Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 34 évesen első babát szeretnénk, de egy éve nem jön össze, tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék hasonló helyzetben lévő nőktől fórum

34 évesen első babát szeretnénk, de egy éve nem jön össze, tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék hasonló helyzetben lévő nőktől (beszélgetős fórum)


1 2
33. delbuk (válaszként erre: 32. - JázminZoé)
2019. máj. 29. 08:45
Szerintem meddőségi centrumnál épp nem feltétlen szükséges a magán doki, kb. ugyanaz a magánklinikákon is a protokoll, mint az államilag finanszírozottnál. Az államiban a várakozási idő több, de minél előbb bejelentkeztek, annál hamarabb be tudtok jutni.
32. JázminZoé (válaszként erre: 31. - 04424e865e)
2019. máj. 28. 15:53
Sajnos sok minden pénz kérdése:(Ezért is nem tudunk most "normális dokihoz"menni:(Csak elkeserítő...Más már a babára gyűjt,mi arra hogy vki segítsen hogy legyen:(tudom,irigység is van bennem de nem tehetek rola...
31. 04424e865e (válaszként erre: 1. - JázminZoé)
2019. máj. 28. 13:35
Én a Kaáli intézetet ajánlom. Ott igaz nem is kevés pénzért, de mindkettőtöket megvizsgálnak, és ha utána sem sikerül természetes úton a bébi van lehetőség beültetésre.
30. ab3619a9cd (válaszként erre: 29. - Borsóleves)
2019. máj. 28. 13:31
22 mikor a doki közölte hogy soha nem leszek anya. 26 mikor szültem.
29. Borsóleves (válaszként erre: 3. - Ab3619a9cd)
2019. máj. 28. 13:16
Megkérdezhetem hány éves voltál?
2019. máj. 27. 21:13
A fb-on van egy csoport, ahol nagyon sokan a trimeszter vitaminnak köszönhetik a babájukat. Esetleg érdemes lenne kipróbálni, de úgy emlékszek, hogy nem olcsó, de hatásosnak tűnik.
27. JázminZoé (válaszként erre: 26. - 82b19139c2)
2019. máj. 27. 10:34
Éppen ezért nem is ittam tovabb a cickafarkot,kis hülye fejjel(mivel késett és nem szokott)tökre azt hittem h na végre összejött:(a barátcserjét nem is mertem,azt mikor kell?Amugy gratula a babához,csak elképzelni tudom hogy örülhetsz:)
2019. máj. 25. 14:35
Cickafark nekem is felboritotta a ciklust, gyorsan abba is hagytam. Méhpempőt próbáltam az elején,de olyan rossz ize volt,hogy azt is abbahagytam :) Barátcserjét kezdtem el (nem mondom h köze van hozzá), de akkor összejött. 43 vagyok, 1 hónapja szültem és pont 1évig próbálkoztunk (közben a 6.hónapban volt egy terhesség,de abbamaradt, nem tapadt meg).
25. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2019. máj. 23. 22:57
Ki tudja... 😘
24. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Panna.33)
2019. máj. 23. 10:56
Azt mondod? 15-èn sörfesztiválra megyünk. 😁
23. JázminZoé (válaszként erre: 22. - JázminZoé)
2019. máj. 22. 19:36
De pont ezt gondolom amit írtàl csak te mondtad ki helyettem:)
22. JázminZoé (válaszként erre: 21. - Papája)
2019. máj. 22. 19:35
Ilyenkor "tanár üzemmódban vagyok"otthon pedig sirtam...röviden ennyi
21. papája (válaszként erre: 20. - JázminZoé)
2019. máj. 22. 17:14

Látod, szavakat sem találunk. Mit tudtál mondani neki ? Szörnyű érzés lehetett.

Erre mondják azt, hogy egy nő két dologért képes mindenre, hogy legyen gyereke és hogy ne legyen gyereke.

2019. máj. 22. 06:51
Ja és ha "akartok nevetni mekkora fricskát dobott elém az élet"pár napja keresett meg egy tanítványom aki 16éves valószínűleg terhes,adjak neki tanácsot,hogyan vetesse el a babát...
2019. máj. 22. 06:45
Köszönöm szépen a válaszokat,már az is könnyebb kicsit hogy leírtam,és nem vagyok "egyedül a helyzettel".De persze ott vannak a "piszkos anyagiak is"hiszen egy profi magándoki nem mosolyért dolgozik:)Kezdek megint félre rakni...Érdekes h anno még nem akarsz babát ezerrel védekezel,utana ha megtalálod azt akivel tényleg szeretnél jön a kopp..
2019. máj. 21. 13:51

Ez egy régi történet - 60 éve - szüleim ismerősénél nem lett baba. Elfogadták így az életet, aztán egyszer csak az asszony túl a 40 éves koron terhes lett. Jött a kislány, utána meg rögtön egy fiú.

Talán ekkorra érett meg a teste az anyaságra.

Mondanom sem kell nem volt akkor semmiféle vizsgálat, kezelés és beavatkozás.

2019. máj. 21. 12:32

Menjetek el egy metál fesztiválra! Nekünk bejött.

Szóval izé. Próbáljatok ne e körül gondolkodni, létezni, csak lazán, élvezve az életet.

Egyébként én 33 évesen lettem terhes, azt mondta egy doki, hogy a legjobb. Szóval tényleg nem vagytok elkésve. Kolléganőmnek negyven felett jött össze, és ő sem öreg hozzá. :)

16. delbuk (válaszként erre: 10. - JázminZoé)
2019. máj. 21. 09:02
Mi is két éve próbálkozunk, ahányszor azt hiszem, hogy túl vagyunk minden vizsgálaton, mindig van még, pedig a meddőségi központban még nem is jártunk. Szerintem ezért írja mindenki a vizsgálatokat, mert lehet, hogy azt gondolod, hogy minden oké, de kiderülhet könnyen, hogy mégis van valami, ami gátolja a dolgot. Persze ez a valami lehet lelki ok is, csak előbb célszerű kizárni a szervi okokat. Nekem volt olyan ismerősöm, akinél több inszem, és a harmadik lombik után derült ki - és merült fel először, hogy inzulinrezisztens, ami miatt esélye sem volt, amíg azt nem kezelték. De lehet ilyen gond pm, genetikai összeférhetetlenség, véralvasási zavar, endometriózis...stb., amik mind bezavarhatnak, hiába van peteérés és van rendben a spermakép. A ne görcsölj(ünk) rá tanácstól pedig szerintem kb. mindenki még jobban rágörcsöl, mondom úgy, hogy én még úgy érzem egész jól kezelem a helyzetet (próbálok arra gondolni, hogy, ha ezek a vizsgálatok nincsenek, akkor lehet, hogy később nagyobb bajaim lettek volna, tehát van értelme a várakozásnak).
2019. máj. 21. 07:36

Szerintem nagyon rágörcsölsz és igen, van akinek ez gátolja. Barátnőm 5 évig próbálkozott 2 kapcsolat alatt, aztán elment egy kineziológushoz. Neki ez segített.

Ha egészségügyileg körbe jártatok mindent párodnak is meg volt a spermavizsgálat akkor èrdemes más irányt venni. Van akinek pont az segit ha nem pörög rá félre teszi fejben,élvezi az életet.

14. levarosbukta (válaszként erre: 10. - JázminZoé)
2019. máj. 21. 07:11
Akkor ezek szerint valami "népi bölcsességre" gondolsz? Tele van a net mindenféle babonával, ha ezt szeretnéd csak keress rá.
2019. máj. 21. 07:05

Most mutatták a TV Mokka adásában Dr. Vereczkey Attila nőgyógyász meddőségi szakértő műsorát.

Szakértőként neked is segíthetne, próbáld meg.

Sok sikert !


[link]

12. gabbbicica (válaszként erre: 10. - JázminZoé)
2019. máj. 20. 21:51

Nem irtad, hogy tul vagytok a vizsgalatokon, csak hogy minden rendben.


Ez sajnos, olyan, mint a lotto. Van akinek pikk-pakk osszejon, olyan tunetekkel, amik miatt a nagy konyv szerint nem lehetne, masoknak pedig minden rendben es megse.


A korod nem jelent semmit, en 33 eves voltam, mikor a fiam szuletett es lassan szeretnenk meg egy babat.

11. ab3619a9cd (válaszként erre: 9. - JázminZoé)
2019. máj. 20. 18:55
Én sem küldtelek kivizsgálásra. Próbáltam rávilágítani hogy nem szabad rágörcsölni...
10. JázminZoé (válaszként erre: 9. - JázminZoé)
2019. máj. 20. 18:46
Hiszen irtam hogy ezeken tul vagyunk es csak tapasztalatot tanacsokat kernek,akinek ossze jott az "en koromban":)
9. JázminZoé (válaszként erre: 8. - Birebora)
2019. máj. 20. 18:40
Köszönöm,végre valaki aki nem megint kivizsgálásra küld:)
2019. máj. 20. 17:35
Én is kívánok sok sikert, még nem vagy lekésve semmiről.
2019. máj. 20. 17:10

Keress egy endokrinológust. Párodat is vidd el egy teljes

kivizsgálásra.

Nekünk 2 évünkbe telt pco+ir mellett az első lányunk. Nekem az inofolic segített.

A második lányunk bár tervezett teljesen meglepetésként ért minket hogy 5 hó alatt sikerült.

2019. máj. 20. 13:00
Első körben a férjed menjen urológushoz, nézzék meg, hogy nála minden rendben van-e. Vérvétel, hormonszintek, gyulladás van-e esetleg, spermaszám rendben van-e stb. Általában a férfit egyszerűbb és gyorsabb kivizsgálani. Ha nála van probléma, akkor azt elkezdik kezelni, addig megnéznek Téged is. Próbálj profi dokit keresni, minél kevesebb legyen a felesleges kör, gyorsan tudnak telni a hetek-hónapok. Remélem minden rendben lesz és gyorsan összejön a baba :).
2019. máj. 20. 12:01
Köszönöm hogy válaszoltatok,elkezdek másik doki után nézni...
4. levarosbukta (válaszként erre: 1. - JázminZoé)
2019. máj. 20. 11:49
Mindenképpen orvosi segítség kell. Lehet az is hogy egyszerűen nem vagytok a párotokkal - kicsit hülyén hangzik - kompatibilisek. Ezen gyógyszerekkel, stimulációval esetleg inszeminációval, végső esetben pedig lombikkal tudnak segíteni. Tehát irány az orvos.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook