Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 februárjában érkező babák fórum

2012 februárjában érkező babák (beszélgetős fórum)


90. wanita77 (válaszként erre: 89. - Minyu87)
2011. júl. 11. 20:01
Hú, de jó, gratulálok!!!!
2011. júl. 11. 17:59
sziasztok, csatlakozom én is, most lépek a 8. hétbe és úgy néz ki ikreket várunk.
88. wanita77 (válaszként erre: 87. - Dina..)
2011. júl. 11. 15:09

Nekem is volt sajnos egy vetélésem, mégsem mondták, hogy szednem kéne bármit is...

Bár lehet, hogy nálad más volt a helyzet.

Én nehezen bírom a meleget, eléggé szenvedek tőle. :(

87. dina.. (válaszként erre: 86. - Wanita77)
2011. júl. 10. 13:44

Igazad van, a magne b 6-ot abba is hagyom, a duphaston azért kell szednem a 12. hétig mert egyszer már elvetéltem.

Hogy bírjátok a meleget?

86. wanita77 (válaszként erre: 85. - Dina..)
2011. júl. 8. 15:55

Mire kell ez a sok vitamin? Én csak gravidát szedek és néha hányingerre B6-ot, de csak hébe-hóba.

Én most vagyok 55 kg, de elég sokat eszem...

Kb. 12 kg-t híztam a fiamnál, elefántnak éreztem magam a végére, kb. 69 kg-val mentem szülni. De szerencsére gyorsan leadtam.

85. dina..
2011. júl. 8. 15:52

Szia!

Nem a hasam a combom és a derekam,

minden feszűl vagy rám sem megy:( 55-60 kiló voltam ,de most ...


Femibion,magne b6 és Duphastont szedek.


Mennyit híztál az első babádnál?

84. wanita77 (válaszként erre: 83. - Dina..)
2011. júl. 8. 14:05

Szia!

Hú, már akkora a hasad, hogy nem jók a régi ruháid? Vagy sokat híztál is? Én még szerencsére nem híztam, csak 1-2 kg-t, a hasamat is csak én látom. Pedig már várom, hogy növögessen.

Milyen vitamint szedsz?

83. dina..
2011. júl. 8. 13:32

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Rám nem mennek rám a nadrágaim ,nem merek mérlegre állni:( lehet a sok vitamintól is?

82. Babeck (válaszként erre: 81. - Wanita77)
2011. júl. 4. 21:29
Köszi :)
81. wanita77 (válaszként erre: 80. - Babeck)
2011. júl. 4. 19:53
Hát akkor jó költözködést kívánok!
80. Babeck (válaszként erre: 79. - Wanita77)
2011. júl. 4. 19:40

Úgy alakult, hogy kénytelenek leszünk anyukám házába költözni, 16. kerületbe Budapesten.

Mondjuk nagyon nem bánom, mert jó hely, csak irdatlan sok meló lesz... :)

79. wanita77 (válaszként erre: 78. - Babeck)
2011. júl. 4. 19:18
Hova költöztök?
78. Babeck
2011. júl. 4. 19:06

Az jó, pihenj gyorsan sokat :)))

Most jön egy pár lazsálás nélküli hétvége, költözködünk (elvileg) nemsokára :)

Erre pihenek rá jelenleg is :)

77. wanita77 (válaszként erre: 76. - Babeck)
2011. júl. 4. 18:49

Most én is pihenek, apjával elmentek sétálni.

jó neked, hogy hétvégén alhatsz, a fiam sajnos 6.30-kor szokott kelni. :(

Este 21 körül fekszik le, nem sokkal utána én is megyek. :)

76. Babeck (válaszként erre: 75. - Wanita77)
2011. júl. 4. 18:36

Pont ásítottam egy óriásit :))

Durva igen, mostanában a szombatjaimat végigalszom. De szó szerint :)))


Gyermeked mikor szokott elaludni?

75. wanita77 (válaszként erre: 74. - Babeck)
2011. júl. 4. 18:06

Igen, ez elején nagyon béna tud lenni az ember, én is az voltam.

Én saját doki párti vagyok, de persze ezt mindenki maga dönti el, mi a fontos.

Én esténként szoktam kicsit rosszabbul lenni, de nem hánytam én sem szerencsére. Engem az álomkór idegesít, alig bírom nyitva tartani a szemem már este.

74. Babeck (válaszként erre: 73. - Wanita77)
2011. júl. 4. 17:19

Lehet, hogy én rontottam el, mert nem kértem képet :(

Még rutintalan vagyok :)


Igazándiból nálam inkább a helyszín a fontos, nem ragaszkodom az orvoshoz (bár lehet, hogy az élet majd ezt is másképp alakítja), de nem igazán tudom, hogy mi pluszt nyújtana a "saját doki" nekem. Azt már kérdezte a nőgyógyászom, hogy ott (a Péterfyben) szeretnék-e szülni, és mondtam neki, hogy igen, de hogy vele szeretném-e, azt nem kérdezte.


Rosszul igaziból ritkán vagyok, kicsit savasabb a gyomrom, mint általában, meg fáj a derekam mostanság, de hányni pl. egyszer sem hánytam még, émelyegni pedig csak esténként szoktam.


Te jól viseled?

73. wanita77 (válaszként erre: 72. - Babeck)
2011. júl. 4. 17:10

Érdekes, pedig ilyenkor már szoktak adni képet.

Nincs választott orvosod, hogyhogy még nem tudod, hol fogsz szülni?

Nekem van, és ő az ÁEK-ban vezet le szülést, a régi MÁV kórházban.

És vannak rosszulléteid, vagy csak álmosság?

72. Babeck (válaszként erre: 71. - Wanita77)
2011. júl. 4. 17:03

Képet én sem kaptam :S Na majd a 12. hetin :)


Szerintem én még sárkányabb lennék, ha nem alhatnék annyit ami jól esik, vagy nem lenne energiám hisztizni :D


A Péterfyben szeretnék szülni, mert nagyon közel van, és szerencsére nem sok rosszat hallottam róluk (no meg én is ott születtem, és nagyon közel van).


Te hol tervezed?

71. wanita77 (válaszként erre: 70. - Babeck)
2011. júl. 4. 16:59

Akkor majdnem egyidősek vagyunk, nekem szerdán kezdődik a 10. hét. Én is láttam, de csak hasi uh-n, mert elromlott a másik gép. De szerencsére minden rendben van, homályosan lehetett látni, csak képet nem kaptam.

Én is egész nap aludnék, csak hát van egy 2,5 éves fiam, aki mellett nem igazán lehet. De férjem sokat segít, így legalább hétvégén tudok pihenni. Én még nem vagyok sárkány, legalábbis nem mondták. :)

Hol fogsz szülni?

70. Babeck (válaszként erre: 69. - Wanita77)
2011. júl. 4. 16:56

Szia!


Köszönöm :)

9+3 vagyok ma, láttam már, és hallottam a szívecskéjét :))

Kaptam egy nagy kupac beutalót mindenféle vizsgálatokra, most ezeket próbálom ütemezni.


Meglepően jól vagyok, bár a környezetem elég nehezen tolerálja, hogy sárkánnyá változtam (hisztérika lettem, és csak az alvás érdekel - meg az evés :))


Te hogy vagy?

69. wanita77 (válaszként erre: 68. - Babeck)
2011. júl. 4. 16:47
Szia, persze. Hogy vagy, hányadik héten, voltál már orvosnál, láttad a babát?
68. Babeck
2011. júl. 4. 16:21

Sziasztok!


Csatlakozhatok? :)

Február elejére várom első babácskámat.

2011. júl. 1. 17:29

Sziasztok!

Én most várom az első babámat. Körülbelül most vagyok 8 hetes várandós és februárra várom a babát. Nagyon izgatott vagyok hogy mi lesz később.:) Hát én nagyon szenvedek a a rosszullétektől. Folyamatosan aludnék és enni se tudok jóformán csak néha rágcsálok, de azt mondták hogy ez ebben az időben még nem nagy gond mert nem kap annyi tápanyagot a baba. Az a helyzet hogy a rosszulléteim miatt kirúgtak a munkahelyemről és nem találok másikat. Ezt is egy év alatt sikerült találnom, mivel fiatal vagyok és csak egy érettségim van. Nem tudjátok hogy mire számíthatok, hogy kaphatok-e egyáltalán valamiféle támogatást? Mert félek hogy a párom fizetése nem lesz elég hármunknak.:( Várom a válaszotokat. Üdv: Sisikeh

66. Ejjjka (válaszként erre: 18. - Zsiráfné)
2011. júl. 1. 16:26
Szia! Nagyon örülök neki, hogy minden rendben volt az Uh-n! :)
2011. júl. 1. 15:43

Nem tudja valaki véletlenül, hogy ilyen esetben hogy működik a szabi, táppénz? A fiam szeptemberben lesz 3 éves, oviba is felvették. Remélem nem küldik el, ha kiderül, hogy tesó lesz.

Szeptembertől kivenném a szabikat és utána táppénz szülésig. Ezt még lehet így csinálni? Nincs valaki hasonló helyzetben?

64. wanita77 (válaszként erre: 63. - Assua)
2011. júl. 1. 14:10
Remélem, hogy igazad van. Persze, annyira azért nem idegesített fel, csak rossz hallgatni a sikítást és tombolást és közben nehéz nyugodtnak maradni, pedig muszáj a baba érdekében. De gondolom ilyen másnál is előfordul.
63. Assua (válaszként erre: 62. - Wanita77)
2011. júl. 1. 13:44
Nem hiszem, hogy annyira fel tudna idegesiteni a kisfiad, hogy artana a babanak. Szerintem nagy lelki trauma kell ahhoz, hogy hasoon a babara. De ez csak az en velemenyem. Biztos azert kert kisfiut, hogy legyen kivel jatszani kocsikkal, meg nyilakkal,... :-)
62. wanita77 (válaszként erre: 60. - Assua)
2011. júl. 1. 12:37
Épp most volt egy hatalmas visítós, tombolós hiszti, úgy félek ilyenkor, hogy árt a babának az idegesség. Amúgy elmondtuk neki és fiút kért. :)
61. Assua (válaszként erre: 55. - Ildi5)
2011. júl. 1. 12:12
Szia! Gratulalok a babodhoz! Mi nagyjabol ugyanannyi idos terhesek vagyunk. :-) Nekem csak a cicim faj es erzekeny, meg neha alhasi szurkalas, nyilallas van. Meg persze aluszekonysag. Hanyadik baba lesz nalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook