Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2014. januártól életmódváltás - Csatlakozz te is! fórum

2014. januártól életmódváltás - Csatlakozz te is! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. jan. 5. 09:42

Sziasztok,

Virag vagyok, 38 leszek iden, 91 kgvagyok, celom 20-22 kg-t leadni a nyaralasig. Jelentkeztem a klubba. :-)

Egyutt konnyebb lesz!

2014. jan. 4. 19:30
Sziasztok! Én is csatlakoznék, ha még lehet. Kb. 5 kg-tól kellene megszabadulnom.
109. nedin
2014. jan. 3. 18:39
sziasztok én is csatlakoznék sokadszorra ,ami lement karácsony előtt már vissza is szedtem legalább 10kg-ot kellene ledobni minimum :)
2014. jan. 3. 17:47
SZiasztok remelem meg csatlakozhatok, bar mar megtettem az elejen, csak nem jottem eddig. En tegnap kezdtem az eletmodvaltast, jol is ment, ma kicsit engedekenyebb voltam, mert edzettem munka elott, meg megyek este is a terembe edzeni. En most kaloriaszamolassal probalom kordaban tartan magma, ami eddig rendben is van. Persze ez meg csak a 2. napom. Kb 10 kg-tol szeretnek megszabadulni, ami feljott terhesseg alatt.
107. a2d595cfc2 (válaszként erre: 101. - Husigolyóó)
2014. jan. 3. 15:20
Szió, esetleg iktass be reggelire zabpelyhet, az fogyis is, telít is, ch-t is ad, miközben a vércukrot nem viszi fel. Én is ch-megszorításokban vagyok, de ma pl. reggelire zabpalacsintát sütöttem. Ebédre a turmixomat ittam, meg vacsira is az lesz, mert holnapra kicsit jó lenne meglódítani a mérleget:)
106. a2d595cfc2 (válaszként erre: 97. - Nina160c)
2014. jan. 3. 15:18
Búék, a próféta szóljon belőled:)
105. a2d595cfc2 (válaszként erre: 91. - Sweetie-pie)
2014. jan. 3. 15:16
Szia, én is alig eszem húst:) Nekem a fehérjebevitellel van nélküle gondom, mert a tojást, túrót, szóját nem szeretem. Így alig marad valami:( A fehérjeturmixszal mondjuk hipphopp meg tudom oldani, a kalóriabázison már 2 turmix után a maximumot mutatta fehérjéből. Te mivel oldod meg a fehérjebevitelt? Sokan azt gondolják, hogy a vegáknak könnyebb fogyózni, pedig épp ellenkezőleg.
104. a2d595cfc2 (válaszként erre: 89. - Mítea)
2014. jan. 3. 15:14
Esetleg nézd meg a Weight Watchers módszert is, ugyanúgy kalóriaszámolós, csak talán egyszerűbb.
103. Kucser
2014. jan. 2. 20:48
Én ma meggy levest készitettem édesitővel és azt ettem, a fiamnak girost készhitettem, abból csak kevést husit raktam félre magamnak. Végül is nem eszem kenyeret tészta féléket, krumplit, rizset. Igy próbálkozom. December 28.-án kezdtem meg és 2,1 kg-ot fogytam eddig. Meglátjuk a folytatást, eddig sima ügy. De nekem soha se az elejével volt gondom.
2014. jan. 2. 18:23

Én is igyekeztem a ch át megvonni szervezetemtől, fura is.

Én ma nem reggeliztem ebédre ettem fasirozotatt francia salival, illetve délután is fasirozotatt ettem.

2014. jan. 2. 18:14
sziasztok :) hogy telt a napotok? Nekem sikerült megvonni a magas cht, de a szervezetem eléggé lázad... szédülök, rossz a közérzetem, de kitartok ;) fél óra és indul a Péntek Enikő kardió :) Ma a következőket ettem: reggel rántotta virslivel, ebéd tejfölös sertésragu savanyúubival, vacsira 1 virsli volt koktélparadicsommal. Ti mit ettetek?
2014. jan. 2. 16:37

Sziasztok!


Ki mit evett ma?

2014. jan. 1. 18:21

Sziasztok!


Először is: BÚÉK! :)

Nekem holnap indul majd a dolog igazából,mert a mai napom kb alvással telt eddig. Kisebb megszakításokkal :) Enni azért sikerült persze... De holnaptól tényleg odafigyelés van és mozgás. Remélem összeszedem magam,mert most úgy érzem magam mint akit fejbevágtak,semmi erőm nincs. Valami vírus lehet.

Remélem,nektek jobban telt azért a mai nap :)

98. 8878e3a650 (válaszként erre: 94. - Suora)
2014. jan. 1. 17:16
szia van klub is!ezen a néven! ott is már elég sokan vannak és pörög rendesen!
2014. jan. 1. 14:26

Sziasztok!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!:)

Akkor hajrá!Kezdődhet az életmódváltás!

Jővő ilyenkor már a felesleg csak egy rossz emlék lesz!

Egyenlőre akkor marad a fórum!

Hölgyeim mérlegelés este, súlyokat rögzíteni és tessék bele vágni ki ki maga módja szerint!

2 hét múlva terveztem az első mérlegelést!Mit szóltók hozzá?

2014. jan. 1. 11:01
sziasztok.boldog uj évet nektek!!!!BUÉK!!
95. suora
2014. jan. 1. 10:38

:)

LÁTOM

A 49 .BEJEGYZÉST:) JELENTKEZTEM!!!

94. suora
2014. jan. 1. 10:36

UI: pÁR NAPJA NEM OLVASTAM A NET.EN SEMMIT

AKKOR MÁR VAN KLUB VAGY MARAD A FORUM?

93. suora
2014. jan. 1. 10:35

sziasztok


BUEK


Tehát mint irtam én is sokszori nekiugro vagyok:)

164 cm=bööööööö ünnepek után nem tudom mennyi kb 102 kg:(

Mérlegelőm van lehet követni holnap ujra elkezdem írni de ma még eszek egy kis malackát lencsével.:)

2013. dec. 31. 09:14
sziasztok!!!!!hát én is már sokszor elkezdtem fogyozni de mindig feladtam.de most szeretném véghez vinni.és bebizonyitani magamnak hogy sikerül.
2013. dec. 30. 23:06
Sziasztok. Én is változtatok az életmódomon, visszatérek a vegetáriánus táplálkozásra, amit már régebben is csináltam. A "normál" étkezés sajnos annyira leterheli a szervezetem, hogy képtelen vagyok megszabadulni a túlsúlyomtól. A 2014-es évet 163 cm - 94 kilóval fogom kezdeni, ami bizom benne 70 kilo alá megy 2015-re.
90. patapucs (válaszként erre: 89. - Mítea)
2013. dec. 30. 22:50

Szerintem össze tudod majd hozni. Inkább ahhoz kell majd mérleg, hogy tudd, hogy mennyit ettél belőle. :-)


Nincs mit, sok sikert hozzá! :-)

89. Mítea (válaszként erre: 87. - Patapucs)
2013. dec. 30. 22:08
De jó ezt olvasni, h neked már sikerült :-) Kicsit aggódok a számolás miatt, mert nálunk anyum főz, de kértem h minden hozzávalót írjon be egy füzetbe, és én kiszámolom majd a kalóriát. Jelentkezem a csoportba és megnézem a kalóriabázis oldalt. Köszi az infót :-)
88. Husigolyóó (válaszként erre: 82. - 054b64934b)
2013. dec. 30. 21:32
Sziasztok. Én is csatlakoznék :) sukár 165cmes mélységemhez kőkemény 75kg.... pfff.... szóval hajrá 6os tábor ;)
87. patapucs (válaszként erre: 86. - Mítea)
2013. dec. 30. 21:14

Akkor lehet, hogy onnan emlékszem. :-)


Köszi kérdésed, végig vittem amit elterveztem.

A nyár elején volt egy hullám völgy, mert nem tudtam, hogy hogyan tovább a 90 napos után (januártól csináltam), de aztán a kalória számolás lett a nyerő. :-)

Július óta használom és nagyon jó döntés volt, hogy elkezdtem vezetni.

A 2014es év a súlytartás és a sporttal való formálódás jegyében fog zajlani.



Szerintem ez a kal.bázis neked is tetszeni fog.

Tényleg hasznos.

Az a lényeg, hogy elkezd élvezni azt, amit csinálsz. Így nem.fogod feladni. :-)

86. Mítea (válaszként erre: 85. - Patapucs)
2013. dec. 30. 20:26
Szia Patapucs, nekem is ismerős vagy :-) A 2013-as januári fogyis fórumba írtam, de nem 90 napossal fogyóztam akkor. Már nem is emlékszem, h éppen mivel próbálkoztam. Neked hogy alakult a súlyod?
85. patapucs (válaszként erre: 84. - Mítea)
2013. dec. 30. 19:28

Szia!


A legegyszerűbb, ha a kal@riabazis.hut használod, sokan szeretik - többek között én is. :-)

Ismerős vagy. Január környékén nem csináltál 90 napost?

84. Mítea
2013. dec. 30. 19:09
Sziasztok! Nagy visszatérő vagyok, félévente jön az elhatározás, hogy lefogyok, de persze sosem voltam eddig kitartó. Próbálkoztam már 90 napossal, update-tel és még sok mással, de hamar feladtam ezeket. Arra gondoltam, hogy ezúttal ésszel fogok életmódot váltani és kalóriát fogok számolni. Most korzózok a neten, hogy mégis hogyan kellene belekezdenem. Szóval csatlakoznék hozzátok és sok sikert kívánok mindenkinek :-) Visszaolvaslak titeket....
2013. dec. 30. 14:35
Sziasztok, ma meg is vettem az új turmixadagokat, rendesen várom már, hogy vége legyen az ünnepi dőzsiknek:) Sajna több volt a bejglizés, mint kellett volna, de legalább azt betartottam, hogy vacsira csak a turmixot ittam, talán ennek köszönhetem, hogy sikerült egy deka hízás nélkül átvészelni. Mondjuk, lefelé nem ment a súlyom, az csoda is lett volna:) De holnap se tervezek nagy kajálást, januártól meg aztán tényleg komolyan belehúzok:) Hajrá mindenkinek:)
2013. dec. 30. 12:28

Sziasztok! :D


Én is szeretnék csatlakozni. Hála a karácsonyi menünek most 77 kiló vagyok. Januártól én is szeretnék változtatni egy pár dolgon. Ja és 165 cm vagyok...szóval itt a helyem! :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook