Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? fórum

50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? (tudásbázis kérdés)


118. NOA (válaszként erre: 115. - 4b6a2525df)
2007. aug. 17. 11:43

Évi néni, már emlitettem, hogy felejtsd el a mérleget én is csak bolondozok vele.Az igazi fogyás az amikor alig mozdul a mérleg de mégis alakul és változik a szervezeted a zsir helyére jön az izom.Szénhidrátfüggőséged megszünik a többire meg jön magáltól, pont ezért juszt sem mondom meg mennyit fogytam a mérleg szerint.:)

A fürdőruhás kép jó ötlet ha elküldöd a Tiedet, hogy belebújjak.Maradok a cicanadrágos megoldásnál nagy baj lenne?

Egyébként valóban igazam van dolgoznak a hormonjaim mintha hőhullámaim kezdődnének, tehát én minden apró sikernek örülni fogok.

Ez olyasmi mint a káposztaleves, persze nem azon élek egész nap de ha tudom. hogy ez ennyire szuper már rég belevágtam volna.Ketté hét zsirégetés, kettő hét megtartás, aztán kezdem előről az egészet.

Ez az 5. napom..hogy-hogy mennyit fogytam?:))))))))


Még annyit: tegnap bekukkantottam egy fórumra ami már nem él.Feltünt..- az egyik hölgy fogyott 46 kg és a lánya 26 kg.-ot azzal a módszerrel amivel mi fogjuk folytatni a fogyinkat ha élünk addig:))

2,5 év alatt.Ez nem rossz, hogy ehetsz mindent és fogysz.Amcsiba élnek és esküsznek erre a fogyira.

Nem veszem meg a Leg Megicet.-ma kiadtam magamnak a parancsot azt kell használnom ami van.

Akkor ma lekapatom magam papival egy jó nagy bokor elé állok, hátha nem látszik belőlem semmi.Nem is hiszed el de nem engedem fotóztatni magam pedig vannank nálam kövérebbek is:)

Másfél pipicombot ettem parival.

117. natina (válaszként erre: 105. - 4b6a2525df)
2007. aug. 17. 11:18
pedig igyekszem csak reggelizni és nem nassolni, csak kalóriamentes vizet inni, de azt sokat.Mióta a gerincsérvem van csak azt a tornát használom. Akkor miért vagy l63 cm és 75 kg
116. 4b6a2525df (válaszként erre: 112. - Szuszika)
2007. aug. 17. 08:04

Voltam a fórumon. Vegyesen érzek:) De mivel elég hosszú a megrendelési határidő, így belevágok.

Ha nekem nem jön be, itt a lányom, majd ő lesz még nádszálabb mint most:)

2007. aug. 17. 08:03

NOA. Te nyertél, bár nem tudom mennyit fogytál, de én múlt kedd óra ma reggelig 60 dkg.

Nekem volt olyan bicikli, de eladtam. Persze a kagylófotelt levettem róla:)

Most még az elipszissel sem edzhetek:(

A sumo birkózásban bent vagyok. Lefényképezem magam fürdőruhában, meg Te is, és a 2 fényképet összeeresszük. Na mit szólsz hozzá?

Örülök, hogy egy könnyű fogyókúrára találtal Van neve, vagy egyszerűen csak NOA módon fogyni?

Mennyit fogytál az elmúlt 2 hétben?

114. NOA
2007. aug. 17. 07:08

Majd én elbeszélgetek magammal, hiába imádom a jó társaságot.:))

Kevesebbet mutat a mérleg,-már nem dobódom fel tőle mivel a banán vizhajtó.Nem puffadok a zsirt mérsékelnem kell ezentúl.

Sosemgondoltam volna, hogy ez ilyen könnyű fogyi-ha a szervezet nem éhezik és megkap mindent kevés kcalon. is élhetek fel sem veszem.

Ma legalább 4o dk. húsit kell ennem zöldségekkel és holnap is.

Sajnos én egy olyan biciklit szeretnék ami kagylófoteles.-ilyenem pedig nem lesz.

Marad az ellipszis.-de nem félek mindig kitalálnak valami új szerkezetet ami eszi a zsirt:))

Évikém a sumot azért meggondolhatnánk nem?

113. 4b6a2525df (válaszként erre: 112. - Szuszika)
2007. aug. 17. 06:32
Na rohanok is a fórumra:))
112. Szuszika (válaszként erre: 111. - 4b6a2525df)
2007. aug. 16. 21:31

Sziasztok!

Nézzetek át a Leg Magic fórumra! Nekem van ilyen szerkezetem, gyűröm is, oda megírtam az eddigi tapasztalataimat. Nem lenne rossz, ha ti is beirosgatnátok majd, hogy legyen kitartásom, és ne szobainasnak használjam pár hónap múlva. Bár most még nagyon lelkes vagyok.

111. 4b6a2525df (válaszként erre: 110. - NOA)
2007. aug. 16. 18:58
Én is kiváncsi leszek, csakhogy személyesen megyek be megvásárolni, igy a sz@r lesz nem veszem meg:)
110. NOA
2007. aug. 16. 15:40

Köszi az ötletet, de nem az erdőszélre állok, hanem a Tv shop elé és ott üvöltöm,hogy hajrá Éva, mikor kérni fogod azt a a szerkezetet amivel az emberek a lábukkal oldalra gurulnak:))

Kiváncsi leszek mit sóznak Rád, de akkor ott leszek és megsúgom, hogy Leg Magic-nek hivják és állítólag jó kis izomlázat produkál.

Majd én a bolhapiacon veszem meg nehogy lemaradjak Tőled:)

Megyek tornázni még a végén lehagysz a fogyásban és azt nagyon nem szeretném:))

109. 4b6a2525df (válaszként erre: 107. - NOA)
2007. aug. 16. 14:04

Igen, határozottan a kötélmászás jutott eszembe, ezért a férjemmel át is üttetem a plafont, mert egyénbként csak 220 magas a lakásunk. De az átüttetésnek az lett a vége, hogy beépítette a tetőteret, lépcsőt csináltatott, így mégsem maradt magasság a kötélnek:)

Azonban most igen bámulom a tv-ben azt a tornaszert, amivel ugy tornáznak, hogy a lábukkal oldalra gurulnak. Nem tom a nevét, de megveszem

108. 4b6a2525df (válaszként erre: 106. - NOA)
2007. aug. 16. 14:00

Ha mondjuk úgy drukkolsz, hogy kiállsz az erdőszélére és fél óráig ordibálod, hogy hajrá Éva, akkor jó, mert az erőlködés kalóriét von el:)

Ja és haladok, csak azt nem tom merre, de abban biuztos vagyok, hogy abba nem hagyom, amég el nem érem a célom, utánna meg azért nem, mert már így lesz jó:)

107. NOA (válaszként erre: 105. - 4b6a2525df)
2007. aug. 16. 10:41

"Tulajdonképpen a fogyókúrák kilencvenöt százaléka azért hatástalan, mert nem lehet az alapanyagcserét tíz százaléknál jobban csökkenteni. Mondjuk, egy ülő munkát végző illetőnek 2400 kalória a napi elfogyasztható mennyisége, akkor azt 240 kalóriával lehet csak csökkenteni. Tehát nem szabhatok 1000 kalóriás diétát! Megmondom miért. Mert egy ember zsírraktára 170 ezer kalóriát tartalmaz, ami három hónap éhezésre elég, de a Bibliában negyven napos böjtök igen gyakoriak, tehát a zsírtartalék negyven napot bőven elbír.



A legnagyobb probléma, hogy a takarékos génünk abban a pillanatban elkezd zsírt raktározni, amint úgy érzi, hogy éhezünk. És noha fogyunk, a zsírpárnáink maradnak meg a legvégsőkig, és az izomzatunk épül le, a szívizomzatunk, a végtagizmaink. Csont-bőrré fogyhatunk, miközben a zsírtartalékaink megmaradnak.


- A pocak az marad.



- Az marad. És amikor elkezdünk újra táplálkozni, még előnytelenebb lesz az alakunk, mint volt. Tehát a normál fogyókúrának az a titka, hogy csökkentjük ugyan a kalória bevitelt maximum tíz százalékkal, és olyan úgynevezett antigravitációs izomerősítő tornákat végzünk, mint kötélmászás, bordásfalon való mászás, vagy súlyemelés, hegyen való járás, sífutás, tehát amely nagy energiát ad le.



És mivelhogy húsz perc erőkifejtés után kezd csak a zsírraktár megmozdulni, és kezdi el égetni zsírt a szervezet, minimum hatvan perc kellene négyszer egy héten ahhoz, hogy komolyabb energia leadás következzen be. Eközben a zsírraktárak izommá alakulnak, és csak utána kezdünk el fogyni."


Nem is tudod milyen jó fogyit választottál!

A kötélmászás nagyon felkeltette az érdeklődésem remélem a Tied is:)))

106. NOA (válaszként erre: 104. - 4b6a2525df)
2007. aug. 16. 10:30

Nem lesz naplóm Anyóca, tudom, hogy kettő oldal után befejezem.A közérzetem valóban jó, marad a zsir helyére izmot elv, tehát torna és alakformálás.

Másnak is kéznél van az orvos, remekül kezelik a tüneteket:)Sajnos én mindig az okot keresem én mondom meg mire gondolok ők meg jóvá hagyják esetleg.Most is tudom biztosan kár erölködnöm majd talán egy év múlva rendeződnek a dolgok.

Remélem Te haladsz, elég ha Neked drukkolok.

105. 4b6a2525df (válaszként erre: 102. - Natina)
2007. aug. 16. 07:32
Dehogynem lehet. Attól függ mennyiből mennyit akarsz leadni. De a lényeg az, hogy heti fél kilónál többet ne fogyj!!
104. 4b6a2525df (válaszként erre: 100. - NOA)
2007. aug. 16. 07:31

Imádlak NOA.

Miért betegek az eüsök?:) hiszen kéznél van az orvos. Ezt soha nem tudtam megérteni:(

Nagyon örülök, hogy jól érzed magad, ebből következően jó a hangulatod is:))


HOL A NAPLÓD?????

103. NOA (válaszként erre: 101. - Anita2007)
2007. aug. 15. 14:11
Köszi nem kérek Herbalifet.
102. natina
2007. aug. 15. 11:31
Nem lehet 6o felül is fogyókúrázni. Persze, hogy ne legyen a bőröm kára?
2007. aug. 15. 10:38

Sziasztok!


Bizony jó sok indokolt problémátok van! Sajnos tényleg nem kapnak az emberek tájékoztatást,és így a sikerek is elmaradhatnak! Illetve, nem személyreszabottan kapjátok! Ez is probléma! Pedig minden szervezet más és más, ezért egyénileg kell figyelembe venni őket. Az sem mellékes milyen állapotban van a test, amikor valaki fogyni szeretne. Általában sejtalultáplált! Ez azt jelenti, hogy sejtszinten éhezik a test, és egyre több ételt kíván, hátha abból nyer némi tápanyagot! A rossz emésztés a túlsúly egyik oka! Nincs tápanyagfelszívódás! Na jó mára ennyi! Ha kérdésetek van, csak szóljatok, megnézzük mi a gond!

Szép napot mindenkinek! Üdv, Anita

100. NOA (válaszként erre: 99. - 4b6a2525df)
2007. aug. 15. 10:28

Az EÜ-sök közt sok a beteg is:)


Képzeld valami van, de nem az igazi.Lehet lefaragni talán ebből a súlyból de mig másnak lemegye 1 kg. nekem addig 1o dk.Tornázom is több mint egy órácskát.Ma zöldbablevesen leszek, dinnyén kevés szőlön.Testkerületem kicsit csökkent a ruháimon érzek valamit.

Jól érzem magam egyenlőre nem okoz gondot ez az életmódváltás.

Te jól vagy ugye? Megyek a naplódhoz mert régen láttam.

99. 4b6a2525df (válaszként erre: 98. - NOA)
2007. aug. 14. 22:12

Na tessék egy eü-s és vizes:) Mit szóljon az aki nem ért az eühöz.

Be is fogok iratkozni egy eü tanfolyamra:)

98. NOA (válaszként erre: 97. - 4b6a2525df)
2007. aug. 14. 10:00

A jó dolgokat én irtam csak nem emlékszel rá:))

Igazad van mindenben, pont ez az amit szeretnék elkerülni, hogy vitatkozzam bár kivel is.

Tanácsot kaptam rengeteget szakembertől, aminek igen örülök.Gondolj vissza mennyi információt gyüjtött be az orvos rólad, hogy tanácsod adjon mégpedig helyeset?



Szóval a tegnapi napom is remek volt.-azt tettem amit javasoltak, semmi kihálgás nincs is erre szükségem.Estére elkezdtem dagadni megint és reggelre úgy néztem ki mint egy elefánt:).Kár mérlgere állnom mert totál kudarc.A mérlegem szuper még sosem tévedett vihetem a lakás bármely pontjára mindig pont azt méri a disznó, digit.

Végigcsinálom ezt a hetet mert jól érzem magam pusztán kiváncsiságból, de sajnos tudom az eredményt már előre.

Késő ősszel kell kontrollra mennem orvoshoz akkor többet tudok.

Egyébként gondolok mindenre mert EÜ.-s vagyok:))

Pusza

97. 4b6a2525df (válaszként erre: 96. - NOA)
2007. aug. 13. 19:22

Hé. ez így nem jó. A napló arra jó, hogy szembenézz a kudarcaiddal:) Lásd az enyémet. Igaz, hogy privibe, de kaptam hideget, meleget:)

Hogy határozatlan vagyok a fogyókúrák kiválasztásában meg ilyesmi, azután mikor kiderült, hogy elkezdtem, de 14 ezer a por, akkor meg unatkozó pénzeszsáknak néztek.

Nagy durranás. Ez van. Ha nem sikerül, akkor legalább kapsz bíztatást, tanácsokat.

Egyébként jó dolgokat is írtak. Volt aki egyszerűen csak azt irta, hogy gratulál, és szorít, hogy tartsak ki. Ez viszont nagyon jól esett, de a negativ dolgokat sem vettem a szívemre.

Pontosan azért kellene leírnod, hogy mit eszel, hogy tanácsot kaphassál, ha remegsz, ha szédelegsz. PL. ha remegsz, igyál meg fél liter vizet (bevált:) Ha szédelegsz, akkor passz, kénytelen vagy enni, de mondjuk szőlőcukrot sok-sok vizzel:) Ugy erre nem is gondoltál. Ha félrelépsz, nem gond, de legelább tudunk tanácsot adni, mi az amivel félrelépve a legkisebb kárt okozod a súlycsökkenésednek:)

Nosza, induljon az a naplóírás a kajákkal:)

A 40 dkg hízásról: elemes a mérleged? Netalán már régi az elem benne (én legalábbis ezt szoktam állítani) Ha mégsem régi, akkor mégis el kell menned orvoshoz, hogy találja már ki, mi a frányától vizesedsz ennyire.

96. NOA
2007. aug. 13. 09:48

Naplót akkor vezetnék ha biztos lennék magamban, hogy végigcsinálom.Azért nem semmi, hogy mára hiztam 4o dkg.-ot:))Mi lesz ha nem birom, remegek,szédelgek, leesik a cukorszintem, kiver viz,félre lépek?Esetleg ha sinen leszek és úgy érzem érdemes atémával foglalkozni.

Majd beirom mik a zsirégetők.

2007. aug. 13. 07:14

Na most vagy naplót vezetsz a napi étkezésedről, hogy mit és mennyit eszel (hogy a kíváncsiak,mint pl ÉN is követhessenek, vagy ideírod ugyanezt:) Fővesztés terhe mellett :)))

Fogalmam sincs mik a zsírégető kaják.

94. NOA
2007. aug. 13. 06:32

Zsírégető :) Orvos ír a tapasztalatairól.Szerinte a gyorsa fogyás is maradandó lehet,csak jót kell választani:)Természetesen az ő módszere a legjobb:))

Negativ kalóriájú ételeket kell enni, mert több energiát vonnak el a szervezettől a megemésztéshez mint amennyi van bennük.

Kettő hétig zsirégetés, aztán megtartom majd folyt.köv.

2007. aug. 12. 21:06
Akkor most milyen nevű kúrába is kezdtél bele?
92. NOA
2007. aug. 12. 12:02

Reggel megettem a szőlőmet és a s.dinnye szeletkém.Ettem hozzá mandulát.Nagyon fini kápilevest készitettem.Remélem ma sikerül tisztulnom és figyelem mitől puffadok.

Elküldtem a párom reggel szőlőért.Mit vett?

Hilti fúrót:))))) a bolhapiacon felejtette magát:)

Olyan rendes.-közölte telcsizni akart mert érezte, hogy valamit elfelejtett.-el hát amiért küldtem.:)

Csütörtöktől meg napi kétszer húsit kell ennem napokon keresztül:(((

Lustaságom még nem múlt el, semmit nem teszek érte jön magától:))))

91. 4b6a2525df (válaszként erre: 90. - NOA)
2007. aug. 11. 14:53

hogyne tudnám. egy kis agyátállítással sikerülni fog.

Például: másnak sikerül a fogyi, nekem mégjobban fog sikerülni:)

Várjuk a beszámolód.

90. NOA (válaszként erre: 89. - 4b6a2525df)
2007. aug. 11. 11:05

Újat kérek igen:))


Másnak sikerül a fogyi nekem miért nem?:))


Megint hétfőtől kezdem,azért ma is vigyázok mi kerül a tányéromra.

Majd beszámolok a zsirégető programról.

Vagy már tudod az eredményt?:)))

89. 4b6a2525df (válaszként erre: 88. - NOA)
2007. aug. 4. 19:36

Mármint egy ujjat, vagy egy gyűrűt.:)

Ha az ujjat választod, a hölgynél biztos a fogyás:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook