Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 januári babavárók fórum

2010 januári babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
25925. pandamama3
2011. okt. 26. 00:54

Remelem,mindenki jol van. Naplokat este kicsit olvasgattam,amire volt idom. Majd ma folytatom a tobbiekevel is,ha nem alszom el addig...:)


Ma sutottem Sport szelet sutit.

Voltunk setalni anyospajtival meg a Markkal az egyik parkban, a kedvencemben,az Egyetem parkban.

Jo volt, kacsat etettunk, jatszotereztunk. Mark ismerkedett, "csajozott", csuszdazott, cuki volt :)

25924. pandamama3
2011. okt. 26. 00:50
Hat ez tenyleg durva, Huanita...
25923. huanita80
2011. okt. 25. 11:26
De akik 10 millás kocsikkal járkálnak,meg nem állítanák őket hogy ugyan mennyi idő alatt spórolta össze az árát???Mert egy élet kevés lenne tisztességgel összerakni rá...tehát csak tisztességtelenül lehetett,fiatalon...ááá.
25922. huanita80 (válaszként erre: 25920. - Pandamama3)
2011. okt. 25. 11:24
Hát ez az!Ha meg újat vesz valaki akkor az értéke miatt nem jár,mert "luxuslakásra" sem jár....és itt a kör be is zárult!!!Ezt megoldották megint akárcsak a végtörlesztést!Hallottam olyat hogy élt valaki a végtörlesztéssel,befizetett 2 milliót a lakáshitelre és kimert az adóhatóság hogy HONNÉT volt rá pénze???Mondta hogy rokonok dobták össze.Kimentek a rokonokhoz is hogy ugyan HONNÉT???Nagyon szép még b@szogatják a rokonokat akik segítettek....!!!
25921. huanita80 (válaszként erre: 25918. - Vikibene)
2011. okt. 25. 11:20
Nem tudom milyen munkahalyed van,de a törvény az úgy szól hogy köteles visszavenni akár gyed után akár gyes után!!!!!!Mikor Mona után visszamentem,még volt az a védettség is hogy nem rúghat ki a gyes alatt!Ígaz most már gyes sem jár ha 8 órát dolgozunk,csak ha 6-ot,de a visszavétel úgytudom maradt!!!!
25920. pandamama3
2011. okt. 25. 02:06
Hat akkor ezzel a szocpollal nem sokan lesznek boldogok,azt hiszem... :| Szomoru,hogy ilyen szigoruak a feltetelek. Ki vesz ma uj lakast?? Annak nem is kell szocpol talan...
25919. Vica28 (válaszként erre: 25917. - Huanita80)
2011. okt. 24. 14:14
Én is pont ezen mérgelődtem,mert nekünk bővíteni kellene,vagy nagyobb lakást venni,de egyikhez se jár a szocpol.:(
25918. vikibene
2011. okt. 24. 13:42
Mi is úgy kalkuláltunk eredetileg, hogy vissza fogok menni dolgozni amikor Botika betölti a kettőt, de a munkahelyemen azt mondták, hogy amíg nem tölti be a hármat addig várnom kell, mert miattam nem küldenek el senkit. Úgyhogy ember tervez isten végez! Nem is tudom, hogy mi lesz velünk jövőre. Most nagyjából kijövünk havonta, de jövőre a gyes nem tudom, hogy mire lesz elég. :(
25917. huanita80 (válaszként erre: 25916. - Rétibaba)
2011. okt. 23. 17:22
Örültem is a szoc.polnak,pont mire kell vegyünk lakást visszajön!!!!Aha,csak már buktuk is....minden feltétel okés lenne csak az nem hogy CSAK új lakás és új építésére!!!!Azt sajna nem tudunk venni!!!B@sszák meg!!!!!!
25916. rétibaba
2011. okt. 23. 12:01

Sziasztok csajok!


Mi is megvagyunk még, naplókat azért olvastam, szóval képben vagyok:)

Nyitottam egy új titkos naplót, a nyáron sok minden megváltozott körülöttünk, ezért is nem voltam. Akit érdekel, szívesen várom.


És ma kaptam egy infót, jövőre újra lesz "szocpol", az alábbi linken olvashatók az infók, hátha van akit érdekel és ki tudja használni!!!

[link]

25915. pandamama3
2011. okt. 23. 11:56
Hogy telik a hetvege,anyukak? :) En tegnap kb egesz nap foztem (frankfurti levest, cukorborso fozeleket csibeporivel), meg sutottem (mezes kremest). Aztan este mentem Magyar balba. Ma pihi van.
25914. pandamama3 (válaszként erre: 25913. - Orsy27)
2011. okt. 23. 11:53
Sajnalom,Orsy. Igen,errol beszeltem,hogy sajnos vki kenytelen visszamenni dolgozni, es nem nagy orommel teszi.. :( :( De neked azert biztosan segit kicsit az a helyzeten,hogy olyan munkad van,amit szeretsz,ugye? Vagy tevedek? :) nem hiszem, hogy tevedek, gondolom,hogy szereted. Persze ettol nem konnyebb az egesz,tudom. De maga a tudat,hogy nem "hiaba" hagyod ott a bolcsiben a kislanyodat. Hanem vmi "joert". Csak mert en nem csak Mark miatt nem vagyom vissza a raktarba pakolni. Szoval nekem az a munka nem erne meg ekkora aldozatot. :|
25913. Orsy27 (válaszként erre: 25912. - Pandamama3)
2011. okt. 22. 18:30
Hát munka mellett nem sok időm jut másra...Reggel 9kor viszem Hancsit a bölcsibe, és 11kor legkésőbb indulok melóba, este 19:30 körül érek haza. Max regel takarítok egy picit, elpakolgatok Hanna után, vagy főzök gyorsan valamit, de ez elég ritka. Szerdán nem dolgozom, akkorra marad minden házimunka, intéznivaló. Hancsival reggel játszom bölcsi előtt, és este még egy picit, meg mesélek, én teszem le aludni. Napi kb 3-4 órát látom...:( De remélem, hogy nemsokára gyarapodunk, és akkor újra itthon lehetek! Most csütörtökön itthon voltam, mert beteg Hannám, hú, szuper jó volt újra itthon lenni egész nap Hancsival, nagyon feltöltött, bárcsak megtehetném, hogy gyesen maradok...:(
25912. pandamama3
2011. okt. 22. 16:53
Ti hogy birjatok? Hogy oldjatok meg,hogy a mindennapi rohanas mellett legyen idotok mas dolgokra is?? Pl.van-e idotok,erotok jatszani,foglalkozni a gyereketekkel munka utan? Tudtok-e "normalisan" fozni? Vagy csak a hetvegeken van nalatok mar nagy ebed? Tudtok-e idot szanni a ferjetekre is? Es van-e idotok onmagatokra? Egy jo konyvre,szepitkezesre,baratokra...stb?? Azt hiszem,ideje,hogy belekukkantsak azokba a naplokba..:)
25911. pandamama3
2011. okt. 22. 16:49
Ez talan nevetsegesen hangzik... Nehez megmagyarazni.. De en inkabb attol felek,hogy lelkileg nem birnam az egeszet, ugy ertem,inkabb agyilag,vagy nem tudom... A lenyeg,hogy en ANNYIRA JOL ERZEM MAGAM IGY! sok ismerosom,baratnom volt,akik mar untak az egeszet,ugy ereztek,megfulladnak a 4 fal kozott,mindig csak otthon ulni, csak a gyerekkel "beszelgetni", ebbe belefaradtak. Es mar vartak a munkabaallast. De nekem ilyen erzesem SOHA NEM VOLT! ES SZERINTEM NEM IS LESZ :) szuperjol feltalaltam magam terhesen is, csecsemostol, kisbabastol, totyogostol is. :) Es elvezem a jatszohazazast,, a gyerekfoglalkozasokat, a kacsaetetest...stb. Sokszor jobban,mint nemelyik gyerek.. Szoval ezt a reszet nem nagyon tudom megerteni,ha vki ilyen indokokkal folytatja a munkat. De azt,hogy anyagi okok miatt, azt igen. Azt sajnos megertem. Bar ne ertenem.........
25910. pandamama3
2011. okt. 22. 16:40
En is ugy erzem,ahogy Okina irta,hogy megszakadna a szivem,ha vissza kene mennem dolgozni,es itthon kene hagynom Markot massal, viszont megertem azokat is,akik dolgozni kezdtek mar, biztosan nektek is faj, viszont tenyleg szukseges meghozni ezt az aldozatot az anyagiak miatt. De itt,tudjatok,kicsit maskepp van, nekunk kb nem is erne meg jobban, ha dolgoznek mar, mint igy,hogy nem dolgozom es a Kisfiammal lehetek. Es igy bevallom, semmi kedvem vagy lelkierom sincs munkaba allni. Pedig tenyleg mindig szorgalmas voltam,es jo munkaero, nem arrol van szo,hogy rest lennek a munkahoz, megis ugy erzem,beleorulnek,ha vissza kene mennem dolgozni. Ha vissza kene allnom a tarsadalom hasznos tagjai koze.
25909. pandamama3
2011. okt. 22. 16:32
Sziasztok. En is remelem,hogy nem szununk meg,szeretem ezt a forumot. De miert is szunnenk meg?? Csak lesznek ilyen idoszakok,mikor ritkabbak a hozzaszolasok... De remelem,olyan idoszakok is,mikor felporgunk. Szerintem az jo otlet lenne,hogy ahogy Martitol lattam pl.neha, amit a naplotokba irtok, nehany mondatot, a legfontosabbakat kimasoltok, es ide is beillesztitek. Mert en pl ritkan olvasom a naplokat,bocsanat,csak amikor nagyon van idom, viszont nagyon is erdekel,kivel mi ujsag, es igy beszelhetnenk is bovebben a naploban leirt esemenyekrol, es a forumunk is uj erore kapna.
25908. ee7835cc73
2011. okt. 19. 15:51
Na én éppen ezért mennék vissza dolgozni mert a gyedem sem sok,de a gyesből meg a párom fizetéséből már nem tudnánk megélni.Rossz nekem is,hogy anyukámra kell hagynom Áront,de ha nem akarunk éhen halni akkor muszáj lesz dolgoznom nekem is.
25907. Orsy27 (válaszként erre: 25905. - Presike)
2011. okt. 19. 14:06
Drukkolok Nektek! :) No igen, itt felénk is annyi anyuka van gyesen, elképesztő, én nem tudom, hogy mindenkinek milliomos a párja, vagy hogyan csinálják, mindenesetre egy picit irigykedem...
25906. Orsy27 (válaszként erre: 25904. - Okinaaa)
2011. okt. 19. 14:05
Én is olvasom rendszeresen a fórumot...Nagyon kemény a meló gyerek mellett, de muszáj bírni. Szeretnénk kistesót, reméljük, hamarosan össze is jön! :) Ezt az 1 tanévet szeretném végigvinni, nagyon úgy néz ki, hogy ez meg is lesz valószínűleg. De a jövő évet már egy tesó miatt nem szeretném elkezdeni. Ez a terv, de persze ember tervez, Isten végez! :)
25905. presike (válaszként erre: 25904. - Okinaaa)
2011. okt. 19. 13:39

Hát nekem is a szívem szakad meg,mikor ott kell hagynom Gergőt,de muszáj volt visszamennem dolgozni.Anyagilag nem bírtuk volna a harmadik évet.Nem is értem,hogy aki otthon tud maradni gyesen az hogy tudja beosztani a pénzt.

Mi tervezünk másik babát,kb.1/2 évet adtunk magunknak és próbálkozunk...

25904. okinaaa
2011. okt. 19. 12:55

Én vagyok,csak nem nagyon ír ide senki.Jó,én se...:)

Csajok,amúgy hogy bírjátok a munkát,belerázódtatok már?Nem irigyellek titeket,az biztos,én még nem tudnék elmenni Hanna mellől,szívem szakadna meg.Gondolom,nektek is...

Tervez valaki második/harmadik babát?

25903. presike
2011. okt. 19. 09:06

Nagyon haldoklik ez a fórum:-((

Látom többen inkább a naplókat olvassuk,és ott írunk hozzászólásokat.

Látszik,hogy nőnek a gyerekek és többen is elkezdtünk dolgozni,nincs már annyi időnk,mint eddig volt.Sajnálom,mert olyan jó volt veletek "beszélgetni".Azért remélem,nem fogunk teljesen megszűnni.

25902. ee7835cc73
2011. okt. 17. 17:44

Sziasztok!

Én sem voltam mostanában mert amióta ovi van elég mozgalmas az életünk meg hát suliba is járunk a nagylánnyal úgyhogy nem unatkozunk.Ráadásul Evelin és Áron is lebetegedett,köhögnek ami önmagában nem is volna nagy tragédia csak hát Áron pasiból van és rettentően tud szenvedni.Egész nap mást sem hallok csak anya,anya,anya és babusgatnom kell mert másnál természetesen nem marad meg még az apja sem veheti fel mert azonnal ordít.Úgyhogy idegileg kész vagyok mert semmit sem tudok csinálni mellette és az állandó anyázás már kiborít.Persze örülök,hogy végre beszél,de ez azért már sokkkk hogy egész nap mást sem hallok csak anya,anya bármit csinál ott kell lennem mellette.A lányokkal sosem volt ilyen gondom.Ők ha betegek akkor vagy fekszenek vagy játszanak és nem hagyják el magukat.Egyébként az apjuk is ilyen nyűglődős ha beteg,még jó hogy csak ritkán.

25901. pandamama3
2011. okt. 14. 01:38
Mizu,lanyok??Miert nem porgunk? :(
25900. okinaaa (válaszként erre: 25899. - Pandamama3)
2011. okt. 13. 13:38
Ok!Szurkolunk!:)) Kitartás!
25899. pandamama3 (válaszként erre: 25898. - Okinaaa)
2011. okt. 12. 23:50

Koszonom, hat nekem nem tunt fel,hogy fogytam... :( de azert cseperegnek le szep lassan a kilok rolam talan mar.. Ideje lenne..#

Most alajuk rakok egy kis mozgassal :)

Igen,zumbazok. Meg kulonbozo tornagyakorlatokat vegzek itthon.

Kitartonak kell lennem, szurkoljatok. Ennek most mar tenyleg sikerulnie kell.

25898. okinaaa (válaszként erre: 25895. - Pandamama3)
2011. okt. 12. 13:28

Köszi Pandamama!:))

Néztem fészbukon,hogy fogytál,zumbázol?Olyan csinos vagy már!:)

25897. pandamama3
2011. okt. 12. 01:39
Holnap jovok,ha lesz idom. Remelem,lesztek..
25896. pandamama3
2011. okt. 12. 01:38
Vikibene,sajnalom,hogy rossz idoszakod van.:( Remelem,megoldodnak a dolgok, es hamarosan jobb kedvu leszel. Nem semmi,vikibene,denny, hogy meg szoptattok! Ugyesek vagytok. En annak a 2 honapnak is orulok,ami a szoptatas oromeibol annak idejen jutott...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook