Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 őszén születendő babák fórum

2015 őszén születendő babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. júl. 20. 07:23
Ma reggel 33+2 hetesen 10,5 kg plusszal 125 cm a pocakom most mértem meg, már rég mértem meg magam. Nem vizesedem ,mostanság már kevesebb a gyomorégésem. Holnap reggel megyek a védőnőhöz megkérdezem a gyerekorvost ,hogy kihez tartozunk és ha úgy rendelne akkor bemutatkoznék neki.
1012. szimba (válaszként erre: 1011. - Castanea)
2015. júl. 20. 05:01
Én hetekkel ezelőtt jelentkeztem a tanfolyamra, de nem kaptam e-mailben visszajelzést. :-(
1011. Castanea
2015. júl. 19. 23:09

Sziasztok!

Tegnap voltunk a Magzati Diagnosztikai Központban ultrahangon. Dr Skriba Eszter nézte meg a babát. Le a kalappal Sziasztok!

Tegnap voltunk a Magzati Diagnosztikai Központban ultrahangon. Dr Skriba Eszter nézte meg a babát. Le a kalappal az alapossága előtt, a technika és a szakmaisàg simàn megért ennyi pénzt.

Eredetileg sima babamozit szerettünk volna, de nem bántuk meg a nagy ultrahangot sem. Làttuk itt is Lilit (hihetelen cuki volt), bàr a köldökzsinór pont a pofijàt àrnyékolta és a kezével is integetett, így fölösleges is lett volna 20percen keresztül nézegetni.

Ma pedig a Bethesdaban részt vettünk szülői elsősegély tanfolyamon. Ezt is csak ajánlani tudom.

Remélem jól bírjátok a meleget...

2015. júl. 16. 08:31

Tegnap este fele a baba biztos nyújtózott mert után beleakadt valamimbe és rossz volt levegőt venni, és naponta a lábát érzem bal oldalon ahogy végig suhan olyan furi érzés ez mintha zongorázna olyankor ,de aranyos imádom a kislányomat :)

32+5 nemsoká talizunk ,ma bejelentkeztem ctg-re 37.dik héten kell mennem augusztus 17-én 10 órára, az Üllőire ,nagyon kedves hangja volt akivel beszéltem telefonon, mondta sok folyadék, csoki cola legyen nálam már útközben is egyek igyak és ott is majd

2015. júl. 14. 12:38
Megjöttem a pajzsmirigyről már nem emelik fel tökéletes az eredményem tsh 1,240, ft4 0,71 ,majd szülés után kell vissza vennem 125 mg a gyógyszert és az össze vitamint amit eddig szedtem azt szoptatás alatt is kell szedni kivéve a magnéziumot, tehát marad az elevit, a vas, a kalcium, a d3 vitamin és jön hozzá a jód majd szülés után, szülés után 6 héttel kell majd mennem egy vérvizsgálatra és ha majd jobban leszek akkor újabb kontroll majd.
1008. angels85
2015. júl. 13. 21:54
Mi fenruár óta nem voltunk együtt, párom nemis piszkál ezzel. Még az elején a dokibácsim mondta ha tudjuk türtöztessük magunkat mert barnáztam, meg tavaly elvesztettünk egy babát. Így most nagyon vigyázunk rá.
1007. JapportEnci (válaszként erre: 1006. - Kriszti 86)
2015. júl. 12. 13:08

Szia!


Hát mi elég ritkán olyan kéthetente egyszer mert párom már nem tud elvonatkoztatni attól, hogy egy kisfiú növekszik a pocakomba. Én ezt elfogadtam... :)

2015. júl. 12. 07:22
Sziasztok lányok, kicsit intim a kérdés... bocsi, de ti hányszor bujtok össze apukaval hetente? Mi kb 2x,de a férjem nagyon kevesli. 27hkm
2015. júl. 11. 17:12
ha lehet akkor már a kórházban és az én fülbevalómat fogja megkapni amit én kaptam amikor megszülettem és az arany kisvirágos
2015. júl. 11. 16:31
Kislányos anyukák, Ti mikor lövetitek ki a kislányotok fülét? Még a korházba vagy majd később? Milyen fülbevalót lehet nekik berakatni (arany, ezüst)?
1003. szimba (válaszként erre: 1002. - F799cac10e)
2015. júl. 11. 12:39
Lehet, hogy a 39. héten már császároznak, nem nagyon szokták megvárni a 40.-et. Legalábbis nálam eleve meg van beszélve, hogy a 39.-en lesz.
2015. júl. 11. 10:13

32.dik hét ma megkezdve még 7-8 hét van hátra kb a dokim a múltkor azt mondta lehet a 39.dik héten már befektet na majd kiderül augusztus 6-án amikor megyünk a 36 hetes ultrahangra. Ekkorák vagyunk most jó nagy pocakkal. Ma megkérdezték a piacon mennyi időm van még hátra, először nem értettem hogy mire gondol :)

ja mondom még kb 55 nap de lehet kevesebb :)

Már megjártam a piacot bevásároltam, kicsit nehéz volt de már itthon vagyok. Holnap lesz leveshúsból húsleves, és rántott csirkecomb és cukkini krumplipürcsivel és ubcsisalival.Párom még dolgozik most ment át a másik helyre tegnap óta dolgozik holnap reggel jön majd csak haza, szegény:(

Ha már piacon voltam vettem a kislányunknak pár cuccot még olyan kis cukik. Tettem fel képeket az

1001. maryann. (válaszként erre: 999. - Kriszti 86)
2015. júl. 11. 10:03
Akkor lehet, hogy nekem sem a vérnyomásingadozás befolyásolja... Eddig a terhességem alatt 2 x volt fülzúgásom. 1-2 nap alatt el szokott múlani. Remélem, már nem jön elő a baba megszületéséig! :)
2015. júl. 10. 09:25
31.dik hét utolsó napja, megjártam már reggel a pajzsmirigy vérvételt ,kedden kontroll remélem már nem emelik fel a gyógyszert amit kell szednem. Hazafele bementem még a DM-be megvettem még a hiányzó dolgokat már betettem a kórházi cuccokhoz a pelenkát két csomag popsitörlőt és az alátétet amit vinni kell majd. Vettem még egy cumitartót és egy cumicsíptetőt valamint egy újszülött cumit ezt ajánlotta a múltkor a védőnő :)megkérdezték a vérvételen hogy hogy bírtam a meleget ekkora pocakkal :) mondtam jól mert sehol nem voltam ki se tettem a lábamat csak a kutyával mentünk le akkor is hátra az udvarba ott kicsit árnyékosabb rész
999. Kriszti 86 (válaszként erre: 998. - Maryann.)
2015. júl. 9. 13:38
szia, nekem extra alacsony a vérnyomásom, általában 80/50 körül mozog, jobb napokon 90/60, de még soha nem volt fülzúgásom. 26+4
998. maryann. (válaszként erre: 996. - Angels85)
2015. júl. 7. 17:56
Engem tegnap óta fülzúgás gyötör.. Nagyon kellemetlen.. Minden hang felerősödik. A nőgyógyász azt mondta, ez lehet attól is, ha alacsonyabb a vérnyomásom. Fáj a tarkóm is, ingadozik a vérnyomásom.. (106-130 / 60-80 pulzus: 90-116 között mozog) 29+4 naposak vagyunk. Tapasztalt valaki már ilyet terhessége alatt?!
997. maryann. (válaszként erre: 996. - Angels85)
2015. júl. 7. 17:50
Nekem erre a háziorvosom azt javasolta, hogy igyak több folyadékot, vagy egyek dinnyét, mert abba is sok a "víz" és pócoljam fel a lábamat naponta többször.. Nálam valamennyire bevált, hátha neked is segít!
2015. júl. 7. 15:11
sziasztok! Tudtok valami jó ötletett vízesedésre.Most vagyok 24+2 és látom a bokámnál duzzadt a lábam. Lehet a meleg hatása ismert már 1 hete 30 fölött a hömérkséklet.
995. szimba
2015. júl. 7. 09:31
A férjem egy kék szemű kislányról álmodott a terhességem elején (biztos ő lesz a második :D), aztán kiderült, hogy fiunk lesz. :-)
2015. júl. 7. 08:48
én is álmodtam már vele ,de akkor még nem voltam terhes olyan szeptember körül és kb 1 hónapja álmodtam vele
2015. júl. 7. 08:26
Olyan szép és különleges dolog ez,amikor megálmodja az ember a babát :-D Én sajnos még nem álmodtam róla. Pedig návválasztást illetően könnyebb dolgom lett volna. Végül nálunk is az apukája nevét kapja.
992. Borso23 (válaszként erre: 991. - Angels85)
2015. júl. 6. 17:15
Én megálmodtam picinek is, meg kb. másfél évesnek is :) Egy-egy álomban fordult elő és már régebben, de nagyon élénken él a szemem előtt, hogy milyen :) Még maradjon a helyén pár hétig, de már nagyon várom amúgy, hogy magamhoz ölelhessem és megcsodáljam :)
991. angels85 (válaszként erre: 990. - Borso23)
2015. júl. 6. 15:01
én is várom már hogy láthassam,én is álmodtam azóta rólabár akkor már szaladgált nagyobb volt :)
990. Borso23 (válaszként erre: 988. - Angels85)
2015. júl. 6. 12:29
Szerintem nem butasag :) ha megalmodtam volna,hogy szolitom a kisasszonyt,en is azt a nevet adnam neki :) de "csak" azt almodtam meg,milyen lesz...kivancsi vagyok bejon-e,itt lebeg a szemem elott :)
989. Borso23 (válaszként erre: 987. - Szimba)
2015. júl. 6. 12:27
Nalunk anyosom akart fiu unokat,dehat igy jart :D meg mielott terhes lettem volna Borival,nagyon sokszor mondta hogyha jon az unoka ugye fiu lesz? Igy jart,harmadik lany unokaja lesz most...de azota amugy nem mondta,bar probalta volna meg,porul jar,ferjem kiakadt volna rendesen:)) A buszon vagy az utcan ha megallitanak hogy mikor jon es fiu vagy lany,na ott sok idosebb kiborult hogy milyen kar hogy lany...viccesek :)
2015. júl. 6. 10:17

Hála nálunk a névvelmindenki egyett ért.Anyum lány unokát szerettt volna,de örül a kisfiúnak is. Mondtamneki hát ha a következő kis lány lesz..

Nálunk Attila lesz mint az apukája,csak volt egy kérésem a páromhoz hogy a második neve legyen Dávid. Mert álmomban egy Dávid nevű kisfiú mondta hogy csináljak reggel tesztett ( még februárban) és ezért szeretném ezt adni neki. Lehet butaságnak hangzik :)

987. szimba (válaszként erre: 984. - Borso23)
2015. júl. 6. 09:00
Az én anyukám nemhogy a nevével, de még azzal sem igen békélt meg, hogy fiú lesz :-))))
986. Borso23 (válaszként erre: 985. - 89da411cc8)
2015. júl. 6. 07:17
Mindenkinek mas a szep nev,nektek ez tetszik,neki valami masik,eleg nagy bunkosag tole,hogy ilyeneket mond,ezzel legfeljebb a parod tudna mit kezdeni, "lerendezni" az anyjat,hogy allitsa le magat...neked meg kitartast,terhes hormonokkal kepzelem milyen lehet ezt elviselni :( en amugy valoszinuleg elkerulnem anyost ha ezzel jonne mindig...nem jo hogy ezzel stresszeled magad :(
985. 89da411cc8 (válaszként erre: 984. - Borso23)
2015. júl. 5. 23:52

Szia! A becenevekre hajlunk persze, senki nem hìvja a teljes nevèn, Nati, Natkó, de mèg Natus is előfordul, ki hogy hìvja.

De annyira rosszul esik amikor ilyeneket mondd, hogy ettől csúnyább nèv nincsen...

984. Borso23 (válaszként erre: 982. - 89da411cc8)
2015. júl. 5. 21:36
Szia,gratulálok!:) Szerintem se foglalkozz vele. Nekünk is kislányunk lesz,nálunk anyukám nem békélt a nevével, Borbála lesz. Úgy oldottuk meg,hogy a Bori tetszik neki viszont (nyilván mi is így hívjuk amúgy) így a megjegyzésem,miszerint neki sose kell Borbálának hìvnia,találó volt,azóta nyugi van és vidáman Borizza a pocakomat :) esetleg a Natira,mint becenévre nem hajlotok? Az lehet bejönne neki? Valami kompromisszum becenév talán? Amúgy nem számít mit gondol,annó ő is választott nevet,most ez nem az ő dolga... :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook