Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50. születésnapra dal és meglepetés fórum

50. születésnapra dal és meglepetés (beszélgetős fórum)


2012. júl. 10. 15:44
3 éve vagyunk együtt, elvált, ezért nem biztos, hogy a múltját idéző fényképek túl jó ötlet lenne. más esetben nagyon tetszene az ötlet. :)
5. emi1206 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2012. júl. 9. 21:21

Ez nem kifejezetten szülinapi zene, de szerintem passzolna.


[link]


Zséda-Létray Ákos: Valahol


50 gyertya mehet, ha nem kényes a korára a férjed vagy vannak számos gyertyák, ha meg nem szereti a korát, akkor van kérdőjel alakú gyertya is. :)

2012. júl. 9. 21:19
Ja, torta ötlet: fényképes torta pl. Nálunk olyan volt, hogy róla és a családja tagjairól volt kép. De láttam már olyat is, amin pl. gyerekkori képei voltak az ünnepeltnek:) Jó ünneplést! :)
2012. júl. 9. 21:18
Mi Apukám 50. szülinapját ünnepeltük májusban, és szerénytelenség nélkül mondhatom, hogy az én ajándékom lett a legnépszerűbb:) A DM-ben lehet csináltatni fotókönyvet-én azt készitettem neki, AZ ELSŐ ÖTVEN ÉVEM cimmel- és kiskorától mostanáig minden fontos állomása benne van képekben. Meghatódott és azóta, aki belép hozzánk, mindenkinek mutogatja:)
2012. júl. 9. 21:15

születésnapi ajándék dvd képekkel a gyermekkoráról, a fiatal korotokról, esküvőről, gyermekek születéséről, esetleg építkezés, stb... egészen a mai napig. A végére egy welness foglalás képe...(ha pl. pecázni szeret , akkor valami horgásztó mellé)...

Zenei aláfestés lehet az a zene , amit megismerkedésetek idején együtt hallgattatok.

Ha nem , nekem nagyon bejönnek az Andrea Bocelli számok... persze nem mind.

Ez pl. kifejezetten a kedvencem: [link]

2012. júl. 9. 21:04
párom 50. születésnapjára odaillő szerelmes-romantikus zenéket keresek, és esetleg ötleteket várok a tortához! 50 gyertya?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook