagyunk:D És inkább most járjuk pórul amíg nincs tétje a dolognak,nincsen feleségünk,gyermekeink,és a szüleink eltartanak minket.
2010. okt. 31. 21:16

Sziasztok!


Én is ugyanolyan tag vagyok a 7day-ben, mint sok előttem szóló. Figyelemmel kísértem ma végig az eseményeket, és végigolvastam ezt a fórumot is. Összességében mindkét oldalon (akik szerint ez átverés - és akik szerint nem) vannak figyelemre méltó érvek és ellenérvek. Én leginkább az alábbi három érvet "boncolgatnám":


1. Magam is tanúja voltam annak, hogy jól ment és egyre jobban ment az utóbbi időben a 7day szekere. A nyár végét követően nagy fellendülés volt, sok új tag, ergo sok új tagdíj és tőkebefizetés. Na most tegyük fel (csak feltevés), hogy nem is áll valós tőzsdei tevékenység a cég mögött, hanem ez csak egy Ponzi-piramis. Meglehet, de a piramisrendszereknek az a lényege, hogy amíg van sok befizetés, addig minden rendben megy. Csak ha jelentősen lelassul vagy leáll, akkor dől be. Jelenleg én nem ezt látom/láttam.

Ha csak azt vesszük, a másik nagy sláger most a cherry. Na ott aztán tényleg nagy pénzek forognak. Nincs tagdíj, magasak az ajánlói jutalékok és magasabb a kamat is. Na ott aztán irtó nagy mennyiségű pénzt kifizetnek, mégis régebb óta megy mint a 7day...nem omlott össze.


2. Amerikai cégről van szó. Tapasztalatból mondom, azt le kell szögezni, hogy a magyar jogrendszer köszönőviszonyban sincs az amerikai jogrendszerrel (a büntetőeljárásra gondolok). Itt egy sima autólopási ügy esetében a tettes jó esetben legalább 1 év múlva kerül a bíróság elé, és csak kerül, ami nem azt jelenti, hogy még el is ítélik, évekig elhúzódhat az ügy. Amerikában ezért már az elfogás után a rendőrségen vagy, másnap már előzetesben a bíróság előtt, ahol kb. pár óra tárgyalás után el is ítélnek. Tavaly az 1500 milliárd dolláros piramisjátékot szervező Bernard Maddoff-ot rövid időn belül elítélték 150 évre. A 7day-ben lévő pénz nevetségesen kevés ahhoz képest. Nem éri meg a tulajnak ilyen összegért börtönbe menni. Persze nincs kizárva, mindenkinek mások az igényei...de nem hiszem.


3. Ez az, ami engem a legjobban aggaszt, hogy állítólag a cég 6-8 évre tervez. Akkor miért csak 2011 május 13.-áig van megvásárolva a domain név? Persze ezt meg lehet hosszabbítani akármikor, de akkor is.



Amúgy én bízom benne, hogy ez csak átmeneti dolog, és ebből tanul a cég is és biztonságosabbá és igényesebbé teszik az oldalt. Én tuti tanultam ebből a dologból...

Nem tudom elképzelni, hogy csak így vége legyen.

223. Whited (válaszként erre: 222. - Ilove7day)
2010. okt. 31. 21:15
Esetleg rúgjunk be jól és anyázzuk a csalókat együtt.. :)
2010. okt. 31. 20:59

Én amondó vagyok beszéljük ki magunkból a bánatunkat,azért közösen csak jobb gyászolni,mintha magunkba fordulnánk.


A lassulást én is érzékeltem,de azt hittem az internetszolgáltatóm a ludas érte.

221. gini.
2010. okt. 31. 20:56
Szóval már kb. 1 hete lassú volt a 7 day.
220. gini.
2010. okt. 31. 20:55

Sziasztok!


Szerintetek nem furcsa,hogy az aaachoo is egyidőben tűnt el a 7day-el? Állítólag 1 hete lassú volt több a 7day.

2010. okt. 31. 20:30

Engem már leckéztetett a tőzsde, a tippmix, a rulett. Meg most a 7day...Azért léptem be mert 1,5 évig senki egy másodpercig se panaszkodott rájuk,mindenkinek minden pénzt kifizettek,és amúgy is mennyi volt az esélye,hogy 1,5 év után pont akkor tűnik el amikor én befizetek?:S Egyszerűen racionális volt,hihető volt,és ilyen lehetőséggel amúgy is szerintem sokunk most találkozott először.


Választani kellett a biztos 300 rugó vagy a bizonytalan 1-2-3 millió között.Szerintem nem sok olyan ember van aki ne próbálná ki,főleg miután a tények a 7day mellett szóltak...

218. Whited (válaszként erre: 215. - Ilove7day)
2010. okt. 31. 20:23
Ugyanazt érezzük hidd el, csóró középiskolás vagyok, a pénzből kocsit akartam. Tanulópénznek sok, de lecke egy életre.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook