Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. március 1-től fogyni fogok fórum

2013. március 1-től fogyni fogok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
599. Skyfall (válaszként erre: 598. - Böbusz)
2013. ápr. 18. 17:05
Köszönöm szépen! Bizony, bizony apránként türelemmel kell kivárni, hiszen nem pár nap alatt jött fel ez a nagy súly. Most egy kicsit megakadt, de nem baj, mert már idő kell az átrendeződéshez is. Isteni padlizsános halat sütöttem ebédre, jó fokhagymásan, én jégsalival a férjem sültkrumplival ette.
598. Böbusz (válaszként erre: 597. - Skyfall)
2013. ápr. 18. 08:23

Jaj, szuper!!!!!!! Apránként megy le mindenkinek!!!! :D Cél az álomalak!!!!! Apránként, csak úgy lehet elérni!

Ügyes vagy!!!!!!! Mindig, mindig a cél lebegjen a szemed előtt, tudatosan!!!!!


Széééép napot!!!!!!! :D

597. Skyfall
2013. ápr. 17. 16:50
96 kg vagyok, megint ment le és nagyon boldog vagyok. Igen tényleg változtatni kell, ha valami nem működik úgy, ahogy kellene. Én jó példa vagyok erre.
596. Skyfall (válaszként erre: 595. - Böbusz)
2013. ápr. 17. 16:47
Szia Böbusz, sajnálom, hogy a többiek így elmaradtak. Szívesen hallanék Csibecsontiról is pl., neki szépen ment a fogyás, de biztos el kezdte már a sulit, azért nem jelentkezik.
595. Böbusz (válaszként erre: 594. - Skyfall)
2013. ápr. 17. 10:02

Ha valami akadozik, monoton, nincs eredmény, akkor VALAMIN változtatni kell!!!!!! Ez mindenre igaz lehet szerintem. :)


Én azt mondom húzzunk bele!!!!!!! Álljunk talpra és eltökélten KEZDJÜK EL!!!! MA!

AKARJUK!!!!!


SZÉÉÉP NAPOT CSAJOK!!!!!!!!

594. Skyfall
2013. ápr. 16. 17:18

Böbusz, olyan jó, hogy így biztatsz bennünket, látod rám is jó hatással voltál. Beláttam, hogy tényleg el kell hagyni a kenyeret és az édes dolgokat, ha eredményt akarok elérni. Továbbra is fogyogatok és nagyon pozitív vagyok és eltökélt.

Nektek is jó fogyást, és kattanást a nem fogyóknak!

Hajrá!

593. Böbusz
2013. ápr. 16. 08:53

Remélem akik nem szólnak hozzá a fórumhoz azok is haladnak...

Muszáj lépni, haladni!!!!!!

Először is BELEVÁGNI!!!!!!!

Nem kell örökké nagy bőrben élnie a csinos nőnek!!

TEHETÜNK ELLENE!!!!!!!!!!

592. Skyfall
2013. ápr. 15. 17:40
Szia, köszönöm szépen. Kitartunk! :)
591. Böbusz (válaszként erre: 590. - Skyfall)
2013. ápr. 15. 11:16

WoooOoW, ez szuper!!!!! Ügyes vagy!!!!!!

Ha kitartunk van eredmény!!!!!!

HAJRÁ TOVÁBB!!! :D

590. Skyfall
2013. ápr. 15. 08:35

Sziasztok, lement még egy kiló, 96,7 kg vagyok. Jól sikerült a hétvége minden szempontból. Tudom, hogy csak a víz megy el ilyen gyorsan, de sajnos bennem nagyon sok víz van, mert most is látszik a bokámon, hogy vizes, úgyhogy ha csak a víz is megy ki, már annak is nagyon örülök.


Szép hetet Nektek, nekünk!

589. Skyfall
2013. ápr. 13. 11:18

Halihó, szép hétvégét mindenkinek!


Megyünk mindjárt ki a telekre mi is, csak jöttem elújságolni, hogy tarts a lelkesedésem, jól haladok.

kop,kop,kop :) kicsit babonás vagyok.


Szóval még februárban 103,4 kg-ról indultam, egy hónap alatt sikerült lemenni 98,8 kg-ra, de aztán köszönhetően a vizesedésemnek, meg a nem megfelelő táplálkozásnak vissza-visszajött 1-2 kg, azért voltam elkenődve.

Mai nap reggel 97,7 kg-ot mértem, ezért mertem már leírni, hogy tényleg elindult a fogyás. Hozzá kell tennem, mint ahogy már írtam is, hogy iszogatom a Parádi kénes vizet, evés után fél deciket. Szerintem érdemes kipróbálni, mert hatással van az emésztésre és az étvágyra is szerintem, jót tesz nekem legalábbis.

Na persze elhagytam a kenyeret. Mindent csak paprikával, paradicsommal vagy salátával eszem.

Ma reggel korán ettem egy édes almát, később egy sült kolbászt, na ja ez nem sótlan, de nem is volt túl sós ezt paradicsommal ettem meg.

Most az előbb megint ettem egy almát. És nekiállok gyorsan meggrillezem a nyuszi husomat és azt salátával fogom megenni ebédre.

Hát így valahogy. Utána megyünk a telekre és járkálok, kertészkedek, az jó lesz mozgásnak mára.

Gyönyörű az idő. Jó fogyást mindenkinek!

588. Skyfall (válaszként erre: 586. - 880331b0ba)
2013. ápr. 12. 17:24
Szia, ilyenkor nem is nagyon érdemes mérlegre állni, de majd ha elmúlik, akkor biztosan lesz majd változás.
587. Skyfall (válaszként erre: 585. - Böbusz)
2013. ápr. 12. 17:16
Köszi :) Borzasztóan bizakodó vagyok. Most még nem merem ideírni, de holnap majd leírom a kg-mat (még jó sok)
2013. ápr. 12. 11:50
Sziasztok! Vasárnaptól melózom, időm csak a szabadnapokon van ide jönni... Alig eszek valamit, viszont mozgás, csak a meló-és egy dekát sem fogytam :( Igaz itt van pircsi, de ez akkor is szomorú:(
585. Böbusz (válaszként erre: 584. - Skyfall)
2013. ápr. 12. 09:03
Jaj de jóóóóó!!! :D Örülök!!!!!! :D
584. Skyfall
2013. ápr. 12. 08:58
Kop, kop, kop, csak halkan mondom minden jól alakul, el kezdtem fogyni. Szép napot!
583. Skyfall (válaszként erre: 582. - Böbusz)
2013. ápr. 11. 17:03

Szia!

Én is imádok bicajozni, amikor két éve lefogytam sokat bicikliztem, most azért várok még, hogy fogyjak vagy 10 kg-t és akkor megint ráülök, nehogy addig tönkre menjen alattam :)

Most rágcsálom a tegnapi répám másik felét. Jaj elkapott a gépszíj, remélem, hogy most már sikeresebb leszek. Megbírtam állni, hogy a lencséhez főzött füstölt húsból nem ettem egy falatot sem, mert ugye az tele van sóval. Feltankoltam jégsalival, paradicsommal, túróval, kefírrel, halkonzervvel, hogy ha enni akarok, akkor diétásat tudjak enni.


Remélem másra is átragad itt a fogyni vágyás rólam, most nem félek a hétvégétől sem.

582. Böbusz (válaszként erre: 581. - Skyfall)
2013. ápr. 11. 12:32

Ez a beszéd!!!!!!!!!!!!! :D

MINDIG ELŐRÉBB VAGYUNK AZOKNÁL, akik otthon a fotelban ülnek és merengenek a kezdésről...

MEG KELL TENNI A LÉPÉSEKET!!!!! Apránként ELŐRE! :)

Nálunk is jó idő lett, ma keróval jöttem melóhelyre. :)

Iszonyat jó érzés volt!!!!!!! Főleg a lelkemnek! :)

581. Skyfall
2013. ápr. 11. 11:09

Sziasztok, remélem már mindnyájatoknál ragyog a nap. Megérkezett a tavasz.

Tegnapi napomat nagyon jól zártam, bár többször is ettem, de nem sokat és mellőztem a kenyeret, édességnek reggel volt egy csomag jó reggelt keksz és egy banán, de az talán még belefér. Később egy kis sajt paprikával, ebédre lencsefőzeléket ettem feltét nélkül, kis tányérral, ma is az lesz még az ebédem. Délután egy nagy répa felét rágcsáltam el. Este 3 karika mozzarella sajt. Most nagyon elszánt vagyok, jól is érzem magam.

Mindenkit biztatok, hogy vesse bele magát a diétába, saját egészsége és hiúsága érdekében.

Már csak tornáznom kellene, de azt még hajlamos vagyok elmismásolni sajnos.

580. Skyfall
2013. ápr. 10. 13:32
Szép napot mindenkinek!
579. Skyfall (válaszként erre: 578. - Böbusz)
2013. ápr. 10. 13:30

Így van, meg kell csinálni, te már jó úton haladsz Böbusz, meg fogod csinálni csak talán már lassabban megy le. Most én is megpróbálom új alapokra helyezni a fogyókúrámat. Megpróbálom a kenyeret elhagyni teljesen és több zöldséget gyümölcsöt enni, mint eddig, mert eddig nem sokra jutottam.


Remélem jobb idő van nálatok is, mint itt. Most már tényleg süt a napocska.


Most változatosság kedvéért a Parádi vizet iszogatom, hátha az is besegít. Hát nem tudom, hogy ittatok-e már ilyet, de olyan büdös, mint amit a termálfürdőben érezni. Ez azért van gondolom, mert kénes víz. Mindenesetre nagyon picit elég belőle inni pörgeti az anyagcserét. Ebben legalább nincs só, mert a másik kettőben elég sok volt és az kifejezetten nem volt jó, mert fogja a vizet.

578. Böbusz (válaszként erre: 577. - Skyfall)
2013. ápr. 10. 09:21

Itt még mindig esik... pedig holnaptól bicajjal jövök melóhelyre! Ha esik, ha fúj, de inkább ne essen! :)

Köszi, de 158 cm magas vagyok, van még hátra nem kevés. :P

Eddig azt hittem az eleje, a kezdete volt a legnehezebb... de már látom, hogy állandóan nehéz. :D Újabb mínusz kilókat produkálni nem kevés erőfeszítés! :) Ki kell tartani!!! MEG KELL CSINÁLNI, annyi!

577. Skyfall (válaszként erre: 576. - Böbusz)
2013. ápr. 9. 17:01
Szia! Nálunk már majdnem süt a nap :) egész jó idő van. (Bp.) Sikerülni fog, csak azért is. Te vagy nekünk a jó példa, olyan jó ránézni a képeidre, erőt ad.
576. Böbusz
2013. ápr. 9. 11:34

Áááh, sose érkezik meg a tavasz!!!

Debrecen és környéke borús, esős, szomorú... Wááá!


Csajok, eredmény ide vagy oda, MAGUNKÉRT ÉS A SZERETTEINKÉRT HÚZZUNK BELE!!!!!!!!!!! Álljunk talpra és tegyük meg a lépéseket!!!!!!!!!

NEM LEHETETLEN!!!!!!!!!!

575. Skyfall
2013. ápr. 8. 18:18
Én sajnos nem tudok semmilyen eredménnyel dicsekedni, időnként elkedvetlenedek, egy helyben topogok, de nem adom fel.
574. Skyfall (válaszként erre: 572. - Csibecsonti)
2013. ápr. 8. 18:15

Szerintem, ha naponta egyszer sikerül elmenned WC-re az abszolút jónak mondható. Biztosan olvastad, hogy említettem ezt a gyógyvizeket, ha azt szeretnéd, hogy többször is elmenj naponta, akkor igyál meg egy fél deci Hunyadi vagy Ferenc József vizet evés után és akkor garantált a siker.

Persze nem kellemes az íze, glauber só, talán a Hunyadi kicsit kellemesebb, mint a másik.


Gratulálok a tanulmányi sikereidhez, ugyanolyan ügyes vagy mint a fogyókúrádban is.

573. devonshire (válaszként erre: 572. - Csibecsonti)
2013. ápr. 8. 17:25

Gratulálok a kitartásodhoz!


DE! Szénhidrátot, KELL enni. Szüksége van rá a szervezetnek, hiszen energiaforrás!


Csak alacsony glikémiás indexűt.

Fehérliszt, fehércukor kilőve.


Teljes kiörlésű kenyér, bulgur, barna rizs, durumtészta. Ha részletesebben érdekel a naplómban le van írva a helyes szénhidrátbevitel. Valahol a 4. bejegyzés környékén kezdődik. Előtte másról van szó.

2013. ápr. 8. 14:37

Halihó :)

Mostanában elszalad mellettem az élet, két évi itthon pangás után most megkaptam egy OKJ-s tanfolyamot, amin le is esett az állam, 90 emberből benne voltam a 16-ban. Legalább kicsit többet mozgok majd mint most :)

A húsvét valami fantasztikusan sikerült, egy kilót fogytam! :D Húst hússal ettem, és mégis lementem 94-re. Most viszont két napja bűnöztem: anyósom egy csomó süteménnyel küldött vissza, a férjem miatt nem utasíthattam vissza, és hát nagyon ott volt a kísértés... Nevessetek ki, de tudtam hogy pusztulnia kell, mert nem élhetek édességgel egy lakásban. Az más mikor a férjem megeszik előttem egy csokit, de ha itt egy kiló keksztekercs meg egy kiló sajtos perec... Szóval egy este kirúgtam a hámból, és (még mindig visszafogottabban) jól bekajáltam. Meg is ártott, 96-ra vagy afölé mentem másnapra, de ma már megint 95 alatt vagyok, ami megkönnyebbülés :) Néha-néha eszek szénhidrátot, egy-két kocka csokit vagy kölest (eddig azt sem ettem mert szénhidrát) és megfigyeltem, hogy sokkal jobb a székletem! Úgyértem napi 2-3szor is sikerül elmenni vécére, holott azelőtt napi 1 ha sikerült. Nagyon nem merem folytatni mert félek a hízástól, de a fogyáshoz meg jó emésztés kell... Szerintetek most mitévő legyek? :D Ehetek néha, csak ne fehérkenyér és csoki formában?

2013. ápr. 6. 17:54
Igazabol ennyi a felelmem, hogy egyszer majd ujra hizni fogok a nagy dozsolestol. Hogy miert most jott ram 2 ev utan, jo kerdes. Talan mert meg az eddigi dozsolest is kezdem tulzasba vinni. Egyszeruen folyton eszem. Igaz nem birok hatalmas mennyisegeket mar egyszerre, de nalam az eves az gyakorlatilag egy egesz napos elfoglaltsag.:D Pedig idom az semmi, de barmi kozben kepes vagyok enni. Talan csak sport kozben nem. Az iskolaban tanora alatt, a munkahelyen. En meg fozes kozben is eszem, szerintem ez mar beteges. Mi a velemenyetek? De nem am brokkolit. Mentsegemre szoljon, hogy a foetkezesek legalabb egeszsegesek.
570. 4d6f668ed2 (válaszként erre: 569. - 880331b0ba)
2013. ápr. 6. 17:46
En ennyit eszek, mikor epp sikerul ellenallni es kb ilyesmiket. Errol beszeltem.:D Mondjuk en ezzel fogyok, de en eszmeletlen mennyisegeket vagyok kepes eltuntetni. Viszont maig se ertem, hogy azzal, hogy tudom tartani a sulyom, mikor evekkel ezelott meg ezzel hiztam el. Napi fel ora sporttal elegetek valamennyit, de nem ennyit.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook