Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5-10 percenként kell pisilnem mit tegyek? fórum

5-10 percenként kell pisilnem mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Fiatal nő (válaszként erre: 7. - Hableány24)
2011. máj. 12. 19:32
Szerintem meg a meleg fürdő tesz jót. Ha nagy ritkán nekem is ez a problémám (gyanúsan felfázás), akkor egy jó forró fürdő szokott segíteni.
8. hableány24 (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2011. máj. 12. 19:32
Nemtudom de egyfolytában van 7 éve még nem volt szünet közben. :((
7. hableány24 (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2011. máj. 12. 19:31
Azt mondta nekem egyszer az urulógus,hogy sem a hideg sem ameleg fürdő nemjó csakis a langyos. Hát nemtudom.
2011. máj. 12. 19:31
Nem lehet, hogy nem vigyázol eléggé és mindig felfázol?
2011. máj. 12. 19:29
Jó meleg fürdő..?
4. hableány24 (válaszként erre: 3. - 274c9996b8)
2011. máj. 12. 19:29
Nekem ez már nagyon kevés lenne szerintem. Erős antibiotikumok nem használtak akkor ezek fognak?? Már próbáltam ilyesmiket de nem használt. :(
2011. máj. 12. 19:26
Esetleg kiprobalhatnad a gyogynövenyeket , pl Maria Treben ertekes könyveit , amikben mind a növenyek ,mind a kulönbözö receptek pontossan le vannak irva. Teak,pakolasok,kenöcsök,furdök stb es a nyavalyak is hogy , miket mivel es hogyan kell kuralni.
2011. máj. 12. 19:25
Menj el egy lélekgyógyászhoz, tuti segít. Ha hiszel az ilyesmiben. Ha érdekel írj privátban és előkeresem a számát.
2011. máj. 12. 19:21

Sziasztok!!

Kb 7 éve van az,hogy nagyon gyakran kell pisilnem. Voltam nőgyógyásznál,urulógusnál (többfajta nógyógyásznál) voltam hólyagtükrözésen felirtak kupokat kenőcsöket de nem használt semmi. Elküldtek pszihológushoz felírt egy gyógyszert amit már évek óta szedek de ez sem használ. Vettem már homeopétiás bogyókat,teákat,tőzegáfonyát de semmi nem lett jobb.

Van párom de megvizsgálták és ő nem hordoz semmi bacit. Meg amugy sincs köztünk csak ritkán sex. Hetente 1x.

Már nemtudom,hogy mit kéne tennem de így nagyon rossz mert nemtudok kimozdulni itthonról mert egyből rohannom kell wc-re. Szerintetek??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook