Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? fórum

50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni? (tudásbázis kérdés)


148. 4b6a2525df (válaszként erre: 147. - Syria)
2007. aug. 30. 01:39

És nem adott tanácsot, mármint a pajzsmirigy betegség miatt?

Na és még mi történt? Azt hittem írsz privit:)

147. syria (válaszként erre: 146. - 4b6a2525df)
2007. aug. 29. 22:58
Sziasztok. Ma voltam a dokinál, jól lelombozott: a pajzsmirigybetegségem miatt nem sok jóval kecsegtetett. De természetesen belevágok, még akkor is ha a sikerhez vezető út hosszú és göröngyös lesz, mert azt gondolom, nincs más választásom. Holnap kezdek a porral.
146. 4b6a2525df (válaszként erre: 145. - NOA)
2007. aug. 29. 17:21

Hát én ezt találtam az E vitaminról

Zsírban oldódó vitamin, fontos szerepet tölt be szervezetünk fehérje-, szénhidrát- és zsíranyag-cseréjében, valamint a folyadékháztartásban. Nagy segítséget jelent betegség utáni, legyengült állapotban, mivel fokozza a sejtek regenerációját. Az E-vitamin védi az A-vitamint és a többszörösen telítetlen zsírsavakat az oxidációtól, ezzel segíti az érelmeszesedés megelőzését. Része van a szervezet A-vitamin ellátottságának alakulásában is. Kedvező hatást gyakorol az idegrendszerre, a szexuális teljesítőképességre, megfiatalítja a bőrt és a hajat. Megakadályozza a durva hegek képződését. Antioxidáns hatása megnyilvánul abban, hogy egy molekula E-vitamin 200 telítetlen zsírsavmolekulát tud megvédeni a szabadgyökök károsító hatásától.

Ebbe nincs hőhullámkezelés:( Én C vitamint, azaz cetebét, meg Q 10-et szedet úgy 10 éve.

Ha Te 40-es méretű nacit vásároltál, akkor 80 kg se vagy:) Én 3 xl-es veszek, hogy az hanyas nem tom, de biztzos olyan 48-as, vagy több. gazából én varratni szoktam a nadrágjaimat, meg a blúzaimat is. Nem flancból, hanem mert ha veszek valamit készen azon annyit kell alakítgatni, hogy azt mondta a varrónőm, egyszerübb megvarrni:)


Tornáról: irigyellek, hogy tornázol:) Nekem a doki mostanra még nem ajánlotta.

Na ezért imádom ezt a fogyókúrát:)

145. NOA
2007. aug. 29. 11:44

A mi likunkat /mert közös/úgy képeztettem ki az eberrel, hogy a huzat az 5o kg. csajszikat tüntesse el én ducipárti vagyok nem vetted észre:)

Vásároltam magamnak egy fehér nacit,4o-es méretű és rám is jön. Nem zokogsz hanem irigykedsz!:))

Sőt dorbézoltam, még egy újságot is leemeltem.

Egy hölgynek 53 évesen kezdett kimaradni, most 61 éves..írja a lap.Egyetlen egy gondja a klimax alatt, hogy felkapott magára 2o kg. és nem bir megszabadulni tőle.Szóval fel a fejjel és a dkg.oknak is örülni kell ám.

A hőhullám megszüntethető napi 4oo meg. E vitaminnal.Gyanús volt nekem, hogy miért vagyok ilyen curva jól, szedem már öt éve, most hagytam abba kettő hónapja, de ma volt itthon és bekaptam egyet.Szóval te is nyugodtan bekaphatod mert ártani nem tudsz vele:)

A gépről nem nyilatkozom de az imént összejött a három cseresznye:)

Sőt a boltban kaptam egy fogyikúra receptet is mert kérrtem, hangúlyozom KÉRTEM:)

Fogynak a csajok tőle 5 kg. állitólag.Engem nem érdekel maradok a W.W-nél.

A káposztalevesem szerintem elém jön a hűtőből olyan régi:)

Végre lehült a legelő megyek tornázni csak ne feledjem hova indultam:)

144. 4b6a2525df (válaszként erre: 142. - NOA)
2007. aug. 28. 18:55

Te most akkor milyen gépet vettél? Mintha azt irtad volna, hogy nem gépezel (tudod a játékgépek függőséget okoznak, meg kiürítik a pénztárcád:)

Az én feketelyukam (ahol eltüntél a szemem elől) úgy van kiképezve, hogy duplauszógumis csajszik tünnek el előlem, uhogy Te bőven átfértél rajta, mintahogy az ábra is mutatja. A férjem örül a legjobban, hogy nem puffadok már, igy a 2 méter széles ágyon, már nem kell neki oldaltfekve vigyázban aludni:)

Ha én annyit ennék, amennyi jólesik, akkor most éhenhalnék, mert már rég nem esett.:)

143. NOA (válaszként erre: 140. - Erzsók)
2007. aug. 28. 18:19

Köszi Erzsók a kedvességed.

Mi az, hogy magyar Atkins?

Pilates nagyon jónak tűnik az ismerőseim közül sokan csinálják néh-néha én is csinálom ha el nem felejtem.A Zone Club Tv. adják.Ma is végignéztem és nem fáradtam bele:)

Drukkolok Neked!

Minden jót:)A

142. NOA (válaszként erre: 139. - 4b6a2525df)
2007. aug. 28. 18:13

Szia Csórikám:)

Meghozták a gépem és válaszolok is rögvest, csak hogy elrontsam a napod:)

Tudod öreglány én nem az a fajta vagyok akit csak úgy beszippant holmiféle lyuk,szuper kis mentőővem van, ragaszkodik hozzám rendesen.

A kinzóeszközt mond le egy hónap múlva és rendeld meg újra.Erre még nem gondoltál:)Sajnos az enyém hamarabb megjön, ez * hószóróval kombinált ketyere.Most lehet irigykedni:)

Örülök, hogy nem puffadsz, gondolom a családod is:)Azért légyszíves és délben ne falj föl mindent mert azért fáj a gyomrocskád.Egyél annyit amennyi jólesik és bambulj tovább egyirányban attól még nem hizott el senki:)

Nagyon bizom Benned és tudom. hogy szépen lefogysz.

Érdekes, hogy a fagyasztódban megfagyott a fagyi, hogy mikről nem hallok?:))))))))))))

Remélem holnaptól már leszek, de lehet, hogy keresek én is valami port magamnak oszt együtt szipózunk:))))

141. 4b6a2525df (válaszként erre: 140. - Erzsók)
2007. aug. 27. 13:49

Szia Erzsók:))) Végre előkerültél:))

A pilatesről nem sokat tudok mondani, mert vagy négyszer voltam és csődbement a klub és bezárt:)

Vettem eg pilates alapkazettát, még a hőség előtt, egyszer két fejezetét végigtornáztam, ki is nyúltam tőle, de ha hűvösebbre fordul az idő, akkor itthon csinálgatni fogom. A lányom imádja, de ő egyéni trénert fogadott ( 5 ezer ft/óra). Hetente egyszer jár, fél óra torna, fél óra meg valamilyen gépeken való mozgás. Ez bent van Pesten fűzte az én fejem is, de nem vagyok hajlandó még kutyagolni is azért, hogy utánna dög fáradt és izzadt legyek.

Szerintem próbáld meg. Vegyél egy egyszeri belépőt és meglátod, hogy bírod-e. Ha igen, vegyél bérletet.

Nem tudom milyen a magyar Attkins, de ha már bevált, akkor most is biztosan sikerülni fog.

Én már csak kitartok a doki, meg a por mellett.

Már csak azért is, mert nem kell annyit pepecselni, meg gondolkodni, hogy mit főzzek, meg számolgatni sem kell, ugyanis csak egszer ehetek egy nap.

Most, hogy már túllestem az első hetek megpróbáltatásain, piszoki kényelmesnek bizonyúl, ugyanis ha semmi tippen nincs, előveszek egy Norbi update készételt ( az Auchanban vettem egy csomót, 425,-Ft. volt darabja)és megvan az egész napi kajám:)

Légyszi azért mostmár látogass ide, és tájékoztass arról, hogy hogyan haladsz. Persze a kilókat nem kell megírnod:) legalábbis egyenlőre:):):)

140. Erzsók
2007. aug. 27. 10:29

Éva és Noa!

Végigolvastam az egész levelezéseteket. Nagyon jókat mulattam rajta.

Kívánok mindkettőtöknek nagyon sok minusz kilót. Fogadjátok őszinte csodálatomat.

Éva! Ha van időd írd már meg légyszí, hogy érdemes-e /fogyásilag/ a piláteszre benevezni.

Nagyon erősen gondolkodom rajta.

Ja és én újból elkezdem a magyar Atkins. Nekem ez már egyszer bevált. Kár, hogy nem vittem végig.Ezt érzem a legjobban keresztülvihetőnek hoszú távon. Már gyakorlatom is van benne.

Remélem, hogy a gyomrom sem fog tiltakozni.

Majd lightosan csinálom.

Szóval gratula nektek és nagyon szorítok értetek.

2007. aug. 26. 18:36

NOAzt hittem, hogy beszippantott vlamilyen fekete lyuk a múltkori bográcsozásnál, úgy eltüntél:)

Jó étvágyat a leveshez, ez a káposztaleves? Mi az, hogy soká jön meg a gépem? Eszednél vagy:)Ki a fene akar hamar kinzóeszközt kapni? Olyan hamar elröppen az a másfél hónap, hogy még sajnálgatni sem tudom magam!

Egyre jobban hiszem, hogy jól választottam ezzel a porral. Habár az még kellemetlen, hogy délben enni kell, mert akkor fáj egy kicsit a gyomrom, de majd csak túl leszek rajta. Viszont se puffadás, se gyomorfájás este se semmi nyűg, ami eddig volt:) Már nincs kisértés, hogy valamit megennék, amit meglátok. Csak bambulok a kajára és nem zavar. Tegnapelőtt délután úgy voltam vele, hogy fele kövérségem, vagy királyságom? adtam volna egy gombóc erdei gyümölcs fagyiért. Ma hazafele vettem, szépen hazahoztam, jól el is olvadt, beraktam a fagyasztóba, akkor meg megfagyott, úgyhogy ennyit a fagyiról:)


A helyedbe a vörösbort meggondolnám a leves után:) árt a levesnek

138. NOA
2007. aug. 26. 11:04

Állítólag nagyon jó, nekünk szükségünk is lenne a belső comb erősitésére meg egy csomó minden másra is igy nem sorolom.Ma megint levest főzök, este meg bográcsos kaja, majd elmelegszem a parázs mellett tudok annak is örülni ha 3o fokban ég a tűz:)Ilyenkor következik az a felvonás:enni nem eszem, van egy kis vörösbor?:)))))))))és lenyugszom:))))))

Soká jön meg a géped, nekem ha valami kell abban a pillanatban legyen itt, mert ha megrendelem öt perc múlva megbánom.

Jó pihizést!

137. 4b6a2525df (válaszként erre: 136. - NOA)
2007. aug. 25. 10:10

Naaa! Rólam kilók fognak lemenni nem dekák:))

Én pedig húsklopfolós csodagépet veszek a következő alommal.

Habár, ha jó belegondolok, ha erre kötök egy klopfólót és amikor széttárom a lábam:), akkor felemelkedik, ha összezárom rácsap a hósra, akkor már nem is kell vennem másik csodagépet:))


Ami nincs, azt nem lehet készíteni, tehát nem a combizmon készítem, hanem válozatlanul a lelkem:)

136. NOA (válaszként erre: 135. - 4b6a2525df)
2007. aug. 25. 09:36

Ne a lelked készitgesd hanem a combizmaid, állitólag kegyetlen egy dolog:)

Ugy milyen jó, hogy fiatal korunkben 5o kg. osak voltunk, mesélhetünk róla egy életen át:))))

W.Wicsorit is csinálom, közben égetem a zsirt.

Ma már mertem zabpelyhet is enni ami imádok.

Kenyeret nem birok enni csak keveset, de régen tortát akár egy egészet is egyszerre.Biztos jól tartottak az elmúlt napokban.-ne bánd , majd ha mozogsz gyorsabban mennek le a dekák:)))

Megvárom a köv.csodagépet, hogy mit hoznak ki, én majd azt veszem meg,de igen remélem az már a húst is panirozza:))

135. 4b6a2525df (válaszként erre: 131. - NOA)
2007. aug. 24. 22:23

El vagyok sárgúlva az irigységtől, hogy nem bírsz 20 pontot megenni.

Bárcsak én mondhatnám ezt magamról. Most egy ökröt is meg tudnék enni:)

Persze ez nem így igaz. Azt veszem észre én is, hogy telepakolom a tányérom, azután szépen a fele ott marad. Mondjuk most már a normál megszokott adagokat eszem.

Tini koromban a 172 magasságomhoz 48 kg voltam. Persze én is ettem mindent, de főleg kenyeret. Azt nagyon imádtam. Én is úgy voltam mint Te örültek, hogy eszem, nem gondolták, hogy ez esetleg nem jó, mármint az, hogy vacsorára megeszem 1 kg üres kenyeret.

De már késő bánat, ezért bánkódik a fene.

Ja elfelejtettem irni, hogy ma voltam egy boltba és megrendeltem azt az oldaltláblengetős nyavaját, de szerencsére csak szeptember vége, vagy október eleje fele jön meg, így lesz időm lelkileg felkészülni:))

134. 4b6a2525df (válaszként erre: 132. - Ec63a7fc29)
2007. aug. 24. 22:18

Az én porom is hasonló, csak gondolom "modernebb" változat.Én is a csokiízűt választottam,(de már úúútááálom, hogy olyan édes íze van). Meg gondolom, hogy a 7 és 17 nincs 14 ezer ft 2 hétre.

Sok sikert kívánok hozzá:))

133. 4b6a2525df (válaszként erre: 130. - Natina)
2007. aug. 24. 22:12
Bocsi, de az közel sem jelenti azt, hogy "rendben" van a pajzsmirigyed. Jársz évente felülvizsgálatra?.
2007. aug. 21. 06:29

Itt olvastam egy kérdésben a 7 és 17 nevű porról. Emlékeztem, hogy azt fogyasztva reggelire fogytam anno sokat (-16kg / 3 hónap). Megint vettem, s ez abban különleges, hogy nincsen benne hormon, csak vitaminok, ásványi anyagok, s mégis csokiízű, finom. S tényleg nem éhezek meg ebédig. Nálam ez fontos, mert ebédig rá sem szoktam érni enni.

S nagyon vigyázok a hormonos cuccokkal.

Emellett még szoptattam is, orvosi engedéllyel. Együtt átnéztük az összetevőket, s nem talált benne semmit, ami miatt aggódni kellett volna.

131. NOA (válaszként erre: 129. - 4b6a2525df)
2007. aug. 20. 19:08

Csórikám:) nekem nem a látásommal van baj, hanem a hormonjaimmal.Nem birom megenni a 2o-at per pillanat nem- és erről nincs mit beszélni mert ha megszakadok sem megy.Kiváncsi lennék ha megkérdeznék egy orvost mit mondana? Igaz, tudom a választ.Örüljön neki!

A ch függőségemről nem mesélek, biztos örököltem apukámtól mert ő is resszketett az édességérét.Napi fél kg. csoki nem volt elég. 55 kg.voltam mindig nem nagyon foglalakoztak vele, hogy ez ártalmas is lehet vagy valami nincs rendben nálam.:)

Megyek a bányába ma már nem jövök:)

Pussza

130. natina (válaszként erre: 120. - 4b6a2525df)
2007. aug. 20. 16:55
már 10 éve megmütöttek
129. 4b6a2525df (válaszként erre: 128. - NOA)
2007. aug. 20. 14:43

Ebbe a ww-be az van, hogy a súlyodnak megfelelő pontot MEG KELL ENNI. Ha kevesebb eszel, spájzol a szervezetet. Nézd meg a füzeted, hogy a 20 pontnál többet kell enned.

Valamelyik nap eldobtam magam. Egy német ismerősöm, aki ősellensége volt a fogyinak, pedig igencsak széle hossza egy volt egy éve ww-zik és 26 kg fogytott. A lánya szült, és előte is ww-zett és, hogy már nem szoptat, megint nekikezdett. A Brigittének meg el volt törve a lába, így "kénytelen" volt azt enni amit a Bianka adott neki, és elkezdett fogyni. Mire lejött a gipsz 5 kg is lement. Annyira belelendült, hogy már abba sem tudja hagyni.

Hát amikor ezt megtudtam, akkor fordultam én is a dokihoz, hogyha ő ennyit fogyott, akkor még nekem is van esélyem, hiszen valamelyest korosabb nálam:)

A ch függőség édesség oldala az nálam télen heti egy süti, nyáron kevesebb, mert ha édességet kívánok, akkor sárgadinnyét eszem. Csak most a jó nagy túrósat:)kívántam meg, ezért vettem 3 túrós rétest, de 2 nap alatt ettem meg. Igazából a vaniliás túrót kívántam meg, csak a bolti dobozosok nem olyan finomak, mint ami a rétesben volt. Meg az az igazság, hogy amikor a ceragemről jövünk el, akkor egy pékség is az utunkba esik, és mindig olyan isteni illatok jönnek ki. Így tévedtem be oda, de most kilaktam belőle.


Szóval alaposan olvasd át a nekem küldött füzetet és a súlyodhoz való pontszámot edd meg, és akkor fogysz!!!!!

Pusz csórikám:)

128. NOA
2007. aug. 20. 07:39

A Ch függőséged jutott eszemben, hogy kivánod az édességet.Néha óhatatlan a visszacsúszás nem birom kivádeni én sem.

Kb. 9o dkg ment le.Több a semminél és örülök-is neki végre valami kis eredmény halvány remény.

Ezen a héten még le kellene varázsolni ennyit, aztán a harmadik héten állitólag megáll a súlyleadás meg ha jól emlékszem a negyediken is.

Kombinálom a W.W.fogyival csak én nem eszem meg 2o pont értéknyi ételt és akkor tényleg nem tudom mivan.Te sem?

Majd gyere ..ma pedig érezd magad jól, a koroddal meg ne foglalkozz engem sem érdekel a Tied:))))

127. 4b6a2525df (válaszként erre: 126. - NOA)
2007. aug. 19. 12:07

A porom összetétele stimmel. Az óralatt evés az többfajta óratípust jelent:) A mellékhatás: sokk a szervezetemnek:) Terápia: sokktalanítás savtalanítással:)

A vizes dologhoz nem nagyon tudok mit szólni (mert nem olvastam el, nehogy abba a hibába essek, hogy rögtön nekiállok:)

Egyébként én napont 3x 1 liter vizbe teszek 1 mérőkanál InnerLightot (savtalanító) Amíg nem csináltam ezt a fogyit addig napközben eliszogattam a 3 litert, most viszont a 3x 1 óra alatt kell meginnom a 3x 1 litert.

Nem is vizalatti a kép, csak én vagyok vizalatt:)

Majd szeptember 16-tól megyünk Máltára ott lefényképezkedem fürdőruhába, ugyanis egy fürdőruhás képet találtam, az 1991-ben készült. Gondoltam felteszem, de nem akartam, hogy megirigyeld az alakom:) Messziről készült, ugyahogy a korom sem látszik rajta:) Cicanadrágos képem sincs, meg semmilyen képem sincs, mert nem hagyom magam fényképezni, vagy ha igen, akkor kellő távolságból:)

A sütit kivántam, nem ki- hanem bevágtam:)

126. NOA
2007. aug. 18. 09:31

Állítólag ami hat, az mellékhatással bír.:)Nem stimmel a porod összetétele, vagy mindig az az egy óüra alatt állsz.-valami nem stimmel.:)

A kiskönyvet én küldtem nem?

Köszönöm, de nem kapkodok össze-vissza, hétfőtől jön a hét ismétlése.

Most ettem meg a zöldbab levesem, sült csibe lesz ma szogorúan paradicsommal.

Tudtad, hogy a barnarizs lugosit a legjobban?Holnap az lenne a porondon de sajna csak majonézzel szeretem:( igy mást eszem.

Köszi a küdeményt és jótanácsokat, honnét szedted, és mit szólsz a 7dl vizhez amit reggeli elött kell meginni?Érdekes, elképzelhető, hogy fogyással jár, de kilöki az ásványi sókat, túl nagy mennyiség egyszerre.Szerinted?

Nem arról volt szó, hogy vizalatti képet teszel fel, hol a fürdőrucis vagy cicanacis kép?

Majd együtt W.W-zünk megbeszéltük.

A sütit kivánod vagy kivágod?

125. 4b6a2525df (válaszként erre: 124. - NOA)
2007. aug. 17. 22:59

Persze, hogy tudták, hisz szállóvendégek voltunk, amikor megláttak rögtön leengedték a fél medencét:)

Szerintem felrakhatnád a képet, max elfátyolozod magad:)mármint az arcod, hogy ne lehessen felismerni.

A ww-vel az a helyzet, hogy azt én is nagyon latolgattam. Az egik kedves hoxástól katam is 72 oldalnyi anyagot -németül:( A lányom meg a férjem ezerrel le is fordította 3/4-ét, csak gépre kéne vinnem. Egy másik hoxástól pedig megkaptam a füzeteket, amiért a neten 24 ezer ft-ot kellett volna fizetni. Ugyhogy ha ww-zni akarsz, a füzeteket megküldöm emailbe, feltéve, ha megirod az email cimed:))

Sajna nem tudok pacalt készíteni. Enni is cak egyszer ettem, de az körmös pacal volt:)

Holnap szalonnasütés lesz, vasárnap pulykapörkölt tarhonyával, hétfőn meg még nemtommi.

Kéne már süteményt ennem, de sose fér bele az időbe, mire eszembe jut, lejár az egy óra. Lehet, hogy hétfőn csak süteményt eszek:)

124. NOA
2007. aug. 17. 19:50

Nagyon aranyos a kép amit feltettél.Gondolom tudták, hogy mész és a medencét csak félig engedték föl:)))))Elkészült a kép rólam is de biz én fel nem rakom.Tudod remek ötlet ez a fényképezés. Rettenetes még egy százéves platánfa törzse sem takar el:)))

A káposztaleves nem kell minden nap enni, én asszem csak kettő nap ettem készer, volt gulyás,zöldbab, ma vettem egy szép nagy angol zellert és abból lesz zöldség leves, tegnap 8 banánt kellett volna megenni.-azt már nem elég volt 4.

Persze, hogy a W.W vel fogytak, külföldön igen dicsérik, mindig ráakadok valakire aki csinálta és szépen lefogyott ettől a módszertől.

Remélem holnap velős gombás pacalt készitesz:))

Vasárnap sárgalépa lét kell innom reggel,V8-at vettem helyette.

2007. aug. 17. 18:03
Na hogy tetszik az első kép?
122. 4b6a2525df (válaszként erre: 118. - NOA)
2007. aug. 17. 17:58

Andrea mama:) A mérlegre muszájból álltam rá, mert ma mentem a dokihoz. Különben szemmel láthatólag fogytam. Mármint más szeme látta nemcsak az enyém. Ja és most látszódik, nem két héttel ezelőtt amikor fogytam. De mintahogy a naplómban is kifejtettem, akárhogy is lesz ezt nem hagyom abba, mert jól érzem magam ettől a fajta étkezéstől:)

Én is cicanadrágot hordok itthon, de most felteszek a Hoxára egy fürdőruhásat a 101,3 kg-mal:)

Én is káposztaleveseztem egy időben, de a végefelé már úgy jártam, hogy egy cseppnyi izadság is káposztaszagú volt rajtam:) Tartsd távol magad a kecskéktől:):)

Nem tudod mi a fórum cime? Gyanítom, hogy a weight-watcherssel (pontdiéta) fogytak ennyit.

Helyes, ne is vedd meg azt a láblengetős izét. Okos ember más kárán tanul, így Te tanulj majd az én káromon:) De ha bejön, akkor meg ne hogy sopánkodjál:)

Namost, ha jó nagy bokor ELÉ állsz és netalántán zöld ruhát veszel fel, akkor jó nagy fénykép készül.

Én meg ebédre ettem 2 kopaszbarackot, 2 csirkemájat baconba göngyölve (6 dkg) l rántott kacsamájat (6 dkg) persze a panirt leszedtem, 15 dkg párolt vegyes zöldséget és 1 zsemlyét, meg egy kapuccinót. Ezt egy óra alatt ettem meg (nem a fejemen volt az óra:) és holnap délig nuku kaja:)

121. 4b6a2525df (válaszként erre: 119. - Szuszika)
2007. aug. 17. 17:45
na jó, ha túlélem:) az első pár napot, akkor megírom a tapasztalataimat feltétlen, de még nem rendeltem meg.
120. 4b6a2525df (válaszként erre: 117. - Natina)
2007. aug. 17. 17:44

csakhogy ez sajnos a mi korunkban nem jó. Mennél kevesebbet eszünk, annál kevésbé fogyunk, ugyanis a szervezetünk jól megtanult "spájzolni"

Nézesd meg a pajzsmirigy működésed vérvétellel.

Ha gondolod olvasd el a naplómat:)

119. Szuszika (válaszként erre: 116. - 4b6a2525df)
2007. aug. 17. 14:02
Ha megérkezik a géped, várom ám a tapasztalataidat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook