Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 éves fiamat nem tudom a wc-re szoktatni, mit tegyek? fórum

3 éves fiamat nem tudom a wc-re szoktatni, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 10. 08:53
Nekem a két nagyobb egyik napról a másikra szokott rá a wc-re.A lányom úgy,hogy egy barátnőm kislánya ráült a vécére,pisilt,és utána Dia is utánozta.És következőleg már ment egyedül,és nagyon élvezte,hogy ő most megy pisilni.A fiamnak ott volt a nővére,és ő is ilyen módon csinálta,látta Diát pisilni,és akkor ő is megpróbálta.És akkora élmény volt,és úgy örültünk,hogy egész nap szaladgált a vécére,pedig nem kellett neki vécéznie,csak sikerélmény volt.A kicsi lányom még 14 hónapos neki még pelus van.Ja és mindegyik gyerekem 3 éves kora előtt egy két héttel lett szobatiszta.Egyébként valóban az oviba látni fogja a többieket,és az nagyon nagy húzóerő.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zerika79)
2009. nov. 10. 08:51
Lehet kapni fellépővel kapaszkodóval ellátott WC rátétet, azt minden gyerek szereti (majdnem mindegy) :)
2009. nov. 10. 08:51
Az én lányom félt hogy beleesik, vettünk az ülőkére szűkítőt és megoldódott a probléma:)))
2009. nov. 10. 08:49
Majd rászokik, nem kell erőltetni. Az oviban úgyis látni fogja, hogy a többiek sem bilibe intézik a dolgukat, és akkor majd ő is kedvet kap hozzá.
2009. nov. 10. 08:47
fiamat nem tudom a wc-re szoktatni mit tegyek 3éves
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook