Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 januári babavárók fórum

2010 januári babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
25895. pandamama3
2011. okt. 12. 01:36
Vegul megis visszaolvastam,nem volt nagy forgalom a mult heten itt..:( Huuhh,Okinaa,nagyon durva,hogy belerohant a cigibe Hanna,es megegette a szemet! Orulok,hogy nincs mar semmi baja,ez komolyabb is lehetett volna. Ijeszto. Marti,gratula a vizsgadhoz! Ugyes voltal. Elhiszem,hogy duhit a szitu, de tenyleg sz@rd le! Megvan,sikerult,es kesz. Nezz elorefele! :) var meg rad egy "kis" tanulas,ugy hiszem...
25894. pandamama3
2011. okt. 12. 01:24
Sziasztok. Nem biztos,hogy lesz meg erom visszaolvasni, ezert bekoszonok,mielott lecsukodna a szemem. Jol vagyunk,Mark nagyon picit taknyos,de nem beteg,szerencsere. Nalatok mi ujsag? Nem vagytok betegek,remelem...
25893. okinaaa (válaszként erre: 25887. - Márti86)
2011. okt. 10. 13:51
Köszi Márti,igen szerencsénk volt!Most már semmi baj a szemével,mintha mi sem történt volna!:))
25892. okinaaa
2011. okt. 10. 13:51
Ma voltunk reggel dokinál,azt mondta,amire számítottam,hogy mosószertől jött ki neki.Semmivel nem kell kennem,Fenistil cseppet adja neki egy hétig.Azt mondta,bármikor előjöhet,hiába ugyanazt használom vagy váltogatok.Ő ecettel mos,semmi mással.Hát nem tudom,szerintem ecetszagú lenne a ruha.
25891. okinaaa
2011. okt. 10. 13:48

Ha belegondolok,hogy mi még szeretnénk majd harmadikat,akkor jó sok ideig nem lesz átalvó éjszakám.Bár ha a 3. olyan lesz,mint Gergő,akkor lesz...:)

De megéri,nem lányok?:)

25890. vikibene (válaszként erre: 25885. - Ee7835cc73)
2011. okt. 10. 13:09
Hát nem irigyellek! Azért remélem, hogy nálunk lassan jönnek az átaludható éjszakák! És drukkolok mindenkinek, hogy nálatok is jöjjön el végre! :)
25889. vikibene (válaszként erre: 25883. - Okinaaa)
2011. okt. 9. 09:37

Igen most már csak este van egy cici, de tervezem, hogy azt is elveszem. Éjjel ha szarabb éjszakánk van akkor mi is van, hogy felkelünk még 3-4 alkalommal, de van, hogy csak egyszer kelünk. Végig még nem alusszuk az éjszakát, úgyhogy teljesen átérzem amit érzel. Már én is alig várom, hogy végig aludhassak egy éjszakát!


Olcsikának tetszik az ovi, bár minden reggel úgy megyünk, hogy ő nem akar, mert rossz lesz neki és van, hogy a nyakamból kell kiszedni, de délután meg mindig azt mondja, hogy jól érezte magát és vannak már barátai is. A lába szerencsére már meggyógyult, szegénykémet mindig éri valami.


Kiváncsi vagyok, hogy mik lehetnek azok a kiütések Gergőn, írd majd meg.

25888. Márti86
2011. okt. 8. 23:16
javítás: és az a csaj, nem pedig csak :)
25887. Márti86
2011. okt. 8. 23:14

Uhh Okinaaa sajnálom, örülök hogy nem lett semmi komoly baja Hannának.

Mi nem veszünk nagy ágyat Szabinak amíg itt lakunk mert egész egyszerűen nem férne már be a lakásba. :( Talán majd egyszer ha elköltözünk, vagy ha kiköltöznénk a nappaliba..


pandamama

Mindkét jegyem 3as lett, a naplóban részletesen leírtam, lényeg hogy nagy részben pofára ment, mert mindkét tételemet tudtam, örültem is nekik és a tanár is megdícsért hogy ügyes vagyok és sokat meg jókat mondok aztán közölte hogy 3-3.

És az a csak aki egy szót nem szólt és vissza is küldte a helyére többször is gondolkodni és csak nem szólalt meg az is 3-3ast kapott.

Na mindegy mindenki mondja hogy sz@arjam le, de valahogy nem igazán tudom benyelni, na mindegy a zárón nem fogja tudni ezt megcsinálni és az a jegy ami számít, ezt csak a vizsgára bocsájtás feltétele.

25886. okinaaa (válaszként erre: 25885. - Ee7835cc73)
2011. okt. 8. 14:02
Akár hiszed,akár nem,vigasztal...7 év,nem semmi.Szerencsére,Gergő mellett tudtam aludni jókat.Míg terhes voltam Hannával,minden nap aludtam Gergővel délutánonként.
25885. ee7835cc73 (válaszként erre: 25883. - Okinaaa)
2011. okt. 7. 22:07

Nálunk is van még szopi napi 3-szor és Áronnak esze ágában sincs abbahagyni.Azon alszik el és nem tudom másképpen elaltatni mert akkor ordít torka szakadtából.Az éjszakai szopiról meg sem próbálnám leszoktatni mert felordítaná a házat.

Ja és tudom Anikó,hogy ez téged nem vígasztal,de én már 7 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát sem,na jó talán 1-2-t.Én is nagyon fáradt vagyok és nem is tudom mi lesz velem ha vissza megyek dolgozni,mert akkor ugye csak jó volna pihenni rendesen éjszaka.

25884. okinaaa (válaszként erre: 25882. - Huanita80)
2011. okt. 7. 19:57

:))

Már mi is tervezzük,hogy kap Hanna egy rendes ágyat,mert akkor bármikor mellé tudok majd feküdni,ha felkel,nem kell oda hozni magam mellé,aztán vissza,ha elaludt megint...

Emeletes ágy lenn a legjobb,ez a gyerek emeletes,az nem magas.Hely is több lenne,meg kényelmesebb is lenne...

25883. okinaaa (válaszként erre: 25881. - Vikibene)
2011. okt. 7. 19:55

Akkor már csak egyszer van szopi?Nem semmi,hogy még mindig szopizik!Bár nekem is van még tejem és egy éve nem szoptatok!:))Nem akar kiürülni.

Köszi,jól vagyunk,Hanna szeme rendbe jött szerencsére,csak Gergőm pöttyös valamiért.A háta és a hasa.Nem viszket neki,semmi baja.Jövőhéten viszem dokihoz.

Olcsi lába meggyógyult?Hogy bírja az ovit?

Mi ég mindig kelünk éjszaka egy párszor,már nagyon nehezen bírom,hogy egy éve nem aludtam egy nagyon jót!:(

25882. huanita80
2011. okt. 7. 13:19

Én is olvasgatok ha van időm.:)

Benikém NAGYÁGYAT kap!Apa most festi Mona régi le esésgátlós ágyát rózsaszínről kékre!:))

Beni is segített összerakni(tárolóban volt,mert a csajok kaptak emeleteságyat már régebben)annyira tetszett neki a csavarbehajtózás hogy csak na!Ééééés ő kente rá az első kék csíkot is!!!!Aztán ment aludni.:))

Még száradni fog vagy 2 napig,aztán a kiságy helyére megy mert ő csak ott bír aludni végig éjjel,múltkor betettük az emeletes ágy mellé a kiságyat hogy legyenek egy szobában,hát 2.5hétig minden éjjel 2-3szor felkelt!

Meg szerintem nem fér már el benne forgolódni....ebben aztán lesz helye!Képek a fészre mennek majd!!:)))))

25881. vikibene (válaszként erre: 25880. - Okinaaa)
2011. okt. 7. 08:48

Én be-beszoktam kikkantani, csak eléggé rossz passzban vagyok, úgyhogy az írásig sosem jutok el! :( A naplókat azért olvasom!

De ha már végre írok, akkor megírom, hogy sikerült az éjszakai cicit elvenni Botikától és már nem is követeli, elég simán ment, azóta jobban is alszik! Most már csak az esti elalvásnál való cicit kell elvegyem. Kapok új szívgyógyszert ha már nem szopik a kicsike! Veletek mizújs okinaaa?

25880. okinaaa
2011. okt. 6. 20:03
Senki nem ír,remélem,nem fog kihalni a fórum...:(
25879. okinaaa
2011. okt. 3. 18:08

Sziasztok!

Megvolt hétvégén az esküvő!Gyönyörű volt,tréfás és jó volt a buli!Hanna és Gergő volt a sztár,akik úgy táncoltak!:))

11-ig bírták!:)

Mi fél 5-ig...:D

Viszont ma Hanna megégette a szemét(beleszaladt ismerősöm cigijébe).Voltunk szemészeten,cseppeket írt fel.Ma egész nap becsukott szemmel volt...

Mesélek majd bővebben,csak mennem kell.

25878. huanita80 (válaszként erre: 25872. - Márti86)
2011. okt. 3. 09:33

Kenjél disznózsírt a mellkasára és a hátára,aztán kössél rá egy pólót vagy valamit,aztán pizsi éjjelre!Tuti használ,régen is ezt csinálták.Bár én sosem próbáltam mert mindig elmúlt valami köptetőtől,de ha így lennék mint ti kipróbálnám!!!

Jobbulást!

25877. pandamama3
2011. okt. 3. 00:38
Kinel hogy telt a hetvege?
25876. pandamama3
2011. okt. 3. 00:37
Sikerult a vizsgad,Marti?? Tudsz mar eredmenyt?
25875. pandamama3
2011. okt. 3. 00:36
Sziasztok. Koszi a megnyugtatasokat. Gondoltam,hogy nem vagyunk elmaradva,szepen fejlodik Markom minden teren, ne ertsetek felre, buszke vagyok es marha elfogult :) :) Csak kivancsi voltam, ki hol tart,mert attol ledobbentem,hogy Szabi mar ilyen sokat beszel!! Es ezek szerint Gergo is. Waoo! Ugyesek,gratulalok. Es a tobbi babanak,anyanak is gratula,hisz mindannyiunk gyereke szepen fejlodik a maga utemeben :)
25874. Orsy27 (válaszként erre: 25872. - Márti86)
2011. okt. 2. 21:45
Mi mindig Rhinatiolt kaptunk eddig, de a lándzsás útifű is nagyon jó állítólag, én is szoktam szedni, de gyerekeknek is nagyon jó.
25873. ee7835cc73
2011. okt. 2. 21:40
Nekünk ilyenkor már csak a gyógyszertári barna kanalas segít,aminek amúgy nem tudom a nevét mert a dr-néni is így hívja.Hanna most ilyet kap mert neki sípoló légzése is volt.Amúgy Stodalt vagy Lándzsás útifű szirupot szokott kapni ezek többnyire segítenek.
25872. Márti86
2011. okt. 2. 21:31

Köszi csajok. :))


Kinek mi vált be köhögés ellen?

Nagyon el vagyok keseredve, mert iszonyatos ahogy köhög Szabi. Minden alvásából a köhögésre ébredt fel, van amikor másodpercekig levegőt sem kap, eddig semmilyen gyógyszer nem hatott. Már itthon is voltunk vele egy hetet, minden egyéb tünete elmúlt, de a köhögés nem akar és néha már nem is köhögésnek hallatszik, hanem mint aki csukott szájjal ordít olyan hangja van vagy nem is tudom, én már teljesen tanácstalan vagyok. :(((

25871. huanita80
2011. szept. 30. 19:40

Egyépként meg azt mondják aki későn kezd el beszélni az felnőtt korában okos ember lesz!!!!

:))))

Nem tudom mi igaz ebből,de Anyu nagybáttya 3 éves koráig nem szólalt meg,most püspök úr!!!!:)))

Több példát nem tudok,esetleg Rebi 2,5évesen kezdett szavakat mondani és jó tanuló!:))

Ki tudja...

25870. huanita80 (válaszként erre: 25864. - Pandamama3)
2011. szept. 30. 19:37

:)))

Igen nálunk is mikor Beni kezte mondani Apa,minden utcán szembejövő meg a játszin lévő férfire mondta!!!én is nevettem rajta sokat...na nem tudja szegény gyerek ki az apja!De én tudom!:)

A Mona meg hasonlóan hanzik kb mint anya...gondolom ezért,de vicces mikor kiabál neki anyaaaaaa(Mona meg bámulja a mesét)már ötödször szól neki én meg bejövök a konyhából....:)))

25869. presike (válaszként erre: 25858. - Márti86)
2011. szept. 30. 14:32
Márti gratulálok,nagyon ügyes már Szabi!És tök jó,hogy szereted a munkád is.
25868. presike (válaszként erre: 25861. - Pandamama3)
2011. szept. 30. 14:31

Szia Pandamama!Ne aggódj,semmiről nem vagytok lemaradva,minden gyerek más ütemben fejlődik.Gergő is már mindent mond utánam,ő is ragoz már,de szerintem ez a ritkább.Ebben a korban még úgy látom,hogy kevés gyerek beszél ennyit.

A bilizést most mi is szüneteltetjük,egy időben egész jól ment,de mostanában nem hajlandó ráülni.Vettünk wc szűkítőt,de arra sem akar ráülni.Nem erőltetem,majd ha magától akarja.

25867. ee7835cc73 (válaszként erre: 25861. - Pandamama3)
2011. szept. 30. 14:20

Áron sem beszél sokat.A múlt hétig 4 szót mondott midössze:anya,mama,bu(busz),cici.Aztán múlt hét óta minden nap 2 új szóval gyarapodott a szókincse aztán csütörtökön leállt vele.Most már mondja,hogy:néni,helló,bele,oda,Hannnya(Hanna),Eji(Evelin,Evi)agggyá(adjál)teeee(tessék)és még pár szót ami most nem jut eszembe.

Amúgy 1 hete hellózik mindenkinek akármerre megyünk mindenkinek integet és hellózik:)))

A bilizéssel mi is hadilábon állunk.Esténként fürdéskor szokott pisilni a wc-be,de csak állva hajlandó,tipikus pasi:)))Viszont mindig marad még a fürdőkádba is pár csepp:)))

25866. pandamama3
2011. szept. 30. 11:57
Ugy tudom,otthon is nagyon jo ido van megint. Szep napot nektek is! Ki mit csinal ma? Akik dolgoznak,bolcsiznek, azoknak meg kitartas! Aztan estere majd jo pihit! Marti,huzz bele a tanulasba! Sok sikert holnapra a modulzaro vizsgadhoz!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook