Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011. május közepétől Norbi Update. Ki akar velem fogyni? fórum

2011. május közepétől Norbi Update. Ki akar velem fogyni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. máj. 18. 19:52
Hmm.. jól hangzik a tükörtojás ^^ Reggelre én is azt csinálok szerintem ^^
158. szeszil74 (válaszként erre: 157. - 840bd70224)
2011. máj. 18. 14:44

Reggeli: 2 db tükörtojás, 1 db Hungarocell, paprika, tea édesítővel

Tízórai: 1 db müzliszelet

Ebéd: 2 db töltöttkáposzta tejföllel (kenyér nélkül)

Uzsi: még nem tudom.

Vacsi: az is kérdés. Majd amit kíván a pocim :D

2011. máj. 18. 12:23
Ma ki mit evett? :)
156. 840bd70224 (válaszként erre: 154. - 840bd70224)
2011. máj. 17. 20:43
Az volt ^^
155. miel77 (válaszként erre: 154. - 840bd70224)
2011. máj. 17. 18:31
sztem az, ha light a tejföl :)
2011. máj. 17. 17:01
Csajok, a csirke comb pörköltként tejföllel elkészítve, ugye 1-es kódú??
153. miel77
2011. máj. 17. 14:14

Sok okosságot írtok, alig győzöm vissza olvasni :)

De javarészt egyet értek veletek, update dolgokból eddig csak a rudit,savóitalt és pudingot vettem, néha nasinak,nem is tudtam hogy a C.B.A gyárt olyant ami tök uaz összetételre!

Én a sima víz mellett rengeteg teát iszom, az nagyon jó, főleg a csalántea. Igazából gyümilevet nagyon ritkán iszom, 2havonta kb. 1szer vendégségben :)joghurt ugyanez, én is natúr párti vagyok, max az ízesítem :) de pl fahéjjal, kókuszreszelékkel, aszalt gyümikkel nagyon finit lehet csinálni.

Sok sikert mindenkinek a fogyihoz :)))

2011. máj. 17. 13:59

Egyetértek.

Már csak a gyümölcsleveket, üdítőket hagytuk ki. Finomak, de mindegyik a feldolgozás során veszít az értékéből. Fogyókúra szempontjából (mindegyik)csak felesleges kalória, hisz a 100 %-os gyümlé, vagy maguk a gyümölcsök is sok cukrot tartalmaznak. a feldolgozatlan gyümölcsben még van vitamin.

(Még ha nem is fehérített cukrot,szaharózt tartalmaznak, hanem gyümölcscukrot, de az is cukor. Oké, élettani hatása jobb, de minden cukorszármazék magas kalóriatartalmú.)

Ezért van az, hogy az aki rengeteg üdítőt és gyümölcslevet ivott, már csak attól is fogy, hogy ezeket elhagyja. Jó neki.Én nem ez az eset vagyok. De amit meginnék egy pohár gyümölcslével, azt inkább pótolom valami értékesebb táplálékkal. Inni meg marad a citromos víz.Egészségünkre!

151. 840bd70224 (válaszként erre: 150. - Tündérhajnal)
2011. máj. 17. 12:44

Hát ez az..és én el se várhatom, hogy Anyuékkal vetessem meg a "saját hülyeségemre" kellő dolgokat.

Én még nem dolgozom, a zsebpénzemnek meg van jobb helye is.. Tehát maradok a sima 50 Ft-os natúr joghurtnál..abba teszek fagyasztott zöldséget (ami már kiengedett leturmixolom), meg édesítőt, ha van itthon és kész a gyümölcsös joghurt ^^

2011. máj. 17. 12:37
Anyagilag nem lehet bírni átlagfizetéssel azokat a cuccokat, mellesleg én nem vagyok édesítőszer párti és nem szeretek műanyag dobozos, előre gyártott kajákat enni.Pl. az Update1-es joghurtokat hülyeségnek találom. Akkor már inkább eszek natúr joghurtot gyümölccsel. Abban legalább nincs szinezék meg gyümölcsaroma és édesítő sem.
2011. máj. 17. 12:20

Igen, sok az üzleti rész benne..és ez a legnagyobb probléma. =/

Én ugyanúgy a boltban vásárolt sima, egyszerű virslit eszem és a sima, egyszerű Li.l-s mustárt..és 100 Ft-ért veszek 1 csomag pufibúzát, amiben 10 db van, és nem 146-ért 1 csomagot, amiben 2 db van. Már egyszer sikerült fogyni, hiszek benne, hogy most is összefog jönni..! =)

Vacsorára a tojást nálunk is tyúkok tojják.. Ugyanúgy, mint a Norbis tojást..:D

Meg ilyenek. :D Azt mondom menjen lassabban a fogyás akár, de nem eszem fel a család vagyonát 800 Ft-os lisztekkel, amiből gondolom nem elég havi 1 zacskó, és ehhez hasonló ármagasságú termékekkel.. :-)))))

148. ffb52113ef (válaszként erre: 146. - Kavicsné)
2011. máj. 17. 12:08

Igen, ez az. Csak meg kell szoknunk.

(Mellesleg ez a legnehezebb, :-( ,de bízom benne, hogy most sikerülni fog!)


Nekem is és mindenkinek kívánom!!!


Örülök, hogy van ez a topic.

2011. máj. 17. 12:01
Hú, nagyon örülök, hogy így felhoztátok a kajás témát!
146. Kavicsné (válaszként erre: 145. - Ffb52113ef)
2011. máj. 17. 12:01

Itt a pont :-) Nagyon jól összeszedted.

A vacsorák nálam is bonyolultak. A család akkor "főétkezik", így igyekszem finomakat, laktatóakat, de ugyanakkor könnyű kajákat gyártani. Már amikor sikerül... Nekem meg meg kell szokni, hogy a fiúk vacsorája csak a másnapi ebédem lehet... :-P

145. ffb52113ef (válaszként erre: 142. - 840bd70224)
2011. máj. 17. 11:51

Akkor mi egyet értünk.


Nem azt mondom, hogy én nem kóstoltam meg. Én is ettem már norbi somlóit. Édesítőszeres, de akkor is magas a kalóriája. Nem olyan magas, mint a simának, de azért egy fogyókúrában jelentős. Rá is írja, hogy egy ajánlott adag a doboz fele.Hiába U1.Nem garantálom, hogyha megeszel vacsorára egy fél dobozzal, akkor kíbírod, hogy ne edd meg a másik felét. Úgy meg már sok, akárcsak a "sima"

Norbi pudingot is megkóstoltam, de összetételben ua. a C.B.A-s. Cirka 100 kcal, fruktózzal, édesítőszerrel, uzsira, tízóraira tök jó.


Elismerem, hogy nehéz hónapokig bűnözés nélkül élni, s akkor már ha bűnözünk, így kevesebb, kevésbé érezzük, legalábbis "Norbi ezt mondta"

Kevesebb a cukor, kevesebb a kcal, mint ha "rendes" édességet eszünk helyette, de elenyésző pl. az ővé s egy másik müzli szelet közt is a különbség. Egy tonnát Norbiéból sem lehet enni.

Ja, és nem csak a kcal és a Ch kevesebb, hanem a pénzed is kevesebb lesz.

És ne mondja senki, hogy tud sütni egy szelet sütit. Ha norbis lisztből készült sütiből, vagy rendesből eszel egy szeletet, szinte tökmindegy. A mennyiség a lényeg.Csak az nem hízlal, amit nem eszünk meg.


Bocsi mindenkitől, akivel nem egyezik a véleményünk. Elismerem az update előnyeit, de elitélem az "elüzletiesedés" miatti részét, amikor az embereket hülyének nézik.

144. Tündérhajnal (válaszként erre: 143. - Ffb52113ef)
2011. máj. 17. 11:35
tejfölösen gondoltam, tejszín nincs itthon
2011. máj. 17. 11:30

Ha jól tudom, a rizs U2?

Gombamártást hogy csinálod? Ha sűríted 3-as lesz,tejszín asszem 3-as, de tejföl + gomba okés.


Ha már rizs és gomba, összecsaphatsz egy gombás rizottót is :-)

142. 840bd70224 (válaszként erre: 139. - Ffb52113ef)
2011. máj. 17. 11:20

Ez igaz. Én anno mikor már egyszer csináltam az Up-et, akkor sem ettem Norbis termékeket, kivéve a Túró Rudija :D Na, az isteni találmány ^^

És fogytam is..:)

Meg én eszem 1-2-3-as kódút is..el nem tudom képzelni, hogy ne egyek krumplit..

2011. máj. 17. 11:18
mondjuk gombamártással?
140. Tündérhajnal (válaszként erre: 138. - Ffb52113ef)
2011. máj. 17. 11:17

Lehet, hogy gondolatátvitel:)

Egyébként ezek jó ötletek nagyon...a tojás tényleg laktató és nagyon szeretem is. Pl. imádom a tükörtojás fehérjét paradicsommal...khm...már csak paradicsomot kell vennem hozzá:)

A gombát is imádom...nyami...


Én valami rizses dologra gondoltam ebédre....az nem nagy bűn, ugye?

139. ffb52113ef (válaszként erre: 126. - 840bd70224)
2011. máj. 17. 11:16

Bocsi, de nem kell Update bolt.

Mikor Norbi kezdte, még nem voltak boltjai, mégis működött a diétája. A virsli az virsli, akár norbis, akár nem. Akárcsak a sonka, a tejtermékek, zöldségek.A pufidolgok szintén. Norbi liszt, norbicsoki, norbisüti ez már csak luxus, és üzlet. Lehet, hogy az új diétájával (csak U1) gyorsabb a fogyás, viszont, ha emlékeztek még, anno elég volt (neki, s másoknak is) az is, és fogytál. Mit is mondott? hogyha nagyon nem bírod kenyérfélék nélkül, reggelire ehetsz, igaz-e? Katinka és Kovi is így fogyott le, nemdebár? És nem is akármennyit!!!

138. ffb52113ef (válaszként erre: 135. - Tündérhajnal)
2011. máj. 17. 11:10

Pont most írtam...gondolatátvitel???


Fehérje a lényeg, azzal laksz jól...ha már szénhidráttal nem lehet.

Én ma vacsira lágytojást fogok, ebédre meg a már írt gombapöri lesz. Talán nem mindenkinek megy hozzá, de én most tejfölös ubisalit fogok enni mellé.

137. szeszil74 (válaszként erre: 133. - Roczeine25)
2011. máj. 17. 11:08

Én is Sz.J. receptjei és főleg lisztkeverékei szerint főzök, jóval olcsóbb, mint a M.Mix.

És persze gyűjtöm a jó kis Update recepteket is.

136. ffb52113ef (válaszként erre: 129. - Tündérhajnal)
2011. máj. 17. 11:07

Sz.tem, ha elég fehérjét eszel vacsira (csirkemel,sonka,hal,tojás), akkor kibírható kenyér nélkül.


Csak egy pár ötlet: Szereted a tojást? "Lightos" tojásrántotta 2-3 tojásból, vagy lágytojás, azt sokáig lehet enni, mert elpötyörögsz vele, míg kikanalazod a héjából. Esetleg 3 db. virsli mustárral, tormával. Én szeretek mellé paradicsomot is enni.


Fél csirkemell, vagy párolt hal,(esetleg tonhalfilé konzerv enyhén sós lében) salátával,vagy zöldséggel...tuti jóllaksz vele.

Húsleves "zsírtalanított" leve zöldségekkel, a benne főtt hússal, májjal bármikor ehető...a húsleveshez senki nem eszik kenyeret.


Rakott zöldségek, melyhez a zöldséget (karfiol, brokkoli, kelkáposzta pl.)lerakod főtt tojással, meglocsolod tejföllel, kis sajtot rá, s megsütöd.


B@sszus, de éhes lettem!!! :-)

2011. máj. 17. 11:00

Ti mit vacsoráztok, hogy jól is lakjatok?

Mert nekem egy saláta....khm....azután állandóan az evésen jár az agyam....

134. miel77
2011. máj. 17. 10:56
És az abonett kenyér nem jó, én azt eszem, vagy veszek teljes kiőrlésű zsemlét vagy pogit reggelire. A nap többi részében meg mellőzöm ezeket ált. Mondjuk én szeretem a pufi búzát és rizst :)
2011. máj. 17. 10:51
A müllerben van jófajta puffasztott rizs! Én azt eszem, mert az nem ereszkedik meg másnapra, és fincsi is!!! :) Amúgy meg sütök CH csökkentett pitát és azt esszük kenyér helyett! Nagyon fini!!!! :)))
132. Tündérhajnal (válaszként erre: 131. - 840bd70224)
2011. máj. 17. 10:48
:D Nekem pont ugyan ez jutott eszembe, de nem írtam le...a szépségért meg kell szenvedni...de akkor inkább nem eszem meg:)Eszek helyette zöldséget...attól max. felpuffadok :))
131. 840bd70224 (válaszként erre: 129. - Tündérhajnal)
2011. máj. 17. 10:39
A pufibúzával nekem is ez a bajom :S De a szépségért meg kell szenvedni :D
130. Tündérhajnal (válaszként erre: 108. - Roczeine25)
2011. máj. 17. 10:37
Ez tetszik. Emlékszem, hogy valamelyik csatornán estefelé mindig adtak egy órányit belőle és volt, hogy még csináltam is. Nagyon szimpatikus pasi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook