Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. május 26-tól 90 napos diéta. Ki tart velem? fórum

2012. május 26-tól 90 napos diéta. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jún. 8. 20:40
Sziasztok! jajj ma ovis ballagásos vendégésbe hívtak és nagyon nagy baj van :S szénhidrát napom van és ettem egy fél rántott csirkemellet egy fasírtot és fél adag franciasalit. szerintetek ezzel oda a diétám? vagy ha folytatom normálisan akkor nem lesz gond?
2012. jún. 8. 06:52
körözöttet :D bocsi
2012. jún. 8. 06:51

Fehérje nap: körözötem csináltam mára....

De estére rántott sajtot kért a pasim.... azt nem kellene ennem ugye? :D

2012. jún. 7. 21:34
Én reggelire ettem pár szem epret, aztán később 3db almát és 3db banánt.Szerintetek ennyit lehet,vagy ez sok??Még azt akarom kérdezni,hogy ilyet hogy csökkentett cukortartalmú ananàszkonzerv szerintetek lehet enni gyümi napon vagy nem kellene?Bocsika a kérdésekért,de még nagyon kezdő vagyok!
84. Zsn5 (válaszként erre: 83. - Hullahop)
2012. jún. 7. 21:18
Szerintem nyugodtan ihatsz gyümölcslevet, én is szoktam. Csak arra figyelj hogy ne tartalmazzon sok cukrot.
2012. jún. 7. 18:38
2 db banán, +1l 100-os ananászlé (ez gááááz h ilyet iszok?). Ma ennyi volt a kaja, amúgy is húzós napom volt, időm se lett volna enni.
82. Katagi
2012. jún. 7. 16:58
Sziasztok! Hát igen, a bűnözés. Mivel az elmúlt héten többször vétkeztem, így a tegnapi gyümi nap után ma víz napot tartok. Szenvedés, de ez a büntetés!!!! Eddig jól ment, csak nagyon fáradt vagyok és jó lenne valami kényeztetés.Majd holnap...
81. Zsn5
2012. jún. 7. 10:42

A mai reggeli: málna és eper.


Az ebédet is kitaláltam. Mivel csontos csirkemell van most itthon, ezért tepsiben egybe megsütöm. Teszek mellé pár darab répát, amit majd hnap meg tudok enni.


Ti mit esztek/főztök? :)

80. Zsn5
2012. jún. 7. 08:23

Húha, milyen rosszak vagyunk :D

Tegnap nekem is gyümi napom volt, a báűnözésem egy db pogácsában kimerült. De este már olyna éhes voltam :( A tv-ben meg ilyenkor naná hogy főzős műsorok mennek és finom kajákat csinálnak.


Ma jó sok salátát meg akarok enni a csirke mellé, viszont nem tudom hogy a csirkét hogy készítsem el, mert igazság szerint már unom hogy csak lepirítom akár csíkokban akár szeletekben. Ötlet? :)

2012. jún. 7. 08:03

Sziasztok!

Nekem is gyümi napom van ma....az első...! Remélem bírni fogom, a hozzáállásom pozitív, de majd kiderül!:)

Szép napot mindenkinek!*.*

2012. jún. 7. 07:13

Jó reggelt! :)


Tegnap sűrű napom volt ezért nem jelentkeztem...

Sajna tegnap kudarcot vallottam, összeettem mindent este. :-/ Maradtam volna inkább otthon.


Zero akaraterő :-/



Ma gyüminappal folytatom...

77. Katagi
2012. jún. 6. 22:28
Sziasztok4! Én most tényleg csak benéztem. Gyüminapom van, de... Szóval kicsit bűnöztem. Most a héten szerintem jó ha tartottam az eddigi fogyási szintet!
2012. jún. 6. 20:56

Szép estét mindenkinek!

Jól lemaradtam!

Ma van a 14. napom egyenlőre még mindig tartom a -2.1 kg-ot. remélem idővel beindul. nem szeretnék ebben a diétában is kudracot vallani. Volt más is akinek ilyen rövid időn belül stagnálni kezdett a súlya?

75. Criscito (válaszként erre: 74. - Zsn5)
2012. jún. 6. 11:00
Ja ok
74. Zsn5 (válaszként erre: 73. - Criscito)
2012. jún. 6. 08:15
Nem a lenmaggal kell szünetet tartani, hanem a csalán teával :)
73. Criscito (válaszként erre: 72. - Zsn5)
2012. jún. 6. 07:56
Már miért kéne a lenmaggal szünetet tartani? Ugyanolyan étel, mint bármi más, csak épp jóval magasabb a tápértéke.
72. Zsn5 (válaszként erre: 71. - Katagi)
2012. jún. 6. 07:48

Igazából én a lenmaggal nem álltam személyes kapcsolatban, csak hallottam ill. olvastam róla.

A lenmag nagyon sok mindenre jó, köztük arra is, hogy megakadályozza a székrekedést.


A csalántea méregtelenítő, vértisztító, vizelethajtó és - itt a kulcs- feloldja az anyagcseréből származó salakanyagokat! Kimossa a méreganyagokat és stimulálja az anyagcserét, az egész bélrendszert kitisztítja.

Valószínűleg ezért történt meg velem is, hogy reggel a szokásosnál több volt..


Egyébként naponta csak 3-4 csészével ajánlatos fogyasztani, valamint 4 hétnél tovább nem ajánlott a fogyasztása. Ezt írja róla a tudomány :)


Megyek is és főzök egy adaggal!



Mindenkinek szép napot!

71. Katagi
2012. jún. 5. 17:41

Sziasztok! Csak most jutottam géphez. Látom szépen haladtok!

ZSn5: a csalántea "arra" is jó? amire a lenmag...


Szénhidrát napon nemcsak teljeskiörlésűt eszem, de ha van lehetőség, akkor igen.

A hetem elég zavaros, csak ritkán tudok benézni, de lélekben veletek vagyok!! És drukkolok mindenkinek, az újaknak is! Bíztatás mindenkinek kell! Egyébként most sok a friss gyümölcs, zöldség, talán az segít!!

2012. jún. 5. 12:37

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok.:) Igaz,még csak tegnap kezdtem! 79,6-ról indulok, 10-15kg-tól szeretnék megszabadulni!Hát...nem tudom mi lesz belőle, de, nagyon elszánt vagyok...!:)

Szép napot mindenkinek!:)))

69. Zsn5
2012. jún. 5. 12:35
Egyébként ti a szénhidrát napon teljes kiőrlésű ételeket esztek?
68. Zsn5 (válaszként erre: 64. - Hullahop)
2012. jún. 5. 11:28

Gratula az eredményhez! Csak így tovább! :)


A paprikás krumpli nem is rossz ötlet, legközelebb én is azt eszek. Én keményítő napon általában borsó pörköltet szoktam enni, vagy rízs párolt/sült zöldségekkel, simán főtt krumplit vagy sült krumplit, lehet enni bab/borsó/lencse főzeléket, zöldség levest, gomba pörköltet vagy akár rizses lecsót.

2012. jún. 5. 10:00
Hol vagytok? Uncsi így egyedül itt :D
2012. jún. 5. 10:00
Óóóó megvan, paprikás krumpli és akkor abból a párom is tud enni ;-)
2012. jún. 5. 09:58
Mit egyek ma? Keményítő napom van.... Utálom :-/
2012. jún. 5. 09:56
78kg :) Akkor mégis csak fogytam már :))
2012. jún. 5. 09:54

Jó reggelt! :)


Tegnap meló után még volt pár dolgom, úh este 11re értem haza, így a vacsi kimaradt... :-/

Vagyis majdnem éhen haltam, úh muszáj volt egy joghurtot megennem... :(


Sajna nem bírom ki h ne álljak mérlegre, bár tudom h nem szabadna, de mindjárt lemérem magam... :D

62. Zsn5
2012. jún. 5. 08:45

Jó reggelt lányok!

Hogy telt a tegnapi napotok?

A tegnapi csalán tea megtette a hatását, nem részletezem mert hát mégiscsak a nagydologról van szó, de tényleg nagy dolog volt :)

Ma szénhidrát napom van, megpróbálom vissza fogni magam, mert úgy vettem észre ezen a napon mintha többet ennék. Még nem döntöttem el mit egyek, mert a paradicsomos tésztát nagyon szeretem, de mivel van itthon egy csomó saláta, arra gondoltam hogy csinálok egy kis nokedlit, és pirított hagymában kicsit lesütöm és salit eszek hozzá. De a salátát a tésztához nem tudom elképzelni.

61. zidenhow (válaszként erre: 59. - Katagi)
2012. jún. 4. 15:47
Igen, igazad van. :) az eeddig elért eredményeknek is örülök nagyon :)
60. Zsn5 (válaszként erre: 56. - Hullahop)
2012. jún. 4. 15:30

Nem, nem kell minden gyüminap után víznapot tartani, hivatalosan havonta egyszer kell és azt is gyümölcs nap után.

Én nem tartottam egyszer sem, azt tuti hogy nem bírnám ki, néha gyümölcs napon is szenvedek. Sok banánt eszek olyankor és az sajnos nem jó. :(

59. Katagi (válaszként erre: 58. - Zidenhow)
2012. jún. 4. 15:16
Ilyenen én is gondolkodtam. Így legalább átvészelhető, igaz, nem annyira hatékony (?) mint az igazi víznap. Szerintem az ember idegeit sem szabad túlfeszíteni egy diéta során. Ha ezzel ki tud valaki békülni és elfogadja így, akkor működik. Ha mindig áldozatnak érezzük magunkat, akkor eredménytelen lehet a diéta.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook