Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 októberre váró kismamik fórum

2015 októberre váró kismamik (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. márc. 19. 21:48
Szia! Nekem is van hogy fáj de csak egyszer egyszer de lekopogom :) egyébként hogy vagy? Vannak rosszul léteid? Hány hetes vagy? :)
2015. márc. 19. 14:21

Sziasztok! A derekatok szokott fájni?

Nekem kb. az 5. héten nagyon, aztán csillapodott, de ma megint eléggé fáj. Se ülni, se menni, se álli nem jó... talán feküdni lenne jó... de munkahelyen az nem kivitelezhető :)

5. Vica95 (válaszként erre: 4. - B36166b928)
2015. márc. 16. 12:37

Szia!

Nekem a 4. hét végén 5. hét elején már volt hányingerem és szédülésem is sajnos és azóta sem múlt el... Nekem az vált be hogy mikor felébredek iszok valami cukros üdítőt és még kb. fél órát fekszem és csak utána kelek fel :) Engem még nem küldött az orvos semmilyen vizsgálatra majd 25-én megyek vissza hozzá hogy megnézze minden rendben van-e a babócával...

2015. márc. 16. 11:28

Sziasztok! Én 8+3 napos vagyok. Nekem a 6. héten kezdődött a hányinger, de eddig 1 nap volt csak, szerencsére, amikor hánynom is kellett... Amúgy reggel és késő délután is szokott lenni hányingerem, néha napközben is, ilyenkor ennem kell 1 falatot, pl. keksz vagy gyümölcs és azzal jól vagyok néhány napig.

Orvosnál múlthéten voltam, a héten megyek vérvizsgálatra és ápr. 1-jén megyek legközelebb a nődokihoz. Veletek mi a helyzet?

2015. márc. 12. 15:50
Tudom láttam azt is csak gondoltam van aki azt nem találja meg de ezt lehet hogy igen azért csináltam egy hasonlót :) Én is pont ma vagyok 6+5 :) és úgy gondoltam hogy hasonló korú kismamikkal mert sokhelyen csak olyanokat látok írni akik már 30+ hetesek és az még odébb van :)
2015. márc. 12. 15:44
Ha gondolod van egy olyan csoport, hogy 2015 őszén születendő babák, sokan vannak, akik pont ennyi idősek, pl. én is 6+5 napos vagyok. Vannak 12 hetes kismamik is, de így szerintem több tapasztalatot lehet gyűjteni.
2015. márc. 12. 15:23

Sziasztok!


Hasonló idős kismamik véleményét várom, hogy a 6-7. héttől milyen tapasztalataitok vannak és ki milyen vizsgálatokra mikor megy. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook