Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 21 éves, értelmes, helyes fiamnak eddig még nem volt kapcsolata... fórum

21 éves, értelmes, helyes fiamnak eddig még nem volt kapcsolata... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
31. 37403e3af4 (válaszként erre: 30. - 37403e3af4)
2012. jún. 24. 13:29
és beSorolásra gondoltam :)
30. 37403e3af4 (válaszként erre: 26. - Margó1965)
2012. jún. 24. 13:28
A lúzerség nem attól függ, hogy kihasznál-e másokat vagy sem, inkább a társadalomban, leginkább az iskolában elfoglalt "beorolásától", az ott elfoglalt helyétől függ. Szeretik-nem szeretik, visszahúzódó vagy nyitott, jó humorú avagy nem, a "jófiúk" általában nincsenek benne a "buliban", sajnos a fiataloknál az ivás, a cigaretta is annak számít..
2012. jún. 24. 13:25

Jó olvasni, hogy ilyen fiúk is vannak. :)

Csak ne csak olvasásból tudnám, hogy vannak... :)


Szerintem is légy rá nagyon büszke, aztán ha lesz barátnője akkor örülj majd Vele együtt. Addig pedig hadd legyen "egyedül". Végülis annak is megvannak a maga előnyei. Ha pedig megismer egy olyan lányt, aki olyan amilyennek lennie kell, akkor úgyis egymásra találnak, és úgyis fogsz róla tudni Te is. :)

28. megi04
2012. jún. 24. 13:24
Szerintem..ez olyan dolog,amit mégiscsak rá kellene hagyni...A párkapcs. magán ügy...Senki sem szereti,ha beleszólnak..Adott esetben egy édesanya sem..:)
27. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 24. 13:24
Lehet hogy a fiúkat szereti...
26. margó1965 (válaszként erre: 16. - 458101abbf)
2012. jún. 24. 13:19

Tudom, hogy az "okosszépnemisziknemdohányzik"

mama kedvencei még lehetnek hatalmas lúzerek és a mai, felületes világban nem állítom, hogy az én "kicsi fiamra" nem lehetne rásütni ezt a bélyeget.

Pont mert a nála vagányabb tesója is mond ilyeneket rá.

Szerintem viszont az nem lúzerség ha nem használsz ki másokat minden adandó alkalommal.

25. 37403e3af4 (válaszként erre: 23. - Margó1965)
2012. jún. 24. 13:17
Akkor nem marad más, csak a türelmes várakozás, hátha egyszer majd bemutatja szíve választottját. Biztosan komoly gondolkodású fiú, nem cincálja haza az összes lányt akivel találkozik egy szórakozóhelyen. Vagy a tanulmányai fontosabbak és most arra koncentrál. Ha eljön az ideje biztosan lesz kapcsolata, és még Te is fogsz róla tudni :)
24. margó1965 (válaszként erre: 17. - Bfbfdbbd29)
2012. jún. 24. 13:11
Nem szoktam ilyeneket csinálni :)))
23. margó1965 (válaszként erre: 20. - 37403e3af4)
2012. jún. 24. 13:10

Miután táncolt és a táncosokat alapból "meggyanúsítják", ezen már túl vagyunk. Nem, nem a fiúkhoz vonzódik.

Amúgy meg a mi családunk van annyira nyitott, hogy adott esetben simán felvállalhatná, de nem erről van szó

22. Enéh1
2012. jún. 24. 13:07
minél jobban erőlteti a család annál rosszabb....
21. margó1965 (válaszként erre: 9. - Szabinka93)
2012. jún. 24. 13:07

Albérletben lakott, a nyáron itthon lesz.

Tudom, hogy anyaként nem kell minden intim dolgot tudnom a fiamról és nem vagyok naiv, biztosan nem nyitott könyv előttem az élete, de higgyétek el, jól ismerem őt. Amit nem tőle, azt meg a tesójától vagy a barátaitól tudom. Ezenkívül "látok" és beszélgetünk is.

Szokott bulizni járni is és ivott is már, csak egyszerűen nem jön be neki az alkohol.

20. 37403e3af4 (válaszként erre: 18. - Margó1965)
2012. jún. 24. 13:06
Azon gondolkodtá mi van ha nem a lányokhoz vonzódik, és nem meri felvállalni, azért gondolod, hogy nincs kapcsolata vagy még nem volt?
19. 37403e3af4 (válaszként erre: 4. - Viva70)
2012. jún. 24. 13:06
Hozzátok össze őket :)
18. margó1965 (válaszként erre: 8. - Csigubigu)
2012. jún. 24. 12:58

Először is köszi mindenkinek, a reagálást!


Természetesen nem eladni akarom.

Én pontosan tisztában vagyok az értékeivel és büszke vagyok rá.Csak hát olyan jó lenne azt látnom, hogy kerek az élete.

Tegnap este elment bulizni a barátaival és a bátyjával, aki nem ennyire visszafogott stílusú. Amúgy ő is egy értékes, tanult, helyes stb. srác... . (és tényleg nem elfogultság)

Egy óra múlva már itthon is volt, mert a tesója elkezdte cseszegetni, hogy igyon már valamit, meg lazuljon és hát próbált lányokat "szerezni" neki.

Valami hasonlót mondtam mint, amit te is írtál, hogy azok a lányok, akik hozzá illenek nem ilyen partikon fognak az ölébe pottyanni.Ne akarjon kibújni a saját bőréből, az úgy sem hiteles és még csak nem is érezné jól magát.

A lelkem mélyén én is érzem, nem nekem kell ezt megoldani...


Term

2012. jún. 24. 12:54
Azzal segítesz, ha ne firtatod, nem kérdezel rá ha megjön, hogy: na, és lányok voltak? vagy? odanézz, de aranyos az a kislány! Ennek-annak is van barátnője... Most a haverozós időszak van, ahogy sorban a többieknek lesz barátnője, majd ő is elkezd csajozni. Lehet, hogy nem találkozott még azzal, akivel kellett volna. Ez nem megy terv szerint, majd egyszer megtetszik neki egy lány, na, akkor figyeld meg, hogy megváltozik. Egy nap alatt az lesz a téma, melyik cuccot vegye fel? jó-e a haja?
2012. jún. 24. 12:53
Simán lehet, hogy végigvarrta az alsóbb osztályt a háttérben, de különben meg hiába okos, szép, nemisziknekdohányzik valaki, attól még óriási loser lehet, amit a szülők nem akarnak látni általában.
15. homern (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 24. 12:53
mintha csak a páromat írtad volna le. az ő anyukáját is zavarta már a dolog :) 21 éves volt amikor megismerkedtünk ,6 hónap múlva meg is tartottuk az eljegyzést,most 24 évesek vagyunk és van egy 2,5 éves kisfiúnk. a barátai akik gimis koruk óta barátnőznek még mindig csak egyik kapcsolatból a másikba ugrálnak.szerintem ne akarj neki segíteni,csak dacot váltasz ki belőle és még akkor sem fog az ilyenekről beszámolni ha lesz "végre" egy barátnője.
2012. jún. 24. 12:47
Nekem is 22 évesen volt az első kapcsolatom. Én is egyetemista vagyok, nem bulizós, de nem egy elveszett lélek típus. Egyszerűen eddig nem jött olyan ember, állandóan a barátaimmal voltam, egyébként meg lekötött teljesen az egyetem. Gimiben meg azért nem, mert később érő típus vagyok, és akkor még nem nagyon vettek észre a fiúk. :)
2012. jún. 24. 12:46

A párom 22 évesen kezdett az elsö komoly kapcsolatába, azzal a lánnyal vesztette el a szüzességét is. Azóta tök jól behozta a lemaradást. :DDDD


Egy kedves barátom is jóval húsz felett volt már, egyszerüen ilyen típus volt. Azóta feleségül vette azt a lányt,akibe akkor beleszeretett és az elsö volt neki, és azóta is boldogan élnek (remélhetöleg amíg meg nem halnak.:)) Nyugi, nem minden pasinak lételeme a nök hajkurászása.

12. megi04
2012. jún. 24. 12:45
Miért baj,ha az igazit várja,nem pedig felszínes kapcsolatokra törexik? Nem olyan öreg még!:)
2012. jún. 24. 12:40
Nem biztos, hogy nem volt még kapcsolata!!! Az én édesanyukám is ezt hiszi rólam, mint te a fiadról. Ennek ellenére rengeteg - hát nem kapcsolatom inkább próbálkozásaim voltak, de egyik se volt olyan, akit hazacipeltem volna mondjuk egy vasárnap, hogy egyen muter húsleveséből.
10. Bcicus
2012. jún. 24. 12:39
Egyrészt te elfogult vagy másrészt nem biztos, hogy mindent tudsz ami a háttérben van. Bízd rá hidd el ha akarja majd elmondja és lesz is neki.
2012. jún. 24. 12:39
Olyan kérdésem lenne ehhez, hogy ha főiskolás akkor koleszos, albis esetleg otthon lakik? Csak mert, nekem eddig az a tapasztalatom, hogy egyrészt aki tényleg ott van az egyetem közelében még a leggátlásosabbak is egy nap elmennek bulizni és elkezdenek inni. A másik pedig, lehet, hogy nem mondja de attól még lehet valakije, esetleg futó kalandjai, így szerintem nem nagyon kéne féltened ha valóban főiskolás. Nekem sincs már pár éve senkim és ezt tudják is itthon, de attól függetlenül mégsem vagyok egy ártatlan bárány. Az ilyen dolgokat meg hát persze, hogy az ember nem akarja megosztani otthon. Nem hiszem, hogy nagyon tudnál ezen segíteni maximum azzal, hogy ráhagyod. Lehet, hogy szimplán nem is vágyik komoly kapcsolatra vagy ha mégis akkor az is lehet, hogy még nem talált olyan embert akit felmerne vállalni otthon is. Egy nap úgyis talál majd valakit. Ne felejtsd el, hogy más világot élünk ma már a fiatalok többsége 20éves fejjel még nem vágyik teljesen tartós, komoly kapcsolatra! Hidd el ezt nekem, én is pont ilyen korban vagyok mint a fiad. :)
8. csigubigu (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 24. 12:38
Szia! Szerintem ne akarj segíteni...A mai lányok könnyen bedőlnek a magukat eladni tudó nagy dumás fiúknak, mert ez a "menő", de nem biztos hogy ez a jó is. Szerintem jó,hogy a fiad ilyen típus, az én férjem is ez a kategória és imádom őt :)) Valahol elbújva megvannak a hozzá illő csendes és visszafogott lányok akik pont ilyennek fogják szeretni amilyen. Ne akard őt eladni, majd kialakul minden magától. Én büszke lennék egy ilyen fiúra, gondolom te is az vagy :)))
7. Pen80 (válaszként erre: 4. - Viva70)
2012. jún. 24. 12:36

Szerintem is, nem kell siettetni, nem kell beleszólni, mert az tuti nem fog jól elsülni. Egyszerűen nem volt még olyan, akivel lehetett volna neki.

Nekem is volt jó néhány év, amikor nem volt párom, azért, mert nem volt olyan, akiért érdemes lett volna feladni a függetlenségemet.

Hogy "komolytalanban" miket csináltam, azt meg nem kötöttem a családom orrára... :D

6. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 24. 12:35
Fizesd me egy ribihez, hátha megered a nyelve! :P
2012. jún. 24. 12:35
Nekem 21 évesen volt az első komoly kapcsolatom. Ezzel nincs gond, az emberek nehezen bíznak meg egymásban, ilyen a világ. Egyébként amíg görcsösen ragaszkodik hozzá az ember, addig úgyse sikerül.
4. viva70 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 24. 12:31
Sehogy. Az én 20 éves egyetemista lányomnak sem volt még kapcsolata. Pedig szép is, okos is. Szórakozni is jár. Majd jön, akinek jönnie kell...
2012. jún. 24. 12:31

Szia!


Egyszerűen csak nem képes párkapcsolatot alkotni, fél valamitől...ilyen az én bátyám is, csak ő 31 éves

2. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2012. jún. 24. 12:31
Nem tudsz.Feltehetőleg senki sem tud.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook