Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 július fórum

2014 július (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
216. hajini
2013. nov. 5. 17:07
:)
215. MilKit
2013. nov. 5. 17:00

Egyre többen leszünk szerencsére, úgyhogy íme a klub: [link]

Gyertek! :)

214. MilKit (válaszként erre: 209. - Zadorie)
2013. nov. 5. 16:57

Nekem a második kislányom sikerült szoptatás mellett, rögtön az első próbálkozásra! Nekem egyetlen ciklusom volt előtte. :) Most viszont csak abban a hónapban sikerült teherbe esnem, mikor teljesen abbahagytuk a szopit, hiába volt meg már jó pár hónapja a menzim. Érdekes! :) És igen, szerintem azzal a ciklushosszal számolj, ami előzőleg volt. Én is így számoltam most ki, nekem 31 napra állt be szoptatás mellett, de hogy az elválasztás után mennyire állt volna be, azt nem tudom, mert ez volt az első hónapunk szopi nélkül! :)

Nekem sem voltak még a negyedik héten tüneteim, nemrég kezdődtek. Én 5+6 vagyok ma! :)

213. hajini
2013. nov. 5. 16:46
Nekem gigameretuek lettèl a cickoim :)))
212. hajini
2013. nov. 5. 16:45
Ugye azt tudod Indiandi, ha a7. het előtt nincs szivhang 99%ban, mire dokihoz mèsz leszel annyi?mert ha nincs, akkor tuti visszarendel, addig nem tudsz vedonohoz sem menni, aki adja a kiskönyvet,amivel lehet menni terhesgondozasra :)
2013. nov. 5. 16:17
Zárt klubba én is mennék, csak kérlek, írjátok meg, mit kell tennem, mert az ilyesmihez elég analfabéta vagyok...
210. Rozimami (válaszként erre: 206. - Indiandi26)
2013. nov. 5. 16:16
Szia Indiandi! Nagyon sok a hasonlóság köztünk! :) Én is 3-án csináltam a tesztet, valószínűleg a mi babánk is 16-án fogant és én is letettem a cigit! :) Azért ez nem olyan könnyű, gondolom, Neked sem! A férjemnek van nikotinmentes e-cigije, ha nagyon nehezen bírom, abba szívok bele egyet-egyet. Szerintem egyébként napról napra könnyebb lesz cigi nélkül, nekem az első babánál is így volt, csak azt sajnálom, hogy szoptatás után visszaszoktam, de most nem fogok! :)
209. zadorie
2013. nov. 5. 15:46

Azt elfelejtettem, hogy a kalkulátor szerint 4+6 hetes terhes vagyok.

Még szoptatom a lányomat. A születése óta csak 2 ciklusom volt. Az előző 32 napos volt. Nem tudom, hogy akkor ezzel kell-e számolni. Ha igen, akkor a szülés várható ideje július 13. :)

Nekem nincs még semmilyen tünetem.

208. MilKit
2013. nov. 5. 15:41
Gratulálok mindkettőtöknek! :)
2013. nov. 5. 15:35
Ja, a lényeget elfelejtettem írni, hogy több, mint valószínüleg tartom, h 16.án fogant a baba és én 26.án csináltam egy negatív terhességi tesztet.8 napra rá, pedig erős pozitív lett mind a két teszt.
2013. nov. 5. 15:33
Sziasztok.Én Nov.3-án csináltam reggel két erős pozitív tesztet:)Uh.nagy a boldogság.Én 26 vagyok a párom 1 évvel idősebb nálam, hát mi nem nagyon terveztük.Úgy gondoltuk, hogy jön amikor jön.Aztán végülis kb.3 hónap alatt ezek szerint összejött.Én majd csak jövőhét Kedden vagy Csütörtökön megyek dokihoz, hogy legyen szívhang.Tüneteim:nyilalgat néha a méhemnél és eléggé aluszékony vagyok.Többet nem eszem, pedig mióta megtudtam, h terhes vagyok nem dohányzom.Mondjuk az még csak 3 nap:)Zárt körűben én is benne lennék:)
205. zadorie
2013. nov. 5. 15:28

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok.

Ma reggel csináltam egy pozitív tesztet a ciklusom 34. napján. Elég halvány még, de két nap múlva megismétlem. De az is lehet, hogy holnap. :) Ahogy ismerem magam, nem bírom ki.

Már van egy 16 hónapos kislányom. Ha minden jól megy pont két éves lesz, amikor megérkezik a kistesó. :)

Dokihoz csak 7-8 hetesen szeretnék elmenni, hogy már legyen szívhangja.

204. MilKit
2013. nov. 5. 14:07
A klubba pedig én is jövök! :) Csinálja valaki vagy csináljam? :)
203. MilKit (válaszként erre: 202. - MilKit)
2013. nov. 5. 14:06
Ja, és a tüneteink ugyanazok! :)
202. MilKit (válaszként erre: 194. - Holsorsi)
2013. nov. 5. 14:05

Na akkor ugyanúgy jártál egykor a kislányoddal, mint én! Nekem is ugyanezeket mondta a doki és olyan rossz volt. Ezért várok még én is a dokival.

Sajnálom a nyakadat, vigyázz magadra, csak semmi hirtelen mozdulat! :)

201. MilKit
2013. nov. 5. 14:02
Hajini gratulálok! :) Ezúttal biztosan minden rendben lesz, csak pozitívan! :) Nem is magától a műtéttől félek a császárnál (na jó, kicsit talán attól is :) inkább az utáni való óráktól, na meg hogy nem kelhetek fel, segítséget kell kérnem hogy tegyék mellém a babát aztán vagy segítenek vagy nem... Szóval ilyen félelmeim vannak. Sima szülés után meg semmi gondom nem volt! :) És mégis csak egy műtét, ha lehet, inkább simán szülök harmadszor is! :) Persze első a baba!
200. hajini
2013. nov. 5. 13:29

Csinàld :)

Aztan linkeld be

2013. nov. 5. 13:22

:) Nekem is a zárt klub volt az első gondolatom, mikor rátaláltam a fórumra, csak nem akartam okoskodni. :P Szóval megcsináljuk akkor? :)

Amúgy a tegnapi tesztem már egy erős pozitív volt. :) Pénteken doki! :))))

198. hajini (válaszként erre: 195. - Holsorsi)
2013. nov. 5. 12:27

köszi :)

igen zártként működik, be kell állítani, h csak a klubbtagok láthassák és írhassanak

197. cooltim
2013. nov. 5. 10:29
Klubba szivesen csatlakozom en is...
196. cooltim (válaszként erre: 191. - MilKit)
2013. nov. 5. 10:27

Most ugy nez ki, hogy a nyakamra gyanakodnak a szedulessel kapcsolatban. Kb. ket hete nagyon megrantottam es becsipodott. Ugy nez ki, ez lesz a gond, de majd a neurologos mgmondja.

Tuneteim: szedelges, aluszekonysag, semmi kajat nem kivanok. Egyik pillanatban megkivanom a lencsefozeleket, ket perc mulva semmi, ra sem birok nezni. Faj a cicim, szurkal neha jobb vagy bal oldalon a hasam alja.

2013. nov. 5. 10:22

Zsuzzsanna, Rozimami, hajini, gratula a tesztekhez!

Én támogatom a klub ötletet, nem tudom itt hogy működik, máshol fórumoztam korábban, de gondolom itt is azt jelenti,hogy az zárt, mindenképp jobb lenne úgy beszélgetni.

194. holsorsi (válaszként erre: 191. - MilKit)
2013. nov. 5. 10:14
Hasonlóan gondolkodok mint Te. A kislányommal rögtön mentem ahogy kiderült, és kicsit elkenődve jöttem el a dokitól, mert ugye még se szívhang nem volt, plusz annyira kihangsúlyozta, hogy látni akar egy hét múlva, majd meglátjuk mennyit nő stb, kevesebbnek is mondta mint a kalkulátor, és hát első babásként ez nem volt valami megnyugtató:) most szeretném ezt elkerülni. persze nagyon nehéz, szeretném azért tudni hogy minden rendben van, de várok még kicsit ha tudok:)
193. hajini
2013. nov. 5. 09:39

sziasztok! én is csatlakoznék :)

utolsó mensi szerint 4+5nél tartok ma, de nálam a fogantatás időpontját fenetudja :))) ugyanis a ciklus 8. napján hsg-n voltam, lombikra készültünk :) de elmaradt :))) csütörtökön teszteltem egy halvány pozit, szombaton egy erőset, ugyhogy most bizakodó vok :)

van egy kisfiam, ő 4 éves lesz, és tavaly elvesztettem a másodikat a 20. héten. remélem most tökéletes, csodaszep várandósságom lesz :)


a császártól nem kell félni, Milán azzal született, mert beszorult, tavaly spontán kellett megszülnöm, az szarabb volt..úgyhogy én tuti befizetek egy elfekszem és műtsenekre :D


Nem akartok klubbot csinálni?

192. MilKit
2013. nov. 5. 07:23

Szia Rozimami, gratulálok! :)

Ne bánkódjatok a császár miatt, egészséges a baba és ez a lényeg! Én megmondom őszintén, nagyon félek a császártól, eddig sikerült elkerülnöm, mindkét lányunk sima szüléssel jött a világra, bár az első lányunknál több mint 30 órát vajúdtam és már felmerült a császár, de hála Istennek a baba is megijedt és inkább gyorsan kibújt! :)

Nálam a kiírás ideje július 5. de én pont fordítva vagyok, nekem még hozzá kell adni kb. 5 napot, mert eddig egyik lányunk sem született időre, mindkettőjüket túlhordtam és beindították. Most abban fogok bízni, hogy ez a baba megindul majd magától a kiírt időpont körül, hadd éljek át egy ilyet is! :)

191. MilKit (válaszként erre: 186. - Cooltim)
2013. nov. 5. 07:15

Ja értem! :)

Harmadik babánk lesz! :D Van már két kislányunk (5 és 2 és fél évesek) Azért is várnék még három hetet a dokiig, mert a második terhességemnél nagyon korán mentünk, pedig a kalkulátorok szerint akkor is voltam már 5 hetes x napos, a doki meg alig találta meg a kispöttyöt és azt mondta, még csak négy hetes körül van. Aztán persze pár hét múlva már megvolt mindene! :) Akkor nagyon idegeskedtünk, hogy miért csak annyit látott belőle...stb. Ezért nem nagyon hiszek a kalkulátoroknak. Szóval megfogadtam, hogy legközelebb a 8. hét környékén megyek. Legszívesebben persze már holnap elmennék! :) Nehéz ilyenkor várakozni!

Tüneteim hát én is szédülgetek, néha enyhe hányinger főleg este, nem kívánok semmit, gyakran kell pisilni és sokszor elbóbiskolok délután. :)

Neked? Ne aggódj, biztos minden rendben lesz a neurológián, a doki csak elővigyázatos!

190. Rozimami (válaszként erre: 189. - Cooltim)
2013. nov. 4. 22:01
Én is természetesre készültem végig, aztán a 38. hét végén a CTG nagyon rossz lett. Úgy volt, hogy másnap reggel megindítják, de marad a természetes szülés. A dokim aggódott, csinált még egy CTG-t délután, az is rossz lett és azonnal császározott. Nem tudni azóta sem, miért nem volt jó a CTG, mert tökéletesen egészségesen született a Kismuki. Akkor én is bántam, most már viszont úgy vagyok vele, így kellett lennie valamiért és végülis jó volt így. :)
189. cooltim (válaszként erre: 188. - Rozimami)
2013. nov. 4. 21:56
Sajna nem. Termeszetesen indult, de nem tagultam. Csaszar lett. Akkor bantott, most mar mindegy... Lehet, nekem is tervezett csaszar lesz, pajzsmirigy es szem problemam is van. Majd kiderul... :-)
188. Rozimami (válaszként erre: 187. - Cooltim)
2013. nov. 4. 21:49

Valószínűleg csak a jövő héten jutok el dokihoz, de holnap azért felhívom, hogy szerinte mikor menjek. Július 11. egyébként Nóra névnap, a legjobb barátnőm névnapja. Szerintem egyébként valószínűleg korábbi baba lesz, mivel császárral szültem elsőre és most is arra számítok, a tervezett császárt pedig előbbre időzítik, ha jól tudom (38-39. hét).

Te természetesen szülted a kislányod?

187. cooltim (válaszként erre: 185. - Rozimami)
2013. nov. 4. 20:50

Udv koztunk! Mikor mesz dokihoz?

Juli 11??? Akkor szuletett a lanykam! :-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook