Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusi babák fórum

2010 augusztusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
67. encsibaba (válaszként erre: 66. - Ancsyangel)
2009. dec. 23. 12:47

Rendszertelen, de inkább korábban szokott megjönni, mint később.

Ha jól számolom, a mai már a 40. nap.

66. ancsyangel (válaszként erre: 64. - Encsibaba)
2009. dec. 23. 12:35

Hányadik napja késik már?

Néztem az adatlapodat nekem mult hó elején volt ilyen halvány zebrásom de akkor még sajnos nem volt baba! :(

Máskor is szokott késni?

2009. dec. 23. 12:34

Sziasztok :)

Tegnap már nekünk is látszott egy kis 12mm-es petezsák de sajnos hogy pontossan mekkorák vagyunk nem tudom :(

De a lényeg hogy itt van a pöttömke és 22 hónapos kisfiam Bátyuska lesz :D Nagylányom 8 éves lesz januárban és ő is nagyon örül neki :D

2009. dec. 23. 12:08

Ja, és lányok! Ma reggel teszteltem Lily-vel, de semmi. lehet este elküldöm apát a Patikába egy Gabrielért. :-)

Pár napja az lett halvány zebrás. :-)

Amúgy mensi még mindig a kanyarban sincs...

63. encsibaba (válaszként erre: 60. - Vercsaszy)
2009. dec. 23. 12:05

Szia Vercsaszy!

Én ugyan még nem biztos, h a "klubhoz" tartozom, de amikor a lányom született, vele kb 5-6 hetes lehettem, amikor elmentem a dokihoz. Neki az első kérdése az volt, hogy ha van baba, akkor örülünk, vagy nem örülünk?! Mondtam neki, h naná hogy örülünk. És engem nem ultrahangozott, hanem elküldött laborba. Az pár nap alatt kimutatta a lányom, és már fel is vett gondozásba, és rögtön mentem a védőnőhöz.

Vitaminnal kapcsolatban én Elevitet szedtem. Jó, csak hatalmas étvágyat csinál. A lányom nem lett tőle "óriás baba". :-)

62. encsibaba (válaszként erre: 59. - Missty28)
2009. dec. 23. 12:02

Missty! Te érzed, bár a táppénz majdnem annyi, mint a GYED később...

Amúgy! A TGYÁS előtt jó tudni, hogy kiveheted az összes éves szabidat - tárgyévit.

Nekem például 2008. márciusi a lányom, és TGYÁS előtt itthon voltam az összes 2008 - as évi szabadságomon. Addig táppénzen, majd szabin - több mint egy hónapig. :-)

Így szülés előtt teljes bért kaptam, mintha dolgoztam volna.

Most meg, ha visszamegyek majd, így is itt van a 2009 - es egész év, meg a 2010 - es. Szerintem annyi meg bőven elég beszoktatni manócskát a bölcsibe. :-)

2009. dec. 23. 11:44
Már sikerült a vonalzó.Csak nem vagyok olyan béna..:)
2009. dec. 23. 11:31

Mariann gratulálok!Vigyázz nagyon Magatokra,pihenj,amennyit csak tudsz!

Persze ez amúgy Mindenkire vonatkozik!

Én jól vagyok,csak a cicim,az állandóan feszül,a bimbó meg mered,nem olyan jó érzés,de elviselhető.Főleg,hogy emlékeztet a baby-re:)

Ki milyen vitamint szed?

Mikor érdemes elmenni orvoshoz?

Annyi minden változott már azóta...

Ja és még egy kérdés:Hogy kell a nagyonbabáról ide bemásolni a vonalzót?Nekem nem sikerül....:(

Hova kell,és hogyan?Aki tudja,és ráér,írja meg légyszi!

2009. dec. 23. 10:41

Sziasztok!


Bocs, encsibaba, nem olvastam a korábbi bejegyzéseket, ha nov. 13-án volt az utolsó mensi, akkor tényleg nem korai a teszt...Nekem 2 Lily és egy no name teszt is csíkokat mutatott..(korábban el sem hittem ,hogy van csíkos teszt..)Amúgy nem tudom, mit csiáljak, mikor menjek táppénzre, mert én tanárként dolgozom, ott is nagy a fertőzésveszély, de a táppémz összege meg nagyon kevés nem nagyon élnénk meg belőle..:(( Még várok egy kicsit azt hiszem...

Kellemes Ünnepeket mindenkinek előre is!

58. encsibaba (válaszként erre: 57. - Missty28)
2009. dec. 22. 17:07

Szia Missty!

Először is örülök neked és a babának!

Másodsorban én a kislányommal amikor terhes lettem, majdhogynem azonnal eljöttem táppénzre, és utána tudattam vele, hogy babánk lesz. Nem sokat tudott tenni velem. Mondjuk én szociális munkás vagyok, így nagyon jó indok volt a munkakörülmény, hiszen a hajléktalantól kezdve mindenkivel foglalkoznom kelleet volna, amit fertőzésveszélyre hivatkozva felfüggesztettem. :-)

Ez már 2007. szeptemberében volt. Azóta itthon vagyok, jelenleg GYED-en.

A Lily-vel kapcsolatban. Sokan panaszkodnak rá, nem tudom. Annak idején a lányommal is csináltam ilyet, de ez volt az, amikor már más nagyon erősen mutatta, ez még mindig halvány csíkos volt. :-S

És hogy korán probálkozom??? November 13 - án volt az utolsó mensim...

2009. dec. 22. 16:11

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást...Gratulálok Marianna82!Húúú, ikrek! Ez nekem korábban eszembe se jutott, bár az is igaz, a miénk "természetes úton" fogant, igaz, majd 1 évet vártunk rá..Tavasztól mentem volna meddőségi huzavonára, amit nagyon nem vártam volna..De most már minde n rendben!:))

Ti hogy érzitek magatokat? Én gyakran nagyon éhes vagyok, de hányingerem szerencsére még nem volt...Meg néha fájdogál a méhem környéke..Az természetes? Félek, föl ne fázzak!

Más. Munkahelyen a főnöknek Ti mikor mondjátok meg?

Ui: Én Lily tesztet csináltam, nekem bevált..Encsibaba, lehet, hogy még korán próbálkozol! Én bő egy héttel az elmaradt menstruáció után mertem csak tesztelni, mert már sok negatív tesztet láttam az egy év alatt...Nem is akartam hinni a szememnek!:)))

2009. dec. 22. 14:53

Sziasztok Kismamik!


Megérkeztem uh-ról,és a doktorbácsi egy manókát talált!Azt mondta ma ikres nap van,mert mindenkinek több baba is megmaradt,hááát Én lettem a kivétel.

Nagyon örülünk Neki,és remélem Ő velem marad,nem úgy mint a tesója,aki az angyalokhoz távozott.

Beültetés után két héttel barnáztam,valószínüleg akkor ment el:(

55. encsibaba (válaszként erre: 54. - Ce32b49557)
2009. dec. 22. 13:03
Sokan paanszkodnak a Lily-re. Na sebaj, majd holnap reggel tesztelek vele még egyet, mert duo csomagot vettem belőle.
54. ce32b49557 (válaszként erre: 53. - Encsibaba)
2009. dec. 22. 12:53
Szia! Ne izgulj a lilly teszt az egy szar. Lehet van baba , csak a teszt nem jo, sok a hibás benne. Én mondjuk nem látom a csikot a másik teszten , de lehet ott van. Sok sikert !
2009. dec. 22. 12:49

Sziasztok lányok!


Igen, csináltm tesztet. Pár napja reggel egy Gsbrielt - az adatlapomon fent van. Viszonbt tegnap este egy Lily-t csináltam, és az negatív lett. :-S DE! Még mindig nem jött meg...

2009. dec. 22. 07:59

Jó reggelt Mindenkinek!

Marianna nagyon kíváncsian várom a fejleményeket!

Hát még Te gondolom!:)

Egyébként én hármas ikrekre vigyáztam,gyönyörűek,okosak,úgyhogy hajrá!!!

2009. dec. 21. 20:07

Sziasztok!


Marcsi:Jelentést kérünk az uh-ról,biztos binden rendben van:)


Missty:Üdv. Neked és gratulálok!!!

Én is az elsőt vagy elsőket várom,holnap kiderül hány baba van a pocakban....nagyon izgulok:)


Vercsaszy:Miért ne örülne a család többi tagja a kis jövevénynek?


Mindenkinek jó egészséget!

50. Vercsaszy (válaszként erre: 49. - Missty28)
2009. dec. 21. 17:36

Szia!

Gratula!Én már a harmadikat várom,de legutoljára 10 évvel ezelőtt szültem,úgyhogy olyan,mintha első lenne.:)Tényleg mindent elfelejtettem,csak arra emlékszem,hogy jó volt nagyon:) (mármint a babavárás időszaka)Most mennem kell,de majd még írok!Ja!Amúgy nálunk sem tudja senki,csak APA,na jó,meg egy nagyon jó barátnőm:)

Mondjuk nálunk sajnos körülbelül ennyien fogunk neki örülni is...Meg a két már meglévő gyermekem,de Nekik is majd még később mondom el.

Puszi Nektek!

Mindenki vigyázzon magára!

2009. dec. 21. 16:10

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Az első terhességem 8. hetében vagyok, és úgy izgulok! az apukán kívül még senki sem tudja...karácsonyi meglepetésnek szánjuk a bejelentést...Jó lenne infókat gyűjteni, ki hogy viseli a terhességet és mi újság veletek.

puszi nektek!

2009. dec. 21. 12:15
sziasztok! Cicifajas nekem is van es emellett keso delutanig tarto hanyinger, addig semmit nem birok enni. Ma megyunk uh-ra, este 3/4 7- re. Puszi mindenkinek!
47. Marianna82 (válaszként erre: 46. - Vercsaszy)
2009. dec. 21. 11:30

Szia!


A cicim nekem is feszít,és nagyon érzékeny,hányinger nincs:)

Én is kimondhatatlanul boldog vagyok,és holnap uh.!!!

Encsibaba,csináltál tesztet?

2009. dec. 21. 11:23

Sziasztok!

Ki hogy érzi magát?én jól vagyok,a cicim néha majd szét durran,és néha van erős hányinger is,de ennyi.

Boldog vagyok!:)

Encsibaba?Veled mi újság?

Marianna82?Minden rendben????

2009. dec. 19. 13:58
Hát, én is, bár apával még lesz 1-2 köröm előtte baba ügyben. :-)
44. Marianna82 (válaszként erre: 43. - Encsibaba)
2009. dec. 19. 13:47

Igazad van,elvileg a hcg szintje 48-72óránként duplázódik a szervezetben,és akkor már a hét elején látszódnia kell a teszten a tényleges eredménynek!

Remélem erős két csík lesz:)

2009. dec. 19. 13:43

Holnap nem csinálok új tesztet, majd hétfőn vagy kedden.

Tüneteim ma csak enyhe mellfeszülés van, de nem vészes. Pár nappal ezelőtt rosszabb volt.

2009. dec. 19. 13:38

Lányok!


Ki hogy érzi ma magát?

Nekem eddig nem nagyon voltak tüneteim,de most a cicim nagyon érzékeny és duzzadt.

2009. dec. 19. 13:36

...hááát nagyon haloványan tényleg ott van!

Mi lenne ha holnap reggeli elsőből is csinálnál,és hátha erősödika csíkocskád:)

Nagyon szorítok ám Neked!

Képzeld,az utolsó mensim Nekem is nov. 12-én volt:)

Remélem nem is lesz egy jóóó darabig.

40. encsibaba (válaszként erre: 39. - Marianna82)
2009. dec. 19. 12:57
Kihoztam a fürdő félhomályából a tesztet, és amit láttam, lefotóztam. Feltettem az adatlapomra, kukkold meg. Vélemény?
39. Marianna82 (válaszként erre: 38. - Encsibaba)
2009. dec. 19. 12:53

szia!


Sajnálom az eredményed:(

Máskor is késett már ilyen sokat?

Esetleg ha hétfőig sincs semmi,meglátogathatnád a nőgyógyászod szerintem,persze csak egy reggeli teszt után!

38. encsibaba (válaszként erre: 37. - Marianna82)
2009. dec. 19. 09:42

Szia Marianna82!

Hát, ma reggel is negatív volt..., de november 13 - a volt az utolsó mensim. Azóta semmi. Jelek vannak babára, de a teszt nem csíkozódik 2 helyen. :-(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook