Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 elejére babát tervezők fórum

2017 elejére babát tervezők (beszélgetős fórum)


1 2
13. szafaripók (válaszként erre: 6. - Tsillatska)
2016. márc. 9. 14:57
Jah, úgy néz ki! :D de jó lesz!! :D
2016. márc. 9. 13:19
Ha van kedvetek gyertek az ugyanilyen nevu klubba az legalabb nem nyilvanos es csak mi latjuk!
2016. márc. 9. 12:34
Sziasztok! Mi is május-június környékén szeretnénk belevágni. Már van egy 21 hónapos kislányunk. A férj viccesen készül a dologra, jelenleg az ismerősöket faggatja, milyen az élet több gyerekkel :) Március végen hagyom abba a foggátlót, aztán majd meglátjuk, hogy alakulnak a ciklusaim.
10. aidaeva (válaszként erre: 9. - Tsillatska)
2016. márc. 9. 12:10
Elozo terhesegemmel is minden oke volt, teljesen gondtalan. Koldokzsinor tekeredes miatti oxigenhianyban vesztettuk el a pici lanyt. De ezuttal nem fog ilyen elofordulni es jon az a varva vart kisteso. :)
9. tsillatska (válaszként erre: 8. - Aidaeva)
2016. márc. 9. 12:08

Nagyon sajnálom, remélem most minden rendben lesz a terhességgel.

15 hónapos múlt a kisfiunk február 27-én. Az első hét hónap a gyerkőc mellett engem nagyon megviselt, de pár hónapja azt érzem, hogy jöhetne a kistesó, nem akarunk nagy korkülönbséget, mert a második után szeretnék visszamenni dolgozni, és utána folytatom kicsit én is a karrier építést. :)

8. aidaeva (válaszként erre: 5. - Tsillatska)
2016. márc. 9. 11:59
Mennyi idős az első gyermek?
7. aidaeva (válaszként erre: 5. - Tsillatska)
2016. márc. 9. 11:57
Szia, de jó. Én is a májust lőttem be körülbelül. Nekünk a 3. babánk lenne, van egy 7 éves fiam és tavaly decemberre vártuk a kishugit, akit sajnos tavaly novemberben a terhesség 35.hetében elvesztettünk. :( Már korábban próbálkoztunk volna újra, de nálam meg szülés utáni komplikációk léptek fel, így küretem volt január végén és az ez utáni 2-3 ciklust szeretném megvárni, biztos, ami biztos.
2016. márc. 9. 11:54
Szafaripók, megint egy csoportba kerülünk? :D
5. tsillatska (válaszként erre: 1. - Aidaeva)
2016. márc. 9. 11:53
Szia! Mi a második gyerkőccel kezdünk május-június környékén próbálkozni. 2017 márciusában jó lenne már babázni. :)
2016. márc. 9. 11:36
Szia szafaripók :) és akkor mikor is fogtok kb. próbálkozni? Júniustól? :) Szép nyári hónapokban. :) Én 1 vagy 2 ciklust szeretnék még megvárni és utána hagyjuk el a védekezést. Örülnék, hogyha január-február vagy max. márciusra összejönne a bébike. :) Nálatok első baba?
2016. márc. 9. 11:30
2017. március a cél... :))))
2016. márc. 9. 11:24
Szerintem gyere át a A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig fórumba. :) Vagyunk páran, és együtt izgulunk. :)
2016. márc. 9. 11:13
Sziasztok, szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik a következő 1-2 hónap után szeretnének próbálkozni és 2017 elejére tervezik kisbabájukat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook