Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 július fórum

2014 július (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
36. Katka.. (válaszként erre: 32. - Ankhesen)
2013. okt. 30. 20:27
Igen, nálunk is első baba. Lehet akkor majd X-epilt fogok venni. Amúgy én is így gondolkodom, holnap már csütörtök, aztán hétvége és már itt is a hétfő. Neked meg a kedd. :)
35. ankhesen (válaszként erre: 34. - Baboka0)
2013. okt. 30. 20:20
Szia! Nagyon furcsa ez, mi lehet vajon? De tényleg hallani,hogy valaki kora terhességben barnázik,akár vérzik kicsit! Mindenképp menj el dokihoz ha abbamarad ez a pecsételés, hátha lát valamit és ad bármilyen terhesség segítő gyógyszert. Remélem hamar kiderül,hogy mi történik veled, szerintem próbálj meg tesztelni amint nincs vérzés,hátha mutat valamit. Én nagyon drukkolok! Kitartást ezekhez a napokhoz biztos nem egyszerű..
34. baboka0 (válaszként erre: 25. - Kisperec)
2013. okt. 30. 20:09
Hát nem egészen,mert alig van valami. A szúrkálás megmaradt és fáj a derekam is. Kíváncsi leszek mi lesz,de lehet holnap már nem lesz semmi vérzés.Csak nem tudom utána mikor teszteljek? Amúgy megvagyok,csak kicsit elszomorodva. Remélem akik babásak velük minden rendben van.Akik majd orvoshoz mentek drukkolok nektek.
33. ankhesen (válaszként erre: 26. - Kisperec)
2013. okt. 30. 20:08
Hú akkor jó izgis lesz a hétvége nálatok:) Messze laknak? Neked is nagyon drukkolok és ott legyen a baba ++++
32. ankhesen (válaszként erre: 31. - Katka..)
2013. okt. 30. 20:05

Köszönöm én is:) Naagyon lassan telnek a napok nálam is! Bár, holnap már csütörtök az meg majdnem péntek, majdnem hétvége :) Én kedden megyek dokihoz.

X-epil tesztet is kipróbálhatnád, nekem nagyon hamar kimutatta pedig tudom,hogy 25ös. Nagyon drukkolok!Első baba lesz nálatok is? Akkor tök jó hamar kijött a második csík, biztos van ott valaki:) a predictort nem ismerem,lehet valamivel gyengébb teszt. megy a drukk +++ :)

31. Katka.. (válaszként erre: 29. - Ankhesen)
2013. okt. 30. 19:52
Szia!Köszönöm :) Én is drukkolok neked és biztosan minden rendben van és lesz egy gyönyörű babátok. :)Majd te is írj!Mind 3 teszt különböző volt 1. pregimax, 2. predictor, 3. gabriel. Hát eléggé halvány, és 5-10 perc között jelent meg. Majd írok mi lett végülis. Csak annyira nehéz kivárni a jövőhetet. Gondolom neked sem bírnak telni a napok.
30. Katka.. (válaszként erre: 27. - Kisperec)
2013. okt. 30. 19:31
Igen, én is a dokiban bízom. Azért majd szombaton csinálok még egyet. Remélem Neked is pozitív lesz. Drukkolok! :)
29. ankhesen (válaszként erre: 24. - Katka..)
2013. okt. 30. 19:23
Szia! Akkor egy hete kellett volna megjönnie, és szerintem ez tuti baba, főleg,hogy volt 2 halvány pozid,plusz a tünetek! Milyen tesztet használtál? És mennyire halvány/mennyi időn belül jött ki? Drukkolok, majd írj, hogy mi a helyzet!
28. ankhesen (válaszként erre: 23. - Baboka0)
2013. okt. 30. 19:19
Írj majd,hogy mi a helyzet, hogy vagy.Remélem minden rendben lesz! Köszi, én jól vagyok, néha émelygek főleg buszon/utcán, meg most kicsit fájdogál a hasam olyan nagyon gyenge megjön érzés. Remélem ez még nem gáz, Nagyon várom a jövő hetet,hogy pontosat tudjak a dokitól.. Remélem Te is jól vagy!
27. Kisperec (válaszként erre: 24. - Katka..)
2013. okt. 30. 18:48
Végül is minden pozitív teszt pozitív!:)Szerintem csinálj még két nap múlva,hátha erősödik! De úgyis a doki mond majd biztosat!
26. Kisperec (válaszként erre: 22. - Ankhesen)
2013. okt. 30. 18:28
Szombaton még anyóséknál leszünk,majd csak vasárnap kora délután jövünk haza.De azért viszek magammal tesztet!:)
25. Kisperec (válaszként erre: 20. - Baboka0)
2013. okt. 30. 18:26
Nagyon sajnálom!Rendesen megjött?
2013. okt. 30. 17:30
Sziasztok!A véleményetekre vagyok kíváncsi. 22-én kellett volna megjönnie. Hétfőn csináltam egy tesztet, amin a 2. csík nagyon halvány. Aztán kedd reggel megint egyet, az negatív lett. Nem bírtam ki aztán ma reggel megint egyet, ami megint csak halvány lett. A tüneteim feszülő mellek, haspuffadás és néha émelygés. Hétfőre kaptam időpontot a dokihoz. Szerintetek? Köszönöm!
23. baboka0 (válaszként erre: 21. - Ankhesen)
2013. okt. 30. 08:53

Szia! Mindenképpen megcsinálom lesz ami lesz. A dokihoz is mindenképpen elmegyek, azért jó ha megnéz. Ő meg pedig úgyis akkor jön amikor jönnie kell... :)

És veled mi a helyzet?

22. ankhesen (válaszként erre: 19. - Kisperec)
2013. okt. 30. 08:27
Szia! Akkor én szerintem szombaton csinálnám, akkorra nem várod és elmúlik az anyósveszély is! :) Megértelek mi se mondtuk el senkinek még, majd pár hét múlva,ha minden rendben lesz. Kitartást neked is a hétvégéig és drukkolok,hogy ott legyen! És hogy érzed magad?
21. ankhesen (válaszként erre: 20. - Baboka0)
2013. okt. 30. 08:20

Szia!

Nagyon sajnálom..:( Hogyha nagyon kevés és más jellegű,mint szokott, hát nem tudom. Olvastam már sokszor,hogy valaki így járt de ott volt a baba. Akkor fogsz még egyet tesztelni,hogy biztos legyél? Drukkolok és kitartást,ez most nagyon nehéz lehet, de biztos hamar jönni fog az a kicsi!

2013. okt. 30. 06:02

Sziasztok!

Velem a következő a helyzet,elkezdtem vérezni és nem tudom, hogy mégis mit csináljak. A következő tesztet már nem is csináltam meg. Nagyon elvagyok keseredve, mert nem számítottam rá. A másik, hogy alig-alig, de mégis.

Kisperec, én drukkolok neked nagyon, biztos sikerülni fog. :)

19. Kisperec (válaszként erre: 17. - Ankhesen)
2013. okt. 29. 19:34

Holnap majd útba ejtem a gyógyszertárat veszek vagy 5 tesztet.Nem tudom mikor kéne csinálni,pénteken megyünk anyósomékhoz ott azért nem akarom megcsinálni,mert ha ha pozitív akkor úgysem tudnánk magunkban tartani,de igazából jó lenne ha még pár hétig nem tudnák meg.


Hogy vagytok csajok?

18. ankhesen (válaszként erre: 16. - Baboka0)
2013. okt. 28. 20:29

Szia!

Nagyon drukkolok neked holnapra! Biztos kétcsíkos lesz :)Hú micsoda szülinap lesz akkor!:)

Köszönöm,első baba nálunk is, nagyon várjuk már és remélem minden rendben lesz.Ma kértem időpontot jövő hétre. nektek mennyire telnek lassan/gyorsan a napok? nekem olyan lassúnak tűnik... Bárcsak már látnánk,hogy tényleg ott vannak így tényleg olyan hihetetlen még!

17. ankhesen (válaszként erre: 15. - Kisperec)
2013. okt. 28. 20:23
Igazad van amúgy, néha a nincs jel a jel:) hát komolyan nem egyszerű ezt minden hónapban végigcsinálni, a bizonytalanság, na most igen, miért nem, mikor jön már, mit csinálhatnék máshogy stb.. Nagyon drukkolok tiszta szívből,hogy most pozi legyen! milyen tesztet fogsz venni? megvárod a mensi másnapját?
16. baboka0 (válaszként erre: 14. - Kisperec)
2013. okt. 28. 18:34
Nehéz elhinni, mert ilyen még nem volt velem..... Holnap már biztosabb leszek, akkor nyugszok meg ha az orvos is mondja.....Azért köszi
15. Kisperec (válaszként erre: 12. - Ankhesen)
2013. okt. 28. 17:40

Semmi jel nincs arra hogy ez a hónap más mint a többi!:( De tudom hogy nem muszáj jeleknek lenni,akkor is ott lehet az a baba!!!

Még 5 nap,számolok visszafelé!

2013. okt. 28. 17:38

Sziasztok!


Baboka a halvány pozitív is pozitív,nekem eddig még csak full egy csíkos tesztjeim voltak,pedig pár hónapja már rajta vagyunk a témán!

2013. okt. 28. 15:08

Előre is köszi a biztatást. :)

Mindenképp holnap tesztelek, mert apának holnap lesz a szülinapja :) Szerintem, ha holnap is pozitív lesz, akkor kérek időpontot, és majd meglátom a dokinak mikor lesz rám ideje, és ahogy olvasok itt mindenfélét, még nekem is várnom kellene, akkor meg már biztosat tud, remélem. Gratulálok neked is Ankhesen. Neked első baba?

2013. okt. 28. 14:58

sziasztok! Kisperec hogy vagy? Mindjárt november van és tesztelhetsz :) Hogy érzed magad?


Baboka nagyon örülök,hogy írtál :) A halvány pozi az pozi, úgyhogy gratulálok!! :) szerintem tesztelj holnap, remélem az is az lesz. ha esetleg az is halvány lesz ne aggódj! van akinek kimaradás után egy héttel lesz erős, mert későbbi napon fogant. Nekem is hányingerem van meg szurkálódik a hasam néha. Mikor mész orvoshoz ha pozi lesz a következő teszt is?

Én már mennék szívem szerint a héten,de kihúzom jövő hét keddig,hogy lásson valamit.

Mindenkinek nagyon drukkolok!! Soksok babát júliusra!

2013. okt. 28. 14:38

Sziasztok!

Csatlakozhatok???Nekem 27-én kellett volna megjönnie, és mindig nagyon pontos volt.Ezidáig nincs még semmi sem, és egy tesztet már csináltam amin nagyon halvány pozitív volt.Mikor csináljak még egyet.

Első baba lenne, és nagyon szeretnénk.

Van émelygés, és hasonlók, és két hete kizárt, hogy hasra feküdjek...Szerintetek??? :)

10. Kisperec (válaszként erre: 9. - Ankhesen)
2013. okt. 25. 21:55

Sajnos nem érzem hogy bármi is más lenne!

Hacsak azt nem hogy a sok munkától borzasztó fáradt vagyok állandóan!:(

2013. okt. 25. 20:50

Biztos sikerülni fog a július! Nekem az előző terhesség márciusban sikerült előtte 5hónapot próbálkoztunk, a mostani pozi meg (vetélés után) 4.re jött össze.

És érzel valamit ami más,mint az előző ciklusokban?

2013. okt. 25. 20:36

Március vége,április eleje óta próbálkozunk élesben.De már előtte is készültem,szedtem a folsavat és leszoktam a cigiről.

28 napos ciklusaim voltak mindig,de tavaly szeptemberben volt egy műtétem,azóta néha 29 napra jön meg.

Ti mióta próbbálkoztok a babával?

2013. okt. 25. 19:38
Igen,megértelek.. Őszintén szólva még én se merem magam teljesen beleélni a dokiig, de nagyon nehéz nem erre gondolni meg nem beleélni magát az embernek meg nem 'rágörcsölni' mikor annyira szeretné már azt a kisbabát. Az akupunktúrát azért kezdtem el, mert észrevettem, hogy a ciklusom megint elkezdett kitolódni, tehát a ciklus közepi ov helyett már a 20. napnál tartottam és éreztem is, hogy nem stimmel valami hormonálisan.Nekem régen több éve voltak ilyen problémáim. De nagyon sokaknak különböző háttérrel segitett már, és gondoltam elmegyek, tegyen rendbe, de nem gondoltam, hogy ennyire beválik.Én tényleg hiszem, hogy segitett! Mióta próbálkoztok? A ciklusod rendszeres?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook