Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. március 1-től fogyni fogok fórum

2013. március 1-től fogyni fogok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. ápr. 6. 17:05

Sziasztok!

Jaj, ma nem ment az ellenállás a (kajának)

ettem, 1,5 merőkanál gulyásleves, normál adag bolognait, és 12-14-ig, 1 krémest, és 1 közepes szelet oroszkrém tortát...


Azóta:

U: 5 kicsi sós rúd (leveles tésztából, gouda sajttal)

tejeskávé deci tejjel


De asszem, ma már nem eszek.


Volt egy kis favágás is: jó keményen, na nem sok negyed óra.

568. 4d6f668ed2 (válaszként erre: 567. - N.diamond)
2013. ápr. 6. 15:51
Ezzel azt szeretned mondani, hogy fogadjam el magam igy? Nem annyira veszes a szituacio? Nekem meg mennie kell koromnal fogva is. Ma tok jol teljesitettem. Semmi dietasat nem eszek, ugyanazt mint a tobbiek,csak kevesebbet. Meg egy laza salata vacsi,aztan a mai nap ki is van pipalva. Viszonylag egyszeruen mondtam nemet a kedvenc turos sutemenyemre is, pedig az meg nem is olyan veszes,ami a kaloriakat illeti.
567. n.diamond (válaszként erre: 566. - 4d6f668ed2)
2013. ápr. 6. 12:09

Én 167cm magas vagyok és 57 éves koromig 51-52 kg voltam bármennyit ettem. Egy kicsit összeomlottam idegileg és lefogytam 50 kg alá, szörnyen néztem ki, esténként megettem két tábla mogyorós csokit, hogy hízzak, de semmi eredmény. Aztán egy tetves antidepi gyógyszer hatására kevés evéssel egyszercsak 66 kg lettem. A páromnak nagyon tetszik. Sajnos koromnál fogva a felesleg a hasamon van.Most 62 kg vagyok. De már nem nagyon izgat.

Készülök abbahagyni a gyógyszert, talán lemegy néhány kiló.

566. 4d6f668ed2 (válaszként erre: 564. - Skyfall)
2013. ápr. 6. 10:12

Hat ezert is vagyok mar itt.:D


Dehogy lesz nehez, ha mar kelloen undorodom a zabalasomtol, akkor nem. Es most eljott a pillanat. Nem kell sokat leadnom, ugyhogy nem huzom tovabb. 168cm vagyok 59kg. 54-55 a vegcelom, de mar 56 korul is boldog lennek.

565. Skyfall (válaszként erre: 562. - 880331b0ba)
2013. ápr. 6. 09:44
Mondd, hogy majd te eszel a kisfiad tortájából és őneki se kérjél nagy szeletet. Ha elég korán van az ebéd, akkor még nem olyan vészes a helyzet, lehet enni köret nélkül.
564. Skyfall (válaszként erre: 561. - 4d6f668ed2)
2013. ápr. 6. 09:39

Szia Napsugár! Már ideje volt feljönnöd :)

régóta vártunk. De szerintem együk meg együtt azt a sok édességet és csak utána kezdjünk bele, mert így nehéz lesz fogyóznod :)

563. Skyfall (válaszként erre: 562. - 880331b0ba)
2013. ápr. 6. 09:38

Sziasztok! Szép napot!

Cherryl nagyon is ügyes vagy, a guba helyett jó választás volt a sajt és pari. Állítólag a fehérje zöldség kombo fogyaszt, de mindenestre nem hízlal :)

562. 880331b0ba (válaszként erre: 560. - Böbusz)
2013. ápr. 6. 08:35

Sziasztok!! Direkt a kisfiamnak csináltam a gubát, de alig evett belőle. Idetolta az orrom alá, itt illatozott...

De!! Megálltam, és inkább kivittem a konyhába, ne érezzem, és ne is lássam!! Viszont helyettes ettem egy kis sajtot paradicsomot, sajnos mindezt este 8-9 között.

DE jól mondod: ma új nap virradt!! A napocska erőlködik, talán még sütni is fog ma. Ebédre megyek ma (szüli-névnapok) 2 féle torta, aú.

Te/ti hogy csinálnátok, hogy ne legyen sértődés??

2013. ápr. 6. 07:51

Sziasztok!


Csatlakozhatok? Ez volt az elso dietas forum, ami megutotte a szemem a sorban, ezert epp ide. En is nyitottam egyet, de ugy latszik senki se kivan csatlakozni.:( Azt hiszem az enyem az egyetlen dietas forum, ahova nem jelentkeztek lelkesen tomegevel az elejen.:D En ma kezdem, tok jo kezdes, mert meg ennyi edesseg szerintem sosem vett korul, mint ma. Szoszerint kilogramm szamra van itt mellettem, kb olyan 8 kg-ot tippelnek elso korben. Sutitol kezdve csokiig minden, keksz, gumicukor tralalala...A kedvenceim is, es gyakorlatilag csak az edessegekkel vannak gondjaim.:D

560. Böbusz (válaszként erre: 558. - 880331b0ba)
2013. ápr. 6. 07:47

Nem voltam jelen, de írtam volna monológot...

MI LETT A GUBÁVAL???!

Bármi is történt, ma új napra virradtunk!!! :)

ÉS HÉTÁGRA SÜT A NAP!!!!

559. Böbusz (válaszként erre: 554. - N.diamond)
2013. ápr. 6. 07:45

Torna, torna, TORNA!!!

Hasra, derékra, csípőre!!!

Ha kinyúlt a bőr szépen visszább húzódik.

Szoktál tornázni???!

Rendszeresen! Napi néhány gyakorlat csodákra lehet képes... :P

Szerencsés vagy, hogy csak hasról kell fogynod! :)

2013. ápr. 5. 20:26

Holnaptól újra inni fogom az almaecetes vizet-ezen ne muljon:) Hátha használ :D

Itt szemezek egy kis maradék mákos gubával...

Valaki beszéljen már le róla!!!!!! De gyorsan!!

557. Skyfall (válaszként erre: 555. - 880331b0ba)
2013. ápr. 5. 18:53
Igen-igen egyetértek, én is már mindent kipróbáltam.
556. Skyfall (válaszként erre: 554. - N.diamond)
2013. ápr. 5. 18:51

Szerintem az attól függ, hogy valaki pl. szült-e már, mennyire fiatal. A 10-20 kg után még nem kell feltétlenül megnyúlni a bőrnek, inkább olyan 30-40 kg-os fogyás után, de ha valakinek elég ruganyos a bőre és nem túl gyorsan adja le ezeket a kilókat, akkor visszahúzódhat a bőre. Egyébként itt hoxán is találhatsz olyanokat, akik nagy fogyás után megoperáltatták magukat, plasztikai műtéttel szabadulnak meg a felesleges bőröktől.

Hát ez nem kis műtét. Van aki egyszerre csináltatja meg a hasát és a mellét is, ez már főleg pénz kérdés. De nálad ez gondolom, nem játszik szerepet.

555. 880331b0ba (válaszként erre: 553. - Skyfall)
2013. ápr. 5. 18:46

sziasztok!!!

Hát, hogy ne menjünk ennyire messzire, állítólag a citromos víz, (természetesen cukor nélkül), és az almaecetes víz is "állítólag" hasonló hatású:) Én mondjuk huzamosabb ideig nem tudom ezeket inni, de időnként igen:) Nem mellékesen vitamin, és természesetes alapú cuccos is van benne-most lusta vagyok utánajárni- aki kiváncsi utána nézhet.

Szép estét nektek!!

2013. ápr. 5. 18:35

Bocsánat, hogy kicsit illetéktelenül idepofátlankodok, de lenne egy kérdésem. Én csak 5-6kg-ot akartam fogyni a hasamról, az általam indított fórumon az általános vélemény az volt, hogy csak hasról nem lehet fogyni. Máshonnan meg

nem akarok (először az arcom esik be, aztán a mellem megy össze, a hasam meg marad, ha diétázom)

Letettem róla. Viszont látom a számtalan hirdetést a különböző csodaszerekről, ahol 10-20 kg-t fogyó nők dicsérték a terméket. Azt kérdezném, ilyen nagy tömegű fogyás után mi lesz a kinyúlt bőrrel?????

553. Skyfall (válaszként erre: 550. - Böbusz)
2013. ápr. 5. 18:00

Helló, még nem tudok nagyon sokat erről a gyógyvízről, 0,7 l 300Ft körül van, végül is egy próbát megér. Igazából székrekedésre és gyomorhurutra van, akkor éhgyomorra kell inni. Én viszont evés után iszom, kicsit hashajtó hatása van, és nem engedi felszívódni a zsírokat, állítólag.

Keserűsó. Nekem mondjuk a sós dolgok nem túl nyerőek a vizesedés miatt, de majd meglátjuk.

Ugyanez a Hunyadi gyógyvíz is, mind a kettőből vettem egy-egy üveget, és még ki akarom próbálni majd a Parádi vizet, az meg állítólag a vízhajtásban segít. Igazából a férjemnek kerestem savtúltengésre ezeket, de megláttam, hogy fogyókúrára is ajánlják és ezért kipróbálom.

Próbálom minimális csökkenteni a fehér lisztet és a cukrot, előbb utóbb csak be fog indulni, én nagyon bízom benne. Várom már a jó időt, hogy én is ki tudjak mozdulni jó nagyokat sétálni.

552. Böbusz (válaszként erre: 551. - Csibecsonti)
2013. ápr. 5. 11:55

Ez szuper!!! Ha kitartasz tuti meglesz az eredménye!!!! :D

És ugye milyen jó érzés, amikor ugyan van néhány szabály, de amúgy meg ehetsz 'bármit'??!!! :D

Én is ettem sonkahalmokat... de akkor sem kenyérrel! :)

És meghálálja ezt a szervezet...


Ha már csak egy picit is változtatunk az eddigi éltünkön annyira nagyon érezhető rajtunk!!!!!!!! Akár súlyban is!!!!

Picik változás kell... :) apránként a cél felé! :)

2013. ápr. 5. 10:43

Sziasztok!

Én is beleolvadtam az ünnepekbe, szerencsére sikerült az összes édessédet 800 kalórián belül tartani (amit az egész ünnep alatt, csak nagy ritkán be-be nassolgattam ha rámtört a súlyos hiány), és egy kilóval könnyebb lettem! :)

Húst hússal ettem, sonkát, mindent, csak a szabályokat tartottam be (nincs liszt, cukor, olaj...) és minden nap sétáltunk kb. egy órácskát. Még gyorsabban fogytam le mint amikor nagyon nagyon figyeltem az evésre, csak nem mozogtam, ebből is látszik hogy milyen fontos! :)

Az energiaszintem is megnőtt, szebb a bőröm, stb. Nagyon szeretnék már 90 alá menni, de ha összejön ez a hónap akkor május elsejére kereket fog mutatni a mérleg :)

Tényleg csak akarat, és ha netán ránk törne az éhség, csoki helyett egy banánt, csipsz helyett egy kis kesudiót együnk, mert nagyon hasznosak és kielégítik a vágyakat.

550. Böbusz (válaszként erre: 547. - Skyfall)
2013. ápr. 5. 08:30

Erről a gyógyvízről amúgy nem is hallottam még soha. :)

Remélem hatásos és nem aranyárban mérik... :)

549. Böbusz (válaszként erre: 546. - E1ed28080e)
2013. ápr. 5. 08:29

Hiszem azt, hogy AKARNI KELL. Nem reménykedni.

Fejben kell eldönteni, de az tényleg DÖNTÉS legyen!!!

Kell motiváció, kell elképzelés, szabály, elvek... és KITARTÁS!


Remélem sikerrel jársz! :)

Nem lehetetlen!!! :)

548. Böbusz (válaszként erre: 547. - Skyfall)
2013. ápr. 5. 08:26

Szerintem semmiképp ne éhezzél, semmikor.

És persze azért ne egyél, mert kívánja a szemed...


Sokat számít a minősége az ételnek: közhelyes, de igaz, SEMMI CUKOR, SEMMI FEHÉR LISZT!

Csodákra képes, ha az ember betartja...

547. Skyfall
2013. ápr. 4. 21:27

Helló, de örülök, hogy itt vagytok. Böbusz köszönöm a biztató szavakat, igen ez kell nekem, nekünk.

Hál'Istennek a mai napom már sokkal jobban sikerült, enni is csak fél 3-kor ettem utoljára, azota csak ittam.

Ja és elkezdtem iszogatni, tegnap óta a Ferenc József gyógyvizet. Azt írja itt a net, hogy evés után kell inni, ha fogyókúrázunk, vagy nem akarunk hízni és még mintha lenne egy kis étvágycsökkentő hatása is, de ezt nem akarom elkiabálni.

2013. ápr. 4. 12:46

Sziasztok!

Én is itt vagyok még. Sajnos a hosszú hétvégém elszállt. Nem fogytam, inkább híztam. Nem is merek ráállni a mérlegre.

Nem tudom mi van velem, de belül van egy belső ellenállás a mozgástól és az egészséges étkezéstől. Nem tudom leírni ezt szavakkal, de valami miatt nem tudom most csinálni.

Valahol azt olvastam, hogy olyan mozgásformát kell választani, amit egész életünkben kedvünk lesz csinálni. Hát én ebbe belegondoltam, hogy amit most csinálok, nem akarom már csinálni. Nem tudnám hosszú távon űzni. Így most elkezdek futni, hátha megszeretem, és ez lesz az a sport, amit mindig tudnék folytatni. De majd jövőhéten kezdek neki, mert úgy jön ki az edzésterv.


Nagyon remélem, egyszer felfogom, hogy egészségesen kell élnem. De lehet, hogy az volt a baj, hogy állandóan, egész nap, azon kattogott az agyam, hogy mindent jól csináljak. Persze, ha nem úgy alakult, ahogy elképzeltem, akkor bűntudatom lett.

545. Böbusz
2013. ápr. 4. 09:35

Hahó!!

Én itt vagyok ám, csak sokszor időm nincs írni.

Próbálok minden este tornázni (napközben ülőmunkát végzek), úgy érzem látható az eredménye... Tényleg csodákra képes egy kis odafigyelés!!!! :)

Idén 8 kiló mínusznál járok, és jelenleg nem tudom elképzelni hogyan jutok el a következő mínusz kilómhoz, de NEM ADOM FEL, harcolok tovább és próbálok keveset bűnözni! Így sikerülni fog! :)

Csajok, tartsunk ki!!!!!! Ha hibáztunk álljunk fel és lépjünk tovább!!!!!!!

Lépjünk ki ebből a nagy bőrből... belül ott van a csinos nő!!!!!!!!!!

CSAK RAJTUNK MÚLIK!!!!!!!!!! Senki más nem fogy le helyettünk... Senki más!


Amúgy továbbra is kalóriaszámolok, és persze figyelek arra, hogy mikor mit ne egyek (pl. vacsira gyümit ne, ilyesmi). Többnyire sikerül is minden napom. :P

Ha bűnözök, KOMPENZÁLOK, ennyi!


HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!

544. Skyfall
2013. ápr. 3. 19:43
Hol vagytok? Gyertek fogyózni, mert egyedül sokkal nehezebb. Este csak nem sikerült vacsi nélkül lefeküdnöm. Ugye egy hétvége kilengés, aztán milyen nehéz visszaállni.
543. Skyfall
2013. ápr. 2. 18:05
Sziasztok, hát én elég sok édességet megettem. Nekem is az volt a mumus, de szerencsére nem híztam. Ma fél kettőig megint sikerült fél gyümölcsnapot tartanom, de aztán sütöttem rántott husit, úgyhogy azt ettem ebédre, de már vacsi nem lesz ma. Vissza az eredeti kerékvágásba, bár még van pár db süti nálunk is.
2013. ápr. 2. 08:24

Jó reggelt!!

Na újra indulnak a dolgos hétköznapok :)

Ki hogy áll, mennyire sikerült tartanotok magatokat Hsvét alkalmából? Nekem a kajálással nem volt gondom,csak a csokinyulakkal gyűlt meg a bajom...

541. Csibecsonti (válaszként erre: 536. - Devonshire)
2013. ápr. 2. 07:50
Anyósom is ilyen, minden ünnepre legalább 3-4 féle süteményt süt, sósat, édeset, főételnek rántott hús, töltött káposzta, húsleves, franciasaláta, sonka, minden. Mikor előadtam neki hogy én most nem fogok enni láttam rajta hogy hülyének néz, és kicsit meg is van sértve, azért is szeretett mert mindent megettem jóízűen, válogatás nélkül, és mindent szeretek. És a három nap alatt összesen 1db keksztekercset, 1 db őzgerincet és pár hókiflit ettem, ja meg egy perecet. Se rántott hús, se töltött káposzta, ment a leves meg a franciasali. A sütire is csak azért vetemedtem mert ivászat volt egy barátnőmmel, és kellett a kijózanodáshoz, de ezt a plusz 4-500 kalóriát még talán meg tudom bojcsájtani magamnak. És a nagy dolog ebben nekem az, hogy annyira nem is kívántam, pedig előttem ettek mindent. Nekem ebből az jön le hogy már egészségesebb lettem, ezért nem kívánja a szervezetem a "szemetet". Most látogatjuk az én szüleimet, akik sosem voltak nagy sütisek, náluk végre ehetek csirkemellet salátával, így nekem most kezdődik az ünnep :DD
540. 880331b0ba (válaszként erre: 539. - Vikucka)
2013. ápr. 1. 17:37

SZtem, ezt mindenki bízza a saját lelkiismeretére, hogy tud vele elszámolni. Letagadhatnánk bármikor, amikor "bűnös" dolgot ettünk- de nem teszzük, hisz emberek vagyunk... De nem vagyok abban olyan nagyon biztos, hogy ezt mindenki 'így" frankón bevallja itt mindenki elött. Siránkozunk, vétkezünk, gyarlók vagyunk:) Én terhesen se híztam többet 8-10 kg-nál, de nagyon sokan elhíznak, a sok szemét kajától, mint pl. a hamburger is. Meg sokan azt hiszik, ha "megkívánnak" valamit (ami sztem, nem is így van, ez valami pszichés dolog) akkor azt már meg is kell enni, mert különben ihaj-csuhaj, hú mi lesz!

Szóval, abban igazad van, mértéket kell tartani, de mindenkinek!!!!!!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook