Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 őszén születendő babák fórum

2015 őszén születendő babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2015. máj. 19. 08:07

Anyum kísért el tegnap.Tegnap elkezdtem a cukorterhelést , éhgyomorra vettek vért délután kellett visszamenni érte, szerdára kaptam időpontot a cukorterhelésre, így holnap megyek reggel 7-re. Utána elmentünk megvettük a kisebb dolgokat még az Ikeában is vásároltunk meg a Babaszafariban.Már csak a kis ágy van és a babakocsi azt anyum otthon veszi meg Gyöngyösön, mert ott klasszabb van a babakocsi az használt ,de nem látszik rajta a kis ágy az új.Megvettük neki a paplant, egy rágókát, anyum vett egy csörgőt a babának , a rácsvédőt, még egy ágyneműt egy már volt, zenélő forgót méhecskés, kiskanalat ,és a fürdőkádba csúszásgátlót és a kis ágyra zsebes tárolót

smile hangulatjel

Ma megyek pajzsmirigy kontrollra, remélem nem fog sokat emelni a gyógyszeremen.

892. JapportEnci (válaszként erre: 891. - Szandra_86)
2015. máj. 13. 18:07

Szia!


Nekem szerencsér enem hullik, de utána kérdezek neked egy természet gyógyász ismerősömnél, én azokat sokkal jobbnak tartom. Ha tud rá valamit mondani jelentkezem.

2015. máj. 13. 13:52

Van köztetek olyan,akinek a terhesség alatt nagyon elkezdett hullni a haja?

Nekem állandóan hullik,minden ruhám tele van vele,a hajmosásnál eldugul a lefolyó tőle :( Azt vettem észre,hogy nem hajhagymástól jön ki,hanem csak töredezve. A bőrgyógyász azt mondta valószínűleg vashiányos vérszegénység okozhatja,de szedek vasat már 1 hónapja,mert valóban picit vérszegény voltam. Ajánlott egy készítményt,a Planturt,de nem mertem megvenni,mert nem tudták biztosra mondani,hogy lehet-e ilyenkor használni. Van valami tippetek mit lehetne használni rá?

2015. máj. 13. 13:46
Na ezeket az érzéseket szeretném már én is érezni! Úgy várom!
2015. máj. 12. 17:25
18 hetesen írta be a védőnő a magzatmozgást mert akkor már volt az a csikiző érzés és onnan kb 2 héttél később volt hogy éreztem a rugit most vagyok 23+3 hetes
888. szimba (válaszként erre: 886. - Szandra_86)
2015. máj. 12. 14:44
Én már betöltöttem a 20. hetet, de még az égvilágon semmit nem éreztem. :-(
887. Mogyi78 (válaszként erre: 886. - Szandra_86)
2015. máj. 12. 09:47
Szia! Én pont tegnap éreztem először, hogy ez már egyértelműen Ő! :) Most a 18. héten vagyok. Eddig én is csak olyan buborék kipukkadós érzést éreztem, de most olyan volt mintha belülről valaki kicsit megbökött volna, hogy hahó itt vagyok! :)
2015. máj. 12. 09:27

Lányok!

Nektek mikor mozdult meg először a baba? Én kb. másfél hete érzek bizsergéseket a hasamban,azt mondták,hogy ez már az és majd egyre erősebb és egyértelműbb lesz. Nektek is így kezdődött? És kb. mennyi idő múlva éreztétek,hogy ez a mozgás már tényleg egyértelmű? Annyira várom már azt a napot!

885. szimba (válaszként erre: 884. - Kriszti 86)
2015. máj. 11. 21:10
elég valószínű, pláne ha kukis, nekünk akkor már tutira mondták, hogy fiú :-)
2015. máj. 11. 13:57
sziasztok, én 18 hetes vagyok, szerdán megyünk a kötelező uh-ra, remélem azon már kiderül a neme is.
2015. máj. 7. 10:36
mi még csak 15+4 hetesek vagyunk, ti jóvalelőrébb jártok :)
2015. máj. 7. 08:56
22+5 hetesek vagyunk nemét még nem tudjuk
881. szimba (válaszként erre: 878. - 19Mariann92)
2015. máj. 7. 07:39
Én is a napokban töltöm majd a 20. hetet (hivatalosan hétfőn), tegnapelőtt 310 g-nak mérték. Pár nnappal nagyobb a naptár alapján számolt koránál.
2015. máj. 6. 19:24
Nekem is dagad a bokám most is felraktam. :(
2015. máj. 6. 19:14
Nálunk is eddig úgy néz ki, hogy kislány! :) Boldog voltam, amikor a doki mondta! :D Én ma vagyok 20+5 hetes. Nálam a héten kezdett el dagadni a bokám! Nagyon aggódom, nehogy valami problémát jelentsen!! :( Holnap megyek terhesgondozásra, remélem, megnyugtató híreket fogok hallani ezzel kapcsolatban!!!
2015. máj. 6. 18:59

Sziasztok! Mi tegnap voltunk a 20 hetes uh-n és valószínű hogy kislány :) már 300grammos :)

Ti hányadik hétben jártok?

877. angels85 (válaszként erre: 876. - JapportEnci)
2015. máj. 6. 18:37

mára elmúltek ezek a kellemetlenségek. Nekem a 12 hetes vizsgálaton azt mondta hogy eddig 50% hogy kis lány. Nálunk párom fiút szeretne,de nem bánja ha lány lesz. Azt mondta addig dolgozik az ügyön amíg legalább 1 fia nem lesz :D

És tegnap előtt megmozdult,elsőnek azt hittem rosszul érzem de tegnap délután újra éreztem.

876. JapportEnci (válaszként erre: 875. - Angels85)
2015. máj. 5. 15:37

A hasi nyilalás pedig az ahogy nyúlnak a méhszalagok.

teljesen normális ne aggódj.

Engedd el magad, élvezd ki, hogy a pocakodba van. Ha valami nem lenne rendben úgy is jelezne és tudni fogod ha valami gond van... de nem lesz.

Igen nekünk nagyon nagyon nagyon úgy tűnik hogy kisfú, párom legnagyobb bánatára :)


Ti?

875. angels85 (válaszként erre: 874. - JapportEnci)
2015. máj. 5. 10:01

szia! Megijedtem mert nem tudtam mi számít normálisnak és mi nem. A közelemben nincs egy kismama akit megtudnék kérdezni.Aki meg már szült nem emlékszik rá. A hasi nyílalás is furcsa volt, de fent azt irták az is normális.

Ti tudjátok már mi lesz?

874. JapportEnci (válaszként erre: 873. - Angels85)
2015. máj. 5. 09:29

Szia!

Nekem is ugyanígy fáj mint neked.

Sajna van hogy jobb de van hogy egésznap fáj.

Én már 16+1 napos vagyok. Az orvos azt mondta valószínűleg a rossz testtartás miatt van. El fog múlni amint a szervezet hozzá szokik ahhoz hogy növekszik a pocakod.

2015. máj. 4. 14:02
lányok normális ha a minden nap fáj a derekam holegy oldalt hol gerincnoszlopnál. 15+1 naposak vagyunk.Bár nekema terhesség elején is fájt, tegnap a hasam alja nyílalt már elmúlt vagy alig észrevehető. nekem még 14 nap van a következő uh-ig.
872. Mogyi78 (válaszként erre: 871. - F799cac10e)
2015. máj. 4. 13:17
De jó neked, hogy már így látjátok! Én már alig várom , hogy érezzem ahogy mozgolódik. Most vagyok a 17. hét elején, de még csak egyszer kétszer éreztem olyat mintha buborékok pukkadnának ki bennem. Remélem nemsoká már tényleg érezni fogom! :)
2015. máj. 4. 09:47

22+2 hetesen. Anyum és anyósom itt volt hétvégén , bár anyum már pénteken hazament mert mentek gyógyfürdőre, anyósom tegnap ment haza , nagyon örültek a képnek amit anyák napjára kaptak mondták nagyon aranyos a baba az ultrahangos képen

:)

. Anyum megsimogatta a pocimat és érezte ott jobb oldalt ahol szokott lenni. Pénteken este lefeküdtem picit páromék még játszottak anyóssal a gépnél , és páromnak mutattam hogy kidugta magát sokkal jobban mint most reggel , és mutatta anyósomnak is hogy ott van az unokája :)

Nagyon sokat kidugja magát egyre többet még napközben is látható már:) Héten megyek a védőnőhöz újra 7-én. Még két hét és vércukorterhelés.Tettem fel képek

870. szimba (válaszként erre: 868. - Tunde85)
2015. máj. 3. 20:15
Anyukám sem volt sosem rosszul, és két lányt szült. :-) Mondjuk én sem, és úgy tűnik, fiú lesz. :D
869. szimba (válaszként erre: 867. - Angels85)
2015. máj. 3. 20:14
Én 19 hetes vagyok, és igazából még most sem veszem észre, hogy babát várok. :-)
868. Tunde85
2015. máj. 3. 19:56

Sziasztok!

Én 24-én voltam a 18-20 hetes ultrahangon. 19 hét + 3 naposak voltunk, a párom elkísért, ő nézte a monitoron amiket a doki vizsgált. Nehezen mutatta magát, mert többször megmozgatta a hasamat, meg oldalra is kellett feküdnöm. A vizsgálat szerint minden rendben van, mindene megvan és megfelelő méretű, valamint még mindig lányt mondott (pedig nekem sem voltak rosszulléteim :) ). Rajtam már látszik, hogy várandós vagyok, van egy kis pocakom. Szerda óta rendszeresen mozgolódik, főleg evés-ivás után. A páromnak is sikerült elcsípnie a mozgolódását, és örült hogy érezhette.

2015. máj. 3. 18:04

nekem is azt írta :)

Én ma vagyok 15 hetes már van egy kis pocakom. Én már pár napja derékfájással küszködöm általában egy oldali, azt se tudom hogy üljek vagy feküdjek ilyenkor mert semmi nem jó. Ma reggel a vízet is kihánytam úgy látszik két hetente egyszer azért még csak hányunk. Erre mondja párom, nem baj így biztos lehetsz benne hogy minden rendben van oda bent.Már várom hogy érezzem mikor mozog nem első terhességem mivel volt egy missed ab-om tavaly, tudom hogy az elsőt későn érzi meg az ember. Valaki érez már valamit oda bent. Mert hanincs rosszullétem meg nem nézek le a pocakomra nem is veszemészre hogy terhes vagyok,csak akkor ha valamim fáj :)

866. Szandra_86 (válaszként erre: 865. - Mogyi78)
2015. ápr. 27. 15:49

Hát eszerint a kalkulátor szerint én még nem is értem el a minimumot sem :) Egy másik szerint számoltam,aszerint pont jó vagyok én is.

Akivel csak találkozok,állandóan rögtön a hasamat nézi,hogy "hadd nézzem meg mekkora". De 15 hetes vagyok és még szinte semmi nem látszik.

Sajnos ugyanez van cici fronton is :(

Tényleg mindenki más,ahány terhesség annyi féle.

865. Mogyi78
2015. ápr. 27. 13:00

Én pont ma néztem meg egy terhességi súlykalkulátorba, hogy mennyit lehet elvileg híznom, így a 16. hétre, és pont jól nyomom :) Pedig azt hittem többet szedtem fel, mint kellett volna, mert én már csak kismama gatyában tudok létezni, és elég nagy a hasam is a koromhoz képest.

[link]

Tök fura, hogy van akinek még semmi hasa és 18 hetes, van akinek meg már korábban meglátszik, sőt!Aztán a végén mindenki nagy hassal indul neki a szülésnek :)

864. Szandra_86 (válaszként erre: 859. - F799cac10e)
2015. ápr. 25. 08:34
Hát durva,hogy a terhesség miket hoz ki az emberből :) Én világ életemben kisétkű voltam,anyósom mindig azt mondta rám,hogy kismadárka vagyok,mert csak a morzsákat csipegetem. Most,kb.1,5-2 hete állandóan ennék. Nekem elég spéci kajálást kell tartanom és 160 gr. Ch-ra vagyok eredetileg állítva,de valahogy nem megy. Viszont nem akarok elhízni! Ma reggeli mérésem szerint kb. 1 kiló már rám is jött. Szörnyű! :-D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook