Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2023. nyárig lefogyok! fórum

2023. nyárig lefogyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
561. 55Judit (válaszként erre: 560. - Ancsa75)
2023. febr. 22. 09:52

ha tavaszi fokhagymát duggatsz arra már jó az idő. Én őszit szoktam, már szép nagy a zöldje.


Korai lenne még véleményt mondani a teáról, eddig csak annyi biztos hogy nagyon ízlik, az étvágyat már az első bögre után csillapította. ma reggel úgy erőltettem magamba egy kevés reggelit, hogy ne üres gyomorra vegyem be a kiegészítőimet.

Víz hajtó hatása ma már érezhető.

560. Ancsa75
2023. febr. 21. 19:48
Hétvégén már én is felástam egy kicsi részt, szeretem csinálni, felér egy jó kis erősítő edzéssel. Ha a következő hétvégén is jó idő lesz, akkor folytatom és vetek én is retket, szerintem fokhagymát is lehet elrakni már. Ha a tea beválik neked Judit, lehet én is kipróbálom.
559. plavalaguna (válaszként erre: 558. - 55Judit)
2023. febr. 21. 15:46
na, akkor már megérte megvenni a teát :)
558. 55Judit (válaszként erre: 557. - Plavalaguna)
2023. febr. 21. 15:12

Ügyes vagy! Amíg bírod az ásást ne is hagyd másra! Én is örülök hogy csinálhatom. Tegnap retket vetettem.


Most nekem is bent kell tölteni a szép délutánt sajnos, mert halaszthatatlan benti teendőim vannak. De lesz még 3 nap jó idő, aztán reménykedjünk hogy utána se lesz már túl rossz.


Megkaptam az UKKO teámat! Már ittam is egy nagy bögrével. Olyan finom, hogy állandóan innám. 13 óra után ittam, és nincs rajtam az a délutáni nassolási vágy. Semmit nem kívánok enni, ez szinte hihetetlen.

Most már biztos hogy erre leváltom az élvezeti teámat ami drágább is.😀

2023. febr. 21. 14:52

sziasztok!


Én ma jó vagyok, sétáltam a gyönyörű időben ma már.


sütök főzök, mert elfogyott a kaja itthon. körbenéztm a krtben, aszem a hétvégén akkor felásom a felásnivalót :) felásná a fiam mg a férjm, de sportolni akarok ugye, nekem én a gyúrást nem szeretem, jó lesz ahelyett:)

556. Ancsa75
2023. febr. 21. 08:29
Egyre sűrűbben sikerül időt szakítanom egy kis esti tornára, érzem, hogy nagyon jó hatással van rám, kevésbé fájnak az ízületeim. Tegnap még maradék cukkinilepényt ebédeltem sült céklával, répával. Mai menü: délelőtt 2 alma, ebéd: mexikói sertésragu rizzsel.
555. plavalaguna (válaszként erre: 553. - 55Judit)
2023. febr. 20. 18:19
és köszönöm :)
554. plavalaguna (válaszként erre: 553. - 55Judit)
2023. febr. 20. 18:19
fú, másfél hónapig stagnáltam... szóval ismerem az érzést. de ha az ember magához képest esziik csak eleget, akor szépen lassan beáll a súlya is. max nem pár hét alatt, hanm mondjuk egy év alatt. rajtam kb félévnyi van, ezért merészeltem a nyárighoz csatlakozni :)
553. 55Judit (válaszként erre: 552. - Plavalaguna)
2023. febr. 20. 16:15
Ügyes vagy, gratulálok! További sikereket! Én most nem számolhatok be hasonlókról, stagnálok egy ideje. Sok datolyaszilvát aszaltam az ősszel, mostanában eléggé rájárok. 1-2 hét és elfogy, aztán talán tovább fogyogatok én is. Ha megjön az új teám boztos könnyebb leszek hirtelen 1-2 kilóval mert kihajtja a vizet. A bokámon látszik hogy dagad, de biztos van víz máshol is.
2023. febr. 20. 15:30

me felpróbáltam azt a gatyát amiről multkor írtam, rendesen be bírom gombolni :) ettől rögtön könnyebben figyelek a kajára. Nagyon kellenek az ilyen kezdeti sikereek.


ma már megvolt a 10 ezer lépésem, felfele lefele felváltva cikcakkoltam. elmentem kávézni egy két és félkilóméteres kerülővel, meg vissza is kerültem ugyanigy. a kv ilyen spec, tejjel, de full cukor nélkül, a tulaj pörlöli, istni

551. 55Judit (válaszként erre: 550. - Ancsa75)
2023. febr. 20. 07:05
A cukkinilepény nagyon finom, ezekkel az összetevőket én fasírtokat szoktam sütni.
550. Ancsa75
2023. febr. 19. 21:40
Ma én cukkinilepényt sütöttem, volt benne reszelt sárgarépa, burgonya és sajt is. Holnapi ebédem is az lesz. Sütöttem hozzá céklát és répát.
549. 55Judit
2023. febr. 19. 18:56
Az van, hogy az említett cukkini sajt amiről már írtam és a fotója az adatlapomon van annyira bevált, hogy véglegesítettem a vacsora receptek között. variálom, ma tettem hozzá répát, és változtatgatom a fűszerezést is. Próbáljátok ki bátran mert nem csak finom és egészséges, de laktat is.
548. 55Judit (válaszként erre: 547. - Ancsa75)
2023. febr. 19. 13:23
Motorcsere. Ami munkadíjjal együtt kb. egy új, garanciával rendelkező centrifuga. Nem kell semmit kéz alól venni. Mindig a drágább az olcsóbb.
547. Ancsa75
2023. febr. 19. 11:35
Egy ismerősömtől vettem, elvileg párszor használták csak, de ki tudja. Szerintem az ilyen "hibát" nem is lehet javíttatni.
546. 55Judit (válaszként erre: 545. - Ancsa75)
2023. febr. 19. 08:16
Jaj! Mit műveltél? Nem lehet hogy régi volt és azért égett le?
545. Ancsa75
2023. febr. 18. 19:53
Nagyon ügyes vagyok, sikerült leégetnem a gyümölcscentrifuga motorját.😖
544. 55Judit (válaszként erre: 543. - Plavalaguna)
2023. febr. 18. 12:24

Én is örülök a sikerednek! Ügyes vagy, és így tovább!

Ahogy élünk, ahogy eszünk, mozgunk, pihenünk, mind-mind nyomot hagy rajtunk, bennünk. Megéri a fáradozás! Törődjünk magunkkal, mert nem teszi ezt meg helyettünk senki!

2023. febr. 18. 11:43

én ma is ráálltam a mérlegre, hogy nem csak úgy érzem elindult a sulyom, hanem elindult. .. És tényleg. ilyenkor sokkal nagyobb kdvet kap hirtelen az ember, megérte a torna, sáta stb, hogy jobban odafigyeltm.

plusz a heti 2-3 rövid nyujtó jógától sokkal kevésbé fáj mindenem, kifejeezetten ülő munkához való rövid jogavideókat néztem. meg meg is csináltam persze :)

542. 55Judit (válaszként erre: 540. - Matr Ica)
2023. febr. 18. 07:30

Lehet hogy munkahelyi ártalom?😀

Az én postásom középkorú férfi, vaskos testalkat, motorral járja a körzetét. Ivós ember. A másik egy hasonló korú nő, az is egyre teltebb, biciklis. Viszont 2 nő bent ül a postán, azok vékonyak. Valóban furcsa.


Nekem a délutánonkénti nagy gyalogjások jólesnek, fizikailag frissítenek, mentálisan lenyugatnak, mert meditatív hangulatban zajlik az egész. Sokszor mantrázok is hogy ne gondolhassak másra.

541. plavalaguna (válaszként erre: 540. - Matr Ica)
2023. febr. 18. 06:45

Nalunk egy dagi postsst ismerek. De nrki lakotelep s terulete, es lepcson nem nagyon megy fel, bedobha az ertesitot inkabb....

A tobbi postas mind jokondus, mert gyalogolnak, bicikliznek....

2023. febr. 18. 01:27

Miért van az hogy a postasok 80%-a full dagadt?

A focista postasokon kivül nálunk mindenki dagi

Pedig ismerek vagy 20 postast

Pedig egesz nap bicaj+séta+lépcsőzés

2023. febr. 17. 23:03
Én jelentem este kimentem ketoltam egy tempos 11 ezer lepest fele emelkedo. Nagyon tavasz van, este melegebb lett mint napkozben, ki kell az ilyet használni
538. Ancsa75
2023. febr. 17. 20:40
Valamitől fáj a hasam, ennek ellenére erőt vettem magamon és tornáztam egy kicsit. Mintha jót is tett volna neki a mozgás, már múlóban van. Remélem nem kiabálom el.
537. 55Judit
2023. febr. 17. 18:34

Na! Olyan kaját kutattam fel ami könnyen beszerezhető alapanyagokból áll, pikk-pakk elkészíthető, naggyon egészséges, és magammal tudom vinni dobozolva ha megyek napszámba. Munkába is vihető. Ez pedig nem más, mint a vegán burger. Több féle van, szerintem nagyon finomak, ezekkel együtt sok salátát vagy nyers zöldségszeletet meg lehet enni. Párat el is mentettem, a napokban ilyen ebédem is lesz.

Ma egy üzletben műanyag dobozokat nézegettem, mintha már készültem volna a vihető kajákra. Vettem is egy nagyon szépet, amibe egy rendes adag belefér. Nagyon készülök, most már csak az kell hogy bírjam majd a munkát! 😀

536. plavalaguna (válaszként erre: 535. - Csillagszem38)
2023. febr. 17. 17:58
amúgy is gyalogol napi másfál órát ;) szóval nem ezért ment
535. Csillagszem38 (válaszként erre: 533. - 55Judit)
2023. febr. 17. 16:33

Figyelj, tök tisztességesen, normális hangnemben írtam, te kezdesz el itt elég érdekesen válaszolgatni. Az a baj, hogy szájról szájra terjed, es ha a fórumokon ezt sugallják, hogy ezzel fogyni lehet, az nemigazán jó. Es ha egy vki ír, hogy szte nem oké és ha már egy vki elgondolkodik rajta, már megérte. Ezért írtam. :)


De ha elmentél gyalogolni, már megérte, hogy felhúztalak! 😀😀

534. 55Judit (válaszként erre: 529. - Plavalaguna)
2023. febr. 17. 15:24
na megyek gyalogolni, legalább kiszellőzik a fejem is.😀
533. 55Judit (válaszként erre: 532. - Csillagszem38)
2023. febr. 17. 15:22

De te ne foglalkozzál már ezzel! Nem érted hogy senki nem fogyni akar vele? Egyszerűen sok mindenre jók az összetevői, hasznos gyógynövények egy teában, a tea meg finom. Nem mindegy neked hogy miért isszuk? Ha segít a fogyásban jó, ha nem, úgyis jó. Ahogy én vettem csomagban még olcsóbb is mint az eddig használt élvezeti teám. Iszom mert ehhez van kedvem és ennyi.

Most már leszállhatsz a témáról!

532. Csillagszem38 (válaszként erre: 530. - 55Judit)
2023. febr. 17. 15:14

Nem, nem érted. Ezek a gyógynövények sokmindenre jók és hasznosak. De az, hogy segítik a fogyást, hazugság, csak így könnyebben tudják eladni.

Addig jó, amíg csak ezeket próbáljátok ki. 🙏

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook