Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 februárjában érkező babák fórum

2012 februárjában érkező babák (beszélgetős fórum)


2011. júl. 25. 09:58

Na, megjöttem az uh-ról és minden rendben van!!!!

54 mm és 64 gramm! :) Hallottam a szívhangját is, annyira jó volt!


Ti hogy vagytok?

119. wanita77 (válaszként erre: 118. - Babeck)
2011. júl. 24. 20:23
Igen, egy fél órát sétáltunk azért.
118. Babeck
2011. júl. 24. 19:44

:(

Itt is ömlik az eső.


Remélem kicsit azért tudtatok menegetni :)

2011. júl. 24. 19:31
Meg is jöttünk, már megint esik. :(
116. Babeck
2011. júl. 24. 19:03

No, akkor nem veszek bérletet, és sétálok munkába menet, az kb. fél óra (oda, meg még fél vissza) :)

Legalább a sok idiótát is kiszellőztetem a fejemből, mire hazaérek :))


Azért vigyázz az esőben, meg ne fázz!

Pár napja volt egy kis hőemelkedésem, rendesen beparáztatott...

115. wanita77 (válaszként erre: 114. - Babeck)
2011. júl. 24. 18:51

Köszi!

Én szintén alig keltem fel egész nap, férjem átvállalt majdnem mindent.

Most gondolkodom, hogy le kéne menni sétálni még esőben is, mert egész nap itthon punnyadtam és már lelkiismeret furdalásom van emiatt.

A séta is jó, minden nap legalább fél órát ajánlanak.

114. Babeck
2011. júl. 24. 18:43

Drukk-drukk, de minden rendben lesz! :)


Én ma, szégyen-nem szégyen, szinte fel sem keltem. Megnéztünk pár Lost részt, és mivel millió kaját pakolt anyósom tegnap, főzni sem kell :))


Ja, és a torna sajna azért van kilőve, mert júli elején vérezgettem, és minden megerőltetéstől is el lettem tiltva :( De majd próbálok sokat sétálni, ha jobb idő lesz :)

113. wanita77 (válaszként erre: 112. - Babeck)
2011. júl. 24. 18:35

Jól vagyok, csak szörnyű ez az idő. Egész délután ki sem mozdultunk. :(

Holnap megyek uh-ra, drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!

112. Babeck
2011. júl. 24. 18:24

Hellóbelló :)


Holnap be kell mennem dolgozni, drukkoljatok, hogy ne nagyon viseljen meg :(


Hogy vagytok?


Én már kattognék a neveken, de az uracskám szerint nagyon ráérünk még (pedig biztos nem lesz egyszerű megállapodnunk :))

111. Amagdika (válaszként erre: 110. - Wanita77)
2011. júl. 23. 21:36

hááááát nálunk csoda lenne a kislány, csupa-csupa fiús család vagyunk, úgyhogy kisfiúra készülünk.

A fiamnál már évekkel ezelőtt eldöntöttük, hogy mi lesz a neve, pedig a férjem nehéz eset, és már a mostani is megvan, ezen sem gondolkodtunk, mert már 1-2 éve megtetszett mindkettőnknek.

A kisfiam Ármin, a tesó, ha fiú Dorián lesz, kislány név még nincs, de szerintem nem is fog kelleni...:)

110. wanita77 (válaszként erre: 109. - Amagdika)
2011. júl. 23. 19:28

Az én fiam is várja a tesót, mindig kérdez róla.

Ilyenkor még nem lehet tudni, hogy fiú lesz-e vagy lány, úgyhogy neveken még nem gondolkodtunk. Meg amúgy is korainak tartom még.

Te már tudod a nemét?

109. Amagdika (válaszként erre: 108. - Wanita77)
2011. júl. 23. 19:23

az enyém decemberi, mi már mondtuk neki a kistesót, nagyon várja (eddig), aztán majd meglátjuk, hogy viseli. Ő csak jövő szeptemberben megy oviba, mert csak januártól vették volna fel, úgy meg nem akartam.

nagyon jó lesz az UH, majd meglátod, nekem ugyanolyan volt, mint legelőször, hihetetlen most is...

na nekem az is közrejátszik a pocaknövekedésben, hogy eleve volt egy kis felesleg, így azt nyomja ki a baba, de behúzni már nem lehet.

Neveket néztek már csajok???

nekünk nagyjából már megvan.

és kislányt vagy kisfiút vártok????

108. wanita77 (válaszként erre: 107. - Amagdika)
2011. júl. 23. 16:56

Szia!

De jó, majdnem ugyanaz a helyzet, mint nálunk. Nekem szeptemberben lesz 3 éves a fiam és 12 hetes pocaklakóm van. :)

Én hétfőn megyek uh-ra, már nagyon várom, hogy lássam, hogy minden rendben van.

Rajtam még nem nagyon látszik, kívülállók még nem vették észre. Pedig már nagyon várom, hogy látszódjon.

Szép napot nektek is!

2011. júl. 23. 15:36

Sziasztok!

nemrég regisztráltam, remélem csatlakozhatok, bár januárra várom a babát, de itt még nincs annyi hozzászólás, így nagyjából képben vagyok.:)

röviden: van egy 2,5 éves kisfiam, a kistesó 14 hetes pocilakó. februárban sajna volt egy vetélésem, így problémás ez a terhességem, szedek gyógyszert+pihenés, pihenés, már amennyit a kis rosszaságomtól tudok.

szerencsére kopp-kopp minden oké, a 12 hetes UH-n rendben volt a drágám 6,8 cm a CRL-je, és folyton ficánkolt.

magnéziumot kell még kötelezően szednem. a hasam már nő, látszik, hogy terhes vagyok kivülálló számára is.

nekem múlóban vannak a rosszullétek, viszont én is tudnék aludni bármikor, általában du. lefekszem egy picit a fiammal.

Legközelebb AFP-re megyek, UH csak augusztus végén lesz.

Szép napot mindenkinek!:)

106. wanita77 (válaszként erre: 105. - Babeck)
2011. júl. 22. 19:28

Miért van a torna kilőve?

Én sem zabálok mértéktelenül, de szinte folyamatosan. Egy kis szelet sajt, túrórudi, banán, joghurt, valamit muszáj mindig ennem.

Egész jól bírtam a meleget, épp 300 km-re voltunk innen, és ott nem volt annyira vészes a meleg.

Ennek az esős időnek sem örülök, már majdnem fázom. :(

105. Babeck (válaszként erre: 104. - Wanita77)
2011. júl. 22. 18:16

Sajna sokszor ég a gyomrom, szóval inkább rágok... Sose gondoltam volna, hogy a korpovit ekkora cimbim lesz :D


Most pl. a vadasmártásra izgulok, de lusta vagyok megcsinálni, úgyhogy patisszon lesz a vacsi :))


Sajna nálam a torna kilőve :( De megpróbálok nem (sokat) nassolni. ;)


Amúgy szerintem nem zabálok olyan mértéktelenül, mint hittem volna magamról, mondjuk nem tudom mi lenne, ha nem savasodna így a gyomrom... :)


Hogy bírtad a meleget? Engem nagyon durván megviselt :( Jó ez a kis enyhülés.

104. wanita77 (válaszként erre: 103. - Babeck)
2011. júl. 22. 15:48

Én csütörtökön megyek védőnőhöz és még kéne az EKG is, meg háziorvos.

Igen, nekem is kevésbé van álomkór, de én is alszom délután a fiammal, az nagyon kell. Aztán alig bírok magamhoz térni utána.

Én szerencsére itthon vagyok, nem kell dolgoznom.

Te sokat eszel, kívánós vagy? Én állandóan ennék, de sokszor nehéz kitalálnom, mit kívánok. Volt olyan is, hogy mire megcsináltam a kaját, már nem is kívántam. :( Máskor meg kifejezetten egy valamit ennék és semmi más nem jó helyette.

Jövő héten el akarok kezdeni már tornázni, nehogy nagyon elhízzak és jót is tesz a mozgás, terhesség előtt hetente kétszer jártam.

103. Babeck (válaszként erre: 102. - Wanita77)
2011. júl. 22. 15:35

Én kedden megyek UH-ra :))


Hétfőn meg védőnőhöz. Voltam vérvételen meg EKG-n is, de kicsi kavarodás volt bennem, szóval volt egy felesleges köröm... :)

Tegnap hőemelkedésem volt, jól beijedtem, de szerencsére mára már elmúlt :)


Érdekes, az a nagyon durva álomkór már mintha múlóban lenne, de a délutáni alcsi még nagyon kell.


Sajna vége a jó világnak, mert jövő héten már munka, bár azt hiszem nem fogom sokáig húzni bent.


Te otthon vagy a nagy gyerkőcöddel, ugye?

102. wanita77 (válaszként erre: 101. - Babeck)
2011. júl. 22. 15:19

Köszi jól, bár az álomkór még tart. Nálad?

Én hétfőn megyek uh-ra, már nagyon várom, hogy lássam, minden rendben van. Te hogy állsz a vizsgálatokkal?

101. Babeck (válaszként erre: 100. - Wanita77)
2011. júl. 22. 13:05

Én itt :)


Hogy vagy?

2011. júl. 22. 11:30
Merre vagytok?
99. wanita77 (válaszként erre: 98. - Minyu87)
2011. júl. 20. 16:58
Igen, Sztk-ba és a magánrendelőjébe is. Csak most az Sztk-ban elromlott az uh gép, ezért máshova kell mennem, valahova a Rákos útra, nem is tudom, hol van...
2011. júl. 14. 13:46
igen, táppénzen leszek, jobb itthon a nyugalom, mint a sok stresz. Nekem most többet ér ez mint a munka. Mi is IV. ker. központba. Sztk-ba jársz?
97. wanita77 (válaszként erre: 96. - Minyu87)
2011. júl. 14. 08:44

Sajnálom, de most minden rendben lesz!

Végig táppénzen leszel, a 9 hónap alatt?

Mi a IV. ker-ben lakunk, Káposztásmegyeren. És ti?

2011. júl. 13. 21:39
én a 8 hetet kezdtem most. Ja értem bocsi, nekem ez még csak az első lesz mindenből, a háziorvossal meg ki is iratom magam táppénzre mert 11 órába dolgoztam. Meg nekem is volt már egy vetélésem ami 12 héten mennt el :(, ill. egy biokémiai terhességem is volt most nem rég.Remélem itt már minden rendben lesz, mert amit eddig elvett tőlünk az isten most csodaként visszaadta. Sokat pihenek remélem meglesz az ára. Merre laktok ti?
95. wanita77 (válaszként erre: 94. - Minyu87)
2011. júl. 13. 19:40
A kombinált teszt Down-szűrés, vérből a 12. héten. Én ma kezdtem a 11 hetet, te?
2011. júl. 13. 18:52
Szia, én is ma voltam és ugyanazokat kaptam mint te, a kombinált teszt az mi a labor mert nekem még oda kell mennem. Te hány hetes vagy?
2011. júl. 13. 16:05

Sziasztok, hogy vagytok?

Én ma voltam dokinál, kaptam rengeteg beutalót: háziorvos, uh, EKG, fogorvos, védőnőhöz kiskönyvért és kombinált tesztre telefonszámot.

Ti fogtok menni ilyen tesztre?

2011. júl. 12. 13:06
Köszönjük egész jól, csak délután és este vagyok rosszul, akkor hányinger, na meg a fáradtság egésznap megvan. Ti hogy vagytok?
91. dina.. (válaszként erre: 89. - Minyu87)
2011. júl. 11. 21:57

Gratulálok! Sok egészséget nektek!

Hogy vagytok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook