Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2014. januártól életmódváltás - Csatlakozz te is! fórum

2014. januártól életmódváltás - Csatlakozz te is! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
21. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 20. - Mironi)
2013. dec. 19. 14:45
Mintha magamat olvastam volna. :) Dettó ugyanilyen adottságaim vannak jelenleg. :/ :D
20. mironi
2013. dec. 19. 13:48

sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!

Januártól én is életmód váltást tervezek, sőt fogok is váltani! Fő az akaraterő!! Remélem menni fog, muszály lesz! :)

Nagyon alacsony vagyok és a testsúly borzalmas hozzá 157 cm (jaj le se merem írni)75 kiló :(

Én már nagyon örülnék ha 10-15 kiló sikeredne.

Terv:Úgy szereném alakitani az étkezésem hogy azt egy életen át tudjam folytatni.

Sajnos drága ételekre és kiegészítőre nincs pénzem, meg a családnak is főzni kell időm nincs két fajtát készíteni, így marad az eddigi ételek.

Kisebb adakok, gyerektányér használata szigorúan nincs repeta!

Fehérkenyér elhagyása, édesék csakis max: 2 óráig heti 1-2-szer, 5 után semmit nem eszek csakis vizet iszom.

Mivel iskolás korom óta nem sportoltam (10 éve)

így fokozatosan azt is bevezetem.

Eddig ez a terv nincs kitűzött időpont hogy mikorra szeretném leadni, majd megy minden a maga útján, lassú fogyás tartós fogyás!

Én is jobban örülnék a zárt klubnak!

Hajrá!!!!

2013. dec. 19. 13:19

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Nekem 10-15 kg-tól kéne megszabadulnom. Én update1-ben gondolkodom, bár nem tudom mennyire tudom betartani. Mostanában baj van az akaraterőmmel. Szóval jól jönne egy kis bátorítás.

18. patapucs (válaszként erre: 15. - Cb1f60d1e0)
2013. dec. 19. 12:52

Részemről mindegy.

Amúgy én nem tapasztaltam beszólogatást, pedig jó pár fogyis fórumon beszélgettem már az elmúlt 1 évben.

2013. dec. 19. 12:49
Én is cigizek...még!!!
2013. dec. 19. 12:10

Sziasztok ha lehet még én is csatlakoznék! Tavaly nyárra szépen lefogytam azóta több jött vissza :(

De nagy az elhatározás, és (társaságban) cigizek, így januártól azt is abbahagyom, illetve sport és kalória számolás a cél! :) rajtam is sok a felesleg és egy két év múlva babát szeretnék addig mindenképpen le szeretném adni! Én is a zárt klubnak örülnék :)

15. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 13. - Panni7408)
2013. dec. 19. 12:03

Személy szerint én is jobban örülnék a zárt klubnak.


Többiek mit szóltok hozzá?

14. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 9. - Nina160c)
2013. dec. 19. 12:02
Én ezt nem tartom jó ötletnek... gondolj csak bele, hogy a kóla mit tartalmaz. A zéró annyival különb, hogy cukor helyett édesítőt tartalmaz. És a szénsavas se jó választás. Nem részesíteném előnyben. De Te érzed Neked mi a jó. Ha egyébként rendszeresen iszol kólát, akkor könnyebb úgy lejönni róla, hogy a zérót választod.
2013. dec. 19. 08:48

Ha zárt klubbot csináltok,akkor jönnék én is!

(Sokáig nem Hoxáztam,mert mindig akadnak negatív, beszólogatósok,akik 100x megírják,hogy miért nem jó az amit csinálsz,és a súj amitől megszabadultál az nem is eredmény,hiába is jársz a mennybe tőle!)

Én a kalcium pezsgőtablettára esküszök,megköti a zsírt a szervezetbe,(nem kell mindet ledolgozni!)2 darabot 4x-re elosztva a nap folyamán.Nagyon várom a válaszotokat!Üdv!

2013. dec. 19. 08:21
Sziasztok! Jönnék én is, ha lehet. Bár egy ideje már belefogtam, de azért még nem veszem úgy, ahogy kellene... Kell a megerősítés, a bátorítás!:) Együtt sikerülni fog!
11. patapucs (válaszként erre: 10. - Patapucs)
2013. dec. 19. 07:55
A "nagyi" napi akart lenni. :-)
2013. dec. 19. 07:54

Szia!


Ne csak a fehér kenyeret iktasd ki, hanem a cukrokat, fehér rizst is.

Van helyette barna vagy más gabona.

A cukor pedig helyettesíthető xillittel, eritrittel, stb.

+ nagyi 5x étkezni, hogy felgyorsuljon az anyagcsere.


.Régen én is ittam ilyen célbòl kólát, de az én vesém nem bírja a bugyborékosat. Ha kezdetben beveted segíthet, de amit megeszünk tartósítószereket és egyéb adalékokat gátolják a zsírbontást - hosszabb távon persze (ezt magamon is tapasztaltam amikor régen ittam).

2013. dec. 19. 07:11

Sziasztok!


Szuper, akkor januártól belefogun!

Sajna már én is 1000 szer nekiálltam mindennek ,de ha fogytam is mindig vissza szedtem.Már elég volt a diétákból, mert le lehet fogyni ugyan de a súlyt meg is kell tartani.Én arra gondoltam, hogy az étkezésekre jobban oda kellene figyelni,fehér kenyeret elfelejteni, 6 után nem enni, süteményt, csokit csak hetente 1 szer megengedni magunknak de azt is maximum 2 ig.És kezdetben napi 20 perc séta.Ha hiszitek ha nem arra is gondoltam Dukan diéta könyvből vettem az ötletet, hogy nem csak vízet fogok inni, hanem zéró kolát is ugyanis az teliti a gyomrot.Mit gondoltok?

2013. dec. 18. 19:09

Sziasztok!

Én is csatlakozom! Nekem mozgásra van szükségem (mostanában kezd ülőmunkává fajulni a napi 8 óra), plusz egy betegség miatt át kellene normálisan is állnom a napi 5x kevés étkezésre 160 g szénhidráttartalommal; és elhagyni a cukrot, fehérlisztet.

2013. dec. 18. 18:57

Sziasztok!


Olyan is jöhet, akin már nincs nagy felesleg?

A jövő évi változtatást elsősorban a sporttal gondoltam megvalósítani, az étkezés már jó úton halad.

2013. dec. 18. 18:47

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok! Én már most próbálkozom, amibe az ünnep alatt adok egy kis engedményt (süti,szaloncukor) egyébként nem diétát szeretnék tartani, hanem valóban életmódot váltani, és a mozgást is bevezetni a mindennapokba (ez már nagyon jó úton halad).

Min. 10 kilótól szeretnék megszabadulni, ami nem lesz könnyű, ugyanis én még szoptatom a kisbabámat, és nem az a típus vagyok, aki fogyna tőle, hanem pont az ellenkező.


Kitartást lányok!

Ha gondoljátok írjatok magatokról. Vagy esetleg nyithatunk egy klubbot is, ahol csak mi látjuk a beszélgetést. ;)

5. suora (válaszként erre: 1. - Nina160c)
2013. dec. 18. 18:09

Igen Igen Csatlakoznék

Sziasztok


Egyben csatlakozom az előttem szólohoz MÁR HÁNYADSZOR:(

DE a remény hal meg utoljára ugy mondják nem?


Nekem 30 kg amit le kell dobnom de karácsony után lehet még több lesz:)

Suora

2013. dec. 18. 17:51
Jovok en is! :)
3. Janu
2013. dec. 18. 17:50

Sziasztok

Nina milyen diétára gondoltál? Csak diéta, vagy torna is hozzá? Nekem 10 kg-tól kellene megszabadulnom ... csatlakozom.

2. mandella (válaszként erre: 1. - Nina160c)
2013. dec. 18. 17:15

szia

én igen!

de hanyadszorra már, te jó ég... szégyellem is magam :(

2013. dec. 18. 17:14

Sziasztok!


Január 1-től életmódót szeretnék váltani. 20 kg-tól szeretnék megsuabadulni.Valaki csatlakozik esetleg?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook