Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 2022-ben megéri még műkörmösnek tanulni? fórum

2022-ben megéri még műkörmösnek tanulni? (tudásbázis kérdés)


9. andi6020 (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. febr. 22. 15:46
Jah, csak bénák. 3 hónapon belül most pénteken megyek a harmadikhoz, és reménykedek, hogy ez normálisan dolgozik végre.
8. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Hpetra22)
2022. febr. 22. 15:43
Meg pénze továbbképzésekre. Nem egy olcsó szakma/hobbi. 😀
7. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. febr. 22. 15:41

Tévedsz! 😀

Most virágzik a legjobban!

2022. febr. 21. 14:02
Nem telített ez a szakma, mert ugyan tényleg boldog-boldogtalan elkezdi a tanfolyamot, de sokszor kiderül, h nincs hozzá elég kézügyessége. Vagy van tehetsége, de 5 óra alatt készül el egy vendéggel. Szóval, aki gyorsan és szépen dolgozik és tartós körmöket csinál, annak lesz vendége is. Mikor életem első műkörmét csináltattam, délután egyre mentem és este hétkor jöttem el. Oda soha többet nem mentem. Aztán találtam egy csajt, aki olcsón és szépen dolgozott, viszonylag gyorsan. Ő idővel olyan nagy vendégkört kiépített, hogy több körmössel bíró szalont kellett nyitnia ahhoz, hogy mindenkit megtarthasson. Nála kerültem egy másik csajszihoz, aki nagyon tartós és szép körmöket csinált nagyon gyorsan. Egy óra volt a leghosszabb idő, amit nála töltöttem. Azóta neki is saját szalonja van.
5. hpetra22 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. febr. 21. 11:17
Szerintem is a továbbképzésen van a hangsúly, haladni kell mindig az aktuális dolgokkal. Azok a jó körmösök, akiknek agya is van hozzá, nem marad le.
2022. febr. 21. 11:07
igen, megéri! Hajrá!! lányomnak is támogatom az egyetem mellett
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 11:05
Megéri. Egy JÓ körmösnek alig van szabad időpontja. Sokan nem is vállalnak új vendéget. Ismétlem, JÓ körmös. Aki ügyesen és szépen dolgozik, hajlandó időt és pénzt áldozni folyamatos továbbképzésekre, aki minőségi és változatos anyagokkal dolgozik, aki "mindent is " tud csinálni. Így megéri.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 10:30
Szerintem ez egy halott szakma,pláne egy fővárosban ahol minden utcasarkon talál az ember..
2022. febr. 21. 10:16
Sziasztok! Szerintetek megéri még a mai világban műkörmösnek tanulni? Elég telített a piac, Budapesten lennèk, ha bele vágnék, de érdekel a véleményetek. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook