Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
1084. docika88
2017. okt. 18. 12:35

Ma 19.+5 napos "vagyok" :p

Hát tegnap betévedtünk az Aldiba, és éppen voltak babaruhák is, úgyhogy nem lehetett otthagyni egy 5db-os body szettet, meg egy 8 részes szettet sapival, nadrággal,bodyval, és ezek már fiús, kék-szürke színűek, macis és dínós :)

A légzésfigyelőt ma hozta el sógorom, ki kell próbálni még, mert 2 gyereket megért már és 2 éve használták utoljára.

Babyőrt anya megvette, igazából egy wifis kamera, amit telóról is lehet nézni, akár ő is otthon láthatja az unokát. Muszáj volt, mert emeletes házban lakunk egyenlőre és biztos sokszor kell a konyhába lemennem pl.

Mi sem szeretnénk csak kékbe öltöztetni, azért fiúknak a rózsaszínű pillangós csipkés dolgokon kívül szinte bármit rá lehet adni.

De vannak dolgok amiből nem is nagyon lehet unisex dolgot venni. Zokni, harisnya, kabát, vagy autósat dínósat vagy virágmintás hello kittyset választhatunk...

Mi jövőhéten megyünk az ajándék 4D-re, utána viszont a 30-32.hétig nincs más kötelező Uh.

Szerintem majd a 28-30. héten megyünk egy újabb 4D-re.

Utána meg megint csak a 36-38.hét között kell menni Uh.ra

LiluLilu neked jobbulást!

1083. LiluLilu (válaszként erre: 1082. - Nikkencs29)
2017. okt. 18. 11:39
Én kedden megyek , jövőhéten!:) alig varom
2017. okt. 18. 09:56

Mi még semmit se vettünk, én a 18 hetes genetikai ultrahangra vártam, ami reggel volt. Minden a legnagyobb rendben szerencsére, úgyhogy mától lehet vásárolni is :D

Ti mikor mentek legközelebb ultrahangra? A következő elvileg már a 32. hetes lesz, de közbeiktatunk egy 4D-t, valamikor a 23. hét környékén :)

1081. LiluLilu (válaszként erre: 1077. - Mermancs)
2017. okt. 18. 08:26

Igen nagyon vigyáztak rá :)

Juj de jo.:) lattam olyat is biztos kényelmes *-*

Majd várom a képet róla.


Még nemtudjuk, vagy jyskből rendelunk vagy keresztapu asztalos es anyagárba összedob egyet :)

Kádat nemtudom. Ötletem sincs, sztem mand Nyíregyen ott tobb a valasztek.:)

1080. medvécske (válaszként erre: 1079. - Mermancs)
2017. okt. 17. 21:31
Igen. 190 centi, én csak 158cm vagyok úgyhogy jó ölelni való. 😊
1079. Mermancs (válaszként erre: 1078. - Medvécske)
2017. okt. 17. 21:30
Jól hangzik ☺ ilyen nagy U alakú van neked is?
1078. medvécske (válaszként erre: 1077. - Mermancs)
2017. okt. 17. 21:26

Alvós oárnám nekem már a 6. hét óta megvan. 😊

Az volt az első dolog amit beszereztünk, mert már a terhesség előtt is szerettem volna. Nagyon imádom. Na meg a férjem meg a macska is. Néha hozzá se jutok 😄

1077. Mermancs (válaszként erre: 1076. - LiluLilu)
2017. okt. 17. 21:22

Lilu, ez tényleg szuper, hogy ennyi szép és jó dolgot kaptatok :)) ez szuper. A naplódban láttam is, hogy például a játékok is mennyire megkíméltek! Nekünk sajnos nem nagyon van ilyen lehetőségünk, egyedül a babakocsi van még a pár ruhacska mellett, amit nagyon kedvezményesen tudtunk megvenni, nem hagyhattuk volna ki. :)

Nekem már megvan az alvópárnám, amit öbölnek is lehet majd használni, holnap aztán tényleg felrakok egy képet a naplómba. Szerintem nagyon praktikus, tegnap már azon aludtam.


A pelenkázót meg a kádat tudjátok már hol veszitek?


Medvécske, köszönöm a linket! Már nézem is :))

1076. LiluLilu (válaszként erre: 1072. - Medvécske)
2017. okt. 17. 21:12

Dejooo.:)

Nekunk amugy minden megvan, orokoljuk es ami tetszik h vigyaztak a dolgokra es nem is latszik h használt dolgok. Pl babakocsi mintha vadi új lenne. Kiságyon is csak 2 karc van. Kádat veszunk csak újat meg pelenkázót. Megvan a sterilizalo a bebior is es a hordozó is :) meg csomó kis cipő, játekszonyeg, zokni, body , rugi, sapi kis plédek.. stb stb.:)


Amit mi szeretnénk még az a babafészek/babaöböl :)

1075. LiluLilu (válaszként erre: 1074. - Medvécske)
2017. okt. 17. 21:09
Nekem sztem lányom lesz😶😊 de jo lenne ha mar enis tudhatnám..
1074. medvécske (válaszként erre: 1073. - Mermancs)
2017. okt. 17. 21:04

Privátban elküldöm az oldal nevét, hogy meg tudd nézni. Szerintem nyilvánosba nem rakhatom ki.

Pont kérdezni akartam, hogy kinek milyen nemű lesz a babája? Eddig úgy látom a fiúk vannak többségben. Én nagyon örülök, hogy lányom lesz, de nem kimondottan csajos cuccokat vettünk. Egyedül az autós ülés ami piros, minden más semleges. Hátha úgy döntünk, hogy szeretnénk még egy babát,és ha ő fiú lenne nem akarnék mindent lecserélni.

1073. Mermancs
2017. okt. 17. 20:33

De jól hangzik, már ilyen sok minden megvan nektek :) nálunk csak ruhacskak, de abból is a krém és fehér színűek... Sajnos még nem tudjuk a nemét. Nem akarom se habos rózsaszínbe se teljesen kékbe öltöztetni a kisbabát, de tény, hogy egy rózsaszín macskás rugdalozot nem adok egy fiucskara :D


Medvecske, nem szallitanak véletlenül Ausztriába is? :D

1072. medvécske (válaszként erre: 1070. - Docika88)
2017. okt. 17. 19:57
Mi megvettük már a babakocsit,egy 5 funkciós etetőszéket, légzésfigyelőt ami egyben bébiőr is és egy izofixes gyerekülést. Igazából nem akartunk ilyen korán elkezdeni vásárolni, de az egyik német online baby boltban nagyon nagy akciók voltak. 100-200 euroval olcsóbban kaptuk meg a dolgokat.
1071. LiluLilu
2017. okt. 17. 19:57

Koszonom lanyok. Jobban vagyok de azert zuhanyzás után párom segített kimászni a kádból.:)😶😶

Docika de jo nekes irigyellek😍😍hany hetesek vagytok???

1070. docika88
2017. okt. 17. 18:45

Halihó. Mi ma voltunk uh.on. Minden rendben volt, mindene megvan és akkora amekkora kell.

Kiderült a neme is. Egyértelműen látszott, hogy kisfiú lesz. 😊 Most már lehet venni a fiús rucikat. Tegnap sikerült megvenni a kiságyat komóddal is.

Ti hogy álltok a vásárlással?

1069. Mermancs (válaszként erre: 1067. - LiluLilu)
2017. okt. 17. 18:07
Már jobban vagy???
1068. medvécske (válaszként erre: 1067. - LiluLilu)
2017. okt. 17. 14:58

Örülök, hogy nincs nagyobb gond!

Ma én is aggódtam mert nagyon húz a hasam. Nagyon nehéznek érzem, mint ha egy vasgolyó lenne bent. Csak azért nem pánikolok, mert holnap úgy is megyek orvoshoz.

Akkor pihengess sokat és vigyázz magatokra!!!

1067. LiluLilu (válaszként erre: 1066. - Medvécske)
2017. okt. 17. 14:35

A mehszajam picit megrovidult es kinyilt.

Emelni kell az mg adagot es sok fekves.

Par hetig kerulni kell a házaséletet

1066. medvécske (válaszként erre: 1065. - LiluLilu)
2017. okt. 17. 14:19
Remélem nincs nagy baj. Mindenképpen írjál, hogy mi volt! ❤️
1065. LiluLilu
2017. okt. 17. 11:47

Gondoljatok ram csajok. 1 korul megyek a korhazba.

Reggel 7 ota folyamatason keményedik a hasam, kiegyenesedni csak siralmak kozt tudok és minden mozdulat fáj.

Magnezium es nospa is csak 1 órára enyhítette a fájdalmaim.

1064. LiluLilu (válaszként erre: 1060. - Erzsee)
2017. okt. 16. 12:04
Nekem is bevan. Ugy alszom el h lobalzsammal vagy eros mentolos kremmel bekenem magam az orrom alatt :)
1063. medvécske (válaszként erre: 1062. - Mermancs)
2017. okt. 16. 11:37
😄😉
1062. Mermancs (válaszként erre: 1061. - Medvécske)
2017. okt. 16. 11:01
Nekem is szokott a pisilés előtt, ha már nagyon kell, de csak lustán fekszem :D
1061. medvécske (válaszként erre: 1060. - Erzsee)
2017. okt. 16. 10:40

Nekem szex után fáj a hasam.Nem kibírhatatlanul de elég kellemetlen...olyan üregesnek érzem a hasam utána. Akkor keményedik be nagyon a hasam ha pisilni kell, de nem megyek el rögtön.Na akkor nagyon feszít a hasam és kő kemény.

Én is használok orrsprayt. Tudom, hogy nem kéne, de én terhesség előtt is használtam, mert nem tudok nélküle aludni. Ráadásul beteg is voltam elég sokszor az elmúlt időben. De próbálom minimalizálni a használatát, de teljesen nem tudom lerakni.Akkor sose aludnék.

1060. Erzsee
2017. okt. 16. 10:24

Sziasztok. Nekem nem kemenyedik a hasam egyedul csak sex utan... 🙊🙉🙈


Viszont be van dugulva az orrom. Nem vagyok megfazva, es a vedono mondta h tok normalis fujjam tengervizes orrspray el, de semmit sem er!! 0!! Igy neha hasznalok mast, de probalom nem fujni, igyviszont nagyon rosszul alszom. Ki hogy birja a munkat? Erzem h hetrol hetre egyre nehezebb, de mar csak 6 hetet dolgozom.

A pocaklako nagyon aktiv mar a nagyteso is es az apa is erzi. Szerdan megyek 2.genetikaira nagyon varom kivancsi vagyok mekkorat nott 3 het alatt. (ma 18+5)

1059. LiluLilu (válaszként erre: 1057. - Docika88)
2017. okt. 15. 13:45

Nekem 100 se szokott lenni.:O

Olyan 90 korul van

90/67 volt legutobb.

De doki es vedoko is mondta h normalis ilyenkor es inkabb alacsony legyen mint magas. Nem kaveztam soha most vegkepp nem. A szagat se szeretem.:S

De sose dugul be a fulem.:)

1058. LiluLilu (válaszként erre: 1055. - Docika88)
2017. okt. 15. 13:44

De jó lehet ilyen szinten érezni már.:) szuper.


En tobb gyumolcsot eszek , masban sztem nem valtoztattam. Ja meg elhagytam a sonkát kolbászt és szalonnat.:/

1057. docika88 (válaszként erre: 1056. - Mermancs)
2017. okt. 15. 11:36
Ha éreztem hogy be van dugulva a fülem, ami elég zavaró, és megmértem a vérnyomásom akkor 100 körül volt a szokásos 120 helyett. Hiába ittam kávét rá utána is maradt a füldugulás... És ez szinte minden reggel így ment. Lehet hogy több folyadékot kellett volna inni, mert attól is lehet alacsony a vérnyomás. A kávé meg ráadásul vízhajtó.
1056. Mermancs (válaszként erre: 1055. - Docika88)
2017. okt. 15. 10:33

A gyümölcsöt én is jobban kívánom, de több zöldséget és halat is eszem. Viszont a mcis kaját is gyakran megkívánom meg a finom sütiket és akkor azt eszem. Vörös húst egyáltalán nem készítek, csak az emberemnek. (Viszont érdekes, a mcis hamburgert könnyen betolom 😂)

Az elején abbahagytam a kávézást, meg nem is nagyon kívántam a rosszullétek mellett. A nőgyógyászom viszont rákérdezett a sok fejfájás és alacsony vérnyomás miatt, hogy tovább kavezom-e. Azt ajánlotta, hogy kavezzak, jobban fogom magam érezni és a vernyomasomnak is jót fog tenni. Azóta minden nap megiszom egyet (legtöbbször banánnal kívánom 😂😂). A vérnyomásom normális és nem is szédülök .

Docika, nem is értem miért írtad azt, hogy a kávé lejjebb viszi a vérnyomást... :) Koffein.

Lehet jót tenne, ha mégis kaveznal ;)

Én vasat nem szedek, csak magnézium pezsgotablettat, meg a jutavit terhesvitamint, de már azt sem minden nap, néha elfelejtem.

Amúgy jól érzem magam a bőrömben, sokkal több az energiám mint az elején, néha túl jó az étvágyam is, sokat sétálok stb...

Persze húzódik a hasam, néha nyilal is és keményedés is előfordul reggelente, de ezek mind normális tünetek a baba növekedésénél :)

Mindenkinek kellemes vasárnapot kismamák! 🌼😘🌺

1055. docika88
2017. okt. 15. 07:45

Nekem is inkább reggel keménykedik,ilyenkor szinte egy kis gombóc az egész. Nem a legkellemesebb érzés, főleg mikor forog és áll a hasamban. 😅

Azért jó érzés érezni, hogy mozog, mégha néha furi is.

Ti változtattatok valamit az étkezésen, vagy ugyanúgy esztek, mint eddig?

Én többször csinálok gyümölcssalit(banán,gránátalma, kiwi, mandarin,szőlő). Meg joghurtot eszem, cékla savanyúságot(néha elfelejtem a vas tablettát),a húst annyira nem kívánom, egy fél pohár tej is lemegy már reggelire, de a kávét elhagytam. Amúgy is alacsony a vérnyomásom reggel, be is dugul a fülem. A kv meg csak lejebb viszi.

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook