Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? fórum

50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? (tudásbázis kérdés)


298. NOA (válaszként erre: 297. - 4b6a2525df)
2007. szept. 24. 09:11

Jaj de jó, hogy itthon vagy!! Arról nem is beszélek, hogy hiztál teljesen feldob.Érdemes volt felkelnem ma reggel, micsoda csodálatosan indul a reggel:)

Ez azt bizonyitja, hogy másnak sem könnyű és nem csak velem van baj.

Jól tetted,hogy ettél, vagy a sós levegőtől megy fel s úly?:)

Kérek élménybeszámolót./ részletest/ Ami nem tartozik rám..azt fügyüld ki:)

2007. szept. 24. 08:55
Halihó kislányok. Megjöttem:):) És hííízzzttaaammmm:):):) De tök jó, így legalább van, mivől fogynom:):):):Ö)
296. NOA (válaszként erre: 294. - Erzsók)
2007. szept. 23. 10:04

Szia Erzsók!

Igy már világos és köszönöm:) Nem tudod elképzelni hány álmatlan éjszakámba került míg megvilágosodtam:)

Regisztráltam is azon az oldalon láttam az ételeket, de eszemben nem jutott volna, hogy erről beszélsz.


Engem a korom nem zavar 3o-nak érzem magam, csak lustább lettem tehát mégsem :)

Sokat mozogtam régen és nem szeretnék ellustulni, habár már elvagyok egy kicsit.

Esetleg gyógyszer emelés jöhetne szóban, de az még nem jelenti azt, hogy sokkal jobban menne a fogyi.Olvasgatom a fórumokat sajna más sem tud fogyni ha a pajzsmirigyével van baj és nincs jól beállitva.Sajna ez sovány vigasz, de nem ostorozom magam annyira:)

Kellemes pihizést Neked is és apadó kilókat:)

Andi

295. Erzsók (válaszként erre: 294. - Erzsók)
2007. szept. 23. 09:14
Természetesen:WWW:ATKINS.hu
294. Erzsók (válaszként erre: 293. - NOA)
2007. szept. 23. 09:13

Kedves NOA!

Értem. És a vérvétel után van rá mód, hogy javuljon ez az állapot?

Nekünk már nagyon nehéz fogyni a sok féle nyavalya és az életkorunk miatt. Ennyi nem-evéstől fiatal koromban már régen a kívánt súlyomon lennék.Ezt kell sajnos tudomásul vennünk, hogy ez is a korral jár.

A magyar Atkins nem egészen az SBD.

Néhány európai orvos, köztük magyar is, alkotott egy csoportot, azzal a szent elhatározással, hogy megvizsgálják az amerikai Atkins eredményeit. Több évig dolgoztak rajta, közben átalakították a magyar ill. az euraopai viszonyokhoz. Így a magyar piacokon is könnyen beszerezhető ételeket ad meg, és nem muszáj mindig aszpikos lazacot enned, hogy az első két hét nehéz napjait átvészeld.

Az egész miskulancia neve:LowcarbEUROPA

Indítottak ezen a néven egy ételküldő futár szolgálatot is, állítólag nagyon ízletesen főznek és az adagok is elég nagyok.Nekem sajnos még nem volt pénzem kipróbálni, de, aki aktívan dolgozik, meg tudja fizetni és nagyon megéri.

Na ez volt a reklám helye.

Az egészről többet olvashatsz a :WWW.ATKIS.hu oldalon.

További jó hétvégét!

Erzsók

293. NOA (válaszként erre: 292. - Erzsók)
2007. szept. 22. 10:11

Erzsókám én mindig fogyizom, de tényleg igy van hizom az ezer kcal.tól is.Most nagyon figyelek magamra tényleg semmi hibát nem követhetek el mozgok is és ha nem megy akkor megkérdezem az orvost.Véleményt úgy is csak a vérvétel után tud mondani az meg az év vége.Addig kinlódom.

Nem tudtam elképzelni mi az a magyar Atkins:)

Szóval az SBD-a.

Most hizik a Hold,talán ha fogyni fog jobb lesz.

/ nem tudom kinek de jobb lesz:)/

292. Erzsók (válaszként erre: 291. - NOA)
2007. szept. 22. 07:20

Igen, a Magyar Atkinsot csinálom. Nem annyira gyors az eredmény, mint az eredetiben, de sokkal emberibb. Kicsit figyelek arra is, hogy az elfogyasztott zsír "jó" zsír legyen, ami viszont a South Beach sajátossága. De nem viszem ezt sem túlzásba. Tegnap pl. ettem egy kevés töpörtyűt,a baj csak az volt, hogy megettem hozzá egy karika póréhagymát. Ettől ma reggelre megint elkezdett fájni a gyomrom. Legalább ezt is tudom, hogy a nyers hagyma nekem nem jó. Persze eddig is tudtam, de reménykedtem, hogy már megjavult a gyomrom annyira, hogy egy vékony karika nem fog megártani.

A te diétád egy életre szól? És mik az eredményeid?

Most teljesen leálltál vele, vagy azért folytatod még?

Erzsók

291. NOA
2007. szept. 21. 10:47

Elnézést ezer kcal akart lenni de úgy is tudod.

Te Atkinson vagy ugye?Olvastam a könyvet már többször is.

290. Erzsók (válaszként erre: 287. - NOA)
2007. szept. 20. 21:23

Nem írtad el a számokat? Valóban 100 kcal-t akartál írni? Egyébként ebben a diétában, amit most én csinálok nagyon jól elmagyarázták, hogy nem szabad nagyon keveset enni, mert a szervezet megijed és a kevésből is raktároz, mig alapvető funkciók működtetésére nem marad energia.

Próbáld meg kicsit emelni az elfogyasztott mennyiséget.

289. NOA (válaszként erre: 288. - Syria)
2007. szept. 19. 16:48
Köszönöm:)
288. syria (válaszként erre: 287. - NOA)
2007. szept. 19. 08:59
Igen, Éva 24-én már itthon lesz.
287. NOA
2007. szept. 19. 08:46

Erzsikám nagyon köszönöm a vigasztalásod.Engem a depi nem üldöz mert ha közelembe kerül a nyakára lépek és lenyomom:)

Nem járt le a fél év, hogy hormonvizsgálatot nézessek.Elöbb nem mehetek sajnos.

Valaki 1oo kcaltól nem tud fogyni ott nincs igen miről beszélni.Talán majd túl leszek ezen az időszakon.

Neked is mindtn jót, remélem jól vagy.

Éva kettő hétre ment?

Úgy tudtam vasárnap éjfélkor érkezik.

286. Erzsók
2007. szept. 18. 23:07

Lányok!

Mi ez a nagy hallgatás? Nem történik semmi?

Tessék arról is tájékoztatni.

NOA! Még mindig üldöz a depi? Tudnunk kell, hogy minden fogyásnál vannak visszaeső periodusok. Állítólag utánna megint beindul, és akkor rakéta sebeséggel.Ezt én is csak hallottam másoktól, mert odáig soha nem jutottam el, a lemenő ágban mindig feladtam. Te ne tedd!!!

Azért is mutasd meg.

Miért kell várnod az orvossal a jövő hétig? Ha megnyugtat, akkor keresd fel előbb!

Vigyázz magadra!

Puszi:Erzsi

285. Rozália (válaszként erre: 283. - Erzsók)
2007. szept. 18. 08:48
Köszi Erzsók.
284. Erzsók (válaszként erre: 281. - NOA)
2007. szept. 17. 20:00

Látod, nem tudom helyettesíteni az Évát, amíg ő itt volt, gond nélkül fogytál.

Egyébként nálam is beállt a pangás, ráadásul megint előjött a reflux.

Az Atkins fórumon azt ajánlották, hogy egyek többet. De nem kívánok semmit. Szinte hányingerem van, ha már az evésre gondolok.

Vége a panasznapnak.

Jó éjszakát Mindenkinek!

283. Erzsók (válaszként erre: 282. - Rozália)
2007. szept. 17. 19:55
Éva vasárnap elutazott, és, ha jól tudom 2 hét múlva jön meg.
2007. szept. 17. 11:51
Éva már megjöttél, vagy még el sem mentél?
281. NOA
2007. szept. 17. 11:06

A kétségbeesés határán állok.Annyira jól elkezdtem fogyni és olyan hirtelen, most meg jönnek rám a kilók.Legalább 3,5 kg. hiztam a hétvégén és ez tuti marad is rajtam akár viz akár zsir.

Jöv. hónapban megyek csak orvoshoz, majd a leletem három hónap múlva tudom meg mit mutat.Gondolom egyszer alul, egyszer túlműködöm.:((

Egyszerüen nem tudok mit mondani.

Örülök, hogy fogyogatsz az én sikertelenségem nem jelent semmit.

280. Erzsók
2007. szept. 17. 09:50

Hello!

Tegnap már emeltem a ch mennyiségét. A zsírégetés még fennáll. Két hét alatt 3,5 kg-ot fogytam.

Kezdődik a könnyebb szakasz.Terveim szerint kb még -5kg, aztán én is átállok arra az ominózus pont-diétára.

Akkor ti már ebben profik lesztek , és tudtok engem kézenfogva vezetni.

NOA!

Te hol tartasz?

279. NOA
2007. szept. 16. 10:48

Erzsóknak halreceptre kell rákeresni itt a Hoxan sőt ajánlom a Hazipatikát is:)

Figyelek:)


Nekem is tetszik a Pilates és egész jól megy hasból az irányitás.Sokkat fejlődtem és a pocakom is csökkent, szóval ég a zsir mondhatnám serceg:)

Többiek, ki hol merre?:)

Látom már a konyhában főztök:)

2007. szept. 16. 09:03

Hali Erzsók. Örülök, hogy igy ellevelezgetsz magaddal:):)

Mit is találtál meg:)??

277. Erzsók (válaszként erre: 276. - Erzsók)
2007. szept. 16. 08:53
Tudom már. Megtaláltam. Gondolom az áruházra céloztál. Beírtam és kiadta. Hű, de jó.
276. Erzsók (válaszként erre: 267. - Syria)
2007. szept. 16. 08:48
Éva, mit kell keresnem a Hoxán? Hiába ez a szenilitás...
275. Erzsók
2007. szept. 16. 08:47

Na. Tegnap elmentem megnézni a Piláteszt..Nagyon jó. Mindenkinek ajánlom, aki nem ugri-bugri tornát akar csinálni. Nagyon pedálozok, hogy találjak egy olyan helyet, ahová elmehetnék.

Kell egy orvosi engedély, a fene egye meg.

Pedig tegnap kipróbáltam és úgy érzem, hogy tudnám csinálni, legalább is ezt a szintet.

Az a bajom, hogy a papír megszerzése kb.10000.-ft-ba kerül. Ezért vehetnék jó pár órát inkább.

Na, de nem siránkozok, örüljek, hogy csak ilyen problémám van.

Olvastam valahol, hogy a "nagy"dolgaim rendezésére legjobb gyógyszer az őrölt lenmag egy pohár vízben elfogyasztva. Holnap első dolgom lesz lenmagot beszerezni.

274. Erzsók (válaszként erre: 266. - 4b6a2525df)
2007. szept. 16. 08:33
A III.ker.-ben. Jó-jó, de hol? Az baromi nagy.
273. 4b6a2525df (válaszként erre: 272. - NOA)
2007. szept. 15. 15:51
Na jó, akkor menjünk golfozni.
272. NOA (válaszként erre: 270. - 4b6a2525df)
2007. szept. 15. 14:08

Nem kutakolódok a Te dolgod:))))))))))))))

Nekem van izlésem:)

271. 4b6a2525df (válaszként erre: 267. - Syria)
2007. szept. 15. 12:56
Ne aggóggy!! Az Úrasszony hangja itt marad:):):)
270. 4b6a2525df (válaszként erre: 269. - NOA)
2007. szept. 15. 12:55
Nem keverek össze semmit:):) Láttam már ilyen aszott dolgot, amiből kifotyott minden. Csak a bőr lógott, meg a gomb. Hírtelen egy üres bőrből készült pipadohány zacskóhoz hasonlónak néztem:):)
269. NOA
2007. szept. 15. 11:42

Gobdoljátok, hogy * sebességre fogunk kapcsolni a fogyit illetően és tanulnunk kell a te,pót visszavenni?:)

Még ha akarnék sem tudnék lefogyni 15 kg. ahogy elnézem magam.


Erzsók! Csomor Csilla megint fogyott a módszereddel rengeteg.Könnyű neki ő fiatal meg kezében a golfütő. Még megtanulhatunk mi is:)


Évikém milyen pipadonyá zacskóról beszélsz? Ahhoz pipa is dukál, nem keversz Te össze valamit?:)


Harcfa fel, folyt.köv.

Minden jót kivánok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook