Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusi babák fórum

2010 augusztusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. jan. 5. 06:11

Sziasztok!


Hogy vagy Vercsaszy?

Ma megyek UH-ra, remélem, látunk már valamit. Várom már, hogy lássam az én kis Mákszem Babámat!

156. kjumika
2010. jan. 4. 21:50

Sziasztok! Csak nemrég regisztráltam ezen az oldalon, de ezt a topikot hamar kiszúrtam...:)

Én is augusztusra várom a kicsit!

Üdv mindenkinek!

2010. jan. 4. 12:54

Vannak barátaim,akik mellettem állnak,csak sajnos ugyanolyan anyagi körülmények között élnek,mint én.

Családom nincs,szüleim elváltak,soha nem voltak rám kíváncsiak,apám még az unokáit sem látta sosem!Anyámon sem kifejezetten rajta múlt,hogy ismeri a lányaimat.Messze lakik,Cegléden,én Debrecenben,és soha nem volt köztünk anya-lánya kapcsolat.Érthető,hiszen 5 éves voltam,amikor otthagyott!Mindig-mindig egyedül voltam.De a gyermekeimet szépen nevelem,nem vagyunk gazdagok,de megvan mindenünk,igaz tele vagyok adóssággal.Nem tudom...

2010. jan. 3. 23:07
Holnap írok,köszönöm az érdeklődést,bármily csekélynek is tűnik Nektek,nekem jól esik!!!
153. Kismanó86 (válaszként erre: 150. - Vercsaszy)
2010. jan. 3. 18:38
Nem tud valaki segíteni Neked? Család, barátok?
152. Katka83 (válaszként erre: 150. - Vercsaszy)
2010. jan. 3. 18:35
teljesen érthetőek az aggályaid,manapság nagyon nehéz boldogulni,főleg ebben a helyzetben.nagyon nehéz lehet ez most neked,több szempontból is.én csak sok erőt tudok neked kívánni.
151. Katka83 (válaszként erre: 147. - Ancsyangel)
2010. jan. 3. 18:31

sziasztok!


de jó,hogy hazajöhetettek.mondtak valami konkrétumot a kórházban?

150. Vercsaszy (válaszként erre: 149. - Kismanó86)
2010. jan. 3. 18:28
Én tudom...Csak nagyon félek az anyagiaktól!Itt a lakáshitel,az egyéb hitel,a rezsi,és nem fogok tudni dolgozni,az elején biztosan nem!El fogom veszíteni a lakásomat,bár arra még így is nagy az esély,ha dolgozok is,egyedül nem fog menni!ment sok időn át,de már nagyon el vagyok csúszva!
149. Kismanó86 (válaszként erre: 146. - Vercsaszy)
2010. jan. 3. 18:23
Valamilyen szinten megértelek, de ha meg is haragszol én azon a véleményen vagyok, hoyg az a szegény kisbaba nem tehet semmiről. Arról, hogy ilyen ember az apja. Persze nyilván a te döntésed és nincs is jogom ítélkezni, csak leírtam mi az én véleményem.
148. Kismanó86 (válaszként erre: 147. - Ancsyangel)
2010. jan. 3. 18:21

Szia!


Örülök, hogy minden rendben és jól vagytok!

Kisbaba is jól van?

2010. jan. 3. 18:17

Sziasztok

Itthon vagyunk MMIlus jobban van bár az ellátás amit kapott nagyon gyatra remélem ebből késöbb nem lesz baj :(

146. Vercsaszy (válaszként erre: 145. - Tium)
2010. jan. 3. 18:11

Nagyon aranyos vagy,köszönöm a biztató szavakat!

De sajnos nem fogok tudni boldogulni egyedül,most úgy érzem.Az első lányomat sem várta SENKI!Nem túlzok,SENKI!De akkor 18 éves voltam,volt erőm,rengeteg erőm.És nem volt ott másik két gyermek.Most ott van a két lányom.Ennek ellenére nagyon afelé hajlok,hogy marad a baby.Szeretem,már szeretem ŐT!Nem tudom csajok,komolyan nem tudom!!!

145. Tium (válaszként erre: 139. - Vercsaszy)
2010. jan. 3. 13:05

Szia én úgy gondolom, ha valaki elakar hagyni az igyis-ugyis elfog menni, menyen, az ilyen nem érdemli meg a családot, és nem is lesz jó apa és férj sem! légy büszke magadra, hogy nélküle is boldogulsz és ne mutass felé gyengeséget mert ezzel vissza tud élni, és terrorban tarthat.!!

Ne függj senkitől! Minden megoldódik, nyugodj meg gondolj a pocosra! :) Üdv Timi

144. Tium
2010. jan. 3. 12:56

Sziasztok.

B. Ú. É. K. mindenkinek.

Augusztus 23. -ra vagyok kíírva :) már alig várom a picurit! Csajok, ismeri valaki Dr. Serfőző László nődokit 15-éve voltam nála utoljára, akkor még a Péterfi Sándor szülészetén dolgozott, kerestem a neten is és nem találom! :( Nála szeretnék szülni, fantasztikus doki. Köszi ha valaki tud segíteni.

143. Vercsaszy (válaszként erre: 141. - Kismanó86)
2010. jan. 3. 12:53

Szia!

Szerintem Nálatok nem lesz semmi baj!Mindenki megijed először.Majdnem mindenki.Csak Nálunk "apuka" családja olyan szinten megzsarolta "apukát",hogy szinte tényleg nincs más választása,csak engem elhagyni,és azt hajtogatni,hogy sajnálom.Én is,de én jobban....

142. Vercsaszy (válaszként erre: 140. - Ancsyangel)
2010. jan. 3. 12:47

Jaj de jó,épp ideje,hogy újra otthon legyetek,együtt.Én megvagyok,még nem döntöttem.

Nem érzem jól magam,a tipikus tünetek,fázok,megy a hasam,és sírok.És töprengek.A 13 éves kislányom azt mondta,hogy ha tehetné,elmenne dolgozni,hogy segítsen.Ők akarják a kistesót...Én is,csak nem tudom miből.

141. Kismanó86 (válaszként erre: 139. - Vercsaszy)
2010. jan. 3. 10:44

Szia!


Istenem, milyen emberek vannak! Nagyon sajnálom!

Küldök Neked erőt és kitartást! Nekünk is hamarabb jött egy picit a bébi, mint ahogy vártuk. A férjem első körben nem ugrott a nyakamba, azt mondogatta, hogy biztos csal a teszt, meg ilyenek. Aztán mondtam neki, beszéljünk komolyan:Ha mégis van baba, megtartjuk, nem?Eleget olvastam arról, hogy valakinek évek alatt sem sikerül teherbe esni. Én nem fogok egy egészséges gyereket elvetetni, azért mert kicsit hamarabb érkezik, mint mi akartuk. Igazat adott nekem. Azt mondta, eszébe sem jutott, csak picit ledöbbent(érthető),adjak neki időt, amíg hozzászokik a gondolathoz.Mostmár néha simizi a pocimat,szerintem hozzászokott.

140. ancsyangel (válaszként erre: 139. - Vercsaszy)
2010. jan. 3. 08:41

Sziasztok !

jeszus szívből sajnálom a történteket :( , nem is tudom mit mondjak erre, borzalom. talán csak annyit tudok legyen erőd és kitartásod, egészséged a picihez és a családhoz.


Ancsyék ha minden jól megy ma jöhetnek haza

:)

2010. jan. 2. 21:52

Sziasztok!

Szomorú hírem van.Pici babám apukája elhagyott.

Most költözött el,kb 1 órája.

Nem tudom mit tegyek....Neveltem már fel így gyereket,hogy senki nem várta.Az elsőszülött lányomat is csak én akartam.Mindenki lebeszélt róla.

Csak nem tudom van-e annyi erőm még.?!

Most ennyi.Majd jelentkezem,hogy döntöttem.

De szeretem a pocaklakót,az biztos!:)

2010. jan. 2. 11:45

Sziasztok!


Mindenkinek boldog és kisbabás boldog új évet kívánok!

Ancsy:Nagyon sajnálom a balesetet,örülök, hogy minden rendben.Jobbulást Milánnak!

Cirbolya:Ez szuper!Szerintem el kellene menned dokihoz,ő majd mond biztosat.Csak lehet, hogy várnod kellene egy picit vele,mert én is túl hamar mentem és még nem látta a kisbabánkat.Most várom, hogy leteljen az 1hét és tudjon biztosat mondani.

137. ancsyangel (válaszként erre: 135. - Cirbolya2)
2010. jan. 2. 00:36

Szia nem okoskodni akarok de 2 babánkal vagyunk állapotosak :)

Igen normális de ha a görcök nem szünnek, vagy erősödnek mindenféleképpen menj el orvoshoz . A barna folyás is természetes bár véleményem szerint a 3 hetes az normális is lenne de a görcsök általában beágyazodáskor szoktak jelentkezni az peddig a 2-3 héten van

de ha tutira akarsz menni akkor mindenképpen menj el nő gyogyászhoz és elküld laborba

a menotesztel menj vissza utána uh és minden kiserül a hcg szint amit mutatott 3 hetesnek az csak egy megközelitő érték ne vedd 100% ra lehet hogy kisseb egy kicsit , de lehet nagyobb is

:)

2010. jan. 1. 22:56
Es azt elfelejtettem irni, h tegnap a menzaszam helyett minimalis barna folyasom volt... mara mar el is mult
2010. jan. 1. 22:49
Sziasztok! Mi mar 7 honapja probalkozunk baby-vel, tegnap kellett volna megjonnie (32 napos ciklusom van) ezert csinaltam tesztet, ami pozitiv lett:)!! Ma vettem egy masik fajtat, egy digitalist, szinten + az 3 hetesre allapitotta meg a terhesseget, feszulnek a melleim, es gorcsol a hasam mintha meg akarna jonni... Ez ugye normalis?
134. Vercsaszy (válaszként erre: 133. - Ancsyangel)
2010. jan. 1. 21:43
Jézusom!Ügyesek vagytok,főleg Te,hogy tudtad mit kell tenned!És lett valami következménye az esésnek?Enyhe agyrázkódás,vagy ilyesmi?Majd írj ha van időd!Vigyázzatok Magatokra!
133. ancsyangel (válaszként erre: 132. - Vercsaszy)
2010. jan. 1. 21:26

Szia !


történt hogy 2009 12.31 -én délelőtt milánka kért almárt kapott is mint a jó gyerekek felmászott az ágyunkra almát maszolni és tv-ni. Valahogy nem tudjuk hogyan leesett az alig 40 cm magas ágyról sajnos mindketten ancsyval kint voltunk a konyhába és csak a nővérkéje volt bent ö meg nem figyelte. leesett és bömbi volt beszaladtunk felvettük és pár másodperc mulva elájult, átvettem és a szájábol az almadarabolt kiszedtem oldalt fekvés ahogy kell, akkor vettem észre hogy nem lélegzik, ujjra egésszen gégéig megnéztem hogy nincsen-e maradék . Hátára forditottam és az orrán át befujtam a kis tüdejébe. akkor amint elvettem a számat felsírt

rögtön mentő és vitték is be a koriba . az egész nem tartott tovább fél percnél.

ez történt sajnos

Ancsym szegénykém nagyon bepánikolt bettusommal együdt

de szerencsére otthon voltam igy sikerült minden károsodás nélkül meguszni a balesetet

röviden ennyi a történet.


Köszi a jőkivánságokat holnap reggel átadom ancsynak

Szia

132. Vercsaszy (válaszként erre: 131. - Ancsyangel)
2010. jan. 1. 18:24

Szia!Jobbulást Milánkának,remélem nincs komolyabb baja!Mikor engedik haza őket?És mitől lett rosszul?leesett és attól,vagy előtte lett rosszul,és utána esett le?Majd írd meg,ha tudod!

Anya ne idegeskedjen,bár gondolom most már nyugodtabb valamivel.Várjuk vissza,ezt azt hiszem mindenki nevében írhatom!!!!

2010. jan. 1. 18:12

sZIASZTOK ANCSY PÁRJA VAGYOK SAJNOS ANCSY MOSTANÁBAN NEM LESZ ÉN TOLMÁCSOLOM AMIT ÜZEN NEKTEK

MINDENKINEK BOLDOG UJ ÉVET ÉS BABÁVAL TELI ÖRÖMÖKET KÍVÁN.

HOGY MIÉT NINCSEN ANCSY MILÁN 31 ÉN DÉLELÖTT ROSZUL LETT EGY ÁGYRÓL LEESETT ÉS UTÁNA ELÁJULT DE MÁR MINDEN RENDBEN DE BENT VAN A KORHÁZBA . ANCSY MEG VIGYÁZ RÁ HOGY NE ROSSZALKODJON ARÁNYLAG JÓL VAN A MANÓ DE SAJNOS MÉG NAGYON INSTABIL A FEJE / SZÉDELEG / HOGY MIKOR JÖNNEK HAZA EGYENLŐRE NEM TUDNI

HA TUDOK VALAMI UJJAT AKKOR IROK

SZIASZTOK

130. Katka83
2010. jan. 1. 14:18
Boldog,babavárós új évet mindenkinek!
2010. jan. 1. 13:04
Háát Mindenkinek BUÉK,nagyon light-os ez a fórum,szinte csak én "beszélgetek".Mindegy,jól elvagyok ám!:)
2009. dec. 30. 22:45
Ja!Az ultrahangon minden rendben volt,jó helyen tapad,nem méhen kívüli.Két hét múlva megyek vissza,és akkor már hallgatunk is szívhangot,meg fotót is kapok Róla!:)Várom nagyon!!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook