Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 6 hét/200 guggolás a formás, feszes combokért fórum

6 hét/200 guggolás a formás, feszes combokért (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2637. szöszi71
2010. júl. 12. 14:17

Sziasztok!

Sajnos csak ma tudom ismét elkezdeni a 6 hetes edzést:(

Voltak akadályok ami miatt eddig nem kezdtem ismét, de ma belevágok. Jöhet újra az első hét 1. napja:)

2636. mimmo33
2010. júl. 8. 15:05

Sziasztok!


Hol lehet megtalálni az edzéstervet?!

2635. szöszi71
2010. júl. 5. 14:56

Sziasztok!

Ismét itt vagyok egy hét után.

Nagyon jó volt a Pesti pihenő, sokat kirándultunk és jól, vagyis kellemesen elfáradtunk:)

A guggolásokat és a hasat a héten kezdem el ismét , a következő 6 héttel:)

2634. Jázmin-Kornél-mum (válaszként erre: 2633. - Atanita)
2010. júl. 2. 23:51
erre én is kiváncsi lennék
2633. atanita (válaszként erre: 2616. - Szöszi71)
2010. jún. 26. 09:02

Szia!

Szeretném tudni milyen pogramot végeztek ami ilyen hatásos? Mi ez a 6 hét 200 gugolás, mert sajna bővebben nem olvastam sehol róla.

Kérlek írd meg!

Elöre is köszönöm.

2632. szöszi71
2010. jún. 25. 07:44

Sziasztok!

Most eltűnök egy hétre, de amint ismét jövök dolgozni jelentkezem. Addig is mindenkinek kitartást kívánok!

2631. szöszi71 (válaszként erre: 2630. - Keszani)
2010. jún. 23. 14:05

Nagyon szívesen!:)

Egy héten csak 3 alkalommal csináld.

Azt javaslom, hogy ne a Réka napon csináld, hanem olyan napokon mikor nem tornázol:)

Sok sikert!

2630. keszani
2010. jún. 23. 13:44
köszönöm szépen:D kiprobálom...és a másnap jelentkező izomláz esetén is probáljam végig csinálni? mert én akkor mozogni alig birok,nem még,h guggolni...legalábbis a Rékák után igy szokott lenni
2629. szöszi71
2010. jún. 23. 13:23
Lehet én értettem félre, mert én egy percet tudtam:)
2628. mano088
2010. jún. 23. 13:07
Én úgy tudtam, hogy nincs megszabva, hogy 60mp hanem hogy egy huzamban mennyit bír az ember..legalábbis én még így kezdtem.. :)
2627. szöszi71 (válaszként erre: 2626. - Keszani)
2010. jún. 23. 08:09

Szia!

Ez a program nagyon jó és hatásos sorozat:)

Én is most csináltam meg a 6 hetet és vékonyodott a lábam, alakult a hasam tőle. A jövő héten még újra elkezdem a 6 hetet elölről.

Ennek a programnak van táblázata. Kell csinálni először egy felmérést, hogy 60 mp alatt mennyit tudsz csinálni és eszerint besorolni magad a 3 oszlop valamelyikébe.

2626. keszani
2010. jún. 22. 21:47

mos tévedtem csak ide és megfogott a forum cime... mi is ez a 6 hét 200 guggolás???

én decembertől májusig tonráztam heti 3alkalommal Rékára...én nem vettem észre semmit magamon...mindegy, nem ez a lényeg, hanem h ujbol nekiállnék, de olyan nehéééz...

szoval a lényeg...mi is a lényege ennek?:D

2625. mano088 (válaszként erre: 2622. - Szöszi71)
2010. jún. 22. 21:32

Köszönöm szépen!!! :)) Igyekezni fogok és jelentkezem még!!

Neked pedig továbbra is ilyen és még nagyobb kitartást kívánok!! :)) Sikerülni fog, tudjuk mindketten!! :)

2624. mano088 (válaszként erre: 2623. - 0c930ce391)
2010. jún. 22. 21:29

Köszi szépen! :) Bár picikét félre értettél.. :) tény, hogy van, hogy hasonlítom magam másokhoz..szerintem ezt mindenki teszi, de már úgy érzem elég jól haladok azon az úton, hogy elfogadjam magam..ami miatt írtam, hogy nem érzem jól magam, az a hasam..és ez sajna tény, hogy nem szép, akár hasonlítom vkihez, akár nem..most eljutottam arra a pontra, hogy élvezni akarom a strandolást, nem feszengeni egész nap és legfőképp ezért csinálom!! :) Tudom, hogy sosem leszek olyan, mint a barinőim, nem is akarok..már nem..folyamatosan megtalálom magamon a szép dolgokat és úgy érzem már csak a hasam az, ami tényleg frusztrál..merthogy a hajam hosszát már szeretem.. :)) régen még emiatt voltam rosszabb kedvű..de tény, hogy lassan nő, de már akkora amivel boldog vagyok..szóval a lényeg, hogy én még koránt sem tettem meg mindent, amit lehet azért, hogy jól nézzek ki, és úgy érzem ennek most jött el az ideje!! :))

Persze, köszönöm, hogy leírtad, így végre én is leírtam már, hogy lényegében igenis szeretem magam! :))

2623. 0c930ce391 (válaszként erre: 2621. - Mano088)
2010. jún. 22. 15:36

Te Drága! Látom, neked is önértékelési problémáid vannak, és amiatt frusztrál az alakod, mert másnak jobb van. Tudom milyen érzés. :-) Amikor már tudod, hogy mindent megtettél, akkor végre belülről is azt fogod sugározni, hogy rendben vagy magaddal. Egy testbe születtél, amiből kihozhatod a legjobbat, de az adottságaidat nem fogod tudni alapvetően megváltoztatni. nem papolok. évekbe telt, amíg megszeretem a 102íes csípőmet, és ez a kisugárzásomra is hatott. A sport a lelket is erősíti, nemcsak a testet, kitartásra önfegyelemre nevel. Ezért is szeretem. :-) És amikor este elfáradok, olvasok egy kis önismeretes könyvet, mert nemcsak a testemet dolgoztatom meg, hanem önvizsgálatot is tartok.

Persze, hogy magamról írom ezt, mert megtapasztaltam, amit írsz: ideig-órái tartó lelkesedést, az örök elégedetlenséget és a másokhoz való hasonlítgatást.

De nem írok most ide erről többet, a naplómba bírom most, hogy maradandó legyen.

Fel a fejjel, menni fog!!!!

2622. szöszi71 (válaszként erre: 2621. - Mano088)
2010. jún. 22. 13:30

Szió!

Örömmel olvastam soraid:)

Már látom, hogy meglesz az eredményed amit szeretnél:) Csak így tovább. Mindig mondd magadban, hogy elérem és megcsinálom amit akarok!:)

Gratulálok, hogy elkezdted. Csak szépen, fokozatosan, nehogy elvedd a kedved a továbbiaktól:) Az nagyon jó, hogy kitetted az asztalodra az edzéstervet, hidd el, ha mindig szem előtt lesz még a fáradtságod is letudod általa győzni.

Én még a Béres Alexandra tornákat szoktam csinálni a guggolás és felülések előtt. Az is nagyon jó.

További szép napot és kitartást kívánok!

Csak így tovább!!!!:)

Várom továbbiakban is a fejleményeket.

2621. mano088 (válaszként erre: 2620. - Szöszi71)
2010. jún. 22. 13:17

Szióó!

Köszönöm szépen, amit írtál és van egy jó hírem.. :) tegnap csináltam egy edzéstervet, hogy egy héten melyik nap, milyen tornákat akarok csinálni és ezt kitettem az asztalomra, magam elé, hogy mindig szem előtt legyen!! :)) Tegnap már meg is csináltam az első adagot..nem volt sok, de nekem már ez is haladás.. :) esténként meg már kb 4napja csinálok lábemeléseket és haspréseket..szóval erőt vettem magamon, ahogy írtad, tudom, mit akarok elérni, kitűztem egy célt is, hogy 3hét múlva azért már ha csak kicsivel is, de feszesebb szeretném, ha lenne a hasam, szóval most ez az első cél és ezen dolgozom, hogy elérjem!! :)

Ja és hát nem meglepő módon tőlem, Tatarek tornákból válogattam össze a heti tornákat..mert ő mindig jó kedvre derít a stílusával.. :)) Szóval rajta vagyok a dolgon, és ha véletlenül elbizonytalanodnék, rögtön jövök, hogy hátsóba billentsetek!! :)) Köszönöm!!


Kitartás Neked is, meglesz az eredmény tudom!! :))

2620. szöszi71 (válaszként erre: 2619. - Mano088)
2010. jún. 22. 09:37

Szia!

Köszi az elismerést:)

Próbálj valahogy erőt venni magadon. Tudom, nem könnyű, de tűzz ki valamit magad elé, mi az amit el akarsz érni és mindig az lebegjen előtted. Mondd azt magadban, hogy menni fog, meg tudom csinálni. Nekem is így sikerül, hisz tudom mit akarom és azt is tudom, hogy hírtelen, gyorsan eredményt nem lehet elérni, csakis kitartással. Erre van egy jó mondás: "Lassan járj, tovább érsz." Én is hírtelen akartam azt amit szeretnék elérni, de belebuktam. Csináltam egy 2 hetes diétát amit megsinylett a szervezetem és orvosnál kötöttem ki. A beleim rakoncátlankodtak. Ezek után azt mondtam: Soha többet diéta, inkább rendszeres torna és odafigyelek a kajára. Így legalább nem szenvedtetem magam és mindent megeszem amit megkívánok. Egyszer élünk:)

Sajnos a hasat lehet a legnehezebben letornázni, lefogyasztani, de ha akarod Te is elfogod érni, vagyis elérjük. Még én se érzem jól magam a bőrömben, hisz még nincs meg amit szeretnék, de türelmes vagyok. Neked is azt ajánlom, hogy próbálj türelmes lenni önmagadhoz és kitartó. Ne sürgesd azt amit úgysem lehet.

Sok szerencsét és kitartást kívánok!

2619. mano088
2010. jún. 21. 13:54

Hát elismerésem, hogy tényleg ilyen akaraterőd van..nekem sajna ez a legnagyobb gondom, hogy tudom mint kéne változtatni és hogyan, de akaraterőm csak ideig óráig tart ki..aztán meg "sírok", hogy hogy nézek ki.. :S szörnyű vagyok.. :(

Főleg, hogy júli közepére szeretnék csini lenni már, ha nem is teljesen legalább fele ekkora hassal..augusztusban meg barinőkkel nyralunk, akikről tudni kell hogy tökéletes alakjuk van..tehát még felöltözve is van, hogy frusztrálva érzem magam, nem hogy fürdőruciban..ki kell találnom valamit, ami előre hajt!! :S

2618. szöszi71 (válaszként erre: 2617. - Mano088)
2010. jún. 21. 13:41

Szia!

Köszi:)

A változást inkább a lábamon látom, a hasamnak még sztem sok híja van:(, de kitartó leszek és leküzdöm a hasamat is. Kétoldalról ment összébb, így most középen jobban kidudorodik, ami persze ebben az esetben természetes.

Sajna képet nem csináltam a kezdetekkor sem és most a végén sem, de hozzákezdek egy újabb 6 héthez a tornáimon kívül. Augusztus első 2 hetében megyünk nyaralni, addigra szeretném ha már közelebb lenne a lapos has:)

2617. mano088 (válaszként erre: 2616. - Szöszi71)
2010. jún. 21. 13:34

Szió!! De ügyi vagy!! :) Nem teszel fel egy előtte utána képet esetleg a pocidról?? ;)


Amúgy nem tudom, lehet azért mert a végén már nehézkesen csináltam, de nekem valahogy olyan óriási változás nem történt.. :( pici alakulás volt, de olyan nem, amit ti írtok, hogy nagyon látni..pedig el akarom tüntetni a hasam!!!

2616. szöszi71
2010. jún. 21. 07:45

Sziasztok!

Befejeztem a 6. hét 3. napját. Szerencsére volt értelme, hisz látható változás van:)

A jövő héttől ismét elkezdem az első héttől:)

2615. szöszi71 (válaszként erre: 2609. - 0c930ce391)
2010. jún. 17. 07:55

Szia!

Jó reggelt!

Nekem is még egy nap van hátra a 6 hetes guggolás és has programból, holnap lesz a 6. hét 3. napja:) Úgy döntöttem, hogy még egy 6 hetet végigviszek.

Gondolom miért tetszik hátulról nézve a férjednek a guggolásod;)

Nem tudom, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy elkezdjem a fekvőtámaszt, mert sztem én se igazán tudom megcsinálni szabályosan, ja meg nem is szeretem. Na, majd meglátjuk:)

Legyen szép napod és jó edzéseket és kertészkedést!

2614. 0c930ce391 (válaszként erre: 2613. - Mano088)
2010. jún. 16. 21:14
Nekem sincs már suli,(bár még adminisztrálunk) de én tanerő vagyok, és még suliba is járok :-)Ma edzettem egy súlyzósat, és két órát kertészkedtem na, emellé belefért egy Sport szelet, nem? :-)))
2613. mano088 (válaszként erre: 2612. - 0c930ce391)
2010. jún. 16. 18:57
Hát a kajával sok gondom nincs, mert keveset eszek amúgy is..tény, hogy nem diétás kaják, mert ma is túrós tésztát ettem, meg zöldborsó levest és készül a tejbe rizs..de ez egy kivétel nap, mert máskor két nap alatt eszek ennyit kb! :)) Igyekszem rendbe hozni magam külsőleg, hogy végre büszkén nézzek a tükörben végig magamon.. :) és mivel már suli sincs, szerintem a Tatarek 10perceseit is előveszem, mert tényleg jók..meg még ha úgy érzem azt a 60perceset is megcsinálom.. :)) szóval a tervek megvannak, ez a 6hetes alternatíva csak arra van, hogy ha keveset is, de azt tutira megcsináljam.. :) a többi csak a ráadás..és 1hónap múlva már lesz vmi változás, tudom!! :))
2612. 0c930ce391 (válaszként erre: 2611. - Mano088)
2010. jún. 16. 17:40
Biztos, hogy lesz eredménye, de ahhoz, hogy zsír is menjen le, picit kevesebbet kell enni. Szóval napos az égbolt, csak eltakarják a felhők, nálam is.. :-) vagyis kőkemény a hasizmom de van azért rajta husika :D
2611. mano088 (válaszként erre: 2610. - 0c930ce391)
2010. jún. 16. 16:55

Köszi a segítséget, én amúgy a hanyatt fekvős lábemelésre gondoltam csak..az az amit még nagy lustaság közepette is hajlandó vagyok csinálni! :) Így csak egy sorozatot abból is, nem duplát, mert egyszerre emelem a lábaim! :) A héten megcsinálom a felmérőt és hétfőtől hasprés-lábemelés indul! :)


Jah és, ha ezt a fajtát csinálom, ennek is lesz eredménye a pacimra ugye?? Mert lényegében az egyik a felső, a másik az alsó hasizomra dolgozik.. :) Remélem igen, mert nagyon bízom most ebben! :))

2610. 0c930ce391 (válaszként erre: 2608. - Mano088)
2010. jún. 16. 16:42

Sziabia! Jó, hogy visszanéztél ide. :-) Én a program alatt mindig végeztem lábemelést is. Többféle is van, mindet csináltam:

-"lórúgás" állva, félig behajlított térddel, popsiból emelve, később lábsúllyal

-oldalemelés állva, lassú, koncentrikus gyakorlatok

-ugyanez apró emelésekkel

-lábemelés térdelőtámaszban nyújtott lábbal koncentrikus gyak.

ugyanez aprózva

ugyanez behajlított térddel

és akkor még fel sem soroltam a hanyatt fekve terpesztést, na az is lábemelés. :-)

Mindegyikből annyit csináltam, amennyi guggolást, persze lábanként, így ha guggolás volt egy körben 33, akkor lábemelés 33+33.

Ja, és annyi kört, ahány a programban van. No, ugyanezt teszed te most a hasizommal megegyező számban. Jó ötlet, hajrá! És fantasztikus eredmény. :-)

2609. 0c930ce391 (válaszként erre: 2607. - Szöszi71)
2010. jún. 16. 16:36

Hali! Én nem csinálom a fekvőtámaszost, már egy Rubint Rékás edzéstervet csinálok, végeztem a hat hetes gugg. és has-programmal.

Nem kedvelem a fekvőt, inkább emelgetek súlyokat helyette, azt tudom is szabályosan, a fekvőtámaszom pedig a férjem szerint egy vicc. :-))))na, ez nem ösztönöz, és mivel tényleg az, mást meg jobban tudok, nem azt választottam. Azt mondja a Férjem, csakis szabályos fekvőtámaszt érdemes, abból meg jó, ha tudok tizet...kritikus egy pasi, de a guggolásom bejön neki ,-)Főleg hátulról nézve. :D

2608. mano088
2010. jún. 16. 15:30

sziasztok lányok! rég jártam már erre, de látom ti továbbra is lelkiismeretesen és kitartóan csináljátok!! minden elismerésem érte!! :))

most azon gondolkodtam a hasam miatt újra kezdem a felüléses cuccot, mert láttam hatását és így bízom benne, hogy most még tovább tudok javulni.. :) meg szerintetek az jó dolog, ha a hasprések mellé ugyanannyi lábemelést is csinálok mindig?? fog segíteni?? köszi csajok!! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook