Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009. júniusi babák fórum

2009. júniusi babák (beszélgetős fórum)


42. rinike (válaszként erre: 41. - Maly)
2008. okt. 6. 13:45
Hát igen, június elejére várjuk a babákat, de az sem koraszülés már, ha valamelyik május végén megszületik.
41. maly
2008. okt. 6. 13:40

Sziasztok!

Csak bekukkantottam hozzátok! Én 2009 májusára várom a babánkat,és örömmel látom,hogy júniusra is gyűlnek a picurik! Én is még izgulok,ugyanúgy mint lányoknál,hogy minden rendben legyen!

40. ol.ga666 (válaszként erre: 39. - Kittie)
2008. okt. 6. 13:33
köszi, akkor én még várok vele, mert most járok a 23. napnál. a ciklusom 28 napos.
39. kittie (válaszként erre: 38. - Ol.ga666)
2008. okt. 6. 13:06
A mostanit nem tudom megmondani (zavaros..), de a kislányomnál a 31. napon lett + a teszt (30-31 napos ciklusnál).
2008. okt. 6. 12:52

Sziasztok!


Ti a ciklusotok hanyadik napján teszteltetek?

37. kittie (válaszként erre: 36. - Csinicsani)
2008. okt. 6. 11:42
MINDEN RENDBEN LESZ:)))))) Egyszerűen hinni kell benne, hogy kapaszkodik az a kölök:) Neked és itt mindenkinek nyugodt első három hót kívánok:)
2008. okt. 6. 11:38

hát igen ez van császár után, hogy vagy - vagy , de azért megprobálnám és a dokim is szorgalmazza, a barátnőm is nála szült elsőt császárral másodikat rá fix 2 évre természetesen , és ő 34 éves volt...


ez a 12 hét igen nehéz az biztos én is nagyon várom már a végét,kisfiamnál semmi gond nem volt de azért most nagyon izgulok

35. kittie (válaszként erre: 33. - Csinicsani)
2008. okt. 6. 11:35
Bízunk mi is.. Csak teljen el ez a 12 hét:)
34. kittie (válaszként erre: 31. - Csinicsani)
2008. okt. 6. 11:34
Nekem volt egy szobatársam aki két és fél évre szült császár után, de vajúdás közben hegfájdalma lett, úgyhogy nem szülte meg természetesen, inkább császározták a biztonság kedvéért.
2008. okt. 6. 11:34
kittie, sajnálom , de most minden rendben lesz :)
32. kittie (válaszként erre: 30. - Jpne)
2008. okt. 6. 11:28
Még ennél kissebbet szerettünk volna, de sajna az előző nem maradt meg, reméljük most minden oké marad. Mi most is kislányt érzünk, majd kiderül, tényleg az-e.
2008. okt. 6. 11:28
Nekem is császáros volt a fiam, de azt mondta a doki ha eltelt 2 év a két szülés között akkor megprobáljuk természetes utón ezt a második babót. Nekem 2 év és 7 hó fog eltelni ha minden igaz
30. jpne (válaszként erre: 27. - Kittie)
2008. okt. 6. 11:22

Igen, én is örülök, hogy kipróbálhatjuk mindkét nem nevelését. Teljesen más, de egyik sem rosszabb a másiknál. :)

Most mindegy mi lesz.

Jó kicsi lesz nálatok a korkülönbség!

29. jpne (válaszként erre: 28. - Didoka83)
2008. okt. 6. 11:20
Én ma kaptam a választ meg egy nőgyógyásztól, hogy elvileg ott szülünk ahol akarunk ha nincs fogadott doki akkor is. Ha van, akkor természetesen ott, ahol a dokinak szerződése van. Viszont van a tb által behatárolt keret és azért kell a kérvény ha nincs fogadott orvos, hogy ne csússzunk ki a limitből. Ezt most rondán fogalmaztam, de ez a lényeg.
28. didoka83 (válaszként erre: 26. - Jpne)
2008. okt. 6. 11:02

Szia!

Hétvégén mini nászúton voltunk, ezért nem tudtam írni.

Én nem tudom, hogy körzetileg hová tartozom,azt hiszem a Jáhn Ferencbe, de nem szeretnék ott szülni. Lemaradtam azt hiszem valamiről...Már nem ott szülünk, ahol szeretnénk? Kérvényezni kell? Nekem a fiam császáros volt sajnos, úgyhogy a "lányom:-)" nem tudom milyen gyors lesz, vagy hogy egyáltalán szülhetek-e természetes úton.

27. kittie (válaszként erre: 20. - Jpne)
2008. okt. 6. 10:32
Igyekszem:) Nekem a kislányom most 7 hós, úgyhogy még csak az elejéről vannak tapasztalataim:) De jó, hogy egyre többen vagyunk:) De jó, nektek már fiatok és lányotok is van:)
26. jpne (válaszként erre: 25. - Didoka83)
2008. okt. 6. 10:31

Már régen írtál.

Én körzetileg a Női I-be tartozom, de nemsokára írok a Szt. Imrének kérvényt, hogy szülhessek ott. A fiam is ott született, választott orvossal. Most azért kell a kérvény, mert nem választok orvost, inkább csak szülésznőt. Nincs bajom a klinikával sem, de ez már mégis ismerős kórház és a lényeg, hogy közel van! A fiam az első fájástól számítva 45 perc múlva már a kezemben volt.Pedig 4270 g-mal született. Ha ennél gyorsabb lesz a harmadik szülés, aminek nagy valószínűsége van, akkor esélyem sem lenne bejutni a SOTE I-re.

2008. okt. 6. 10:26

Sziasztok!

Hű de sokan lettünk:-) Gratulálok mindenkinek!

Mi ha jól számoltam június 10.-ére leszünk kiírva, már alig várom. Nekem is van már egy fiam, most lesz 1 éves.

Tudjátok már, hogy hol fogtok szülni? Én a SOTE II.-n, ha minden igaz..

24. jpne (válaszként erre: 22. - Rinike)
2008. okt. 6. 10:25

De jó!

A férjem szerint várjuk meg a doki vizsgálatát ill. a szívhangot, utána mondjuk el. De szerintem csak parázik, mit szól majd az anyja. Náluk a szülei mindkét ágáról csak egyke gyerekek voltak.

23. jpne (válaszként erre: 21. - Csinicsani)
2008. okt. 6. 10:23
December 15-én.
22. rinike (válaszként erre: 9. - Jpne)
2008. okt. 6. 10:17
Mi már elmondtuk a családnak, mindenki, a nagyfiam is, nagyon örült.
2008. okt. 6. 10:08

Sziasztok,


jpne- Csanád fiam november 7. -ei, te fiad mikor tölti a két évet?

20. jpne (válaszként erre: 18. - Kittie)
2008. okt. 6. 09:54

Szia!

Vigyázz Te is magadra, bár az izgalom érte mindvégig kitart és egyre fokozódik! :) Sajna a szüléssel sem ér véget és biztosan állíthatom, hogy tinédzser korig tuti fokozódik! A lányunk már elmúlt 10, a fiunk 21 hós.

19. jpne (válaszként erre: 17. - 6f685ccb94)
2008. okt. 6. 09:52

Anyukádnak igaza van abban, hogy utána nincs "ketten", de az a szép, hogy utána már nem is akartok nélküle lenni vagy elmenni bárhová. Legalábbis nálunk így van. Eszünkbe sem jut, inkább olyan programokat szervezünk, ahol nekik tudunk örömet okozni. Négyen is lehet "ketten" lenni. Mint mikor sétálunk a vadasparkban, a gyerekek előttünk szaladgálnak és mi kézenfogva beszélgetünk, úgy követjük őket. Nincs is ennél szebb!!! Legfeljebb ha 3 szaladgál előttünk. :)

Több lurkó nem lesz, bár még beleférne, csak 31 évesek vagyunk.

18. kittie
2008. okt. 5. 21:09

Sziasztok!

Én ha minden igaz, most vagyok öthetes, és táblázat szerint júni 13-ára leszek kiírva. Doki még nem látta, úgyhogy kicsit izgulunk még érte:)

17. 6f685ccb94 (válaszként erre: 14. - Jpne)
2008. okt. 5. 20:32

A hivatalos bejelentés még nem volt meg, de telefonon már célozgattunk rá és nagyon örült mindkét szülő. Pedig anyukámék mindig azt mondták, ráértek még, éljetek... nem azért mert nem akarnak nagyszülők lenni, csak tudják hogy utána már nincs "ketten".

Szerintem nem kell paráznotok, főleg ha már van két gyerkőc, sok újat nem fog látni, ha ott nála voltak a gyerekek kicsik.

16. jpne (válaszként erre: 15. - Csinicsani)
2008. okt. 5. 19:04

Szia!

Akkor majnem egy napon szülünk! :) A fiaink is majdnem egyidősek.:)

Én is nagyon émelygek és szédelgek és ami új, hogy fázom. Ma már egy pólót és két polár pulcsit is magamra vettem.

2008. okt. 5. 17:46

Sziasztok,


nekem szeptember 26.án jött ki a két csikos tesztem , most 5 hetes 1 napos kismama vagyok, holnaphoz két hét mulva megyek nődokihoz.A kalkulátor szerint juni 7.én kéne szüljek :)

Nekem ez a második terhességem (van egy 1 hónap hijan 2 éves kisfiam), és most a tünetek sokkal hamarabb jelentkeztek, már a 4. hét elejétől émelygek , szédelgek, és ennék egyfolytában.

14. jpne (válaszként erre: 13. - 6f685ccb94)
2008. okt. 5. 10:05

Az jó. aztán lehet, hogy én sem bírom majd ki és elmegyek jövőhéten.

Ti már elmondtátok a családtagoknak?

Mi még nem és parázok, hogy mit szólnak majd. anyám nem egy nagymama típus és együtt lakunk Vele. :-( Már van két gyerekünk, Ő lesz a harmadik.

13. 6f685ccb94 (válaszként erre: 12. - Jpne)
2008. okt. 4. 17:54
Én is úgy terveztem, hogy ne kelljen annyiszor szaladoznom, de aztán felhívtam a dokim és ő mondta, hogy jövő hét pénteken ad papírt uh-ra, akkor már látszani fog valami. Ha nem lesz a petezsákban embrió majd izgulhatok tovább 1-2 hétig, aztán a szívhang miatt, de nem baj legalább egy kis maszatot már látni fogok hamarosan. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook