Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 hónapos kismamaként mit vennél fel az esküvődre? fórum

7 hónapos kismamaként mit vennél fel az esküvődre? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. ápr. 12. 16:31
Na, lefényképeztem a nyertes ruhát. Beraktam mindkét naplómba, ha valakit érdekel. :)
34. fr.andi (válaszként erre: 29. - Bársonyfüles)
2013. ápr. 12. 15:00

Ez jó!!!!

És ez sok megesett nő, remélem, nagyon boldog!...én legalábbis nagyon! Nem a gyerek köt össze bennünket, de a gyerek volt az, aki miatt előrébb hoztuk az esküvőt. Nem bántuk meg a mai napig sem :)))))

33. BettyBoop Again (válaszként erre: 30. - Sookye)
2013. ápr. 11. 18:44

Mi is így terveztük. A párom a tavalyi szülinapján kijelentette, hogy a következő szülinapjára egy gyereket kér. Na most úgy van kiírva a szülés időpontja, hogy pont két nappal az ő szülinapja előtt. Viszont a doki szerint 1-2 nappal később fog születni, mivel a ciklusom nem a standard 28 napos, hanem picit hosszabb.


Poén lenne, ha tényleg pont akkor születne. :D

32. FitSugar (válaszként erre: 29. - Bársonyfüles)
2013. ápr. 11. 13:27
:F:D:D
31. BettyBoop Again (válaszként erre: 28. - Bársonyfüles)
2013. ápr. 10. 20:47
Lehet, elég lett volna nekem is úgy. De már annyira belemerültem a szervezkedésbe, hogy nem tudok leállni! :D
30. sookye (válaszként erre: 29. - Bársonyfüles)
2013. ápr. 10. 20:24
Én nem estem meg :D Csak amikor már akartuk :) De a családunkban többen is szerelemgyerekek, köztük a férjem ;)
2013. ápr. 10. 18:16
Ennyi megesett nőt egy helyen! (Magamat is beleszámítva) :D
2013. ápr. 10. 18:13
Én 7 hónapos terhesen farmerben és egy blúzban mentem férjhö.. :) Feledhetetlen élmény volt! Imádtam! :)
27. BettyBoop Again (válaszként erre: 26. - Sookye)
2013. ápr. 10. 17:16
Rendben, teszek. :)
26. sookye (válaszként erre: 25. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 10. 16:51
Gratulálok! Majd tegyél föl gy képet az esküvőről a naplódba, már bejelöltem kedvencnek ;)
2013. ápr. 10. 12:32

Köszi szépen mindenkinek, nagyon jókat írtatok! :)


Végül tegnap sikerült vennem egy törtfehér ruhát. elvileg nem kismamaruha, és nem is menyasszonyi de tökéletesen megfelel most a célnak, szerintem. :) Mell alatt elvágott, A-vonalú, pánt nélküli. Van benne egy arany sáv betoldás, a mellrészén pedig meg van csavarva az anyag, gyűrött hatást keltve. Egyszerű, szép esésű kis ruha. Vateráztam hozzá egy jó minőségű, lapos sarkú aranyszínű cipőt.


Hát nyilván nem én leszek az év címlaplánya, de jól fogom érezni magam benne, szerintem megtaláltam a stílusomhoz, az alkalomhoz és az állapotomhoz illő összeállítást. :)

2013. ápr. 9. 20:15
Szia! Én is kb. ennyi idős terhes voltam az esküvőnkön. Össz-vissz 8-an voltunk, csak szülők és tesók. Étterem sem volt, otthon volt egy ebéd és ennyi. Mégis volt egy egyszerűbb hosszú ruhám, mert a fotózást fotósnak tartottuk. Ja, és ráadásul 2. esküvőm volt. Eleinte én is csak valami színes kis rucit akartam, de a férjem rábeszélt. Nem bántam meg. :) Egyébként most én is vaterán árulom a ruhám. :)
2013. ápr. 9. 16:58
Bocs, nem láttam, hogy a saját esküvőd lesz.:)
2013. ápr. 9. 16:57
Én 8 hónapoos voltam egy esküvőn. Fekete nacit, fehér felsőt, és a felső fölé egy színes felsőt vettem kvávi mellényként. Csini volt az ö9sszhatás
21. fr.andi (válaszként erre: 1. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 9. 16:48

Én is majdnem ennyi voltam. Minden fehér volt, csak nem szoknya, hanem nadrág, tunikával, a mellem alatt övvel. Nagyon jól éreztem magam benne. Egy kismama amúgy is sugárzik, hát még ha menyasszony is!

Sima kismama butikban vettem, ott gondolnak a terhes kismamákra is, még esküvői ruháik is voltak!

20. sookye (válaszként erre: 17. - Kinni)
2013. ápr. 9. 16:27
Wow! Gyönyörű menyasszony voltál! És tényleg nem is látszott a pocid :)
19. tbt0801 (válaszként erre: 5. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 9. 15:45
Bp., Teréz krt. 22-ben menyasszonyi ruha kiárusítás van, a kiírás szerint 5-20 e Ft-ba kerülnek a ruhák! Ha van lehetőséged, akkor ott is szétnézhetsz!
2013. ápr. 9. 15:17

Én 9 hónapos terhesen mentem férjhez, fehér menyasszonyi ruhába :)

Nem mondom, hogy egyszerű volt találni egy normálisat, mert mindegyik olyan volt mint egy nagy fehér hálóing... Brrrr :S


Végül a waiting for You-nál találtam csinosat :)


[link]

17. kinni
2013. ápr. 9. 14:28

Én a 6. hónapban voltam fehér menyasszonyi ruhában. Kép van az adatlapomon. A ruha szabása és a nagy abroncs miatt nem is látszott a pocakom. Nem mintha takargatni akartam volna, eleinte vacilláltam de az első helyen ahol próbáltam rátaláltam a ruhára és örülök, hogy bevállaltam, többet úgysem lesz rá alkalmam, hogy ilyet felvegyek.

Ez szerintem csak rajtad múlik. Ne foglalkozz senki véleményével, olyan megoldást keress amiben a lehető legjobban fogod érezni magad. Sok boldogságot!:-)

2013. ápr. 9. 10:00
Menyasszonyi ruhát semmiképpen nem vennék fel 7 hónapos várandósan. Szerintem az már elég komikus lenne. De ez csak az én véleményem. Én egy szép nadrágot és blúzt vennék fel.
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2013. ápr. 9. 00:19
kicsit merész megoldás lenne
14. BettyBoop Again (válaszként erre: 13. - Sookye)
2013. ápr. 8. 22:57
Köszi, igyekszem! :) Hát igen, még az is probléma, hogy nem tudom, hol fogok tartani egy hónap múlva.
13. sookye (válaszként erre: 12. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 8. 22:50
Hajrá :D Nem irigyellek, nekem anno több hónapom volt a ruha kiválasztására... Még fogytam is, mire odakerültünk, te pedig még terebélyesedni is fogsz :D
12. BettyBoop Again (válaszként erre: 11. - Sookye)
2013. ápr. 8. 22:48
Hát, olyan 20.000,-nél nem nagyon szeretnék többet költeni rá, ugyanis cipőm sincs még. A Vaterát már végignéztem, most jön a többi. :D
11. sookye (válaszként erre: 8. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 8. 22:42

Esetleg vaterán körülnézhetsz... vagy apródon, jófogáson...

Nem tudom, milyen árban gondolkodsz, de tuti vannak olyanok, akik hasonló cipőben jártak :)

10. 17aadc1082 (válaszként erre: 7. - R-iett)
2013. ápr. 8. 22:36
Nálunk ugyan ez volt. Se ruha, se gyűrű. Rá egy hétre szültem :) 6 éve vagyunk házasok, gyűrű azóta sincs, de nem is hiányzik.
9. globus (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2013. ápr. 8. 22:07
Fotogén lehet:)
8. BettyBoop Again (válaszként erre: 7. - R-iett)
2013. ápr. 8. 22:07
Na igen, nálunk is így lesz, de gyűrűvel. Viszont utána elmegyünk csináltatni egy vicces-művészies-érdekes fényképsorozatot csináltatni, ezért aztán mégiscsak szeretnék valami stílusos ruhácskát, de még nem tudom konkrétan, milyet. Árban sem nyújtózkodhatok messzire, nyilván nem véletlen a két tanús esküvő, ugyanis nincs pénz nagyobb banzájra. Márpedig az az ember elkezdi írni a vendéglistát, akkor nehéz abbahagyni.
7. r-iett (válaszként erre: 1. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 8. 22:01
Nekem szülés előtt 1 hónappal volt 2 tanúval és a szokott kényelmes kismamaruhámba mentem. Úgy voltam vele,hogy semmi értelme kiadni egy csomó pénzt olyan ruháért amit csak kb akkor arra a 10 percre veszek fel vagy még 1 hónapig abba flangálok így abból a pénzből inkább a babának vettem még + valamit :) Ha felhajtás lett volna a dologból akkor úgy persze már más,de így tényleg felesleges lett volna ilyen olyan ruhácska stb Szóval tényleg egy tök alap odamentünk meghallgattuk aláírtuk és eljöttünk volt,még gyűrű se volt (nah ezt azért nehezményezem ,de akkor nem volt annyi pénzünk mert én már kinéztem a konkrét gyűrűt és vagy az vagy semmi....hát talán majd egyszer az is össze jön)
6. sookye (válaszként erre: 5. - BettyBoop Again)
2013. ápr. 8. 21:37
Ha terveztek utána még esetleg családi lagzit, akkor csak egy szép fehér kismamablúz/tunika is megtenné - szerintem. Ha már nem, akkor miért ne lehetnél menyasszonyi ruhában? Nagyon szépeket lehet kapni, egyszerűeket/díszeseket, pénztárcától függ. Bp-en a körúton érdemes körülnézni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook