Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusi babák fórum

2010 augusztusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
127. Vercsaszy (válaszként erre: 126. - Encsibaba)
2009. dec. 30. 22:35
Remélem jövő hónapban "utánunk jössz"!!!:)
126. encsibaba (válaszként erre: 122. - Vercsaszy)
2009. dec. 30. 20:25

Örülök, hogy megoldódott a skarlát gyanú. :-)

És azért biztattalak, mert én is alaposan beparáztam tőle november közepén, aztán csak vaklárma volt. :-)

Boldog babavárást.

Bárcsak én is veletek tarthatnék...

2009. dec. 30. 08:38

Sziasztok,jó reggelt Mindenkinek!

Ma megyek dokihoz,de csak este tudok majd jelentkezni,mert egy kedves jó barátom újrarakja a gépet!De estefele leszek már!!!!Addig is mindenki vigyázzon magára,legyen szép napotok!

124. Kismanó86 (válaszként erre: 123. - Vercsaszy)
2009. dec. 30. 07:51

Köszönöm a biztatást!

Mondtam is a páromnak, hogy én ezt már megbeszéltem a fórumon a lányokkal és nem lesz semmi baj. Amúgy meg a terhességi tüneteim megvannak,hason már nem bírok aludni, némi émelygés is van.Erős hasfájás pedig tegnap már nem volt.Viszont állandóan szomjas a bébi.Tegnap például kólát kívánt. :-)

123. Vercsaszy (válaszként erre: 117. - Kismanó86)
2009. dec. 29. 21:53
Szerintem később fogant,de csodálatos,hogy a teszt kimutatta,és egy erős terhességnek gondolom,ha a teszt pozitív volt kétszer is!!!Csak még pici,vagy nem jó minőségű az ultrahang...Várj türelemmel,és vigyázz magadra!Nekem is fájt a hasam az elején,ha visszaolvasol.Már nem fáj.Vagyis ritka.De én is aggódtam!Szokj hozzá,mert innentől kezdve erről fog szólni az életed!!!!!:)Majd írj!
2009. dec. 29. 21:46

Sziasztok!

A körzeti doktor nénim azt mondta,hogy biztosan nem lesz semmi baj,ne aggódjak!Főleg ha szedném a grapefruitmag cseppet,mondtam,hogy szedem,erre Ő,akkor biztosan nem lesz baj,és különben is fejben dől el minden!Háát valahol igaza van,de azért felhívtam egy nőgyógyászt,holnap megyek ultrahangra,meglessük a kis szarost!5.hét,6.nap lesz,az én számításaim szerint,már reménykedem a szívhangban is!!!:)Amúgy is mennem kellett volna már,mert még nem nézték sehol,nem-e méhen kívüli,stb,így legalább megnyugszom skarlát ügyben is.Sőt már valamennyire meg is nyugodtam,mert a kisfiúnak egyenlőre a náthán kívül semmi komolyabb baja nincs!Ennyit a skarlát gyanúról...Remélem tévedtek,és csak náthás a kisfiú,akinél voltunk...Pár nap,és ez is kiderül!

Majd jelentkezem!

Mindenki vigyázzon Magára!

121. ancsyangel (válaszként erre: 120. - Kismanó86)
2009. dec. 29. 11:50

Én is rettegtem mint mondtam :) De ha megnyugtat akkor csinálj még egy tesztet (ez nálam bevállt az lett az első teljessen pozitív tesztem). Nekem párom azt csak ugy engedte ha utána elhiszem hogy nincs baj! elhittem de attol függetlenül az uh napján tele volt a gatya de szerencsére feleslegessen :)

Igen az ilyen kis csoda és nagyon akarok jönni babák elég titokzatossak és bujkálósak tudnak lenni :)

120. Kismanó86 (válaszként erre: 119. - Ancsyangel)
2009. dec. 29. 11:39
Nagyon köszönöm a válaszodat, egy kicsit megnyugtattál. Remélem, minden rendben van a picikémmel, mert bár nem tervezett baba, de nagyon örültünk neki!
119. ancsyangel (válaszként erre: 117. - Kismanó86)
2009. dec. 29. 11:24

Utánaolvastam a "tőrténeteteknek" :) ÉS Tényleg pöttöm babád lehet még nagyon kis pöttöm kis mákszem :) pontossabban még őrölt mákszem (a mienk innen kapta becenevét) :D

De hidd el jól befészkelte magát a nyálkahártyába! Ja és azon se ilyedj meg ha jövöhéten még nem lát a doki szívhangot! Nekem mult héten láttak petezsákot és majd csak jövöhéten kell visszamennem szívhang kuksira :)

Jó egészséget nektek! :)

118. ancsyangel (válaszként erre: 117. - Kismanó86)
2009. dec. 29. 11:20

Szia!

Ismerős az érzés én is ezt éltem át 16.án de 22.én már ott volt a 12mm-es petezsákom! Engem azzal ijesztett a doki elötte hogy méhen kívüli! Nagyon féltem de nagy nehezen megnyugodtam! Tudom nem könnyü de bízz a babában a pocakodban és hogy minden rendben lesz! Drukkolok!!!!

2009. dec. 29. 11:08

Sziasztok!

A hasfájás maradt, naponta 1-2X. Nem szedem azóta a gyógyszert, mióta 2csíkom lett.

Voltam dokinál és nagyon rám ijesztett. Nem látott semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát. Azt mondta, hogy vagy később fogant, mint gondoljuk és nagyon picike még vagy már nincs is ott. :-(

1 hét múlva kell visszamennem, azt mondta, addigra már biztosan látnia kell valamit. Félek...

116. ancsyangel (válaszként erre: 115. - Dezi69)
2009. dec. 29. 10:54
Neked is szép napot! Vigyázz magatokra :)
115. dezi69
2009. dec. 29. 10:52

Most elköszönök,később benézek!

További szép napot Mindenkinek!

114. dezi69 (válaszként erre: 113. - Ancsyangel)
2009. dec. 29. 10:35
Ez igen!Akkor minden esélyed megvan!:))
113. ancsyangel (válaszként erre: 112. - Dezi69)
2009. dec. 29. 10:30
Igen majd hétfőn kiderül :) Mondjuk esély megvan rá mert párom apukájáék ikrek és anyukájának is lettek volna ikertesói :)
112. dezi69 (válaszként erre: 111. - Ancsyangel)
2009. dec. 29. 10:22

Őszintén,nem is tudom.A doki szerint minden nagyon szép és korának megfelelő,egészséges fejlődés van.Majd most okosabb leszek.

Könnyen meglehet,hogy megbújt a tesó,de izgi!Majd uh-n már látjátok!:))

111. ancsyangel (válaszként erre: 110. - Dezi69)
2009. dec. 29. 09:47

Neked mekkorának mérték a méhedet?

Mert nekem jóval nagyobbnak mint az elöző babáknál így apa gyanítja hogy lehet nem is egyedül van a kis Mákszem :)

110. dezi69 (válaszként erre: 109. - Ancsyangel)
2009. dec. 29. 09:42

Engem erőtlenné tesz,nagyon lekínoz ez az émelygés.Minden terhesség más,az már tuti.Az előzőknél reggel hánytam,tényleg mosolyogva és remekül ment az egész napom.Most Mazsi kicsit rakoncátlanabb,de annyi baj legyen,majd idővel elmúlik.:))

Akkor szép nagy babód lehet,nekem az előző uh-n 4,7 mm-es volt,az volt az 5. hetem.Már nagyon kíváncsi vagyok én is::))

109. ancsyangel (válaszként erre: 107. - Dezi69)
2009. dec. 29. 09:34

Bizony lesznek főleg hogy 16.án még csak nyálkahártyát láttak semmi más babára utalt nem 22.én már egy 12mm-es petezsákot ugyhogy kiváncsi leszek mi lesz hétfőn az tuti hogy addigra szívhangnak már kell lennie :)

Gratulálok a betöltött 8. héthez :) nekem azt is hétfőn tudják majd megmondani hogy mekkora egyáltalán manócska :)

Nem szerencsére nem hánytam eddig de a kisfiamnál is csak 1* lánykámnál meg nem emlékszem mert régen volt :)

Émelygés és undorok nálam is előfordulnak :(

108. Vercsaszy (válaszként erre: 101. - Encsibaba)
2009. dec. 29. 09:28

Köszönöm szépen,most megyek dokihoz,majd jelentkezem,hogy mit mondott!

Nagyon köszönöm,hogy egyáltalán válaszoltál,és azt is,hogy biztattál!Rám fért!!!

Szép napot Mindenkinek!

107. dezi69 (válaszként erre: 106. - Ancsyangel)
2009. dec. 29. 09:24

Akkor nálad is lesznek most élmények,én alig várom,hogy lássam és nagyon kíváncsi vagyok,hogy mennyit nőt.Ma betöltöttük a 8. hetet.:))

Ezek szerint te sem hánytál eddig?Engem elkerült,bár az émelygés jobban lekínoz.De legalább érzem,hogy addig is minden rendben.:)))

106. ancsyangel (válaszként erre: 105. - Dezi69)
2009. dec. 29. 09:12

Szerencsére mi kis mákszem babánk nem különössebben válogatós :) Bár karácsony elött 2 nappal meghaltam hogy ehessek párom anyukája által sütött bejgliből akkor ettem jól is esett de azóta nem kivánom :)

Tegnapelött zserbót sütöttem elég volt egy szelet azt annyi :) Szóval pöttöm mákszem babánk nem válogatós csak szereti a változatosságot :D Viszont a zselés szaloncukor bármikor jöhet :)

Én is 4.én megyek uh-ra :)

105. dezi69 (válaszként erre: 104. - Ancsyangel)
2009. dec. 29. 09:09

Szia!

Köszönöm jól,bár Mazsikámnak sok minden nem tetszik,nehezen tudok enni.Ennek ellenére minden rendben és nagyon várom a 4-i uh-t.

Én is vettem maszkot,jó,ha van kéznél.Csak óvjanak is,ez nagyon kedves a párodtól!:)

104. ancsyangel (válaszként erre: 103. - Dezi69)
2009. dec. 29. 09:06

SZia! Köszi kérdésed én egész jól :)

Bár kisfiam lázas meg köhög épp ezért Apa le akar menni maszkot venni hogy nehogy elkapjak valamit :)

Nagyon óv a drágám :)

És te hogy vagy?

103. dezi69
2009. dec. 29. 09:01

Sziasztok Kismamik!

Hogy vagytok?

102. ancsyangel (válaszként erre: 95. - Vercsaszy)
2009. dec. 29. 08:59

Szia! Szivhang a 6.hét után várható tehát ha pontossan tudod mikor volt peteérésed akkor ahhoz célszerü 4 hetet adni és akkor elmenni!

Nekem Aug végén lesz a pöttöm és én jövöhét elején megyek szívhang kuksira :)

Nálunk bejöhet a párom csak szolni kell hogy szeretném hogy bejöjjön! Viszont az ilyen korai uh még mindenféleképpen hüvelyi!

101. encsibaba (válaszként erre: 100. - Vercsaszy)
2009. dec. 28. 21:10

Szia!

Skarláttal kapcsolatban:

a lányommal november elején voltunk Kórházban, és egy vasárnap reggel behoztak egy kisfiút, akire azt mondták, tüdőgyulladás gyanús. Pont a lányom melletti ágyon kapott helyet.

Másnapra bepöttyösödött, és kiderült, skarlát...

Na, mi sem kellett több, épp aznap jöttünk haza. Mondtam is a dokinak, hogy végre meggyógyultunk, nem akarok 1 hét múlva visszakerülni. Azzal nyugtatott, hogy ha a gyerek antibiotikumot kap, nem kaphatja el. Mondtam neki, rendben, de mi van velem???

Azt mondta, ez tipikus gyerek betegség, nagyon minimális a valószínűsége, szinte nulla. Persze naná, hogy az 1 hetes lappangás alatt tiszta ideg voltam, de igaza volt a dokinak, senki nem kapta el a családban, pedig többen elkaphattuk volna...

Mindenképp keress fel dokit, de ne izgulj, nem lesz baj. Esélye, hogy elkaptad, szinte nulla.

2009. dec. 28. 20:59

Sziasztok!

Képzeljétek,tiszta ideg vagyok!Tegnap voltunk rokonéknál,és ma kaptam tőlük a hírt,hogy a kisfiuk,aki picit náthás volt,ma elvitték dokihoz,és skarlátgyanút diagnosztizált nála!!!!Anyuka nem hiszi,mert alig van rajta pötty,nem is lázas,úgyhogy egyenlőre nem tudni mi van!Én viszont nagyon félek!!!Már minden létező helyen utánaolvastam,de holnap az első dolgom lesz beszélni egy dokival,és ha lehet az ultrahangot is megejtjük akkor már...

Inkább szedek "feleslegesen" gyógyszert!!!

Ha valaki tud valamit írjon!!!!!!!

Holnap majd én is jelentkezek!

ÁÁá nem hiszem el amúgy,hogy ez velem történik!

2009. dec. 28. 13:40

Sziasztok Kismamik!


Remélem mindenki jól van,és csodásan teltek az elmúlt napok!

Encsibaba:sajnálom hogy most nem sikerült,de ne csüggedj,előbb utóbb összejön:)

Várunk mindig szeretettel!


Nekem most kezdődik csak igazán az émelygős időszakom,egyre sűrűbben tapasztalom,na és néha elviselhetetlen vagyok...apárom szerint:)


Január 6-án megyek szívhang vizsgálatra,utoljára a meddőségi centrumba és aztán kersnem kell nőgyógyászt,aki végigkíséri a várandósságomat!

98. encsibaba (válaszként erre: 94. - Vercsaszy)
2009. dec. 28. 11:04

Hogy a közeljövőben sikerült-e a baba, nem tudom, de mindenképp benézek hozzátok időnként, hogyan alakulnak a babák a fejlődésben. :-)

Puszi mindenkinek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook