Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 27 éves vagyok és rengeteget költöttem a glow up-omra 22... fórum

27 éves vagyok és rengeteget költöttem a glow up-omra 22... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

30. globus (válaszként erre: 26. - Böce)
jan. 13. 19:40
Mondjuk ebben van valami. 17 évesen nem voltam hajlandó ujjatlan felsőt venni, mert ilyen meg olyan... ha most megnézek egy fiatalkori fotómat, azt mondom, nem voltam normális 😀
jan. 13. 19:27

glow up"

Ez olyan úri,lényeg hogy senki ne értse akkor bisztos jó

28. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 14:27

Miért akarsz úgy kinézni mint a pláza cicák? Önértékelési zavarod van?

Mindenki úgy van jól,ahogy a teremtő megalkotta. Hiába lesz más a külsőd, belül ugyan az maradsz. Van az a mondás miszerint a külső megfog, a belső pedig megtart!

27. Marcius15 (válaszként erre: 26. - Böce)
jan. 13. 13:44
nyugi, az ilyen nem lesz 60+...
26. Böce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 13:36
Amikor 60+ leszel, (ha megéred egyáltalán) rájössz, hogy felesleges volt ilyen f@szságokra pazarolni az életedet. Mert az túl rövid. Legyél az, aki vagy, élvezd az élezet úgy, ahogy vagy, és tojd le a trendeket, divatokat. Azok jönnek-mennek, életed meg csak egy van. Amennyit műhaj-műköröm-műszempilla-márkás cuccokra költesz, azon élményeket is gyűjthetnél, jó érzéseket, hangulatokat, meg igaz barátokat. Ezek megmaradnak. A szépség nem. Ezeket a felszínes elvárásokat engedd el, légy, aki vagy. Önmagaddal te legyél igényes, külsőleg belsőleg, mentálisan, szakmailag. Ne más diktálja.
25. Böce (válaszként erre: 20. - Horakulum)
jan. 13. 13:26
Ez így igaz.
24. unom (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
jan. 13. 06:46

Köszi, megint tanultam valamit.

Szerintem ez tök jó, akár a külsőről, akár a belsőről van szó.

jan. 12. 21:43
Minden relatív. A szépség is. A legjobb nőt is unja valaki. Fogadd el magad és egyből szép leszel. Konditerem helyett járj el inkább táncolni vagy túrázni. A lelkedet is helyreteszi.
jan. 12. 20:53
Harmónia. Ez lenne a kulcsszó? Akkor ezért nem kellek én senkinek. :D Ideje harmónikát váltani. :)
21. Egy lány 789900 (válaszként erre: 20. - Horakulum)
jan. 12. 20:51
Pontosan, én is így gondolom.
jan. 12. 09:30

Mikor leszel tényleg szép? Amikor elhiszed magadról, hogy már előtte is az voltál. És amikor már nem akarsz megfelelni semmilyen szépségideálnak vagy eszmének vagy elvárásnak. És amikor elhiszed, hogy a szépség belülről fakad.


Lehet valaki akármilyen trendi, csinos vagy karcsú, bögyös vagy, husisan szexi, csillogó szemű, tökéletes bőrű...Tök mindegy, miket sorolok itt most fel. A lényeg szerintem akkor is az egyéniség. Mert ha nem lehet vele pl beszélgetni, vagy humorizálni, vagy nulla az értelmi vagy érzelmi intelligenciája, akkor tudod...Nem csak egy külső vagyunk, azaz test, hanem test és lélek. Így a szépség is összetett szerintem. Ne a tükröt nézd csak! Szerintem kezd el elfogadni és szeretni magadat! Ha nem megy, akkor nézz a mélyére, akár szakember segítségével. De azt a pénzt, amit a külsődre költöttél, költhetted volna már az egzisztenciádra is, vagy izgalmas utazásokra, vagy vagy vagy. ÉLJ! Mert ha visszanézel majd 20-30 év múlva, rájössz, hogy igenis szép voltál, és mennyi időt elvesztegettél.

19. Flóra76 (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
jan. 11. 19:41
Én is, valamilyen szinten...:)
18. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 19:40

"A szepseg egy eszkoz a mai vilagban"

ha köze van a munkádhoz,vagy ahhoz,amiből élsz...


a többi rajtad múlik....ha kell a plasztika ,akkor kell,ha kell a műköröm,akkor kell,de saját magad miatt akard,ne mások véleménye számítson.Én is plasztikáztattam,nem egyszer,de én csakis magam miatt,nem azért,hogy jobban szeressenek,több kapcsolatom legyen ,vagy forogjanak utánam az utcán. ÉN szerettem volna mást látni a tükörben.

Idáig kellene neked is eljutnod,fejben,hogy magadnak felelj meg,mert míg másokat vizslatsz,ki milyen,stb ,addig utálni fogod önmagadat,másokat,az életedet. A végén nem fogsz tudni leállni a műtétekkel az átváltozással,semmivel,mert mindig azt fogod figyelni és érezni,hogy ki szebb-jobb nálad.Mindenkinél van szebb és jobb ,ezt ne felejtsd el.

Tettél eleget a küsődért ,próbáld élvezni "amid" van és szeresd kicsit jobban önmagad :)

17. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Unom)
jan. 11. 18:56

A glow up az előzőekkel ellentétben pozitív töltetű kifejezés, ami azt jelenti, hogy valaki pozitív fejlődésén megy keresztül a külsejét vagy belsőjét illetően: megtalálja a stílusát, vagy a hozzá illő frizurát, szebb lesz a bőre, vagy szimplán hosszú idő után újra jól érzi magát a bőrében – ezekben az esetekben ...


forrás: net.


És most pont ebben vagyok! 😀 Érdekes és izgi folyamat lesz! 😊

Mondjuk annyi, hogy nekem se műköröm, se cici, se botox, se se semmi ilyen. Változásra vágyom az egyszerű de nagyszerű jegyében.

16. srcrss (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 18:41
Én plasztika, és műköröm nélkül is szépnek érzem magam. Érezd te is. Szerintem eleget tettél érte. A külsődből élsz?
15. Egy lány 789900 (válaszként erre: 13. - Egy lány 789900)
jan. 11. 18:30
Melle*
14. lynette3290 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 18:30

Ne kövezz meg kérlek egy újabb közhely miatt, de valóban a szépség egy jó része belülről fakad.

Mondom úgy, hogy tudom magam ostorozni rendesen, meg hasonlítgatni másokhoz rosszabb napjaimon.

Amit férfiaktól hallok és imponál, vagy éppen nem:

Kisugárzás. Tényleg. Humor, mosoly.

A tájékozottság szexi nekik. Persze kis piszkok, mert náluk okosabb ne legyél :)

Az arc inkább, mint a kilók. Azon belül is az ápoltság.

Sok férfit kifejezetten riaszt a nagyon átalakított arc, egyre inkább felismerhetőek a beavatkozások, hiszen szinte egyen arcot varrnak.

Legtöbb férfit nagyon zavarja, ha egy nő csúnyán beszél, és főként, ha úgy szitkozódik, hogy olyan szavakat használ, ami neki nincs is, ha érted.

Sokuknak nagyon szimpatikus, ha a mozdulatok nőiesek, finomak, de a túlzott kacérság inkább egy bizonyos szituációban szimpi, rövid távú célt elégít ki.

Olyan mint a zsiráf, szép szép, de otthonra nem kéne.


Az bizonyos, hogy sokkal nagyobb ma az elvárás egy nővel szemben, mint akkor volt, amikor nem lehetett az instat pörgetni este a tv előtt kanapén heverve; sok esetben enyhén pocakot eresztett, böfögő tunya férfiaknak. Meg kell tanulni megtalálni az egyensúlyt, és ha van is beavatkozás, annak a mértéke az elégedettségig menjen, ne a frusztrációig. Te legyél boldog, ne egy check lista alapján alakíts magadon. Ill alakíts belül is, akkor kívül is kevesebbet kell.


Meg ne azt a célközönséget keresd, aki szépség alapján ismerkedik, mert a szépség sajnos mulandó, de legalábbis az idő nagy mértékben alakít rajta.


De egyáltalán nem gond önmagában, ha vannak kitűzött célok. A motivációt érdemes felülvizsgálni.

jan. 11. 18:29
A szép férfiak és nők ebből adódóan beképzeltek és sorolhatnám. Amit te látsz az a külső az egy máz. Aki jól néz ki az tudja is magáról és ezáltal van egy magas önbecsülése. (Nem az átlagosról beszélek, mert természetesen mindenki szép, mondjuk rajtam kívül. 😆) Ne akarj olyan lenni mert az olyanokról olyan álltalánosítás van hogy üres a fejük és csak a pénzt hajkurásszák. Legyél inkább egyedi, igényes, kedves, és belülről szép. Hidd el ez sokkal többet ér. A genetikáját nem az ember választja. Arról nem tehet senki sem hogy ki milyen szép gént örökölt mint ahogy arról sem hogy épp nem a legszebbeket. Valamelyik nőnek örökölten női szemmel is eszméletlen jó mellé van. Én pl nem ezt örököltem, de van nekem is olyanom amit lehet a másik irigyelne. Mindenkiben van valami ami kincs nem csak belsőleg hanem külsőleg. Vagy a kézfejed, a feneked, a lábaid (fétis nélkül mondom) a melled, az arcod, a káros, a hasad, vádlid, az ajkaid. Szóval tényleg bármi. Ne akadj le egy témán mert neked olyan nincs. Azt emeld ki amid van és arra legyél igazán büszke.
12. Egy lány 789900 (válaszként erre: 5. - K-né Zsóka)
jan. 11. 18:21
Én sem szeretem, sőt amikor nem helyesen ejtik ki a szavakat hanem inkább így, hogy telcsi, depis és stb. Én is ilyen korú vagyok (nem gyerek) de van egy szép magyar szótárunk inkább abból kellene használni a szavakat.
jan. 11. 18:16
Tönkre tetted ezzel magad. :( a plasztikára értem. Amint lehet távolítsd el. A hege lehet hogy örökké megmarad de inkább az legyen mint feleslegesen kidobott pénz évekig. Én sem látom szépnek magam, de egy két részemet igen, azokat nézd inkább. Magamból kiindulva tényleg nem érzem szépnek magam de ennyire ártani soha nem ártottam volna. A fogyás szép dolog és lehet kellett is, és még a műköröm is okés ha szép és tehetséges csinálja.
10. a97b9a4e4e (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 18:03
Mindegy ha egy gyökeres növény vagy. Sokra mész a szépségeddel.
jan. 11. 18:01

Glow up, nem meno hanem ahogy irtak rovidebb.. Magyarul talán arra fordithato hogy a megszepules folyamata.


Talan azzal kuzdok igazan hogy az elet nem igaszsagos, es olyan dolgokat akar az ember ami sosem volt meg neki igazan... Es meg ugy is hogy tudatosan teszek erte, mind amellett hogy halas vagyok mindenemert amim van foleg az egeszeg es csalad, kevesnek erzem az eredmenyt.



Gondoltam kiirom hatha tud velem azonosulni valaki...A szepseg egy eszkoz a mai vilagban, kapcsolatok, lehetosegek szempontjabol.


Hiszen sajat szemmel lattam hogy az emberek hogy viselkednek szep ferfiak korul, nem csak a nokre ervenyes...

8. unom (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
jan. 11. 16:30
Körülírod nekem? Tudom, boomer vagyok 😁
7. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 16:23
És most elégedett vagy? Remélem.
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - K-né Zsóka)
jan. 11. 16:18
Szerintem nem menő, hanem rövidebben ki tudja fejezni magát körülírás nélkül. :)
jan. 11. 16:14
Mi az a glow up? Nincs rá magyar szó? Vagy úgy érzed így hatásosabban kifejezted magad? Ne, ne fáradj, igazából tudom mit jelent, csak nem értem miért gondoljátok, hogy menő, ha idegen szavakat használtok.
jan. 11. 15:48

Miért nem hiszed, hogy szép vagy?

Nem attól lesz szép valaki, ha vékony, hiszen vannak szép teltebb nők is. Attól sem, ha úgy néz ki, mint aki most jött a szalonból.

Ha túl sokat foglalkozol ezekkel a külsőségekkel, es erre törekszel, akkor maximum barbie baba leszel. A szépség forrása nem a tökéletesség, hanem a belső nyugalom, kedvesség, magabiztosság, értelem.

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 15:26

...és elérted már az átlag szépséget, vagy még most is átlag alatti vagy ?


Ne költs többet ! A szépség belűről jön. Aki szeretni fog az majd szépnek lát.

jan. 11. 14:47
Mostantól költs a grow up-ra.😛

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook