Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
874. LiluLilu (válaszként erre: 873. - Medvécske)
2017. szept. 14. 18:46
Te legalabb szerdan megtudod, van aki sokkal kesobb. Nyugi :)..
873. medvécske (válaszként erre: 871. - Nikkencs29)
2017. szept. 14. 18:27

Gratulálok :)

Úúúgy irigyellek, nekem már 2 hete volt a vizsgálatom és már rég tudhatnám az eredményt de csak jövőhét szerdán megyek a dokihoz és csak akkor tudom meg. Azt gondolom, hogy minden rendben van mert nem hívtak,na de fiú vagy lány???Már nagyon ki vagyok borulva :)

Ez a várakozás....

872. LiluLilu (válaszként erre: 871. - Nikkencs29)
2017. szept. 14. 17:42
Gratula :)
871. nikkencs29 (válaszként erre: 868. - Medvécske)
2017. szept. 14. 17:10
Megkaptam a prena eredményét, negatív és kisfiú. :-) te mikor is tudod meg?
870. nikkencs29 (válaszként erre: 869. - Tothgabi80)
2017. szept. 14. 17:09
Szia! Biztos minden rendben lesz holnap. Melyik tesztet csináltatnád? Mekkora a nagytesó? :-)
2017. szept. 14. 14:17
Sziasztok! Én holnap megyek a 12 hetesre. Remélem minden rendben lesz. Én ezeket a teszteket nem ismerem, nem is olvasgatom. Egyet csináltatnék, így holnap megkérdezem a genetikust. Egyébként annyi orvos felügyeli a terhességem, hogy bízom benne baj nem lesz. Remélem mindenki jól van, és szerintem én vagyok az utolsó, akkor holnap tölti a 12 hetet és az után már második trimeszteresek leszünk. :) Nekem most sokkal gyorsabban telik az idő, mint az első terhességemnél. :)
868. medvécske (válaszként erre: 867. - Docika88)
2017. szept. 11. 12:28
a harmony is 3 leggyakoribb genetikai rendellenességre szűr, és külön kellett kérni persze plusz pénzért, hogy nézzek meg vérből a baba nemét is.
2017. szept. 11. 11:56

Ma reggel már úgy ébredtem, hogy nem korgott a gyomrom, és nem is feszít úgy a hasam alja mint eddig, mintha most már feljebb lenne a méh és a pici, nem érzem, hogy annyira nyomná a húgyhólyagomat se.Talán több helye van most. Mintha nem is lenne ott.

De azért 2 pogácsa, 1 Mg tabletta és egy pohár gyümölcstea utána tudatta, hogy nagyon is ott van, mert fordított sorrendben ki is jött szépen a reggelim.

Mi integrált tesztet csináltatunk, annak majd csak a 16.heti második vérvétel után lesz eredménye, de itt 3 nagyobb betegségre szűrnek. Azt viszont nem olvastam sehol, hogy itt látják-e belőle a baba nemét. A 12. heti genetikai uh-on nem is kérdezte a doki,hogy tudni akarjuk-e. Bár azt mondta, hogy nagyon maga alá csapta a lábait, keresztben voltak. Lehet, hogy ez volt rá a válasz :P

866. nikkencs29 (válaszként erre: 865. - Medvécske)
2017. szept. 11. 11:39
Hát igen, a türelem ilyenkor az ellenségünk, de kitartás, elrepül az egy hét hamar :)
2017. szept. 11. 11:02

A harmony eredménye is max 7 nap alatt megvan, de így, hogy nem kapok róla értesítést csak a doki, nem vagyok vele előrébb...

Jövőhét szerdára van hozzá időpontom.

A legrosszabb, hogy ő már tudja, hogy fiú e vagy lány én meg még várhatok. Hivatalosan ma már megtudhatnám mert ma vagyok 12 hetes.

864. nikkencs29 (válaszként erre: 863. - Medvécske)
2017. szept. 10. 17:28
Én Prenatestet csináltattam, ott 4-6 munkanap az eredmény és az orvosom fogja e-mailben küldeni. Elvileg max. szerdára meglesz :)
863. medvécske (válaszként erre: 862. - Nikkencs29)
2017. szept. 10. 14:11
harmony tesztet csináltattam
862. nikkencs29 (válaszként erre: 859. - Medvécske)
2017. szept. 10. 13:01
Melyik vizsgálaton voltál?
861. medvécske (válaszként erre: 860. - Mermancs)
2017. szept. 10. 12:44
Úgy legyen ;)
860. Mermancs (válaszként erre: 859. - Medvécske)
2017. szept. 10. 12:33
Nekem oda volt írva a lapra, hogy gond esetén értesítenek az adatokkal. Ha nincs értesítés, ne stresszelj :))
2017. szept. 10. 12:26
12 napja voltam a genetikai vérvizsgálaton. Elvileg maximum 7 nap alatt meg van az eredménye. Reménykedtem, hogy én is megkapom az eredményt levélben, de nem fogom. Az egyik ismerősöm ugyan ezt a tesztet csináltatta és ő sem kapott csak az orvos. Őt felhívta a dokija az eredménnyel, engem nem. De próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy ez jó jel. Ha baj lenne akkor csak szólt volna a doki vagy elküldött volna további vizsgálatokra. Még 10 nap mire megyek hozzá. Addig várok...és izgulok, de tényleg hiszek benne, hogy ha rosszak lennének a vérvizsgálat eredményei akkor hívott volna.Ugye???
858. LiluLilu (válaszként erre: 856. - Vivi888)
2017. szept. 10. 11:25

Ne aggódj nekem 8- legalabb a kilencedik hetig semmi tünetem.nemvolt


Mégis rendben van a baba🙂🙃🙃

857. LiluLilu (válaszként erre: 846. - Nikkencs29)
2017. szept. 10. 11:23
Ebben egy cipoben jarunk en tegnap előtt hánytam.
856. vivi888 (válaszként erre: 855. - Docika88)
2017. szept. 8. 14:22
ja en is ezzel nyugtatom magam hogy masnak is van ilyen-csak az elozo terheasegeknel is abbol vettem eszre hogy valami nincs rendben hogy egyik naprol a masikra elmult minden. es ereztem hogy nem vagyok terhes. most nem ennyire erosen erzem sot a neha elojovo emelyges jelzi hogy valami van-de ha eltunik valami tunet akkor mar agyalok 😢
2017. szept. 8. 14:10

Én Gravidát szedek, éppen mikor eszembe jut, reggel vagy napközben.

Meg a nőgyógyász vasat írt fel, napi 1 szemet, Neo Ferro Folgamma, ma váltom ki. De nem volt gond eddig a vassal, de innentől szednem kell. Majd szilvalekvárral és kefírrel veszem be, hátha akkor nem fog gondot okozni a vas... :D


Még jöhetnek bőven tünetek a 12. hétig, ne aggódj :) Van akinek aztán semmi tünete nincs, akár emiatt észre sem veszi, hogy baba van a háttérben, mégis minden rendben van.

854. vivi888
2017. szept. 8. 13:55
hat en jovohet kedden leszek pont a 8. heten...furak ezek a tunetek...kicsi emelyges elojott.de az sem tul veszes.ti vitamint szedtek?
2017. szept. 8. 13:23
Én csak émelyegtem, de azt is csak enyhén, és a cicifeszülés is elmúlt a 8.hét környékén. Már csak a bimbók érzékenyek. Amikor nem feszül a hasam, egyáltalán nincs tünetem, ami elég fura. (Meg szoktam tapogatni a cicimet, hogy még mindig érzékeny-e...😆) Ja persze a bőgésen és az éhségét kívül. A tünetek hiánya nem jelent semmit. A babám gyönyörű, és erős, a szonográfus egyenesen leördögfiókázta a genetikain, mert végigbulizta a vizsgálatot. 😊
2017. szept. 8. 12:57

Nálam most 2 napja kezd csend lenni tünetek terén, (ma 13.+6 napos) kis émelygés van, de ez szerintem már inkább pszichés, mert tegnap már tudtam enni reggelit, meg ebédet is, meg vacsorát és bennem is maradt...

Meg ha kint vagyok és jövök-megyek lefoglalom magam, akkor nincs öklendezés meg hányinger.

De alig kívánok valamit, inkább savanykásabb, sósabb dolgokat, ma finom szilvát ettem pl. meg édes savanyút.

A hasamat néha érzem, hogy feszülget, de ritka az is. Azt már érzem, hogy húzódik a súly ahogy fordulok az ágyban vagy felkelek, érdekes érzés :)


Én múlt héten voltam a 12. heti Uh-on, és legközelebb csak a 18. héten kell mennem, addig csak védőnő, de ő nem fog szívhangot nézni itt.

Olyan hosszú lesz ez az 5 hét még...

Most azt várom nagyon, hogy mikor érzem hogy megmozdul, ha észreveszem egyáltalán. Hátsó falon tapadt nekem.

A mellfeszülés nálam is megszűnt a 8. hét előtt, a mellbimbóm viszont tovább érzékeny maradt még.

851. vivi888
2017. szept. 8. 12:17
koszonom nagyon a valaszokat,remelem nekem is visszater mert ha nem akkor hetfon csak elfutok uh-ra.mert nem birok masfel het izgalmat ki.
850. medvécske (válaszként erre: 842. - Vivi888)
2017. szept. 8. 11:19
a 9. hét körül nekem is volt 1-2 nap amikor teljesen tünetmentes voltam. Aztááán hánytam egy nagyot pedig előtte a terhesség alatt még nem fordult elő és a cicifájás is visszatért rögtön.
849. Nephra6 (válaszként erre: 848. - Erzsee)
2017. szept. 8. 09:48
Szia! Nekem is kellett szednem Augmentint a 6-7. héten mandulagyulladás miatt. Nőyógyász és háziorvos mondta, hogy a gyulladásos, esetleg lázas állapot bizonyítottan többet árt, mint az antibiotikum. Nagyon el voltam kenődve én is, hogy baj lesz belőle. A 12. heti genetikai UH-n is direkt említettem az orvosnak, aki azt mondta, hogy a most mért adatok és látottak alapján ő nem lát ebből eredő problémát.
848. Erzsee
2017. szept. 8. 09:11

Kepzeljetek el. Voltam ugye fogorvosnal. Kitisztitotta a fogam megnezte a bokcsessegfogamat is mert az ferden nott, mondta h jobb lenne ha kihuzatnam, mobdom oke van vele vmi baj? Mobdta h o nem lat de h rosszul no. Vmi babralt aztan kesz is voltunk. Kb ra 2-3 nappal erzem h erzekeny a bolcsessegfogam. Tegnapra meg ugy bedurrant, hogy 2x akkora a fejem mint volt, es nagyon faj is. Kaptam Augmentint, meg panadolt h szedhetem. Aztan menjek vissza ha elmult. Olyan ideges vagyok emiatt, remelem,

hogy nem art a babonak az antibiotikum... 🙁 es amugy is mi a franctol gyulladt igy be? Ajjj

847. Mermancs (válaszként erre: 842. - Vivi888)
2017. szept. 8. 09:02
Vivi ne aggódj, nekem 8. héten 3 napra minden tünetem elmúlt, pedig sok bajom volt. Úgyhogy nyugi, élvezd ki :)
2017. szept. 8. 08:51
Nekem is volt már hogy szinte teljesen eltűnt, de hamar visszajött. Sőt, tegnap este hánytam, pedig 4 hete elmúlt (12+5 vagyok ma).
845. LiluLilu (válaszként erre: 842. - Vivi888)
2017. szept. 8. 08:26

Egyaltalan nem torvenyszeru h lennie kell meg maradnia kell. Nekem 4 hetig elmúlt. Mosz pár napja újra feszul es nagyon fáj 3x jobban feszul es erzekenyebb.:)

Holnap leszek 13 hetes

❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook