Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. március 1-től fogyni fogok fórum

2013. március 1-től fogyni fogok (beszélgetős fórum)


29. e1ed28080e (válaszként erre: 23. - Böbusz)
2013. febr. 27. 11:14
Köszönöm szépen. Nagy adag elhatározás kell először is. A többit a következő hozzászólásban írom le.
28. Eni015 (válaszként erre: 21. - E1ed28080e)
2013. febr. 27. 09:28

Gratulálok, ügyes vagy! :) Ehhez tényleg kell akarat!

Az én súlyom 2011. októberében olyan 85-90 kiló körül mozgott (igazából nem mertem ráállni a mérlegre, utána rájöttem, hogy az, hogy a szőnyeg alá söpröm nem megoldás), most vagyok mérleg szerint 66 kg. Igaz először nem volt tudatos fogyás, amikor az első 5-6 kiló lement. Akkor tájt kezdtem el dolgozni az előző munkahelyemen és nem volt időm nagyon enni, illetve mivel nem volt olyan messze, kb 45 perc séta, ezért gyalog jártam.

Aztán mikor karácsonykor megjegyezték a szüleim, hogy fogytam, elhatároztam, hogy ezentúl tudatos lesz. :) Akkor kezdtem jobban odafigyelni, hogy egészséges ételeket egyek, sok fehérjét, kevés szénhidrátot.

Találtam egy diétát, lehet, hogy ismeritek is, 13 napos diéta. Szinte csak fehérjéből áll, hús, túró, tojás... na az után tényleg sikerült leadnom még két hét alatt kb 6 kilót. Elég kemény volt, de az is hozzásegített, hogy az egyik barátommal csúnyán összevesztünk és élni se volt kedvem, nemám enni. :D :P Amikor elértem ezt a 66 kilós szintet valamiért megálltam, talán mert sokan mondták, hogy milyen jól nézek ki, barátom és szüleim is rendszeresen megjegyzik, hogy biztosan éhezem... Nekik szerintem csak azért furcsa, mert még 90 kilósként gondolnak rám, illetve ezt nem tudom megfogalmazni, de biztosan értitek, hogy értem. :)

Én a 168 cm magasságomhoz viszont soknak érzem ezt a súlyt, nem vagyok megelégedve magammal. A bőröm sem olyan szép, főleg a popómon és a combomon. Narancsbőr... :/ Szóval ez miatt is kezdtem el tornázni is. :) Meg nem vagyok olyan formás, vannak azok a kényes területek, ami nekem a karom és a popóm, na meg a combom vastag... Ehhez viszont tornáznom kell, ami sosem volt az erősségem, de most nekiállok! :D


Brenita, neked hogy sikerült ennyit fogynod? :))

27. Eni015
2013. febr. 27. 09:16

Ma reggel lemértem magam, 65,9 kiló vagyok. Igyekszem több fehérjét, gyümölcsöt csempészni az étrendembe és kevesebb szénhidrátot. Viszont a mai nap már nem állok neki főzni, így délután a melóban egy sonkás szendvicset fogok enni. Teljes kiőrlésű zsemléből és nagyon-nagyon-nagyon kevés vajjal vékonyan megkenve. :D Szóval mai menü:

reggeli: kávé (szokásos :D )

ebéd / tízórai: 1 activia natúr joghurt

vacsi / uzsi: sonkás szendvics


Ha nagyon éhes leszek este, mikor haza érek, akkor még megiszok egy pohár tejet. :)

2013. febr. 26. 22:11
Szeretnék én is csatlakozni.90 kg-ról indulok.Nem eszem kenyeret,édességet.Hetente 2x úszok 1 órát.
2013. febr. 26. 16:58

Én is csatlakozom,igaz én már két napja csinálom.

Tornázok és ugráló kötelezek.A futással is próbálkoznék,de valahogy még nem vettem rá magam pedig biztos jobb lenne. De mindig is utáltam futni. :)

24. Böbusz (válaszként erre: 22. - Viktoriahu)
2013. febr. 26. 14:49

Először minden fejben dől el, azt tudod te is! Csak aztán cselekszünk. :)

Ha fejben eldöntöd, hogy mik lesznek a szabályaid, és tartod is magad azokhoz, akkor menni fog a fogyás!

És nem árt, ha nem tartasz a közeledben nutellát. :D

Ki az, aki ettől ne esne bűnbe???! :D :D

23. Böbusz (válaszként erre: 21. - E1ed28080e)
2013. febr. 26. 14:47

Hűűha, nagyon ügyes vagy!! És hogyan sikerült elérned ezt a fogyást???!

Biztosan ügyes leszel ezután is!!! :) Csak oda kell figyelni!

2013. febr. 26. 13:16

Sziasztok!

Én is csatlakoznék! Nagyon szeretném valahogy elérni, hogy ne egyek minden nap vajaskenyeret vagy sajtos tésztát ebédre, utána pedig kötelezően kívánom a csokit.

Ha valahogy meg tudnám reformálni magam, nem engednék a pirítós gondolatának, valamint a nutella csábításának, biztosan fogynék is.

Örülnék, ha néha jól fejbe kólintanátok:)

Szóval akkor nem péntektől, hanem már ma délutántól! Evés odafigyelés és holmi torna:)

2013. febr. 26. 12:54

Sziasztok!

Én is jönnék! Tavaly lefogytam 20 kg-ot. Még van hátra kb. 10-15 kg, amit még le szeretnék adni. Eddig mindig úgy alakultak a dolgok, betegség, kórház, stb., hogy nem tudtam ezzel foglalkozni. Jövőhéten kezdem el az 5 napos méregtelenítést, mert hétfőn lesz fogyóhold és így könnyebb fogyni.

20. Eni015
2013. febr. 26. 10:03

Sziasztok! :)

Én is csatlakozom a fogyókúrázok táborához. Igaz én már elkezdtem tegnap. Először is kevesebbet ettem, a sima zsemlét felcseréltem teljes kiőrlésűre és tornáztam. Még csak felüléseztem és oldalfekvésben lábat emelgettem, de ez is több, mint a semmi. :D Amúgy is nagyon elpuhultam mostanában...

Találtam egy jó kis oldalt, ahol ha beírod mit ettél, kiszámolja a kalóriákat:

[link]

ha érdekel valakit. :)

Regisztráció során, ha beírod, hogy hetente hány kilót szeretnél fogyni, kiírja, mennyi kalóriát ehetsz meg. Mondjuk az enyém most gyanúsan keveset ír (692), gondolom azért mert felvittem pár napja, hogy fogytam 1 kilót és most ahhoz méri. Át lehet állítani, engem azonban nem zavar, így is kiírja fölé, hogy mennyit ettem meg. :)

19. ibolya-jazmin (válaszként erre: 18. - Vikucka)
2013. febr. 26. 08:49
max 30 percet alszik :) de probalkozom akkor is amikor ebren van. Az igazsag az h nagyon nehez a torna, elegge elpuhultak az izmaim a terhesseg alatt.
18. vikucka (válaszként erre: 14. - Ibolya-jazmin)
2013. febr. 26. 05:54
otthoni tornák, esetleg a babával együtt? Vagy egy 50 perces torna, amikor alszik?
17. andi32
2013. febr. 25. 21:44
en is en is fogyni szeretnek
16. Böbusz (válaszként erre: 13. - Ibolya-jazmin)
2013. febr. 25. 15:57

Sok sikert a mai naphoz, nem gyenge a gyüminap!!!

Főleg az este a kritikus... :-/

15. Böbusz (válaszként erre: 9. - Nyuszimókus)
2013. febr. 25. 15:56

Nagyon jók, amiket összeírtál... :)

Én is ilyesmi szabályok alapján számolok. :)

Igen, ment le, idén -5kg, de már a következőt gyúrom. :P

Nekem egyedül ez jön be: a számolás.


A futással nagyon hadilábon állok, ügyes vagy, hogy művelted sokáig! :)

14. ibolya-jazmin (válaszként erre: 11. - 1811d736eb)
2013. febr. 25. 15:51
Nem ero kell, az mar van :) Januartol probalkozom es lement 3 kg. Az igazsag hogy szeptemberben szultem, es januartol nem szopizik a csajom, igy azota figyelek jobban a kajara, es hetente 2* jarok fitneszbe. Terhesseg elott 55 kg voltam, most meg 70 :( kellene tobb sport tudom, csak nincs ki vigyazzon a csajomra es eleg siros, egyfolytaba kell vele jatszani:) Azert marcius 1-tol hogy gyuljunk meg aki akar fogyni es, talan konnyebb lenne nem egyedul, de igy is ugy is folytatom :)
13. ibolya-jazmin (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2013. febr. 25. 15:46
Akar matol is :) csak vartam hogy gyuljunk, amugy mehet matol, mert ma vgyumolcsnapot tartottam :)
12. nyuszimókus (válaszként erre: 9. - Nyuszimókus)
2013. febr. 25. 15:32
közben megnéztem a fotóidat, ügyes vagy!! azóta is számolod a kalóriákat?
11. 1811d736eb (válaszként erre: 1. - Ibolya-jazmin)
2013. febr. 25. 15:27
És addig erőt gyűjtesz, vagy mi? :)
10. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Szöszi71)
2013. febr. 25. 15:25
Attól függ mennyit szeretne fogyni.Egyébként havi 1-2kg egészséges,főleg ha max.10-12kg feleslege van.
9. nyuszimókus (válaszként erre: 7. - Böbusz)
2013. febr. 25. 15:25

szia:) igen, még amikor vidéken éltem, rendszeresen.. de már évek óta nem.. úgyhogy van mit bepótolni.


étkezésnél nekem a legnehezebb az édességről lemondani... az nem lesz egyszerű, de megpróbálom gyümölcsökkel helyettesíteni:) ezenkívül kevés szénhidrát, sok zöldség és fehérje. és ami még fontos, hogy este már nem eszek - na ez se lesz egyszerű az elején.


Te is szeretnél fogyni?

2013. febr. 25. 15:23

Ha jól csinálod akkor heti -1 kg lemegy. :D

Kezd el ma! :D

7. Böbusz (válaszként erre: 6. - Nyuszimókus)
2013. febr. 25. 15:22

Jól hangzik! :) Futottál már régen is?!

És az étkezésnél milyen szabályok lépnek életbe?!

6. nyuszimókus (válaszként erre: 1. - Ibolya-jazmin)
2013. febr. 25. 15:20

hééé én mától tervezek változtatást eszközölni! :) úgy az egész életmódomon. végre tavaszodik, elkezdek futni és kicsit odafigyelek arra is hogy mikor és mit eszek.


te hogyan szeretnél fogyni??

2013. febr. 25. 15:18
addig mehetne egy kis elő-fogyás :)
4. jeva
2013. febr. 25. 15:18
Pont ezt akartam én is írni!!! Csináld mától!! Március 1-re akár 1 kg mínuszban lehetsz!!!!!
2013. febr. 25. 15:13
Nem kekeckedés, de miért nem mától?
2013. febr. 25. 15:10
Szívesen veled tartanék!
2013. febr. 25. 15:04
2013 marcius 1-tol fogyni vagyok, tartsunk eggyutt :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook